25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak obrad bude v gl a hostina v krompachoch v restauracii centrum...no mame uz tie take podstatne veci uz zariadene...cize kameramana,fotografa,hudbu,kostol,salu,ja mam saty svadobne aj popolnocne,tiez topanocky mam na prezutie,pohare,obrucky...akurat moj drahy nema este oblek a topanky...no a este samozrejme tie take malickosti mi treba vybavit..a vy ste ako na tom? co sa tyka fotografa tak my mame z presova lebo ja som len jeho chcela a tu po blizku neviem o nikom =-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo super som myslela ze to neposlalo a som nepozrela na druhu stranu..boooze :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D ta mas to dva krat :-D :-D :-D
Odpovedať
no tak to si na tom lepsie ako ja :-) My mame obrad v Prakov. a hostina v Helcman. Mame hudbu,kameramana, ja mam svadobne saty aj topanky, popolnocne este nemam, moj mily nema nic akurat topanky a koselu, ale vraj ma este cas... fotografa zatial nemame :-( objednane mame obrucky a pohare a tiez uz mame oznamenia, to je asi vsetko takze este nas toho caka dost vela :-)
Odpovedať
ahojte, vidím, že ste sa včera nejako rozpísali a aj sme sa rozrástli :-) super x-) lenka, nemusíš byť v strese - veď máme ešte dva mesiace ;-) tak si predstav, že sú aj nevesty, ktoré teraz zistia, že sa musia rýchlo vydať a svadbu zorganizujú za dva mesiace... my máme zatiaľ zariadené tieto veci: svad. šaty + topánky, oblek, obrúčky, oznámenia (už len vytlačiť a narezať), kamera, fotografka, hudba, miestnosť, úrad, zákusky. snáď som na nič nezabudla... takže ak by sme už nič nezohnali - svadba napriek tomu môže byť :-D takže pohodka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, paci sa mi pristup Kattulky... nesmieme sa dat znechutit drobnostami, ktore sa nevydaria. Musime drzat spolu ;-) Vsetko bude tak, ako ma byt... :-) vsetko ma svoj dovod a pricinu...
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som objednala obalky,tak do 24 hod by som ich mala mat na firme.Tí co mi robili oznamka tak obalky obycajne biele predavaju raz tak draho a speci obalky stoja az 9,- sk teda 0,30 eura.Tak som ich objednala zo skladu.Musim rychlo pozistovat a pospisovat adresy :-) Lenka vitaj v klube,inak aj ja som Lenka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A vcera som objednala svadobnu knihu z tej stranky coste tu spomínali taku bielu s dvoma srdieckami,aj lupinky som objednala
Odpovedať
dobre ranko!O chvilu utekam do prace, ale zavilost mi nedala a este som tu nazrela, ci ste nieco popisali :-N Leni tak daj potom vediet, ked ti ta kniha dorazi co a ako, aj ja si planujem objednat nieco z ich stranky, asi knihu a k tomu fotoalbum nech to mam v jednom style
Odpovedať
Profilova fotka
No napišem tu aj ja nieco :-D mame zase nieco nove Krizik do kostola :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hej nepodpisal som sa marek Queenkin (luckin)
Odpovedať
Ahojte dievcata, dakujem za povzbudenie, kattulka mas cistu pravdu, neviem si predstavit, ze by som mala zorganizovat svadbu za 2mesiace. :-( ale uvidite ze nam vsetko dobre dopadne ... :-)
Odpovedať
a zabudla som pozdravit svoju menovkynu Lenku-ciculienku ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
qeenka, nasla som nahrdelnik, ktory by sa ti hodil http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale bez tej ozdoby v strede.. hmm?
Odpovedať
achojte, tak uz som z roboty spat, a ako inak opat ficim na tejto stranke... queenka a v akom kostole budes mat svadbu?ja totiz v rim. a o ziadnom kriziku neviem, sice vidim, ze ho niektore baby maju v albumoch ale kedze mne nic fararko nespominal, tak som nic take ani nezhanala :-.
Odpovedať
Profilova fotka
noo, ono je to tak, ze si vacsinou svadobne pary sami kupuju krizik. farar uz krizik nedava. mozno vas je vynimka a da vam. no ja som pristala na tu druhu moznost a vybrali sme, aky sa nam paci. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nam kaplan povedal ze oni maju krizik tak si nemusime nosit
Odpovedať
no este, ze ste to tu spomenuli, musim poslat mamu nech sa ho opyta co a ako...
Odpovedať
baby, presne o dva mesiace už sedíme u kaderníčky 8-) teším sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, nejako sa nam to krati, nie? Ako ste nam tom s pripravami? :-D
Odpovedať
ahoj repakoval :-) veru kráti a to je super! my už máme všetko podstatné, ešte chýba: ženíchova košeľa a topánky, vestička, viazanka, moje bolerko na svadobné šaty (ktoré spolu s vestičkou a viazankou požičiame so salónu, len sme na to pri výbere šiat zabudli :-N ) a víno na výslužky a svadba môže byť ;-) ty si na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj repakoval, Baby prisli mandle,tesim..... :-D veru kati o dva mesiace takto budeme najkrajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jááááj by som zabudla,vsak sme boli rano na matrike,takze vybavene,teraz uz len odniest na faru ;-)
Odpovedať
tak super cicu! môžete sa vziať ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no uz musíííme :-D :-D vsak aby sme tam neboli zbytocne
Odpovedať
Profilova fotka
no a o takomto case budem u kozmeticky :)
Odpovedať
Profilova fotka
inac objednavanie z Ciech ma mensiu nevyhodu,postovne je 240,- kč,
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz sa precuje na posielaní oznamiek,obalky dorazili :-)
Odpovedať
ahojte :-) veru, uz len dva mesiace a skoncila nasa era slecien... :-D
Odpovedať
ahojte. pridam sa k vam, aby som mala s kym stresovat :-D my este stale nemame obrucky!
Odpovedať
ahoj wu25. myslim, ze pokial nemate este obrucky, tak je to oki, tie sa daju rychlo zohnat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?