25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved hej... myslim, ze to nebude naskodu :) zajtra ideme na nakup do Viedne. SCS... dufam, ze nieco kupime.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) hlasim navrat k svadobnym pripravam.
Odpovedať
Profilova fotka
a cim teraz pokracujes? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... prave dnes sme sa rozhodli ze obehneme nejake zlatnictva a zistime ceny.. Zatial sme boli iba v Poluse. Som na pochybach. Neviem, ci su ceny 14000 a hore za obrucky normalne, alebo sa daju zohnat v BA aj lacnejsie. Zda sa nam to prilis vela... Vraj v Pezinku maju dobry vyber? Vie o tom niekto nieco? Alebo o nejakom inom normalnejsom zlatnictve v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
no my teraz xceme odtestovat kvality nasho fotografa a xceme si dat nafotit foto na oznamka :-) no myslim ze to su trosku vysoke ceny, ale neviem ci sa v BA da najst aj nieco lacnejsie :-N . my sme dostali typ ze na Morave su o poznanie lepisie ceny
Odpovedať
Profilova fotka
aj my uz pracujeme na fotografii na oznamko, no zverujeme to do ruk nasmu spolubyvajucemu... :) snad nesklame :)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde si davate robit oznamenie? aky styl? bo ja som silou mocou xcela take ake mam v albume a nie a nie ho zohnat :-( . moznoeste zmenim nazor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No my si tiez v podstate chcem dat na pozadie fotku plus text. Bude nam to robit reklamna agentura v Nitre, ale moj drahy tam ma znameho tak preto. No myslime si, by take nieco zvladla hocijaka reklamna agentura... Skuste sa s nejakou skontaktovat, popripade si doma navrhnut predstavu a uvidite co povie. Podla mna je to robene na zakazku a nenajdete to v nijakom albume oznamiek... No mozno sa mylim.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja co som hladala tak boli iba take nepekne. a to po ktorom tuzim stalo strasne peniaze |-|
Odpovedať
Profilova fotka
a co keby ste si to doma skusili spravit graficky ako fotografiu, ktoru si potom date normalne vyvolat do fotolabu? je mnozstvo programov, v ktorom by ste sa mohli pohrat. Napr. Photoshop.
Odpovedať
ahojte! želám vám šťastný rok 2009! nech všetky plány vyjdu ešte lepšie, ako si želáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem sa orientovat v takyx programox. ale vo vorde som spravila to jedno oznamenie a to je tiez na fotke ale nie je to ono
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fuuu baby,pocitala sm si priblizny rozpocen a vysiel ma okolo 100 tisic :-N kolko to vyxadza vam?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nastastie ani rozpocet neratala, nemam na to nervy :-D a v podstate to mame s mojou mamou rozdelene, ze nieco plati ona a nieco my, takze to nedokazem teraz takto zratat... Orientujeme sa podla toho, ci je ta, ci ta suma pre nas prijatelna alebo nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj tento moj vypocet je len taka informacna suma. neda sa to presne zratat. a tiez nieco platia rodicia. teda hlavne hostinu,zakusky a mozno aj nieco z vyzdoby :-)
Odpovedať
baby včera sme oficiálne zahájili prípravu svadbu :-) rozprávali sme sa s kamarátom, ktorý nám bude robiť oznamká, že bude mať čas koncom januára a potom už veľmi nie, takže sme začali spisovať zoznam, aby sme vedeli, koľko ich potrebujeme... celkom sa to nazbieralo. boli sme už pozerať aj obrúčky, vedeli by sme si vybrať aj päť... takže ešte počkáme na veľtrh a potom si už pôjdeme vybrať, aby sme to mali z krku. už som si aj napísala taký krátky zoznam, čo musíme zariadiť a kúpiť, začína ma chytať nejaký stres :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hihi Kattulka, tak to sme na tom celkom podobne, mna chyta stres, ked si pomyslim, ze to nestihneme, no vzdy to nejako uhram do autu, ved to nejako zvladneme. Drzme si navzajom palce. Moja mama ma nieco na starosti tak dufam, ze sa jej bude darit. :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ked som sem zacala xodit nejako v decembry zdalo sa mi ze je na pripravy priskoro a teraz panikarim co vsetko este nemam :-N :-D hlavneze mladomanzel este ani nema predstavu aky oblek xce :-D u xlapov je to vsetko jednoduxe. dnes sme mali volat do restavracie a popytat sa co a ako,nexala som to na draheho lebo je vyuceny kuxar a v restikax pracoval. ale ako vidim k nicomu sa nema :-| baby klud! :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, my sme dnes pokrocili.. objednali sme si obrucky :-) Boli sme u Stacha v Ockove. Nemam z toho prstena obrazok, nakolko sme si urobili kombinaciu dvoch prstienkov... No hotove budu az koncom marca. No krabicku na ne uz mame :-D Dovtedy aj zabudneme, ako sme si ich predstavovali. Tak to bude take prekvapko :)
Odpovedať
Profilova fotka
=-) v ockove? pri novom este nad vahom? a kde tam?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme isli cez Piestany. Tusim, ze je to tam pri NMV. No je tam jedno zlatnictvo priamo v dome. Cena je o skoro o polovicu nizsia ako v BA.
Odpovedať
Profilova fotka
aha ano hovorila som to drahemu (on byval vo vedlajsej dedine) a hovori ze vie o tom ale ze je to smelinar a nedava ani poriadnu zaruku. kolko vas vysli?
Odpovedať
Profilova fotka
Myslite? my budeme platit tak do 8 000Sk. Vraj dodavaju do zlatnictiev v Nitre a maju svoje predajne.. No on je povinny dat zaruku, ako mu to nariaduje zakon..
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.zlatnictvostacho.sk/ nie je su tu vase prstene?
Odpovedať
Profilova fotka
hej su. My budeme mat kombinaciu 063 a 013. S tym, ze zaklad bude 063 a v strede namiesto bieleho matneho zlata bude zlte leskle zlato s gravirom, ako je to na 013. Neviem, ci si to vies predstavit. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no po dlhom premyslani a obzerani obox typov obruciek som dospela k nazoru ze viem ako budu vyzerat :-N ale bola to fuska :-D budu pekne ;-) a kedy vam ix dodaju?
Odpovedať
Profilova fotka
tie obrucky co su na tej stranke zlatnictvo stacho su nadherne nemyslim ze by boli nejake nekvalitne
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, pomaly aj zabudnem, ako sme si to predstavovali :-D . Bude to pre nas prekvapko. hihi. mali by nam to dodat koncom marca. Bol tam jeden par, co bude mat svadbu 14.2. Podla mna je to neskoro na objednanie obrucok, no vraj su aj extremy, ze potrebuju do tyzdna obrucky.... takze na nase ma dost casu. Len jedno dufam, ze zlatnik pochopi, co chceme..
Odpovedať
Profilova fotka
no toho by som sa aj ja bala. keby to nepoxopil asi by ma slahlo, lebo dozivotne nosit na prste nieco co sa ti nepaci :-N a nebola ta baba co tam bola tehotna?mozno to v bunde nebolo vidiet, ma len take mierne brusko...
Odpovedať
Profilova fotka
hihi... je to dost mozne. A vy poznate niekoho, kto bude mat svadbu 14.2.? Ti poviem, ze z troch parov, co sme tam boli sme si vyberali asi najdlsie. Mozno preto, ze sme mali vlastnu predstavu, ktoru sme chceli prisposobit moznostiam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?