25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vraj je dake druhe kolo, ci do eu parlamentu ci co....aaale ja uz to kaslem, vezmeme sa aj v teplakoch na zahrade.....haha s priatelom sme sa rozhodli, ze tu milu tetusku ideme pozriet osobne najblizsie strankove su zajtra....tak to snad dako stihneme....
Odpovedať
Ahojte, vidim, ze to tu uz mate slusne rozbehnute, ale verim, ze ma este zoberiete medzi seba :-) my mame svadbu tiez 25.4.2009 v BA v Dome Sv. Martina a hostinu v Pezinku u Matysaka. Dufam, ze to dobre dopadne. co sa tyka zenicha a nevesty mame viacmenej vsetko - kupene saty, usity oblek, obrucky, topanky, fotograf. len sa nevieme v poslednej dobe nejako rozhybat. a kym sa spamatame, potom uz su vsetci obsadeni. teraz riesime kameramana, dj a zakusky. uvidime, co z toho bude...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) prave riesime autobus a soferov. kolko tyx soferov treba? autobusar,ten co vezie nas a rodicou = 3 alebo este pre niekoho? pocita sa s nimi na veceri? :-N
Odpovedať
nynka, trochu som hľadala po nete: voľby do EP sú v júni a majú iba jedno kolo, prezidentské by mali mať prvé kolo 21. marca a prípadné druhé 4. apríla, voľby do VÚC sú až na jeseň. takže som zvedavá, čo tetuška dnes povie... daj vedieť, som zvedavá, aký mala problém... monulienka vitaj, jasné, že sa môžeš pridať. vy už máte skoro všetko zariadené! môžeš nám teda dávať rady a typy :-) monci my šoférov neriešime, keďže všetko bude na jednom mieste, iba jedného, ktorý nás dovezie na obrad a potom bude k dispozícii, keď sa pôjdeme prezliecť, alebo ak bude niekto chcieť odísť domov, tak ho zavezie a toho pozývame aj s partnerkou - nech sa môže aj baviť, keď nebude treba, aby niekam šiel, s oboma sa počíta pri stole, sú to dobrí známi, nie cudzí ľudia...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aj mi xceme znamix a autobus potrebujeme aby si mohli svadobcania aj vypit. tiez mame svadobcanov najdalej 25 km od hositny
Odpovedať
ak sú to navyše známi, tak by som s nimi pri stole určite počítala... ;-) nynka no ako? som zvedavá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy, sme tam :-D 25 aprila o 13.30 v ruzinove...akoze haluz, bo ked som jej volala, tak ma odfajcila vetou, ze april este nemam otvoreny...tak ja tela modernou dobou zhyckane com si snad naivne myslela, ze ju system nepusti na rezervacku viac ako 3mes do predu co by davalo logiku...ale viete co je pre uradnicku ze zacat mesiac....????????? prevratit stranu v zositku a napisat APRIIIIIL....to ma dostalo...... mno ale uspesne mame vyplnene tlacivo, podpisane, termin dohodnuty...dostali sme na vyber daku hudbu ale vokalna nepripada do uvahy, to by som nerozdychala, ked tak instrumentalka....a to bude akurat svadobny pochod....ked som jej povedala, ze si nezelame ziadne spevy ani basne tak povedala ze trsoku bude...ale sak ked si nezelam, tak asi nie...ale to si s nou vybavim tych 10 minut pred sobasom, haha, ked uz budem mat dlhe nechty...hehe... tak uz sme oficiaalne zaterminovani na 25.4.......jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, aj ja sa vydávam 25. apríla...inak nevedeli by ste mi poradiť, kde zoženiem nejaké pekné svadobné poháre?...našla som veľmi pekné....má ich domika007...kuknite...neviete kde ich zoženiem?...ďakujem...papa
Odpovedať
Profilova fotka
mno, my sme si kupli take netypicke, v nejakom gift shope :-D su pokreslene postavickami nevesty a zenicha, uz len farbou na sklo dopiseme mena a datumy.....ale my sme celi netradicni, neber si z nas priklad :-D
Odpovedať
nynka supeeeer! takže všetko vybavené a bez problémov!!! x-) a máte to! to s tým otočením strany si ma dostala, úradníci sú extra trieda :-D my sa chystáme zajtra podať žiadosť :-) dzanka ahoj! ja ti v tomto neporadím, poháre nezháňam :-| možno skús nejaké darčekové obchody, ako radí nynka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dzanka....s tymi poharmi by som to skusila tak, ze by som si kupila obyc. ake sa mi pacia a dala by som si ich vygravirovat...firmu skus vygooglit
Odpovedať
Profilova fotka
kattulka drzim palce so ziadostou, nezabudni original rodneho listu.....a obcanak .... su to len dve strany, kde budu chciet vediet asi aj co si ranajkovala, ale inak pohodka.... hihi.... ja som zvedava...uz aby bol apriiil :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
nynka dík za pripomenutie ;-) pani mi tiež kázala originály RL a platné OP. inak ten čas - máte to dosť skoro, to ste tak chceli, či nedalo sa inak? my by sme chceli o 16:00.
Odpovedať
Profilova fotka
chceli, bo hostinu robime len pre rodinu, ako rodinny obed ....tak bude aj tak trosku neskorsi obed...nemame ziadnu veselku do skoreho rana..takze nam to vyhovuje .. povodne sme dokonca planovali o 11 ... akurat teraz neviem co s fotenim, zajtra mame randevouz s fotografom a neviem ci pred alebo po.....
