25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
ozaj, k tým nechtom - mňa tiež sestra nahovára na gélové... ja ich nechcem, lebo sa mi pod nimi zničia moje vlastné... mám nechty celkom v pohode, sú pestované, dlhé, ale samozrejme sa niekedy stane, že sa mi necht zlomí. a toho sa tak trochu bojím, ak sa mi zlomí týždeň pred svadbou :-x tak neviem, či gélové, či vlastné...
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je na kazdom,ako to chce niekomu sa to paci a niekomu zas nie.My sme vcelku taka vesela rodinka aj snubencova a vela slobodnych chlapov co by ho mohli chytit :-) Ozaj v nedelu ideme prvy krat skusat ten nas tanec som zvedava co nam vymyslí.Som z toho troska nervozna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez pekne svoje nechty, ale ked ich najviac potrebujem tak sa mi jeden z nich zlomi 8-( ale vymyslela som to tak, ze som si ich teraz ostrihala, aby mi do svadby narastli a ked budu pekne tak si ich zbytocne nicit nebudem, len si ich dam upravit a nalakovat no ak sklamu tak budu gelove
Odpovedať
jasné cicu, každý si to spraví tak, ako mu vyhovuje... a tanca sa neboj, určite najskôr zistí, ako ste zdatní a podľa toho vám to ušije na mieru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciculienka - mas krasny nahrdelnik - odkial to mas?
Odpovedať
repakoval, tak nejako som na tom aj ja... teraz som si ich úplne skrátila, nech rastú, budem ich pravidelne udržiavať a dva týždne pred svadbou začnem s kúpeľmi v nahriatom olivovom oleji, nech sú dosť pružné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem repakoval,to je swarovski,povedala som si ze investujem,ved ho potom vyuzijem.Vies kolko krat som si o uz chcela dat ked sme niekam isli ale nie,nie,nie,az na svadbu.Uz ho mam v skrini od decembra
Odpovedať
Profilova fotka
je krasny, je velmi jemny, je to nieco co hladam, ale este som to nenasla kupovala si to cez net alebo v obchode?
Odpovedať
Profilova fotka
v obchode,maju ho aj na nete stranka swarovski.eu je lacnejsi ale neviem kolko stoji postovne
Odpovedať
Ja budem mat tiez gelove nechtiky, posledne dva roky som si ich davala robit niekolko krat, ale od oktobra mam zatial svoje.Mam velmi sikovnu manikerku, ale minule som citala, ze umele nechty uz vychadzaju z mody...
Odpovedať
Profilova fotka
to je sice mozne ale ja mamskarede nechty tak nemam na vyber.Moja buduca svagrina ma gelove nechty a vyzeraju ako ozajstne,takze zalezi aj na tom ako sa spravia.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si tiez zvyknem pestovat a sama lakovat a dotvarat nechty, ale nechcem to riskovat, takze si hodim gelove. Ved aj ked sa poskodia tie moje, tolko vydrzim, kym odrastu. 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mne sa tazko udrziavaju pri mojej praci nehty.Mam salon pre psov a striham havinkov,takze nemyslitelne mat pekne nehty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to je milee.. prave som urobila predbezny zasadaci poriadok.. 3 hod.mi to trvalo. urcite sa to bude este menit, ked pridem domov, porovname s mojimi rodicmi, ako oni navrhuju..
Odpovedať
Profilova fotka
viete coho sa boji? ze budem na svadbu chora... uz teraz som od ludi okolo mna chytila nadchu a citim sa mizerne.. to je horsie, ako mat herpes, ten sa este da vyretusovat, ale nadcha pokazi cely vecer. :-( :-(
Odpovedať
včera som musela narýchlo odísť... miri neboj, nasadíš pred tým vitamínovú kúru a žiadna nádcha nebude ;-) nemôžeš myslieť tak negatívne! svadba bude super, všetko vyjde a bodka! jasné? ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hmm.. dufam. ale ked sa clovek na nieco tak tesi, nieco mu to prekazi, resp. zmari plany. uz som si kupila nieco na imunitu, no ale ked bude znova kopec ludi okolo mna chorych, tak to chytim aj ja..
