25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky,stale nemame net |-| a teray by som ho tak potrebovala :-| inak uz mame skoro vsetko len oznamenia nie :-D dnes sme sa boli fotit. a boli sme si upresnit co a ako v restike. obrucky mali bzt pred skoro 2 mesiacmi a stale nic. uz som tam aj osobne bola a povedali ze pozenu zlatnika lenze uz ho zenu 2 tyyzdne..to by bol trapas keby sme sa museli brat bez obrucok. nebviem kedy sa sem zas dostanem tak keby nieco piste do IP :-) ahojte a drzte sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moncika, drzim palce pri vybavovani :) ukaz sa castejsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky....dnes som vstala s velmi pozitivnou naladou...moj drahy ma tak rozveselil :-) akurat som mu prichistala ranajky do postele :-) no konecne sa zajtra ideme pozriet po tych topankach :-) snaaad nejake najdeme...
Odpovedať
caute zenusky, tak som som z Bruselu spat, bolo tam fakt nadherne ale som unavena ako keby som bola na pracovnom pobyte :-D tolko miesanych drinkov co som tam popila.... :-) a stihla som sa aj vytancovat a poobehavat pamiatky takze som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
no tixi...takze rozlucka sa podarila????tak to je potom super..si si to uzila poradne aspon :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super... som rada, ze si si rozlucku uzila. Ja mam rada ich belgicke pivo Kriek, ale ani Kvak nie je na zahodenie... Moja rozlucka bude v piatok po velkej noci..
Odpovedať
no nejako som velmi nesantila, uz sa na to necitim aby som vystrajala az do bieleho rana, ale bolo naozaj super ;-) mirinka ja som sa tolko krat chystala ochutnat to ich pivo, ale akosi som vzdy skoncila pri nejakom miesanom nadherne farebnom drinku:) caka ma este jedna rozlucka, ktoru mi chystaju baby z prace, ale to az v sobotu, takze musim dovtedy dospat zameskany spanok( vyzeram fakt strasne, keby ste ma teraz videli... 8-( ) dufam, ze aj vam sa vydaria zurky, ved potom popisete ako bolo
Odpovedať
Profilova fotka
baby.....onedlho mam ist na skusku siat a mam si zo sebou priniest topanky aj podprsenku...topanky mam ale co sa tyka podprsenky tak neviem..mam si kupit ale radsej korzet pod saty bez podprsenky..neviem co by bolo lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ja by som korzet neodporucala. tie saty budu predpokladam dost hrube a teda keby si si dala korzet, mozno by ti v tom bolo dost teplo. co myslis? ja by som odporucala podprsenku.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som nad tym rozmyslala..len neviem aky typ mam zvolit...aby mi nikde nejak nevytrcala....silikonovu podprsenku je tazko zohnat?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nahodne nasla v Takko fashion. verim, ze budes mat stastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad budem..musim sa za tym popohanat lebo pojdem na skusku....a kolko ta vysla?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jooj, ja uz nepametam.. tusim tak do 500
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je v pohode...len dufam ze niekde taku najdem..a ak by som nenasla aku by som si mala kupit??
Odpovedať
Profilova fotka
neviem,co myslis, ja mam taku klasicku uplne hladku bez ramienok. vecsinou taketo maju baby v albumoch. zalezi na tom, ake mas saty. ak bez ramienok, tak by som volila taku ako som pisala.
Odpovedať
Profilova fotka
a musis mat podprdu pod saty.ja mam dost velke prsia a nemusim mat,lebo tie saty maju taky korzet ze to krasne drzi. mame doma obrucky :-D :-D :-D :-D su krasne aj knihuhosti mam tiez je pekna
Odpovedať
Profilova fotka
cicu, nemozes hodit obrucky do albumu?
