25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre ale my mame obrad o 15:00 takze o tej pol 2 musi byt uz moj drahy aj s rodinou u nas a pred tym musim ist ku kadernicke a vizazistke aby ma namalovala....a problem je v tom ze idem az 45km od nas takze to fotenie pred swadbou newiem ako budem stihat..a tiez je jasne ze nenecham ludi na hostine samych tak nad tym som ani nerozmyslala lebo som to hned vylucila...
Odpovedať
pocula som, ze niekto ide na fotenie az den po svadbe, pripadne v den, ked ide nevesta na skusku ucesu a makeupu, no neviem, lebo v nedelu po svadbe urcite nevesta nevyzera ako rybicka :-N queenka a keby si sa objednala ku kadernicke a kozmeticke niekedy rano na osmu, tak by ste to snad stihali, a musi byt zenich u vas tak skoro pred sobasom?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak o 14:45 musime byt uz pred kostolom kym dame fararovi obrucky a krizik a take tie veci..takze tym padom on musi byt u mna o pol 2 lebo sa budeme obaja odpytavat u mna no a kym sa vsetky tie ceremonie uskutocnia tak to troska trva....ja idem ku kadernicke skoro rano ale je to 40minut cesty od nas lebo idem do kosic...no a kedze chcem mat pricesok tak to bude trocha babracka a poom este to malovanie takze kym pridem domow tak pocitam ze bude 11 aj to som povedala najskor mozno sa to pretiahne..podla toho aka bude kadernicka sikovna...a ked pridem domow tak sa mi treba obliekat...mozno nejaka ta hodinka by sa tam vzmestila na fotenie ale nechcem zas mat fotky robene hr hr....a ci vobec bude nejaky cas nato....neviem musism to nejako s fotografom naplanovat....booze hrozne mam z toho depku neviem si rady...rozmyslam a rozmyslam a nic ma nenapadaaaaaa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,ja sa sem datumovo nehodim,ale tiez riesim problem s fotenim..teda viacmenej sme ho uz vyriesili,akurat,ze neviem,ako stihneme obrad o 14.30,kedze moj drahy sa velmi ponahlal a ja som nevedela,aku hodinu zvolil,az ked to uz bolo nahlasene. Takze kaderu mam rano o pol siedmej,tiez mi bude davat pricesok a neviem,ako dlho jej to bude trvat..tyzden predtym musim ist na zostrih,lebo chcem aj ofinu a to by asi rano nestihala.Najviac dve hodky tam mozem byt,pretoze potom mam make up,zhruba 45 min.mi povedala kozmeticka..no a potom utekat domov sa rychlo prezliect a potom zasa rychlo utekat 35km na fotenie na 10.hodinu rano pri Bojnicky zamok.Na fotenie mame zhruba 2 hodky,potom utekat naspat domov tych 35km a potom hned cakat hosti na odobierku,ta bude trvat priblizne 20 min..kym sa vsetci vypraceme..tak pocitam plus dalsich 20 min. a potom ideme znova tych 35 km uz do kostola..lebo svadbu mame v Prievidzi na 14.30 a stale mi ten cas nevychadza,stale mi to vychadza o tych 15 minut neskor..takze uvidime,co nam nato povie farar..ale urcite sa chceme fotit rano pred obradom,lebo nechat cakat hosti je dost blbe,nakolko som takto absolvovala vela svadieb a bolo to skratka o nicom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame nastastie obrad neskor,o 15:45,takze rano kadernicka a kozmetickav jednej osobe pride ku mne domov.To mi vsetko dost ulahci:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas pravdu ze ti to ulahci toto ze ja musim dost cestovat no ale dufam ze to nejak zvladnem musim poprosit kadernicku ze ked by mohla zeby som tam bola uz o siedmej alebo aj skor...to by mi velmi pomohlo..tak by som to hadam aj stihla to fotenie....
