25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
toto su pesnicky, ktore budu na zostih dvd http://www.youtube.com/watch?v=M4Mi_1... a po nej nieco veselsie http://www.youtube.com/watch?v=qs4Cba... no a tieto budu zakomponovane niekde na dvd pocas natacania http://www.youtube.com/watch?v=eaqk8v... http://www.youtube.com/watch?v=JqnbO6... mozno popolnocna, ale pri nej sa mi tisnu slzy tak neviem... http://www.youtube.com/watch?v=6lE6Ht...
Odpovedať
aut maju v rodine dost, tak nech nevymyslaju ;-) , proste do jedneho nasadnu a pridu, ved aj tak musia mat jedno auto k dispozicii, no nie?ved ako by sli domov po svadbe?s mojim sa na tuto temu uz radsej bavi nebudem, aj tak je tvrdohlavy a trva na svojom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ako potom pojdete vy vsetci z domu do kostola?
Odpovedať
ja a zenich na svadobnom, rodicia na ich vlastnom a nasa rodina pride tiez na autach
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom by ich mohol autobus hodit hned k vam, hosti by vylozil pri kostole a jeho rodicia by potom sli na aute s vasimi rodicmi alebo by sa niekde vopchali... ;-)
Odpovedať
ono su to vsetko take sladke starosti, vsetko chcem mat vsak dopredu zorganizovane, aby potom nebol chaos, cim viac ludi na svadbe tak tym viacej starosti, ale ved to stoji za to!!!uz sa tesim, ako si budeme po svadbe pisat ako to vsetko dopadlo a obzerat fotecky :-)
Odpovedať
miri dobry napad, uvidim ci mi to prejde, asi zavolam jeho mamine, no ale vzdy je lepsie sa osobne porozpravat...
Odpovedať
vy ste sa zatial nestretli so ziadnou prekazkou?
Odpovedať
tixi - alebo si to nechaj ešte rozležať v hlave a "pohyb dvoch osôb" ( :-D sorry za výraz) môžeš doriešiť aj deň pred svadbou, ak nechceš teraz cez telefón... nech je teda zatiaľ po ich a keď budeš doma, osobne im povieš, že by si si želala, aby ste išli spolu od vás a možno ich zlomíš ;-) a prekážky :-D :-D :-D nonstop a akékoľvek! ani to nebudem rozpisovať... my sme blízko pri BA a svokrovci a celá ich rodina z východu - rôzne zvyky, rôzne možnosti, rôzne spôsoby, rôzne ceny..... nič nešlo iba tak, skoro so všetkým bol problém... niektoré veci som nechala tak, nech majú po svojom, no v niektorých som si dupla a ak sa im nepáči, nech sa nepozerajú :-D nechcem sa už opäť opakovať, ale my s drahým máme toľko starostí a zariaďovania ohľadom stavby domčeka, že niektoré svadobné malichernosti proste púšťame jedným uchom dnu a druhým von... niekto rieši iba svadbu, trápi sa nad každým detailom (aj by som to tak robila :-N ) - ale ja teraz napr. obetujem aj popolnočné šaty (nemám ich ísť kedy kupovať) obkladačkám (lebo ideme v sobotu radšej na výstavu nábytku ako po obchodoch) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
heeej? aj vy idete na výstavu? my ideme do NR k buducim svokrovcom a teda pojdeme aj my na vystavu. ale domcek este nestaviame :)
Odpovedať
Profilova fotka
no a problemy? moji svokrovci su z NR, ja pochadzam z vychodu, okres SL. so snubencom sme momentane v BA. takze vsetko vybavujeme nadialku. nastastie moji buduci svokrovci sa k tomu pristupili tak, ze kedze nepoznaju vychodniarske zvyky, prisposobia sa a tiez sa prisposobia tomu, ako to my zariadime a ako by to malo byt. Mozno sa budeme hadat v piatok pred svadbou, kedy docestuju s NR aj so zenichom k nam. Kedze mnoho hosti pride autami, tak asi budeme objednavat autobus. To sa uvidi az par dni pred svadbou, kto ako pride.
