25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mame obrucky :-) boli sme u stacha v ockove. mirinka, mame tie iste co vy zaklad, tu 063 ale kombinacia bieleho a normalneho zlata, ja so 4 kamienkami a drahy bez. inak tie vase obrucky budu uzastne x-) . hned mi padli do oka, tiez by som si vybrala tresne tie iste dva typy spojene ale nexcem opakovat :-D mame rovnaky vkus :-p dnes som pokupila latky a organzi, zistila kde sa da co zohnat ale inak nic nove v pripravax pate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Moncika, tak predsa ste boli u Stacha? :-) som rada, ze sa vam ta nasa kombinacia paci :) v tom zosite u predavacky sme mali presny popis, ako to chceme. Necakala som, ze by ste si vybrali tiez tie iste dva typy. A kedy budu hotove tie? Nase by mali byt 28.3. v predajni v Seredi.
Odpovedať
Profilova fotka
my temame presne tie iste ako vy =-) len hovorim ze isto by som ix vybrala ale ked ix mate vy tak nebudeme opakovat ;-) . mame tie 063 ale kombynacii biele a obycajen zlato.+ na mojom 4 ocka. nase budu na zaciatku aprila. aspon si ix neokukame do svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, pochopila som... len som napisala, ze som necakala, ze BY ste si vybrali tie iste typy... kuk do mojho albumu. mam tam novy krizik. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy, mam podvazok :-D volala mi kamoska, ze mi kupila :-D farba sampagne a modra maslicka....ja len dufam, ze moje megastrehno do neho vlezie :-D hahhahhahaah :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja podvezok nebudem mat. u nas taky zvyk nie je. U nas su ine.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
my asi rusime vsetky zvyky a tradcie, haha :-D mato ma uvii den vopred v satach, bo ideme fotit, hostina bude len obed a pak nech si kazdy ide kade lahsie ....ziadna ozran party do rana.....zvyk nezvyk, radi sa mame....papier je len formalita...a zas verit na nestastie lebo sme nespravili to a to je blbost, kolko ludi malo vsetko ako "ma byt" a rozviedli sa...hheeee
Odpovedať
ahojte, hlásim, že žiadosť o uzavretie manželstva je podaná :-) teta bola opäť veľmi milá, dali sme jej doklady, odbehli sme si vybaviť nejaké veci a keď sme sa vrátili, len sme to podpísali, super... pozerám, že toho máte a zháňate už dosť - ja ešte čakám na svadobný veľtrh a potom začnem naplno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky,no dlho som tu nebola,nejak malo casu. Ja tiez cakam na veltrh a potom uvidim co este zostane na zhananie..... Dnes sa moj brat vyjadril ze mi pojde za svedka aj ma odvedie k oltaru ale ma s tym urcity problem,lebo jeho postoj k cirkvi a nabozenstvu nie je prave pozitívny.....Tak som aj trocha smutna z toho ze to neberie z tej stranky že to bude pre neho pocta.... :-( Podla mna by to tak malo byt..... vcera som pozerala na internete obrucky a tie ceny su neporovnatelne s tymi v obchodoch,ale lepsie je asi vidiet to na živo a naruke aky typ mi sedi,
Odpovedať
kedy je ten svadobny veltrh? :-N
Odpovedať
cicu, neber si to tak... podľa mňa je brat určite poctený, že bude tvojim svedkom aj že ťa odvedie k oltáru, akurát nie je nadšený, že to bude v kostole... ale to, že bude stáť pri tebe je dôležitejšie ako to, kde sa to odohrá... dúfam, že na veľtrhu objednáme obrúčky, lebo na nete je to fakt iné a v tých zlatníctvach sa len tak ponevierame a nevieme si vybrať... tu si povieme, že už viac možností nebude a snáď sa nám to konečne podarí :-) mojko veľtrh: http://www.svadobnyveltrh.sk/ termíny a miesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za povzbudenie kattulka... :-N aj ja sa spolieham na ten veltrh a v mnohych veciach dufam ze nesklame Prave som zaplatila zalohu dj-ovi tak som rada ze nam dalsiu vec vybavenu :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dala som si do albumu popolnocky,chcem si ich dat usit,tak asi dnes vybehnem ku krajcirke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete kde zozeniem mandle v cukre?