Odpovedať
neboj queenka, vsetko dopadne na jednotku!!!pri najhorsom by si si to fotenie rozlozila na dve casti, nieco by ste pofotili pred sobasom a nieco po ;-) ja tiez neviem ako sa to vsetko bude stihat, planujem aby sa urobili umelecke fotografie z exterieru a interieru este pred obradom, potom aby nieco pofotil pocas sobasa a z gratulacii a dost, nechcem ho tahat este aj na hostinu... dnes ideme vyberat do mesta zenichov outfit, tak som zvedava x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ti qeenka navrhovala tu kadernicku naplanovat dost skoro.. ja ju mam na 8.00, o 10.00 je kadernicka a o 11.00 - 14.00 fotenie. o 16.00 je obrad. Som taka rada, ze som to dala tak neskoro, nemusime sa tak velmi ponahlat. A kedze mame fotenie, kadernicku a kozmeticku 5km od domu, je to uzasna vyhoda. Dnes mi ale moja hlavna druzicka (buduca svagrina) povedala, ze chce sediet pri svojej sestre, ktora je uz vydata.... a ja som planovala, ze dam druzicky a druzbov za jeden stol... :-( budem to musiet nejako poprehadzovat. Co uz,nemoze byt vsetko po mojom. musia sa oni dobre citit... ja sa budem urcite ;-)
Odpovedať
Tak dnes sme boli na nakupoch, takze zenich uz ma topanky - konecne!!!Boli sme v tunajsej pozicovni, tak si zarezervoval frak (o ktorom som bola presvedcena, ze mu nepojde, ale ked si ho obliekol tak mi padla sanka :-) ) nohavice, dve kosele, dve viazanky a dve vesty.Mozeme si to vyzdvihnut 9.4 a dorucit po niekom 30.4 za uplne super cenu.Ja som povodne nechcela aby mal popolnocnu viazanku a vestu vo farbe mojich siat aby to nevyzeralo ako som uz raz pisala ako krasokorculiarsky par, ale prehlasovali ma, takze je to presne vo farbe mojich siat...On o tom fraku snival, ze vraj je to jedina moznost pre neho to mat na sebe a zaroven sa bude lisit od druzbov, tak ho ma :-) bolo mi az smiesno ako sam seba obzeral v zrkadle, je totiz zvyknuty na sportove oblecenie a toto bola velka zmena mirinka, aj nam uz zacali naznacovat, kto s kym chce sediet, je jasne, ze je dolezite aby sa vsetci citili dobre ale ten zasadaci poriadok da poriadne zabrat!
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme krasokorculiarsky par, mne sa to velmi paci, ked su pary takto zladene. dokonca som aj moju mamu prehovorila, aby otcovi kupila kravatu vo farbe jej kostymu.. vcera bola na nakup, snad si uz ten kostym kupila. :-)
Odpovedať
No moja mamina uz ma kostymi dva, jeden tiez na prezlecenie, kupila ich este pred mesiacom a teraz sa z nich vytesuje :-N objednala som ju tiez ku kadernicke a kozmeticke, tak je nedockava ako bude vyzerat.Hlavne chcem aby si ten den tiez uzila a nie iba behala a vybavovala, aj tak bude mat dost roboty s vysluzkami, ale snad jej niekto pomoze... inac zenusky a co rozlucka so slobodou???
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneee... planujem, ale az po velkej noci, cize v piatok tusim 17.4. ak sa nic nezmeni... vyhodim si s babami z kopytka a moj drahy pride pre nas.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja viem, ze je post, ale mne prva druzicka vybavila vylet do hotela Hilton v Bruseli.Zohnala lacne letenky a nieco mam nasetrene v prasiatku tak ma zenich pustilId ;-) ideme sice len 4 baby, ale dufam, ze bude sranda.No a z prace mi organizuju velku party 4.4 2009, tak som zvedava co ma caka :-D Niekedy som musela byt aspon jeden vecer na diskoteke do rana, ale asi starnem alebo co, ked sme teraz niekde o jednej uz mam co robit aby som nespala, tak dufam, ze tie zurky v zdravi prezijem.
Odpovedať
Profilova fotka
no presne tak.. aj mna to cim dalej tym skor taha do postele.. rozlucka so slobodou sa zvladne, ale co svadba? ved budem hore uz pred siedmou, vecer tak skoro nepojdem spat, takze budem asi fica na zrnkovych kavach :-) aj u mna budu asi 4 baby na rozlucke. a v praci sa nic nechysta, kedze tam su vecsina vydata a starsia...
Odpovedať
no ja len verim, ze sa stane zazrak a vydrzim na svadbe az do rana, ved aj budem musiet :-D minulu jesen som na jednej svadbe o druhej zaspavala nad stolom, teraz mi je to luto, lebo ten moj chcel este ostat, ale ja by som tam fakt zaspala, noc predtym som totiz oslavovala narodky na disce a hoci som uz o tretej mohla spat tak to neslo, ja mam totiz stale problem zaspat, lezim v posteli aj vyse hodiny a nic...