Odpovedať
neboj mirinka, v ten den budeme take stastne, ze aj keby nam lialo z nosa, tak si to ani vsimat nebudeme :-D ja som silna alergicka a nadchu mam skoro stale tak mam tiez nejake obavy, ale ako si pisala, treba uz teraz zacat s liekmi na podporu imunity a vsetko bude o.k.
Odpovedať
Profilova fotka
baby prave som dosla z posilky,zaplatila som si trenerku,ale ta ma tak znicila!!!!asi to chce cas.No do svadby si uz nestihnemvyformovat postavu ale do leta hadam hej :-) :-)
Odpovedať
Cicus, no uprimne ta obdivujem!V case, ked som este zila v BA som tiez sem tam zbehla do posilky ci si zabehat, ale teraz akosi nic nestiham.Niekto to berie ako vyhovorku, ale ja akosi nemam cas, a ked ho mam tak som rada, ze mam volno a mozem si troska oddychnut.No musim zacat cosi so sebou robit, chuda sice som, ale uz nie pevna :-N a nenaaaaavidim celulu ktora sa mi zacala robit, ta veru do leta musi ist prec!!!Joj, uz to veru nie je sladkych18nast, ze som mohla zjest hocico a nikde to nebolo vidiet...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chodievam raz do tyzdna na spinning. je to dobra makacka, no formuje sa tym iba stehna a zadok. obcas mam pocit ze by som si mala vyformovat aj brusko a ruky...
Odpovedať
Lenka este ti neprisla ta svadobna kniha, co si si ju objednala?Ja stale vaham, vcera som v meste nasla celkom peknu, dokonca v bielo-fialovom prevedeni v akom budem mat aj vyzdobu, ale nebolo to presne ono co hladam...bol k tomu aj fotoalbum, no bol akysi maly, kedze bol zabaleny ani som si ho nemohla prezriet.Opat cely vikend robim, ale v pondelok tam zbehnem popozerat, mozno dostanu novy tovar
Odpovedať
júj baby, k cvičeniu by som sa mala dohnať aj ja... no som na tom podobne ako tixi :-| nestíham to, tak si aspoň sem tam doma zacvičím, tak pol hodku každý druhý deň, no vydrží mi to vždy tak max dva týždne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kniha este neprisla ja somtiez chuda,dlhe chude ruky,nohy,velke prsiana ktore posobi gravitacia,ako aj na zadok,a chodim tam aj kvoli psychike,dobre to na nu vplyva.ja tiez nemam casu na rozdavanie,kedze cely den som v salone ale musela som sa prinutit dost skoro vstavat
Odpovedať
Zenusky utekam do prace, dnes mam sichtu od jedenastej co neznasam, ja radsej vstanem aj rano o pol siestej a cim skor potom z roboty domov.Dnes to bude v praci zase pochmurne, vcera bol totiz pohreb, no nic...papa
Odpovedať
a coze coze, nik tu dnes nebol?ja som sa pred chvilou tak najedla, doslova, ze prezrala, no a vedla mna na mna zakukuje pristroj na cvicenie brusakov, ale ja sa tvarim, ze ho nevidim :-D v tejto chvili by som sa urcite nevtrepala do tych mojich svadobnych siat!
Odpovedať
Profilova fotka
no veru aj ja uz musim davat pozor na vecerne prezieranie,lebo nebudem dychat v satach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby nieco mi hovorte :-) vazne v poslednom case je to s tym jedenim hrozne =-) kto vie cim to bude :-) inak musim sa pochvalit uz mame oznamenia :-) a vcera sme uz boli pozvat draheho rodinu :-) tak sme trocha cestovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, my prave dnes riesili ubytovanie a zda sa, ze budeme potrebovat 8 izieb. povodne sme chceli byt aj my v hoteli, ale potom sme si to rozmysleli,nakolko nie je dostatok izieb. Ved my si to uzijeme na svadobnej ceste :) ale az v oktobri.
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez budeme spinkat doma :-) je to podla mna lepsie..svadobna noc a rano sa zobudit s pocitom ze nemusim nikam chodit :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?