25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a potom sme si povedali, ze na tie 4 hodiny co budeme spat, nebudeme platit 1000sk v hoteli.. jaaaj, mne sa to zda take vzdialene.. mozno pre to, ze to vsetko vybavujem vzdialene. dnes som si prave utahovala z mojo draheho ze: moj buduci manzel :)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj u nas to je bezne ze sa takto volame :-) sme si uz nato zvykli a mne sa to paci :-) je neuveritelne ako ten cas leti a nas den sa blizi no nie zienky?
Odpovedať
Profilova fotka
no mna moj drahy stale upozornuje: ze to nie je pod klobaska zjem ta....
Odpovedať
Profilova fotka
cely vikend som lezala doma s nadchou, dnes som si este zobrala dovolenku. A ako vidite, nudim sa, tak som doplnila moj album. ostatne vecicky mam doma na vychode, tie doplnim az koncom marca. 8-)
Odpovedať
ahojte po víkende :-) miri len to pekne prelež, nie že sa ti to vráti v nevhodný čas ;-) my sme v sobotu doobeda boli v salóne a objednali vestičku a viazanku pre ženícha... už mu chýbajú len topánky a mne popolnočné šaty... snáď nejaké zoženiem... začala som aj orezávať oznamká - už sú vytlačené, no trvá mi to strašne dlho, lebo sa veľmi snažím :-N tak snáď to čo najskôr dokončím... nestíham, lebo stále zariaďujeme veci okolo domu a akosi sa nedá robiť viac vecí naraz :-D normálne sa teším, keď už bude po svadbe a odpadnú starosti okolo nej... veď už je to čoskoro tu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave.. mne sa dnes dokonca snivalo o prstienkoch..dodali nam uplne ine, ake sme chceli. Ale aj tak sa mi pacili. Ved boli iba nase :-) No aj tak dufam, ze nam dodaju take, ake chceme :)
Odpovedať
takže už začínajú nočné mory? :-D no určite nebudú také aké chcete! budú krajšie!!! ;-) uvidíš... ja práve rozmýšľam nad vínom, idem tam zavolať čo a ako...
Odpovedať
Ahojte zenusky, tak ja som dnes po robote opat vyrazila do mesta a konecne som aj nieco kupila.Takze uz som si odskrtla zo zoznamu guest book :-) a takmer aj pohare.Preto takmer, lebo tie co som dnes kupila sa nepacia tomu mojmu...mirinka pozrela som si tvoj album a zistila som, ze su takmer identicke ;-) no co z toho, ked sa jemu nepacia.Este, ze neboli drahe...Ja som hlavne hladala nieco objemovo vacsie ako klasicky pohar a tie sa mi zdali idealne, no nic aj tak sa nam doma nejake porozbijali tak sa vyuziju.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera volala kvoli obruckam lebo mali dorazit do konca februara,tak mi povedali ze moju sice maju ale pansku im poslali v inom cisle,tak ju museli objednat znova a vraj tento tyzden by mali byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky...no miri to mas fajn ze si natrafila na taku kravatu ja uz neviem kde mam hladat..farba mojich siat je taka zvlastna ze nikde neviem najst taku koselu...hrozneeee :-( uz som zufala lebo neviem kde mam hladat :-(
Odpovedať
vraj staci ak ma partner aspon pruzok na kravate v podobnej farbe siat partnerky, aby potom ten par nevyzeral ako z krasokorculiarskej sutaze :-D no ten moj partner zatial nema uplne nic :-S , vraj sa vyberie s kamosom na potulky po obchodoch na dalsiu sobotu.Ja sa priznam, ze sa v smokingoch velmi nevyznam, preto si radsej zoberie na nakupy kamosa co je v tej problematike zbehly.
Odpovedať
mirinka tie tvoje popolnocne satky su uzasneee, vyzeraju aj dost pohodlne, baby myslite ze existuju nejake nalepovacie mini kamienky co drzia na skle?ja si neviem pomoct, ale tie pohare sa mi velmi pacia, a uz aj dnes rano ten moj povedal, ze ujdu.miri nie su tie vase pohare od firmy raphael?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tie pohare som kupila z Ikea, mozno to aj bola ta firma, neviem. baby tie, co mate v kostole svadbu. kto bude citat citanie? so mnou sa moj drahy hada, aby som to necitala ja, ze sa v satach niekde potknem a ze to ja nemusim citat a tak... ako to bude u vas? Ale na druhej strane nechcem, aby to cital niekto cudzi, ved to bude nasa svadba, preco by som to nemala citat ja? .. aky mate na to nazor. vyzyvam hlasovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mna kedze je to nasa svadba tak by sme to mali citat my..aspon ja to chcem citat..ved napokon kedy uz budem mat taku prilezitost :-) podla mna by to takto malo byt :-) ale kazdy ma iny nazor....
Odpovedať
ja este nemam za sebou nauky, tak neviem o ake citanie ide? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
citanie prveho citania pocas omse. Vies, ako ked je prve, druhe citanie a potom cita knaz.
Odpovedať
aha, no tak ja si myslim, ze by si to kludne mohla citat aj ty, ved je to tvoja svadba a ty si sef :-) u nas bude sobas bez omse, takze taka rychlovka do pol hodinky, citanie asi ani nebude a nebudete mat baby tremu?
Odpovedať
zenusky a kto Vas bude viest k oltaru?mne by sa pacilo ak by som proste isla naraz zo zenichom, moze sa to?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, bude to moj ocino.
Odpovedať
myslím, že ja pôjdem so ženíchom :-) nie som si 100% istá, ale na úradoch sa to tak tuším robí... alebo sa mýlim :-N
Odpovedať
na uradoch hej, no neviem ci sa to smie aj v kostole
Odpovedať
a prečo chceš ísť so ženíchom? mne sa práve páči tá chvíľa, keď on tam čaká a teba mu vlastne privedú x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano presne, aj mne sa paci, ked ma privedie ocino a ten akt ze ma odovzdava druhemu muzovi, ktory sa ma o mna "starat" :)
Odpovedať
no, ono je to trochu zlozite, moj otec na svadbe samozrejme bude, ale k oltaru ma asi neodvedie, mne to vsak nevadi, len teraz neviem ako by to bolo vhodne spravit, pretoze mam len jedneho brata a ten bude zaroven svedkom, takze neviem...
Odpovedať
tixi a nad niekým iným z rodiny si neuvažovala? napr. krstný otec alebo niekto iný, koho si vážiš a kto pre teba veľa znamená...
Odpovedať
Profilova fotka
v minulosti to bolo tak, ze nevestu k oltaru odviedol hlavny druzba. u mna to bude tak, ze pojdem s hlavnym druzbom od domu ku kostole a potom ma uz odvediet moj otec.
Odpovedať
no ja sa teda skusim opytat potom nasho farara ci by bolo mozne aby som sla naraz zo zenichom, a ked povie nie, tak to asi urobim tak ako poradila mirinka, zenicha odvedie prva druzicka a mna druzba ;-) nemam totiz v rodine nikoho okrem brata kto by sa na to hodil a koho by som si zaroven tak vazila.
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby, co ste tu uz dlhsie, neviete, co je s Moncikou? akosi tu uz nebyva, ktovie ako postupuje s pripravami. halooooo, Moncika.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri uplne s tebou suhlasim..lebo aj mna bude viest ocino....
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky.. budete robit menovky? ja prave nieco tvorim... Ako date vediet ludom, kam si maju sadnut? my bude mat 4 stoly a kym sa kazdy najde tam bude chaoz.. ako to urobite vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?