25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez take zazitky ze uplne cudzi ludia prejavia taku krasnu radost a moja rodina len pokrci pleciami.....aleto je ich problem ja si to nenecham pokazit :-D :-D :-D
Odpovedať
My mame tiez jednu peknu skusenost. Za fararom ohladne sobasu sme boli uz v Juli, tam sme nahlasili termin... Potom sme tam boli znovu v oktobri a decembri a chceli sme si dohodnut cas sobasu ( s tym ze by sme chceli mat sobas o 15.00 alebo 15.30 co sme mu hovorili uz v oktobri), to nam povedal ze je este na to cas, ze sa dohodneme potom. Prisli sme v January aby sme si uz konecne ujasnili cas a nam povedal ze na 25 uz tam nejake svadby su ;-) a ze obsadene ma 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00 a ze teda o pol druhej :-| coz je podla mna teda dost skoro. Takze co sme tam chodili uz od jula tak sme odisli s dlhym nosom :-S
Odpovedať
cicu, presne tak je to aj u nás... ale ako hovoríš, nenecháme si to pokaziť ;-) turistka tak to je teda fakt super! mňa takýto prístup strašne vytáča ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som v kostole chcela rezervovat v oktobri,tiez mi povedali ze je to este skoro,ale ja ked niecochcem tak viembyt otravna.Bolo mi jasne ze urcite nie sme jediny zaujemcovia na tento termin.Tak od novembra pravidelne kazdy tyzden som volala na faru,aj ked som im mozno liezla na nervy ale to mi nevadilo.Aspon vedeli ze tam nikoho nemaju dat,ved by skusili.......Nakoniec som ten termin dostala tusim dva tyzdne pred vianocami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
k tomu pozyvaniu. pozvali sme dva pary, ktore nie su rodina. Jeden par sa straaasne potesil, ale z objektivnych pricin nemozu prist, no napriek tomu sa rozhodli, ze nam kupia darcek. Druhy par sa vobec nepotesil, zdalo sa, ze ich nahnevalo, lebo oni asi nechceli pozvat nas na svadbu. No ale to je uz jedno... k matrike.. my sme mali taku prihodu, ze prave matrikarka sa vydavala 25.4. ale v iny rok, tak ju to velmi potesilo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj pozeram ze vsetci mame nejaku smolu :-( co sa to deje..snad sa to vsetko na dobre obrati :-) ja len dufam ze to pocasie nam vyjde..lebo popravde nerada by som sa vydavala keby vonku prsalo ;-( ale budme optimistky nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
queenka ja sa toho tiez obavam ako cert kriza :-N tusim zavolam Ilkovi do telerana na ake pocasie to zatial vyzera :-D velmi by som xcela foto aj vonku tak pevne verim ze prsat nebude! nebojte baby tyxto par komplikacii nam zezneprijemni najkrajsi den v zivote 8-)
Odpovedať
baby ani o tom nehovorte ;-) bude krásne slnečno a bodka!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) musim sa poxvalit 8-) dnes som spravila masle na lavice v kostole...kuknite album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej moncicika pekne :-) tie maslicky.....aj my by sme sa chceli vonku fotit tak dufam ze to pocasie vyjde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... konecne mame aspon elektronicku verziu oznamka... do dvoch tyzdnov by to mohlo byt aj vytlacene.. uz bolo nacase :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabudla som napisat, ze je v mojom albume.. kuk 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miri krasne oznamko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem... napad bol moj, realizacia draheho.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co uz s vami sikovní ste...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri...to oznamko je fakz prekrasne a aj ta basnicka k tomu perfektne sadla :-) a kedy posielate oznamka vlastne?uz by aj trebalo nie?my este len zajtra ideme s drahym do kosic vyberat oznamka...ale kedze moja maka ich bude robit lebo je vytvarna graficka tak to budeme mat rychlo a hlavne zadarmo :-) aspon nieco ked uz vsetko je tak strasne daraheee.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, oznamka budeme posielat, akonahle ich budeme mat vytlacene, cize o taky tyzden. Teda vecsinu z nich davame osobne. Len velmi malo budeme posielat postou.. hej to mate vyhodu, ze to budete mat zadarmo. My v podstate budeme platit len za papier.. ostatne budeme mat tiez cez znameho... Tu v BA sa cena jedneho oznamka vraj pohybuje cca 1 Euro, niekedy viac
Odpovedať
Profilova fotka
noooo..my tiez budeme pozyvat osobne..je to urcite lepsie a aspon viac sa zoznamis s jeho rodinkou ktora mozno byva niekde dalej a zatial sa velmi dobre nepoznate...uz by aj bolo na case chodit pozyvat lebo vsetko sa to pomaly kopi a nakoniec sa nezvysi cas...nezda sa to ale uz sa ten den "D" bliiiizi :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, miri krásne oznamko x-) na našom sa ešte len pracuje, tiež nám ho robí známy, ale rozdávať a posielať ich budeme až koncom marca, začiatkom apríla - všetci pozvaní totiž už vedia, že sú pozvaní, takže to úplne stačí... skoro som zabudla: máme oblek!!! x-) x-) x-) hurááááááááááááá! a ja mám svadobné topánočky, tiež sa im teším, lebo sa mi veľmi páčia a to som vlastne ani nečakala, že si také pekné kúpim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru blíži sa to.Moja mama stale vyprava že este macas na vyber oblecenia a ja jej hovorim nech sa len pekne poponahla :-) :-) aoznamka v BA sa pohybyju tak ako hovoris,tak 1Euro.My mame za 96 centov a 26 centov za pozvanky ku stolu.Mame 105 oznamok a 25 ku stolu a budeme platit tusim 95 euro,Ale mali sme tam 20% vystavnu zlavu takze aspon nieco.
