25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nie, my sme ho vybrali koli babatku :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) uz sa mi siju popolnocne saty x-) som objednana kadernicke a na umele nexty.. pokupila som nejake drobnostky na vyzdobu a naladujem sa na prijemne prestresovany vykend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si na tom podobne ako ja, az na tie popolnocne saty, ja este cakam, kedze som tehotna, neviem ake budem mat brusko... ;-)
Odpovedať
a ja rozmyslam, ze si necham svadobne saty az do rana.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata..tak je to tu...mame oznamko :-D akurat ho dokoncujeme a tlacime :-D jupiii....a dokonca na nom aj vyzeram vskutku pouzitelne.......hned davam do albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... mas velmi zaujimave oznamko.paci sa mi :-) nase je este stale v stadiu tvorby. Snad ho do tyzdna spravime, aby bolo aspon v elektronickej podobe.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme :-D vlastne sme sa opicili po kalinakovcoch, ale pacilo sa nam to obom :-D a predstav si, trvalo to len par hodin :-D uz sa tesim na vase :-D potom daj vediet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) tak uz mam saty..aj zenich ma oblek..boli sme v tej nitre a super :-D hned som nasla tie praveee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kraaasa :-D gratulujem :-D sup so vsetkym do albumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) zase som nakupila nejake drobnosti na vyzdobu. boli sme zhanat oblek ale ked nam sa ziadny nepaci :-N jeden co mojmu sadol fakt ako uliaty stal 8500sk :-.
Odpovedať
Profilova fotka
mno my sme oblek kupili v rakusku, kupime tam aj zvysok .... minule som tam videla aj slusivu viazanku.....snad ju este budu mat
Odpovedať
Profilova fotka
jezis aku som ja videla krasnu kravatu x-) ..kremovej farby, a kosela by mala byt bordova, a vesticka tiez kremova. lebo aj moje saty budu bordovo kremove :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oooch bordova je kraasna, ja mam kremove saty , s bleducko ruzovymi flitrami na vystrihu a stuhe, preto by som ocenila, keby mal matko ruzovu viazanku, nakolko aj vsetky mojedoplnky sa idu uberat tymto smerom, vestu odmieta....hmmmm
Odpovedať
ahojte, reštaurácia a detaily menu dohodnuté! x-) aj kameramana máme! no čo vám poviem - plodný víkend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D mno my planujeme mat na dvd skor taky dennik priprav..a na obrad svihneme dakomu kameru.....nech to natoci.....takze to neriesime :-D chcelo by to uz asi zajednat restiku...v tom spolieham na svokra....aaaaaa ja neviem, podla mna je este koopeeec caaasuuuuu :D
Odpovedať
Profilova fotka
nynka, no obdivujem ta, ja som mala svadbu planovanu na jun a uz som vybavovala veci a teraz, ked sa presunula na april, tak neviem co skor lebo napr. kolace nam objednavku zobrali len tak tak lebo uz vraj maju na ten termin vela svadieb a vsetko je uz skoro rok dopredu obsadene...
Odpovedať
nynka, ani my by sme niektoré veci tak nesúrili, ale máme aj hostí z druhého konca slovenska a museli sme nájsť kombináciu reštaurácia+ubytovanie, a hlavne nech sa majú po ceste kde zložiť a čo jesť... a tak. a čo sa týka dvd, tiež nechceme úplnú klasiku s fotkami z detstva a tak... tiež plánujeme na začiatok nejaké zábery z príprav, a potom už klasika, obrad a hostina. priateľ bude vyberať hudbu, tak som zvedavá :-) jahody, my sme našli na nete cukráreň a píšu, že stačí týždeň dopredu!!! no keďže človek je tvor nedôverčivý, mama tam volala už minulý piatok a pre istotu to zajednala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas ma mama na starosti kolace a hostinu,takze o to sa ja nestaram .Aj my budeme mat cezpolnych, aj my sme museli najst penzion, nastastie sme nasli super blizko za super ceny. Len este stale nevieme presny pocet ludi...
Odpovedať
my už máme skoro presný počet +- dvaja, takže sme zatiaľ pri rezervácii počítali aj s nimi. dosť sme ich všetkých súrili, aby sa vyjadrili, či prídu alebo nie a to najmä kvôli tomu, aby sme im mohli zabezpečiť ubytko....
Odpovedať
Profilova fotka
asi to s pravime tak, ze rezervujeme viac a potom to este upresnime, ked budeme vediet. v podstate riesime jeden par - nasi znami, ci ich mame pozvat alebo nie... je to tak 50:50. nijako sa nevieme rozhodnut... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
haha, mno ano ano, mama u nas preziva asi najviac, tiez uz ma nuti ist vybrat torty aj kolace......myslim, ze to preziva viac ako my dvaja dokopy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,v sobotu som bola v kvetinarstve a tam mi povedali ze staci 2 tyždne dopredu.musim zajednat kolace a torty ked je take fulky......tak to sa musim poponahlat.A bliži sa nam veltrh....supiš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, no ja na veltrh neidem. V podstate mame uz vsetko zariadene. povodne som tam chcela ist kvoli obruckam, ale kedze aj tie mame, tak tam neidem. Uzite si to tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam este nikdy nebola, ak to stihnem sklbit s pracou, tak isto vybehnem...aj ked teda uz skoro vsetko mame a co nemame uz vieme kde zariadime :-D
Odpovedať
my ideme najmä kvôli obrúčkam a zo zaujímavosti chcem pozrieť aj prehliadku nových modelov šiat :-N idem pohľadať, či existuje nejaký program veľtrhu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kattulka... ..sice nepatrím medzi "aprilovky", ale "majovky".. ;-) ..ale chcem sa s Tebou podelit o "vybavovacky"... ..ja este stale rozmyslam koho na video a foto... ..nevies mi niekoho poradit z okolia Galanty... ..vopred ďakujem...
Odpovedať
evulka, odpísala som ti tu: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... ak by si sa chcela ešte niečo opýtať, môžeš IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... mam novinku. zacala som chodit do solarka... a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj....to uz?!@ vies ze som presne na oto myslela ze odkedy by bolo treba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zacala od minuleho tyzdna 2 x 5 min. a od buduceho tyzdna dam 2 x 10 min... a ak si budem mysliet ze staci, tak pojdem raz do tyzdna.. nechcem naraz
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?