Odpovedať
prave som dolelefonovala s mamkou, vraj nech jeho rodicia si to zorganizuju ako chcu, ze ona nechce na nikoho tlacit, chudatko viem, ze je z toho trosku smutna , ale co uz :-| , ako pisete, vsetko sa to potom vyriesi... jaj, domcek, aj nas to caka ale az o rok x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zenusky, neviete poradit nejaku internetovu stranku, kde najdem co leti teraz v muzskej svadobnej mode?a aky styl svadobnych muzskych topanok teraz ide?ja som v tom stratena!!!
Odpovedať
miri, tak sa v sobotu vidíme v Nr ;-) inak presne váš prípad mali moji svokrovci, keď sa vydávala ich dcéra - svadba sa robila na východe a ženích s rodinou zo západu len prišli a boli spokojní, lebo všetko bolo zariadené a navyše ich to vyšlo lacnejšie, ako keby svadba u nich :-) lenže my sme teraz ten opačný prípad :-| tixi, tak pevné nervy potom pri domčeku ;-) a k topánkami - boli sme v nedeľu pozerať - všetky z novej kolekcie (a to v každom obchode) mali taký zvláštne zrezaný predok - ako kačací zobák to vyzeralo!!! no strašné!!! asi kúpime klasiku, lebo toto sa nám zdalo strašne smiešne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,dlho som tu nebola tak mi pol hodiny trvalo kym som si precitala co ste doposial prezili. tixi - ja by som na tvojom mieste svokrovcov neriesila - nerob si zle meno este pred svadbou :))))). Ked to tak chcu tak nech to tak maju - mozno sa niekedy spamataju. Mamka nech sa zbytocne netrapi. Moj mily si ide tento vikend kupovat oblek, tak som zvedava, ze co a ci vobec nieco kupime. Ja som tiez chcela ist na vystavu (byvame v NR), ale musime ist domov k nasim do revucej, takze tam nestihnem ist. Cez tyzden nemam s kym ist, lebo drahy je na dome - tiez sme stavali dom a teraz ho dostavujeme, ale dufam, ze uz v lete budeme tam. Hrozne sa tesim a asi viac ako na svadbu. Nocne mory ma uz presli - do teraz sa mi kazdu noc snivalo nieco o svadbe - napr. bola som u kadernicky a kozmeticky, asi hodinu a pol ma licila a nakoniec som pozrela do zrkadla a vobec som nebola nalicena. chi- tak uz teraz sa bojim, ze ako ma nalicia. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :-D Inak mame uz aj oznamka, len som ich este nestihla prilozit do albumu. Juj ale som sa vykecala.
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa pridavam k tomuto datumu. Rozbehla sa tu ziva diskusia. Svadbu mame v Poprade a nemala som za 3 mesiace co ju vybavujem ani jeden problem. Dokonca aj urady a fara nam vysli velmi v ustreti ked si moj drahy zabudol priniest potrebne doklady na spisanie ziadosti. Teraz len riesim ci sa mam volat manzelovym menom(doslova) alebo s priponou - ova, kedze je cudzinec mozem. Vsetkym vam prajem, aby nam vyslo pocasie a aby vam nic nezkazilo taky nadherny den, ktory sa uz opakovat nebude. Uzite si to uz len 44 dni...!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak co sa tyka tych problemov tie ma sprevadzaju od zaciatku,ale co je zaujimave tykaju sa len mojej najblizsej rodiny ;-( najorv sa ma moja mama opytala ci som si to dobre rozmyslela s tou svadbou,kedze mojho draheho nema prilis v laske, potom nesuhlasila s tym aby ma moj otec odvadzal k oltaru,kedze sa rozviedli este ked som bola mala, potom som sa kvoli tomu pohadala so sestrou,ta mi povedala ze nech neratam s tym zemipojde na svadbu, potom som poziadala mojho brata aby mi siel za svedka,ten ma zas problem s cirkvou takze nechcem mat za sebou cloveka ktoryto bude robit nasilu ale draheho rodina je strasne zlata,pomahaju mi ako vedia :-)
Odpovedať
vitaj lyfyyynka :-) ciculienka tak to mi je luto, teraz mi moj problem pride uplne lahostajny...ono sa vsade najdu nejake problemy, ja som sa s tym svojim pohadala aj pred chvilou, ale samozrejme po par minutach uz je dobre, u nas ked sa zacne riesit nieco okolo svadby tak to vacsinou tak dopadne, konecne som spisala menny zoznan na menovky a poslala tej babe ktora mi ich bude robit x-) niektora rodina mojho draheho sa este nestihla vyjadrit ci vobec na svadbu pride, tak ma to trocha nacertilo, ved uz o tom vedia par mesiacov!!!viem pochopit vazne argumenty, ale ked niekolko ludi sa nevie vykoktat co a ako...
