25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, tie otazky daval knaz, ktory nas bude sobasit a on spisala aj tu zapisnicu. Ale na nauky sme boli u ineho knaza. Neviem povedat, ci ta nauka je u kazdeho knaza rovnaka.. my sme preberali sviatost manzelstva, prava a povinnosti s tym spojene a podrobne sme si presli 10toro.. a bolo po 4 stretnuti. :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme preberali sviatosti,potom desatoro.Este budeme mat dve sedenie,jedno s psychologickou a druhe premietanie planovane rodicovstvo.to budeme mat teraz v marci
Odpovedať
Ahojte nevesticky, ja som mala povodne v plane ist dnes na akoze svadobne nakupy, ale neda sa...moj kolega z prace sa v sobotu obesil, neviem mysliet na nic ine.Myslela som, ze ma tato stranka privedie na ine myslienky... Prepacte, ze tu pisem taketo smutne veci, ale neviem co mam doma robit...
Odpovedať
Profilova fotka
no to je smutne... hlavne ked to pride tak nahle..
Odpovedať
tixi, to mi je ľúto |-| ani sa ti nečudujem, že si rozladená, veď to nie je jednoduché, keď si dennodenne niekoho stretávala a zrazu tu nie je... drž sa, čas to vyrieši! neboj, prejde to a budeš sa opäť naplno pripravovať! veď čoskoro sme už v zozname členiek narade ;-)
Odpovedať
Je pravdou, ze cas zahoji vsetko... A mas pravdu, ze sa nam to strasne blizi, len rozmyslam, ze tu vsetky pisete ako dlho trvaju tie nauky.Ja som s nasim fararkom dohodnuta, ze tyzden a pol pred svadbou skocime na dve-tri sedenia a hotovo.Dufam, ze nezmeni nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
noo, zalezi na knazovi, niekto to berie tak lazo plazo a niekto to berie dost vazne...
Odpovedať
s týmto vám neporadím - na úrade náuky nemáme :-D ale myslím, že je to tak ako hovorí mirinka - záleží od konkrétneho farára...
Odpovedať
Profilova fotka
vsade to je inak ,zalezi aj od velkosti mesta.v Bratislave sa necudujem ze su presne terminy na to,ved keby sa mal s kazdym dohodnut nejak inak tak nic ine nerobi len toto.
Odpovedať
Profilova fotka
Tixi aj mne je to velmi luto,je to strasne,vdnesnej dobe nevies co sa stane.Ludia sa tvaria ze su v pohode a vo vnutri prezivaju boj.
Odpovedať
Profilova fotka
tixi Je strasne ked sa nieco taketo stane. Velmi ma to mrzi, ze nas opustaju dobri ludia. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Podme ale ku krajsej teme - Nasa svadba. chi Aj vy sa tak velmi tesite ako ja? Ja som sa chcela vydavat v kostole, ale mojmu milemu sa tam nechce v den sobasa stat celu tu dlhu hodinu. ;-) Akceptujem to a tak sa berieme na urade. Asi je to vlastne jedno, ved aj tak to bude krasne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v kostole moze aj sediet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale mybudeme stat,viac sa mi to paci
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som stala aj dve hodiny, ale poznas chlapov, od kedy vymysleli auta, tak by len sedeli. chi :-D Ale ved to je jedno, pravda je vsak, ze by to bolo este krajsie.
Odpovedať
My budeme mat svadbu v kostole, ale cely obrad bude trvat max. 30 minut, aspon tak nam to povedal farar.Nam to len vyhovuje, kedze budeme mat na svadbe aj deticky, neviem ci by tam vydrzali sediet okolo hodiny.
Odpovedať
repakoval, jasné, že sa tešíme x-) no a s tým kostolom - mne to nič nehovorí, takže sme nad tým ani neuvažovali... a neviem posúdiť, či je to krajšie či nie... je to skôr o pocite - čo pre snúbencov svadba v kostole znamená. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kattulka - mas pravdu, zavisi to len od pocitu ja napr. nie som ani krstena, mily je krsteny, ale aj tak nechce ist do kostola ani som ho do toho nenutila, lebo mna do kostola nic nevedie. chi
Odpovedať
Dnes sa uz konecne pokusim nafotit nase oznamko, aby som ho mohla pridat do mojich fotiek :-) Pamatam si, ze niekedy sa chodilo kazdeho osobne pozyvat na svadbu, ked mal niekto okolo sto ludi, to bolo navstev... No keby tomu bolo aj dnes tak, to by som sa nalietala, kamosky a kamosi rozutekani po europe, a tak som kazdemu poslala oznamko postou.No vobec sa netesim, ze rodinu budeme musiet pozyvat osobne.Nemam rada take okazalosti 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tixi - mna to caka tento vikend - rozdat oznamka tych co mam pobliz tak im to pojdem odovzdat osobne a ostatnym to poslem postou nemam moc rada taketo veci, ale hadam je to prvy a posledny krat. chi
Odpovedať
júj baby, vy už rozdávate a my sme ich ešte ani nevytlačili :-N budem musieť tento týždeň drahého trochu posúriť... obálky som začala vypisovať cez víkend.. na nervy, a to som robila zatiaľ len moju stranu a aj to bez kamarátov zatiaľ :-N
Odpovedať
no ved to, tie navstevy, na kazdej bude to iste... :-N tie iste otazky, tie iste reci, ale snad to zvladneme Urcite to tak byva, ze v nevestinej rodine si obzeraju zenicha a v zenichovej obzeraju nevestu, takze mam viac obavy z jeho rodiny, hoci co poznam aspon par clenov, tak su to riadni srandisti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja poznam vsetkych co pozyvame, len nemam rada ked som stredobodom tie otazky tixi bu vsaaaaaaaaaade rovnake, co ste sa tak rozhodli, nie si tehotna, mas uz saty. atd :-D
Odpovedať
presne tak ako si to napisala, no musime to prezit vsetky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mate uz vsetko co ste potrebovali na nas den D?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja este musim doriesit vyzdobu do saly, resp. restauracie. ale nejako sa mi nechce... neviem v akej hodnote to chceme...
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz nejaku vyzdobu mam, este mozno dnes prilozim nejake foto vyrabam si skatulky - darceky pre hosti - este nie su hotove, no neviem ako ich vyzdobit, ta si teraz lamem hlavu nad skatulkami
Odpovedať
miri, tebe už chýba len výzdoba a máš inak komplet všetko? fíha, no zas sa cítim pozadu :-N nevadí, dobehnem ;-) repakoval, som čítala, že vyrábaš katulky :-D :-D :-D už som sa chcela opýtať, čo sú to zač, moje menovkyne :-D :-D :-D potom som si všimla, že škatuľky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hej.. takmer vsetko uz mame. pre obrucky pojdeme 28.3... to len bude srandy, ked nebudu take, ake chcem my :)
Odpovedať
Profilova fotka
kattulka - mozem zacat vyrabat aj katulky :-D mirinka9 - ja mam tento mesiac frmol a tak ti zavidim, ze uz vsetko mas kattulka - MY SME SILNE, tak to zvladneme a mirinku9 dobehneme. chi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?