25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez zopar znamych, ktori by radi prisli, ale brzdi ich vzdialenosti, ze by museli cestovat dokopy 8 hodin, kvoli 10minutam, co nam chcu zablahozelat. takze asi budeme musiet urobit nejaku seasion po svadbe so znamimi, co nemohli prist...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa najviac bojim svokry...
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha, na nu som zabudla... je sice v pohode, ale ma svoje muchy a vlastnosti, ktore sa mi nepacia... nevedela by som s nou byvat pod jednou strechou...
Odpovedať
Profilova fotka
obavam sa, ze ta moja bude strasne dirigovat na svadbe..zeni sa jej prvy syn..a vobec nebola nadsena tou svadbou..a nic sa jej nepaci, ani to ake suroviny si napisala kucharka co mame nakupit..takze sa bojim nejakeho jej vystupu na svadbe..ale nedam si ten den pokazit..
Odpovedať
Profilova fotka
Nikka, nemyslim si, ze by si si na svadbe dovolila nejaky vystup... myslim, ze sa bude kontrolovat, aby si neurobila hanbu... takto pred tebou si to este moze dovolit. no tie suroviny by aj mna prekvapili, keby do toho moja svokra kefrala... ved cukrarka nalepsie vie, co potrebuje nie?
Odpovedať
Profilova fotka
len ona si mysli, ze najlepsie vari a dokonca vyhlasila, ze v piatok pred svadbou pride spravit zaklad na svieckovu, aby bola podla jej chuti.. tak snad vsetko dobre dopadne a tieto jej nalady ju prejdu..
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze nie je dovod sa znepokojovat... ako vidim, aj ona chce, aby vsetko dopadlo najlepsie a aby vsetkym chutilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufajme, ze to vsetko mysli dobre... ale okrem nej sa teda nicoho nebojim..sem tam ma prepadne taky pocit, ze uz o chvilu bude vydata pani..a niekedy aj taky maly strach z toho vsetkeho mam..ale ako rychlo to prislo tak to aj rychlo odchadza.. :-)
Odpovedať
neboj nikka, vsetko bude o.k., ved je to tvoj velky den a keby ti aj svokra chcela nieco dirigovat, tak sa nedaj znechutit a nejako jej to naznac, nech sa skudni :-D z mojej aj mojho partnera strany je to vlastne prva svadba, takze je pochopitelne, ze nasi rodicia su z toho v miernom vytrzeni, ale kedze si to vsetko platime my musia sa prisposobit, proste si ten den riadime podla seba
Odpovedať
chcela som napisat skludni... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac, aj ja mam trosku strach z toho, ze budem pani... Ale potom nad tym tak rozmyslam, ze to tak asi ma byt, ze zivot ma rozne levely a tento je dalsi, aj co sa tyka partnerskeho vztahu. No a potom bude dalsi level, babatka... Aj som rada, ze sa vydavam. moja kamoska by si aj rada nasla chlapa... tak som sa vzila do toho, ako si dopisuje cez web... aj by som sa bala, ze sa na niekoho namotam, ze uverim...
Odpovedať
aj vy mate take divne sny .. ja som mala dnes, kadernicka ma v nom tak zhovadila, uspinila som saty na foteni, a dalsie blbosti,,som sa zobudila spotena.. :-) ja uz mam skoro vsetko, ale stale hladam na internete, co este vylepsit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pridavam sa trosku s inym datumom :-D , len konstatujem ze to mate o kusok blizsie ako ja :-o ;-) sny este nemam take sice, ale stres sa strieda s radostou :-N ,
Odpovedať
Profilova fotka
Nikkka , co sa tyka svokry tak asi ma pocit ze straca svojho syna preto zaujala taky postoj..niektore mamy su take ale neskor pochopi ze nemoze byt do konca zivota len snou ale vybral si nato teba...no a ze je taka detailistka----bud rada ze sa tak stara...horsie by bolo keby nemala ziadny zaujem....moja svokra sa napriklad vobec nestara..ked sa jej na nieco spytame tak odpovie...je taka koli svojim sukromnym problemom ale tiez si myslim ze ked sa zeni jej jediny syn tak by sa mohla aspin o nieco zaujimat....a najlepsie natom je ze dokonca my spolu byvame..teda aspon zatial budeme kym si nepostavime domcek.....dufam ze skoro :-) nie zeby bola zla..prave naopak...ale predsa svokra je svokra a sme tu este len 5 mesiace s nou a uz sa mi iste veci nepacia...niekedy ma sto chuti zbalit sa a odist..najlepsie natom vsak bude ked sa mi narodi male...uz si viem predstavit jak sa bude do vsetkeho miesat :-S ale zaitla to nechcem nejako riesit mozno to bude inak..uvidime :-) tixi...rovnako ako ty aj my si platime celu svadbu okrem hostiny takze dufam ze aj nadalej sa nam nikto nebude do toho kefrat...aj ked uz som pocula ako sovkra sa dohoduje s mojou maminou o tom ake jedlo daju na hostine..my budmee mat polievku..prve jedlo..potom druhe jedlo...a nakoniec budu svedske stoly...no a proste ide o to ze chcu dat ako prve jedlo to co sa dava na vsetkych svadbach..ryza,mäaso,hranolky....a ja som chcela nieco ine....my s drahym sa do tej restiky kde bude svadba dost casto chodievame najest a mame odskusane vsetky jedla tak sme chceli navrhnut nieci ine....ale svokra s mamou ze nie ze kazdemu to chuti a bla bla....tak sme sa s drahym nakoniec rozhodli ze nech oni objednaju pre hosti co chcu amy si objedname zvlast nieco ine...