Odpovedať
Profilova fotka
no my obaja so zaspavanim naozaj nemame problem. moj drahy zaspi po 2 min a ja po 5 :). aj my sme boli minulu jesen na svadbe a tiez som bola unavena. ono to velmi zalezi od toho aka je zabava a ako sa ludia bavia. tam sa uz aj DJ rychlo balil, takze o 3 hod. sa vsetci rozchadzali. to by som nechcela. ja chcem zabavu az do rana. :-)
Odpovedať
ahojte, keď tak čítam, ako zvládate-nezvládate nočné hýrenie, tak sa musím len pousmiať - presne tak je to aj so mnou :-) kedysi som bez problémov vydržala celú noc a teraz už o jednej zaspávam, nech sme kdekoľvek :-N tiež akurát dúfam, že to na svadbe vydržím :-) inak mám konečne bižu k svadobným šatám x-) natrafila som na ňu len úplnou náhodou, keď sme išli na kávu do OC blízko výstaviska v nitre. júj, nabrali sme kopec inšpirácií a kúpili super batériu do kuchyne :-) a konečne máme už aj oznamká pripravené - už ich len rozdať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kattulka, my sme nakoniec na vystave neboli. Ako ti zavidim, ze mas aj ine problem, ako svadobne... kiez by sme aj my mohli stavat uz dom. Na opletacky okolo svadby som sa tak z vysoka vykaslala a nespikovala by som to tak.. no, ale kedze teraz mam na to cas, tak rozoberam somarinky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! kattulka:...aj ja som bola v piatok v Nitre na výstave...a tiež máme inšpirácia na zariadovanie.. ;-) Dakujem za tip na fotografku..sme ju oslovili a aj mam sa zdá hrooozne super... Tak ju moc "nevyšťavte" na svadbe, aby vládala aj o týžden... :-D
Odpovedať
miri, veď o rok tam pôjdete - len nie v sobotu - to množstvo ľudí si nevieš ani predstaviť... ]-( nj, veď tak to mám aj ja... tiež by som všetko rozoberala do detailov, keby som riešila len svadbu ;-) evulka, tak to som rada, že som ti pomohla s fotografkou :-) neboj, nevyšťavíme a aspoň ti budem môcť zreferovať dojmy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kattulka:ok, budem rada, ak napíšeš po svadbe... A kde sa chcete fotiť??
Odpovedať
evul, ak bude pekne tak určite vonku - asi v Kráľovej p.S. pri moste alebo vo V.Úľanoch pri kaplnke a ak by sme sa nemohli fotiť vonku, tak vôbec neviem :-( ty si priamo z GA? nevieš niečo o kaštieli? tam sa dá fotiť? príp. ak máš aj kontakt, dosť by mi to pomohlo... alebo nevieš o niečom? resp. - kde sa chcete fotiť vy?
Odpovedať
Profilova fotka
hej ved prave sme si to rozmysleli uz pri hypertescu, ked uz tam zacinal rad. tak sme to zobrali cez Klokocinu a sli sme hned domov.
Odpovedať
Profilova fotka
Kattulka:..my by sme sa chceli fotit v GA parku, v okolí kaštiela..samozrejme, ak bude pekne.. Ak by pršalo, tak fotografka hovorila, že ona ma akýsi atelier..že by sa dalo tam fotit..tak uvidime.. ;-) Ak by to nebola tak daleko /vlastne ani nie je/ ..ale casovo to asi nevyjde..tak by sme sa isli na hrad do Nitry a hned tam je aj náádherný park....
Odpovedať
Profilova fotka
hej, tam je naozaj nadherny park.. my sme s mojim drahym tam chodievali na prve randeee, a v septembri sme si tam dali natocit video, ktore dam na uvod DVD..
Odpovedať
Profilova fotka
..aj ja som tam často chodievala.. Som studovala 5 rokov v Nitre, som tam blízko bývala... ..krááásneee....
Odpovedať
Profilova fotka
a kde si presne byvala? ja som byvala na intraku pod Zoborom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala privát..na Schurmanovej..to je pár uličiek od parku.. ..zlaté študentské časy...;-)
Odpovedať
miri a my sme pretrpeli radu a potom sa tam trmácali v dave 8-( des a hrôza... ja by som nechcela veľmi ďaleko cestovať na fotenie... máme na to nejaké dve hodinky, tak nechcem hodinu z toho precestovať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
..presne tak..aj ja si to hovorím.. ..preto volim park v GA.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?