25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a vitaj medzi nami.Neboj saty urcite zozenies a urcite skus aj na veltrhu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky.. petulka. Saty urcite zozenies, stale dostavaju nove saty. Aj mne volali zo svadobky, ci si nedojdem vyskusat nove modely, no ja po prve nebudem kvoli tomu cestovat 5 hodin a po druhe, som uplne spokojna s tymi, co som si vybrala. Mozno si to rozmyslim, ked pojdem na skusku na zuzenie a nakoniec si 4 dni pred svadbou vyberiem ine hihi.. Viete co sa mi dnes stalo. Nasi znami mi oznamili, ze budu mat 19.9.09 svadbu. Poznaju sa dva roky a podla mna sa k sebe vobec nehodia... no co uz, hlavne, ze sa maju radi.. Aj ja som povodne chcela ten datum, ale potom som si to rozmyslela. :-D
Odpovedať
petulka vitaj :-) a neboj, určite šaty zoženieš... ako píše mirinka, v salónoch nové kolekcie ešte iba dostávajú a väčšina salónov ich bude predstavovať práve na veľtrhu ;-) mirinka, snáď budeme mať lepšie počasie, ako býva v posledných rokoch v septembri ;-) my sme aj kvôli tomu volili koniec apríla...
Odpovedať
Profilova fotka
;-) caute baby, no ja som tento termin zvolila len pred tyzdnom, doteraz sme mali stanoveny termin na 27.6.09 ale vsetko sa zmenilo dvoma ciarkami na teste :-D takze sa tesime ale zaroven mame strach lebo nemame skoro nic vybavene.... ale snad to stihneme x-)
Odpovedať
jahody tak teda gratulujem!!! x-) uvidíš, všetko stihnete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) snad ano, ved´mame este dva mesiace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jahody11, gratulujem :-) takze vitaj medzi aprilovkami.
Odpovedať
Profilova fotka
aj sa tesim, aspon sa to urychli :-) len mamka ma trocha stresu ale to zvladneme :-))
Odpovedať
jahody, ty si ma ale vydesila, hneď som to na prstoch prepočítala... sú to ešte tri mesiace... fúúúú, odľahlo mi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no veru aj ja som to hned ratala,ale stresujeme,co ...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jahody gratulujem :-D aj ja by som chcelaaa :-) to babatko....mam niekedy taky pocit, ze je spravny cas...ale inokedy zas, ze som este dost mlada...som taka rozdvojenaaaa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa ku gratulacii... :-) No ved prave, ze je to o chvilku presne tri mesiace. My sme si povedali, ze cez vikend a na buduci tyzden pozveme ludi, ktori este o tom nevedie, ze ich pozyvame. Oznamka tak skoro nebudu, takze to urobime tak slovne teraz. som zvedava na ich reakcie. podla mna, nikto z nich necaka, ze ich pozveme... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirinka a kolko budete mat ludi?my 50...na mna je aj to dost...mne by stacilo par kamaratov a najblizsia rodina...ale u nas je taka tradicia pozyvat celu rodinu, takze to musim nejak vydrzat...ale aspon bude dobra zabava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj u mna by stacila najblizsia rodina a zopar kamaratov. Ale kedze sme velka rodina, tak je tazke povedat ze koho ano a koho nie. Aj tak uz roznych riesime.... Mali by sme mat tak do 80. Snad viac nie.. A to je jedno stastie, ze s tej druhej strany je to minimum. Ved len moja strana je okolo 60
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas je to tak, ze ja mam 40 ludi a frajer len 10...nastastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahopjte aj u nas je to podobne :-D spolu je hosti 54 a drahy ma len 12
Odpovedať
Profilova fotka
to je zvlastne... vyzera to tak, ze vzdy ma nevesta viac ako zenich... ktovie, cim to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi su nevesty sebecke...aby si mohli dovolit dhrasie saty obnedzia zenixovy hosti :-D
Odpovedať
ahojte!! Tak ja som dalsia 25.aprilova medzi vami :-) prave som objavila vasu temu a velmi sa tesim!!! No nie je to krasny datum? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj v klube... vidim, ze sa nas klub rozrasta. uz ani neviem naratat kolki sme.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to tak skoro presne napolovicu s tymi hostami. aspon si nemame co zavidiet :-D :-D vitaj medzi nami Mima,datum je to naozaj pekny len aby aj pocko take bolo :-)
Odpovedať
ajojte este raz ;-) dakujem a ja VERIM, ze to pocasie bude presne take ako bolo o takom case minuly rok! Kamoske to vyslo uplne nadherne - svietilo slniecko, kvitli stromy....tak fingers crossed!!
Odpovedať
Profilova fotka
a co uz mas vsetko vybavene a ides na veltrh?
Odpovedať
a propos hostia - tiez mame s drahym tak pol na pol - 30 z mojej strany a 30 z jeho, teda nie celkom presne, tak plusminus.
Odpovedať
bohuzial nie :-( ja som momentalne mimo Slovenska (v Irsku), takze vsetko obvolavam a obmailovavam odtial. Zaciatkom februara ideme domkov, ale len na par dni, zaplatit zalohy a vybavit vsetko to, co sa cez telefon a net neda, uf...
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to mate tazsie ako my, co to vsetko vybavujeme z BA. Ale z vlastnej skusenosti viem, ze takmer vsetko sa da cez mail a telefon vybavit nadialku. Drzim vam palce. x-)
Odpovedať
baby k tým hosťom - tiež patrím do vašej skupiny :-D hostí bude 45, z toho 12 zo strany ženícha :-) mima vitaj :-) máš pravdu, je to pekný dátum a je nás ozaj dosť - minule som si pozerala členov MS a 25.4.2009 je svadieb naozaj veľa... presne to počko - tiež viem, že minuloročným aprílovkám vyšlo super, dúfam, že sa to podarí aj nám :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja mam z mojej strany 58 a priatel ma 31 , takze dost :-| ale co uz. Mamke sa podarilo objednat kolace aj ked uz velmi nechceli brat objednavky lebo vraj 25.4. je straasne vela svadieb... aj kameramana uz mame, takze uz len obrucky, zenichovy oblek a mne este popolnocne saty a ostatne uz mame, dokońca aj kadernicku a kozmeticku uz mam, ta moja mamka je poklad. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeda, to som necakala, ze to bude taky popularny datum. Ved len na MS som nas napocitala 110 :) Ani moj zenich nema este oblek. Akosi sa k tomu nemoze dokopat. Zhanala som bolerko po celej blave som nenasla take ake chcem. A ked hej tak bolo dost drahe (vyse 1000). Nastastie som nasla na nete, takze si idem objednat cez ineternet za 17€. Tesim sa...
Odpovedať
jahody poklad? veď ona je blesk! x-) ty nás pomaly predbehneš v prípravách :-D ale musím pochváliť aj tú svoju, dnes už dohodla zákusky. takže aj to už máme. miri, toho obleku sa aj ja bojím najviac... ešte sme nezháňali, ale už teraz vieme, že to bude komplikované a obaja to akosi tlačíme pred sebou :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?