25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuu si ma potesila ze nie sme jedini co si davaju nacas :-D moj ma strasny problen kupit oblek, vsetkky su mu na rukax kratke :-N dufam ze v piatok nieco vyriesime! dohodla som sa so svokrou na xodeni do solarka x-) je tak isto bleda ako ja a ma s tym skusenosti. hmm len dufam ze si pehy nevyskacu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nas mame vecsi problem, este sme neskusali ziaden oblek... drahy ma pocit, ze ktory oblecie, ten mu bude sediet... hihi... Ja som so satami nemala taky problem. I ked som si skusala viacero siat, od zaciatku som bola presvedcena iba o jedinych.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si saty vybrala hned v 2 salone... povodne som zajednavala ine ale kym vypisovali zmluvu skusila som si este jedni a tak som oznamila ze zmluva sa nekona a ide sa vypisovat ina :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nemozem uverit, ze sa nam to uz krati... uvedomujete si, ze o tri mesiace uz nebudeme slecny alebo panie?
Odpovedať
Profilova fotka
:-. ja si to uvedomujem, niekedy ma to xyti aj v robote a zacnem sa z nicoho nic usmievat sama pre seba :-N minule som s takou radostou pribehla ku kolegovi a hovorim ze za 3 mesiace uz budem vydata mlada pani a on na to ze: Tak ti treba! :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ee, chlapi su chlapi..ten moj obchody neznasa...vcera mi volal kamoska, ze v istom obchode su super zlavy, tak vravim, cicik, odvez ma..najprv ze nie, potom ze ma poska v aute..a hadajte co.....siel so mnou a kupi si {teda ja som kupila} dvoje rifle......a ja co?? nic.....to tak byva......a v kabinke s usmevom travil asi hodinu
Odpovedať
baby zajtra sa vidíme na veľtrhu ;-) dúfam, že to bude stáť za to a nebude to len zabitý čas.... zatiaľ verím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jai dem azv nedelu
Odpovedať
Profilova fotka
no co baby? ako ste dopadli na veltrhu? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ani mi sme neboli :-N v sobotu sme si povedali ze zajtra a dnes sme cakali kto spravy prvy krok :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi.. nam sa nechcelo ist.. no boli nasi znami, ktori sa beru niekedy v septembri. Vraj tam bolo vsetko :) podla mna to splnilo svoj ucel hlavne tym, ktori este nemaju nic zajednane a tak mozu porovnat ponuky.. No my uz takmer vsetko mame a pripadalo mi to zbytocne ist tam sa len tak pozriet... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze k navsteve svadobneho veltrhu:bola som troska sklamana,viem si predstavit aj vyssiu uroven takehoto veltrhu.síce sme si objednali obrucky aj oznamka,topanky som tam na mna nenasla ,slaby vyber:strasne malo cisto bielych topanok vsetko len slonov. kost a vysoke....krabicky na mandle slabota,studiu Škerak nedosli az na veltrh,zostali doma a ostatny slaby vyber....ale aspon ze tie obrucky mame alepoviem vam bol to porod,kym si drahy vybral,ale zvladli sme to :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
takze zajtra skocim do svadobky na doplnky,topanky a uvidim co este.... v utorok idem do mojho salonu vyskusat nove saty na ktore cakam uz od novembra az teraz im prisli,tak uvidim ci ma na mne oslovia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej kuknite spravilao som pierka pre druzbu a svadobneho otca x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moncika, pierko velmi pekne, len tej poslednej fotke trochu nerozumiem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nie album nase predstavy ale ten z datumom svadby tam su tie pierka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa... no je to naozaj velmi pekne... a svedok take pierko nebude mat? ako budu vyzerat obycajne pierka?
Odpovedať
Profilova fotka
svedok je zaroven druzba :-) obycajne prerka su v albume tiez
Odpovedať
Profilova fotka
co budete mat na aute? ja akurat spekulujem ako vyzodbit kapotu a este aj v sale za nami na stene :-| nejako nemam napady
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat vyzdobu v cene pozicania siat a nejake tie stuhy, nic extra...
Odpovedať
Profilova fotka
ja osm si to zobrala na krky sama a veru asi ma to potrapi :-N neva xcem si toho co najvac spravit sama 8-)
Odpovedať
ahojte, tak sme tu z veľtrhu :-D celkovo si myslím, že tam bolo toho dosť, akurát mnoho vecí už máme a preto pre nás to nestálo za veľa.. ale to najdôležitejšie, kvôli čomu sme vlastne išli máme! OBRÚČKY!!! sú nádherné a za super cenu! no poviem vám, to vyberanie obrúčok... to bola story... no ja som si nevedela vybrať, boli sme asi na 4 miestach, všade sa nám pozdávalo asi 5 typov... potom sme prišli ku Kim Gold - a môj drahý ukázal na jednu - túto si skús, táto sa mi páči. dala som si ju na prst a láska na prvý pohľad a bolo rozhodnuté x-) teším sa :-) inak mi tam chýbali obleky... šiat bolo asi 7miliónov a obleky asi 4 :-| škoda. kúpili sme ešte pierka a nič viac sme ani nechceli... takže z našej strany spokojnosť :-) čo sa týka výzdoby: nám robí výzdobu sály reštaurácia, jedine ikebanu na hlavný stôl donesieme z kvetinárstva sami... a na auto chcem iba takú hrubú stuhu nejako uviazanú, nič extra, možno k tomu priviažeme tri kály... žiadna bábika ani srdiečka ani nič podobné... to nie je náš štýl...
Odpovedať
Profilova fotka
áhoj kattulka, kolko ta vysli obrucky ??
Odpovedať
jahody, vyšli nás 236€ po 20%nej veľtržnej zľave a aj gravírovanie je v cene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasna cena, joj, mohli sme ist aj my tu v BA, tak sa hnevam sama na seba, ze som na to uplne zabudla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
...kattulka... ...vidim, že aj ty si Galanťanka... ;-) ..kde budete mať svadbu??? ..a ked smiem, tak odkiaľ zákusky, kameraman a fotograf?? ..dakujem.... ;-)
Odpovedať
jahody, kim gold je z piešťan, ale ich obrúčky majú aj na laurinskej 11 a pani vravela, že ešte tri mesiace po veľtrhu je zľava 10%, tak skús prípadne ;-) evulka, písala som ti prednedávnom IP - čítala si ho?
Odpovedať
Profilova fotka
..neprišla mi žiadna IP.. :-(
Odpovedať
ok, napíšem znovu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nase boli troska drahsie,560 euro :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?