25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem.Ja este topanky nemam.Zacnem hladat az ked budem mat latku na saty aby som vedela odtien :-) Hadam nieco potom najdem budem mat na to potom uz iba 3 tyzdne
Odpovedať
kniha, ktora sa mne paci stoji 2600, tak to je teda fakt palka ]-( je to vlastne potom taka sranda, citat co popisali kamosi, hlavne ked uz niektori budu v dobrej nalade :-D skusim pohladat este nieco v Dubline, mozno na nieco natrafim... inac ja rozmyslam nad nalepovacou podprsenkou, mate niekto skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
hej.. ja ju budme mat v popolnocnych satach. mala som ju na jednej svadbe, ale uz ju nechcem mat oblecenu cely den, pokozka pod nou sa dost poti a je mokra, takze mam strach, ze casom nebude drzat.. tak to nechcem riskovat od rana. dam si ju az po polnoci, a to viem, ze tych par hodin vydrzi.
Odpovedať
no dobre vediet, dik aj ja potrebujem nieco take k popolnocnym satam, ale musim si kupit nieco podobne aj k svadobnym, skusim pohladat taku co sa nosi k velkemu vystrihu na chrbte, len ci tu taku vobec najdem...
Odpovedať
baby budete mat pompadurku, teda akoze svadobnu kabelku?
Odpovedať
ja som chcela len kúpiť v papiernictve, ale ak nič vhodné neuvidím, tak nebude... nie je to vec, ktorú by som zháňala - iba ak natrafím, tak si tiež rada prečítam pocity hostí :-) našla som niečo podobné ako myslím, len samozrejme s iným motívom - oficiálne sa to volá záznamová kniha: http://arka.sk/popup.php?p=image&img=... http://www.regina.sk/product_info.php...
Odpovedať
júj, to som nechcela :-N tixi, ja nebudem mať v rukách okrem kytice nič - všetko potrebné budem mať v kabelke u sestry :-)
Odpovedať
no ved aj som rozmyslala, ze by mi to vlastne len stalo na stole a aj tak by sa mi tam vsetko nepomestilo, myslim tym make up a tak...no kedze ja nemam sestru, no este uvidim, mozno kupim len nejaku bielu kabelku aby som potom nechodila na toaletu sa prepudrovat s igelitkou hihi :-D
Odpovedať
ja vlastne nemam este ani svadobnu bizuteriu, poradte v akom tvare, teda aky styl sa hodi k mojim satockam mam ich v albume- San Patrick -Baile
Odpovedať
Profilova fotka
vies co, ono je najlepsie si vyskusat bizu, ked mas saty oblecene... aby si videla ako sa k tomu hodia. Ja som si bizu kupila hned v svadobke, ked som mala na sebe saty.. nelutujem
Odpovedať
jaj, no ale u mna to nebude take jednoduche...domov priletime az 12. aprila :-| maju tu celkom pekny vyber, ale ja vobec netusim, ci si mam kupit nieco co bude jemne lemovat krk, ale nieco do vystrihu... mas pravdu, ze najlepsie je to vyskusat priamo k satam, tak som si to zariadila aj ked som kupovala popolnocne saty, hned som si k tomu dopasovala nausnice, nahrdelnik, brosnu a bolo to raz dva
Odpovedať
tixi s bižu mám tiež problém... vôbec si neviem vybrať, najmä kvôli tomu, že šaty sú do krku (la sposa mercurio)... ty máš zase ramienka, tak by som nevyberala niečo veľké, aby to zas nebolo preplnené... oveľa jednoduchšie sa podľa mňa vyberá, ak sú šaty len nad prsia ako korzet a celý dekolt je voľný... ja len chodím a pozerám sa po rôznych náhrdelníkoch, ale zatiaľ sa mi žiadny nepozdával :-| teda jeden ano, ale ten mal v sebe perly a tie ja nechcem, lebo u mňa tak akosi podvedome: perly = slzy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako pozeram na tvoje rezervovane saty, tak ja by som tam dala nieco jemnucke do vystryho, kedze mas hore vela cipky a aby to nebolo moc precackane. Moznost lemovat okolo krku by som nezvolila - mas Veckovy vystrih aj bizu by mala byt do Vecka.. tot moj nazor.