Odpovedať
ja som tiez za podprsenku, pretoze korzet nie je urcite pohodlny a vydrzat v nom niekolko hodin vraj nie je ziadna sranda...no ja tiez este nemam spodne pradlo, mam dost male prsia takze podtebujem nieco co je aj vystuzene, bola som uz par krat v meste ale nasla som iba jeden druh a to za 40 eur :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nie som teraz tyzden doma,takze nemam fotak :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som tiez najradsej volila tu silikonovu..ale ked ju nezozeniem tak urcite nejaku lebo mam saty bez ramienok a neviem ako by to vyzeralo bez podprsenky..je lepsie ked si ju na skusku vezmem a kednebude tam pasovat tak ju nebudem mat..ale aspon na tej skuske...
Odpovedať
Tak uz mame doma menovky, skoda len, ze ich nemozem vidiet, mama vsak hovorila, ze su super.Je to vlastne biely papier na ktorom je fialova stuzka a na nej biela maslicka ;-) Rozhodla som sa, ze nebudem zbytocne vyhadzovat peniazky a nechame si tie pohare ktore uz mame doma, su sice na moj vkus velmi jednoduche ale nevadi...v baleni su 4 kusy, takze aj keby sa im cestou nieco stalo, mame nahradne. Takze mi ostalo zohnat popolnocne topanky a spodne pradlo.
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mama tiez menovky urobene, dokonca aj pre tych, ktori sa rozhodli, ze nepojdu. :-D co uz... radsej viac, ako menej. Tu silikonovu podprsenku som tu uz raz rozoberala. ja ju mam, ale dam si ju iba do popolnocnych siat... pokozka sa v nej dost poti a nedycha. neviem ci by to vydrzalo takmer 20 hodin.
Odpovedať
zoznam hosti sa u nas tiez zmenil, takze mame nejake menovky, ktore uz nie su aktualne ale objednala som si pat cistych bez mien keby nieco...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, coho sa najviac bojite a z coho sa najviac budete tesit?
Odpovedať
najviac sa bojim prveho tanca, ja viem, ze niekomu sa to moze zdat smiesne, ale viem, ze v tu chvilu sa budu vsetci na nas pozerat najviac sa tesim vlastne na cely ten svadobny den, na kazducku chvilku, bude to vlastne den nas dvoch, kazda cast svadobneho dna je vlastne niecim specialna, od zobudenia sa az po rozlucku s hostami
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa zasa naviac bojim fotenia, po prve, ci fotograf dorazi z NR v zdravi a nacas a po druhe samotneho fotenia, kedze viem, ze sa moj drahy nerad foti a ze ja stale nejako divne vyzeram.... no a najviac sa tesim asi na sobas a potom na zabavu :)
Odpovedať
ja tiez nie som fotogenicka, ale verim v sikovnost fotografa :-D moj tiez nie je velmi na fotenie ale bude musiet vydrzat, chceme si kupit flasu sampusu, tak nas to azda troska uvolni ;-) tiez sa troska obavam, aby mi spravili uces a make up podla mojich predstav, chcem ist aj na skusku ale v ten den to aj tak moze potom dopadnut inac... na svadbe budeme mat dost kamosov a popravde sa obavam, aby sa niekto velmi neopil a nesposobil nejaky trapas alebo hanbu, ale to uz ja ovplivnit nemozem
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak.. ja tam budem mat tiez zopar alkoholikov a budem rada, ked sa budu kontrolovat a drzat nepisanej normy... :-S
Odpovedať
no ved to, ze na jednej strane chcem aby sa vsetci zabavali ale zase na druhej by sa mi urcite nepacilo ak by niekto vyspaval s hlavou na stole alebo podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa najviac obavam toho ucesu ci s nim budem spokojna...lebo ak by som sama so sebou nebola spokojna tak by som sa asi necitila pijemne..ved je to predsa hlavne moj de...tolko som ta toho obetovala a velmi dufam ze vsetko dopadne super....a na co sa tesim???no skutocne na vsetko v ten den....bude to predsa jedinencny den ktory sa v mojom zivote uz nikdy nezopakuje takze kazducky detail ma velmi potesi..na svadbe budem mat zpar dobrych kamosiek a volali mi aj ostatne ze mi pridu aspon zablahozelat do kostola..tak aj to ma velmi potesilo nakolko byvaju odomna 50km...a v podstate ma vsetko tesi... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?