Odpovedať
Profilova fotka
cize vy budete mat ine prve jedlo ako ostatni? Ja som si na strave velmi nedala zalezat, vybrala som, co sa vecsinou dava na svadbe, lebo viem, ze tam toho kvoli stresu vela nepojem a nebudem si to tak vychutnavat... Moja svokra sa do svadby tiez velmi nestara, ked sme sa pytali, komu by chcela dat svadobne oznamenie, tak povedala, ze zenich vie komu chce dat vediet. A ked uz oznamka boli hotove, tak ho zdrbala za mojim chrbtom, ze preco nemyslel na dalsich 5 znamych... No ale co uz. snad bide dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pomooc mne sa kazdu noc sniva o svadbe..tuto noc sa mi snivalo, ze pre mna na svadbe nezostala stolicka, tak som musela stat a uplne niekde pri DJovi... aj vy mate take sny svadobne?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej... s tym snom si ma pobavila.. tak som sa z chuti zasmiala :)
Odpovedať
Profilova fotka
a take sny mam skoro kazdu noc..asi by som uz nemala tolko prezerat vsetky tie albumy co su na tejto stranke..
Odpovedať
ja mam sny kazducku noc, ale o svadbe zatial nic...nerozumiem... :-| my este ani netusime ake menu bude, to budeme riesit az po prichode domov, ale po polnoci mame mat tiez svedske stoly
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat tretie jedlo kapustnicu vo forme svedskych stoloch...
Odpovedať
Profilova fotka
no co sa tych snoch tyka..mne sa velmi casto sniva o svadbe ale skor take zabavne veci :-) no co sa tyka toho jedla tak ano budeme mat ine...my sme si vybrali kuracie mäasko na syrovej omacke s brokolicou a k tomu opekane smotanove zemiaky..je to oazj velmi chutne....aj ked viem ze toho vela nenajem lebo tam davaju naozaj hrozne velke porcie...ked sa tam ideme s drahym najest tak stale zjem ani nie polovicu a uz mam plny zaludok...a vzdy si tak predstavim ze s takym plnym bruchom mam ist tancovat? och boze...no a ako druhe jedlo sme si s drahym vybrali rybu pangas a k tomu kroketky...pre ostatnych nasi rodicia chcu dat ako prve jedlo tri druhy masa a ktomu pol ryza a pol hranolky a druhe jedlo kuracie maso natom platok sunky a platok syra..no a potom uz budu svedske stoly takze to uz bude jedno...je to urcite vyhoda lebo na to tretie jedlo uz nema kazdy chut..a tak si kazdy vybere co chce a kolko chce....budu tam rozne salaty,sunkova misa,syrova misa,kapustnica,holubky...proste aj teple aj studene jedla...a dalsou vyhodou je ze co sa zvysi sa rozdeli medzi obe strany a kazdy si vezme domov a ma na dalsi den...aj tak su vacsinou tie tretie jedla len podzabane...kazdy je uz najedeny z tych kolacov..niekto pripity.. :-) takze my sme to takto vymysleli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa ma jedna kolegyna v praci pytala, ci uz mam vsetko pripravene,ci sa tesim a tak... Je to take zaujimave, ze si to uvedomujem az vtedy, ked mi to niekto pripomenie... medzi tym som stale na tejto webke :-D V praci sa uz tesia na fotky...
Odpovedať
u nas sa v praci tesia na zakusky :-) , aj u mna sa to tiez strieda, nervozita a radost.kazdy den pozeram pocasie na jednej americkej stranke, a modlim sa aby bolo pekne, az do 15 ukazuju krasne pocasie, bodaj by nam to vyslo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ved toho sa bojim, ze teraz sa pocasie vyblazni a potom sa ochladi a bude prsat..
Odpovedať
aj ja sa toho bojim, ale nedame si pokazit nas den, no nie,,,ved na mareka sa sadia uhorky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,mozte mi poradit co by som mala dat na prvu stranu tej knihy hostí,nech to tam nie je take hole
Odpovedať
ja tam dam nase mena, datum svadby, miesto sobasa a hostiny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala ci tam nedam aj nejaku fotku......
Odpovedať
Profilova fotka
mohla by si tam potom nalepit fotku z vasej svadby...Mozno vas s hostami - taka momentka, ako sa zabavate. Ved o tom je tusim ta kniha hosti, ze vam kazdy pocas zabavy nieco napise :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, pradte. kolegyna mi chcu kupit dar.. a ja netusim co by to mohlo byt..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?