Odpovedať
Profilova fotka
no to je zaujimave tiez, ze sa im nechce este vyjadrit sa, ved uz je najvyssi cas. u nas nam do tyzdna alebo hned povedali, ci idu alebo nie.
Odpovedať
pre istotu som dala vytlacit 5 cistych menoviek, keby este nastali nejake zmeny ;-) alebo sa nejaka poskodila menovky budu biele s fialovou stuzkou na ktorej bude maslicka, juj uz sa ich neviem dockat!!!
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat menovky, ake mam v albume. pokusala som sa ozdobnym perom pisat rucne, ale nevyzeralo to dobre a tak sme sa rozhodli, ze si mena vytlacime na nalepovaci papier a nalepime ich na menovky takym peknym pismom.
Odpovedať
velmi pekne a stylove mirinka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no cafte zenusky :-) pozeram ze riesite menovky...ja menovky nedavam nech si kazdy sadne sam kde mu bude dobre....no teraz riesim dilemu lebo ked sa chceme fotit vonku tak to musi byt este pred obradom a ja som nechcela aby ma moj drahy videl takze neviem ako to budem riesit....som dost z toho taka vedla lebo chcem mat aj pekne fotky tak neviem..ako to riesite vy??
Odpovedať
My sa tiez budeme fotit pred obradom.Mam zarezervovany aj kastiel, su tam celkom pekne priestory na interierove foto, no a potom budu fotecky aj z parku a tak...To fotenie budu urcite trvat minimalne dve hodky, takze kvoli tomu to bude este pred obradom, nechcem nechat hosti tak dlho bez nas na hostine.
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak tixi.. my mame od fotografa nakazane, aby sme si rezervovali tri hodiny, takze to urobime ako som uz pisala od 11 do 14h. nebudeme sa nikam ponahlat.. bolo by asi trapne, keby sme na svadbe tri hodiny chybali. My sa pojdeme fotit na lubovniansky hrad.. alebo na skanzen,zalezi na tom, ake bude pocasie. A to, ze ma moj nastavajuci uvidi skor, neriesim. Raz ma uvidiet musi ;-)
Odpovedať
ja to fotenie urcite prezijem, ale mam strach ako to vydrzi ten moj :-N on hlavne neznasa kameru, no bude sa musiet premoct... chcem uz zacat postupne chodit do solarka, ziadne prehananie, len aby som nesplyvala so satami, nahovaram aj zenicha, ale bezvysledne...
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy tiez naznasa fotenie, tak ho upozornujem, nech tam nestoji ako solny stlp a nech sa aspon usmieva.. Ja som uz tiez zopar krat bola, teraz chodim raz do tyzdna. tiez nechcem aby to vyzeralo nejako neprirodzene, taky jemny nadych opalenia. Nas spolubyvajuci bude dva tyzdne prec, takze sa zenich nebude vyhovarat, ze ho niekto uvidi a budem sa ucit tancoval valcik.
Odpovedať
V nedelu mam volno, takze aj u nas sa bude dufam tancovat, no urcite to bude ine len tak doma a potom pred 80 ludmi =-) a este v svadobnych satach!!! Asi potom po foteni v svadobny den to este preskusame aj so satami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, urcite to bude ine. preto som sa snazila si vybrat saty s nie moc dlhou vleckou a nie moc tazke..
Odpovedať
presne tak mirinka, aj ja som na to myslela, ja mam tiez satocky bez vlecky, vlastne original boli s vleckou, ale nevesty sa vzdy stazovali, ze im zavadzia tak sa tie saty upravili nevesticky budete mat zavoj? ja urcite, ved uz nebude prilezitost mat nieco take krasne na hlave :-D len mam teraz problem prisposobit k nemu uces...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?