25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
aj ja som ju dnes nasla, ked som vselico prehladavala na nete snazim sa najst co najviac veci co chcem z jednej firmy, aby som potom nemusela platit viac krat postovne ako tak pozeram, tak ceske firmy maju dokonca lepsi vyber, a mozno aj lepsie ceny :-| velmi sa mi paci ten srandovny toaletny papier s motivom svadby, viem, ze je to uz prilis, ale rozmyslam, ze objednam aspon na damske toalety nech je sranda :-D
Odpovedať
nasla som dalsiu ponuku svadobnej knihy, je krasna, len ta masla by asi dlho nevydrzala biela http://www.vltava2000.cz/svatebniobch... porozmyslam...
Odpovedať
Profilova fotka
no ta kniha je pekna :-) tiez sa snazim objednavat z jednej firmy koli tomu postovnemu ale to vsetko je neuveritelne drahe =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no qeenka, k tvjim satam by som si mozno vedela predstavit nahrdelnik, ktory je okruhly a rovnaky po celom obvode. na dekolte mas saty tak ZIK ZAK tak by som mozno hladala taky ZIK ZAK nahrdelnik. len nie nieco komplikovane, bolo by to moc, ked mas uz aj tak pekne saty z vrchu. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no miri tiez som tak rozmyslala ako ty len som potrebovala aby mi to niekto schvalil :-) tak dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac. :) ja som si dnes kupila uz tretie ozdoby do vlasov... ved uvidime, co kadernicka vymysli a ktore nakoniec vyberieme.. moj drahy prave reze oznamka, takze do konca tyzdna ich rozposleme... aspon nieco mame z krku.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo..ja zatial do vlasov nemam este nic takze tiez uvidime co vymysli kadernicka :-) takze tvoj drahy reze oznamka a ty na nete ze :-) ale sak aj u nas je to tak..stale len nieco hladam co by sa mi hodilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to je zavislost normalne... mojasvadba.sk a vecicky okolo toho. dufam, ze ma to po svadbe prejde a nebudem tu travit tolko casu.. hihi
Odpovedať
Profilova fotka
to aj ja tiez stale na tu stranku chodim..uz ju poznam na spamet :-) booze snad nas to prejde :-)
Odpovedať
ja na tuto stranku chodim niekedy tajne, moj hovori, ze uz to prehanam, no co, som puntickar... :-D teraz ma napadlo, mate niektora pre pripad prichystany biely dazdnik?
Odpovedať
Profilova fotka
nesranduj :-) ziadny taky pripad nebude :-) budme optimistky :-)
Odpovedať
no ja len, ze pre istotu :-N radsej som nam rezervovala aj priestory v kastieli na fotenie, preferujem exterierove foto, ale pre kazdy pripad... aj tak sa hovori, ze ked svadobcanom prsi, tak je to znak, stastia x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ale keby len nahodou nahodou nahodou 1% percentna pravdepodobnost nastala tak ja zatial nemam biely dazdnik =-) mas nejaky tip kde taky dazdnik zohnat?
Odpovedať
no ved to, ze vsade v tych svadobnych obchodoch maju len slnecniky poslem asi maminu, nech sa popozera po obchodoch, neviem si predstavit, ze by som v kufri trepala na Slovensko este aj dazdnik =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej :-) skusim tiez niekde popozerat..ale tak verme ze taka situacia nenastane a ze nam ho nebude treba :-)
Odpovedať
a co silonky, planujete biele alebo telove?ked pozeram albumy tak vidim, ze sa nosia ja aj... mne osobne sa viacej pacia telove bledsieho odtiena, ale potom to vyzera smiesne ak je na hnedej cipke biely podvazok, takze budu asi biele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no silonky urcite budu u mna biele..a chcela by som podvazkovy pas :-)
Odpovedať
no musim tie silonky pripisat na zoznam co mam este kupit, svadobny podvazok uz mam, no a povazkovy pas kupim asi az na svadobnu noc v ciernom :-x
Odpovedať
Ahojte dievcata, pozeram ze mame rovnaky datum svadby :-)
Odpovedať
ahoj, vitaj :-) v spolku
Odpovedať
diki tak ako idu pripravy? nestihla som vsetko precitat tak neviem co uz mate zariadene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj takze ty budes mat len v podstate silonky a podvazok nie? neviem ale mne silonky pod satami dost vadia =-) lenka vitaj :-)
Odpovedať
queenka , dakujem pozeram, ze sme z okolia GL :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej az teraz som si vsimla :-) no ja byvam priamo v gl :-) ty?
Odpovedať
ja som z Prakoviec :-) ale moj nastavajuci je z GL
Odpovedať
Profilova fotka
aha..a kde mate svadbu?lebo kedze mame rovnaky den tak predpokladam ze nie v gl...my mame v gl :-)
Odpovedať
Hej? a kde v gl mate? My mame v Helcmanovciach v KD ;-)
Odpovedať
A co vsetko uz mate zariadene? lebo neviem ci som na tom dobre alebo zle :-| My este nemame fotografa, nevies mi nieco poradit z nasho okolia? :-)
Odpovedať
budem mat silonky samodrzky, cize bez podvazkoveho pasa, nosim taketo uz niekolko rokov a dost som si na ne zvykla, stoji ma to vsak dost penazi, lebo mi vacsinou vydrzia max na 2x a uz ich roztrham, takze svadobne kupim aspon dve balenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no obrad bude v gl a hostina v krompachoch v centrume...tak my mame uz vybaveneho kameramana,fotografa,hudbu,salu,kostol..v podstate tie dolezite veci uz mame vybavene..mame uz aj obrucky,pohare.o chvilu budu oznamenia...mam uz aj saty aj svadobne aj popolnocne..akurat moj drahy nema este zatial oblek ani topanky...ako ste vy na tom? a co sa tyka kameramana tak my mame z presova velmi dobreho kameramana a ja som len jeho chcela..a tu po blizku?hmm..tak to vazne neviem =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?