Odpovedať
Profilova fotka
no my tiez sme si uz oznamko vybrali...velmi sa nam obom paci :-) zhodli sme sa ;-) ja uz mam saty davnejsie ale teraz my volali zo salonu ze dostali novu kolekciu siat ze mam prist pozriet a ze ked sa mi nejake zapacia tak si ich mozem vymenit..ale moje sa mi straaaasne pacia...pozrite sa na nich tu len link: http://www.svadobnecentrum.sk/index.p... nazov siat je FELICIA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby musim sa pochvalit,dnes som si kupila topanky,vankusik na obrucky,krabicky na mandle a take väcsie plavajuce sviecky :-) :-) som strasne vytesena....
Odpovedať
Profilova fotka
a objednala som tortu.Nakoniec budeme mat iba jednu lebo bude velka,ale je strasne draha dlho som rozmyslala ci ju mam objednat ,stoji 340 euro.mam v albume ,ta trojposchodova s ruzickami
Odpovedať
Profilova fotka
queenka.... mas naozaj velmi zaujimave saty.. len si v nich neviem predstavit tancovat. Cici - som si myslela, ze chces mat tu tortu darcekovu ale po pozornom pozerani albumu som nakoniec tu trojposchodovu s ruzickami nasla. Je nadhernaaaaa...
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som mat tu darcekovu ale ako druhu.Kedze sa neda zmensit pre cca50 ludi ,je az pre 120,tak som si musela vybrat iba jednu a tato cokoladova mi nepripada ako hlavna svadobna.Som sice z toho troska smutna,lebo sa mi velmi paci ale nemozem mat vsetko :-|
Odpovedať
queenka, šaty sú nádherné x-) cicu, tak si mala včera úspešný deň ;-) my pôjdeme objednávať tortu aj zákusky až začiatkom apríla - máme to dohodnuté, v cukrárni o nás a našom termíne vedia, ale presne im to stačí až v apríli.. horšie je, že už dosť svadobčanov sa ozvalo, že donesie tortu a nevieme, čo s nimi budeme robiť :-| asi sa rozdajú, lebo to sa určite všetko nezje... my máme už hotový návrh oznamka x-) x-) x-) tešíme sa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby..som rada ze sa vam saty pacia :-) a co sa tyka torty je naozaj prekrasna...konecne sme dnses vybali uz tu matriku a mame uz aj pohare :-) len nejak oblek nemame cas zhanat...snad coskoro najdeme taky aky si moj drahy vybral.... aaaa este sa musim pochvalit ze konecne moja mamka nasla cukrarku ktora nam spravi na redovy take pernickove srdiecka s nasimi menami :-) ...Kati neboj ani sa nenazdas a vsetky torty sa pojedia alebo rozdaju uvidis... :-) nakoniec este malo bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cicu spominas tam nejake mandle...naco to vlastne je lebo som este o tom nepocula.... :-)
Odpovedať
queenka, aj my dávame piecť perníčkové srdiečka x-) ale nie na redový (ten nakoniec nebudeme mať), ale ako menovky... nechcela som však veľké, takže teraz sa nám tam mená nezmestia, bude iba dátum a na mašličku celofánu priviažeme potom meno hosťa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj kati a to uz preco nebudete mat redovy tanec?to je skoda..nie ;-( my tiez budeme mat take srdiecka previazane celofanom a maslickou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?