Odpovedať
to ciculienka neviem, kolko tych mandli zhanas, ale videla som ich dnes u jednej babenky v bazary http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik ,viem o tom ale ja ich potrebujem viac asi takych 250
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes som kupila kabelky,pierka,nieco na svadobnu noc ,stuzky,silonky....skoro som mala aj topanky ale nakoniec so uvazial ze by ma boleli nohy. ake budete mat silonky? biele ci klasika hnede? aj latku na saty mam vybratu len nemozem najst krajcirku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat asi biele samodržky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som kupila biele ale len tak na skuzku... aj napriek prisnemu zakazu druzicky :-D zevraj biele silonky su zvrhe,uxilne a neviem ake veseliake :-D :-D :-D samodrzky by som nezniesla...som si skusala aj podprdu ale na tie moje minikozenky sa neda kupit ziadna co by sa mi pacila. neviem, nabuduci tyzden mi tu podprsenku pozicaju z toho obxodu a pojdem si skusit saty
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nahodou natrafila na podprdu bez ramienok v Takko fashion, bola celkom lacna a co je najdolezitejsie, sedi mi, kedze tam taktiez nemam skoro co dat. hihi... no a samodrzky budem mat biele.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zase opacny problem -potrebujem velke kosiky a uzke pod prsami,takže nemožne zohnat podprdu bez ramienok.ale chcem si kupit take lepiace podprsenky,ale saty mi dobre sedeli aj bez.....lebo maju pevny korzet
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, aj tie priesvitne mam, ale tie si dam az pod popolnocne satky... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ciculienka, ja chodim na podprdy na trhovisko mileticova....v krytej casi je manzelsky par, ktory sa specializuje na spodnu bielizen, dovoz myslim nemecko.....maju dva stanky jeden klasicky a druhy s velkymi kosikmi, malymi obvodmi, dokonca je pani schopna a ochotna podprdu presit...resp zmensit obvod.....super, som velmi spokojna..tiez mi pan boh ustedril na kosiku, nosim d a obvod ze 75..max 80 ked som vo vyzratej forme ....hahaha....nemam problem si tam kupit aj podprdu na sport....mozem v nej skakat do zmlaaznenia a nic sa nedeje ..... a ceny ma baaajecneeee.....
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze som tam už u nej aj nieco kupovala,je strasne ochotna,ale bez ramienok tam tusim nemala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
turistka tebe velmi pekne dakujem za ten link,fakt mi to pomohlo.Uz som aj objednala kilo(lebo len po kile sa da) tak dufam ze to bude stacit a ak nie tak objednam este jedno. tesim,tesim..... :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skusala aj tu lepiacu peoprdu ale stale som mala pocit ze sa odliepa.inak krasne vyzdvyhla prsia a zdali sa vacsie... takze ako to cicu, znesies tak preco nie. ja by so sa s nou nevedela zabavat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pravdupovediac este som ju neskusala,objednam ,otestujem a podla toho sa rozhodnem :-) ale prsia uz nechcem zvacsovat stacia mi e-kosiky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) aj ja mam svadbu 25.4.2009...v Trnave v hoteli Prestige...mame zajednanu salu, kostol, foto, video, dj-a, tortu, zakusky...len este stale nemam saty..myslite, ze je to moc neskoro?co som zatial videla v tt, tak sa ziadne nepacili..este planujem ist v sobotu do nitry do diamondu...myslite, ze este nieco zozeniem? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja myslim ze zozenies ale urcite to nebudu tie najkrajsie saty na svete...bo tie uz su zajednane :-D skusaj hladat a uvidis. alebo skus svadobny veltrh ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak hadam nebudem mat tolko ludi svadbu 25.4.... :-N nemusia byt najkrajsie na svete..staci najkrajsie pre mna..:D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?