Odpovedať
krasne satocky, no mozno tebe by ani netrebalo nic ku krku a mozes si dat vyraznejsie nausnice mne sa paci nieco taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len ci to zozeniem...
Odpovedať
miri s tým Véčkom súhlasím ;-) ďakujem tixi.. veď vyzerá to tak, že ak nič nezoženiem, resp. nič sa mi nezapáči, nebudem mať na sebe nič... a vlasy nechcem vyčesané, skôr niečo takéto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... takže o výrazných náušniciach tiež neuvažujem :-N a to čo si si vybrala je krásne, len ja tie perly nemusím :-|
Odpovedať
dik mirinka, asi mas pravdu, ked budem mat volny den tak sa vyberiem na nakupy a dam vediet ako som pochodila, hlavne si musim napisat co mam vlastne kupit, lebo pridem domov opat s kadecim, len nie s tym po co som isla :-D ja o ucese este len snivam, mam dva varianty a uplne odlisne, tak uvidim co poradi kadernicka, nemam totiz nejaku zvlast bohatu hrivu tak nemozem vyskakovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ako tak pozeram na to tvoje Véčko.. rozmyslam, že by som tam uz nedala asi nic... mas velmi pekny dekolt urobeny z cipky, kde mam pocit, ze sa akakolkvek bizu strati... mozno by som volila iba kvetinkove nausnice...
Odpovedať
skoda, ze ta nemozem zobrat zo sebou na nakupy :-) nechcem byt velmi precancana, rozhodnem sa podla ucesu, ake nausnice a ten nahrdelnik necham plavat... kamoska si vyraba sama bizu (nausnice, nahrdelniky, ozdoby do vlasov...), ma totiz taku zalubu, tak uz mi nieco poprinasala domov, ved uz nieco skombinujem s tym ucesom to tiez nebude take jednoduche, musim sa prisposobit zavoju
Odpovedať
Profilova fotka
skus si teda skombinovat nausnice s ozdobami do vlasov, aby si aspon v tom ladila a mala supravu. pridem do Dublinu ak chces :) hihi
Odpovedať
dik baby za rady, utekam sa pokrochtat do vane x-) a zaroven porozmyslat na co vsetko som este zabudla, ved sa nam to uz bliiizi
Odpovedať
Profilova fotka
no baby pozeram ze sa bavote o bizu...tak ja bizu nemozem lebo hned sa mi urobia cervene vyrazky ..mam alergiu :-|
Odpovedať
tixi relax a hlavne žiadne stresy ;-) aj tak to bude náš krajší deň - aj keď budeme v teplákoch a večerať párky :-D :-D :-D
Odpovedať
myslela som "najkrajší deň" samozrejme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tiez mam velky problem s nahrdelnikom a nausnicmi..rozmyslam a neviem co by som zvolila k mojim satkam....http://www.svadobnecentrum.sk/index.php?id=8&co=5&n=2&s=7&jump=6 model FELICIA..skuste baby nieco poradit ak viete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kocky este taka vec..podvazky sa kupuju dva alebo len jeden?
Odpovedať
svadobny podvazok len jeden :-) , ja mam na nom trosku nieco modreho pre stastie...
Odpovedať
Profilova fotka
preco modre pre stastie? hmmm? :-)
Odpovedať
inac kukuk na beremese.cz/katalog firiem/svadobne obchody, hned v tej prvej maju uzasny vyber bizu!!! ja mam tiez alergiu, ale iba, ked to mam na sebe velmi dlho :-S
Odpovedať
Profilova fotka
heeej inak som nasla tie svadobne knihy za 800sk http://centrumvalentiny.sk/eshop/inde... kukuk :-)
Odpovedať
no vraj sa tak hovori, ze nevesta ma mat nieco modre, nieco stare, nieco pozicane a nieco nove :-) tak som si dala usit podvazok, kde je aj troska modrej stuzky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?