Odpovedať
aha, jasné... my tiež nemáme veľkú svadbu a tiež asi nie do skorého rána - neplánujeme to, necháme to na hostí :-N ja som chcela obrad čo najneskôr najmä kvôli foteniu a všetkému, čo mu predchádza... mám takýto plán: 9:30 kaderníčka (v inom meste, takže aj s presunom a pod - 2 hod - ešte si to zistím v pondelok idem k nej) 11:30 make up (1/2 hod) 12:00 obliekanie (1/2hod) potom prvé stretnutie s drahým "vo svadobnom", chvíľa s rodičmi (nechceme žiadne oficiálne odpytovanie ani ďakovanie, len my a oni, nič si nepripravujeme, len jednoducho povieme, čo budeme cítiť a že ich ľúbime)... odchod na fotenie 13:00 fotenie (2 hod) 15:00 príprava na sobáš, zhromaždenie hostí a pod 16:00 sobáš trvanie jednotlivých častí bude ešte upresnené, cieľom je, aby sme nemuseli vstávať o štvrtej a rýchlo rýchlo všetko stíhať... :-N neviem, čo vy na to? ak vás napadne niečo, na čo som zabudla, sem s nápadmi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno, mne kadernicka pride domov, predpokladam tiez ze okolo 9..make up si robim sama, v satach som za pol minutky...fotenie upresnime zajtra.....obrad zacina 13.30..mame tam byt o 10 min skor, cele to bude trvat podla mna tak do 15 min....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa u kadernicky neobjednala, no kozmeticka je o 10.00, fotenie 11.00 az 14.00 a sobas 16.00 nynka, som rada, ze uz mate na urade termin. Dnes som nasla pekny krizik, tak ho idem kupit. Taktiez idem zajtra zarezervovat dovolenku... dufam, ze sa podari, splni sa moj sen :-) no a kravatu pre draheho stale nemam.. problem je, ze mam tyrkisovo zelene saty a kravatu k tomu asi nenajdem. Moze byt zenich po polnoci bez kravaty? Nechcem aby mal kravatu inej zelenej farby, to nech nema ziadnu. Nynka, dajte si fotenie po..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dakujem za radu, asi si dame po....bude to lepsie.....aaaaaaaa....kravatu skus ist pozriet do rakuska v scs je speci obchod na viazanky a uletene som vydela aj v parndorfe .. inak holky, ja som si vcera kupila topanky .... som stastna zena...uz len matkovi kupit vestu a viazanku a sme komplet .... mirinka, kam idete na svadobnu cestu? my sme planovali canadu alebo staty.....
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja vam zavidim :-N jedine co mam ja su saty! xybamibolerko,topanky,kabelka,podvazok,bizuteria,popolnocne saty,topanky k nim, podprda pod ne a o mojom drahom ani nehovorim ten este ani nehladal nic. nema uplne nic!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
moncika, to si uz daka vybavena, chlapa vybavis raz dva, neboj.....mne slubila podvazok kamoska :-D bolerko odmietam....haha....aaaaaa ja neviem, este som sa nevydavala...co treba, hihihih :-D ja sa strasne tesim tym topankam ... som bola pozerat a nikde nemali 39 a straasne boli draheeeeee......a vcera som kupila uuplne naahodne a straasne lacno...sice vyssi opatok ako som planovala, coz znamena, ze budeme vyskovo rovnaki, ak aj nebudem o daky milimeter vyssia, ale to nevadi, bo na foto sa to strati a na tych 15 min obradu to rozdychame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ked nje je ten rozdiel viditelny na prvy pohlad tak to nevadi. myslis ze mojho oblecem ryxlo? :-| ja neviem on je priebercivi.v pondelok si idem zajednat krajcirku na sitie popolnocnyx siat a podla toho sa bude odvyjat dalsie moje nakupovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
a preco odmietas bolerko? =-) ja by som bez neho v kostole zmrzla. v sale ho uz hadam nebudem mat.preto sme hladali salu z krbom. aby sa dalo pekne vykurit celu miestnost
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to nepaci, nebudem mat ani zavoj, a hlavne mame obrad na urade, kde nieje ani zima.....a aj keby bola , vacsinu svojho zivota som stravila na zimaku, tak nieco vydrzim, hehe :-D dokonca sme rozmyslali nad fotenim na lade :-D obaja sme byvali hokejisti a spoznali sme sa prave na stadione......
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nie som privelkym zastancom bolerok ale zima je zima. no to by som si dala urcite!take hoby co pre obox nieco znamena je na svadobnyx foto super :-) a navyse este ked ste sa tam aj spoznali. aj my sme take neico xceli ale nic nas nenapadlo. jedine co xceme na foto je nase spolocne morca,nasa laska nase babo. je skoro tak stare ako naz vstah :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooch no to je kraaasne...my si chceme dat naseho kocura na oznamko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... prave som predbezne zarezervovala dovolenku http://www.luxusneplavby.sk/Stredomor... iba datum bude 3.10. - 10.10.09... dufam, ze to vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
mno super mirinka, gratulujem :-D my to nechame na nahodu..v marci..takze este pred svadbou letime do anglicka, teda snad..kedze nasej spolocnosti vzali lietadla....aaa pak uvidme kedy kam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nynka, bola som v SCS, no v tom obchodiku som taku farbu kravaty nevidela. Viem, co si myslela. No bola som v Auparku a tam som nasla jednu.. no kedze som pri sebe nemala saty,neodvazila som sa ju kupit. Necham to na pondelok. A dnes som dokonca kupila konecne aj krizik.Veeelmi sa mi paci. Neskor ho dam do albumu..
Odpovedať
Profilova fotka
supis, ja nafotim moje boticky ,bizu.... matkov oblek .... a tiez supnem do albumu :-D mas uz obrucky?? ja som vyhliadka na webe, chcem objednat radsej vpredstihu, aby som ich mohla vratit keby nesedeli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
obrucky sa uz vyrabaju. no budu az koncom marca. prave moj drahy pracuje na oznamku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?