25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) co je tu nove?nase svadobne pripravy su teraz na bode mrazu.teraz som sa zamerala na posledne dokupovanie vianocnyx darcekov...
Odpovedať
Profilova fotka
asi u kazdeho je tak,ved vidis ze sa ani moc nepise kazdy ma teraz ine starosti :-) ale ani nemam pocit ze o tyzden su Vianoce,ked je take teplo.Ja uz by som chcela sniezik
Odpovedať
Profilova fotka
no presne, ja uz mam darceky kupene, len mi chyba ta vianocne atmosfera.. to, aka je v obchodoch vyzdoba ma nejako neoslovilo..
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez tento rok nejaku vianocnu atmosferu necitim... inokedy blaznim uz on septembra.... ono asi zohrava svoju holu aj ta svadba ale aj to pocasie. mne osobne vyhovuje ale xystat stedrovecernu veceru v kratkyx rukavox a vonku 15'C je dost divne :-| mozno tento vykend prehovorim mojho aby sme isli pozriet vianocne trhy do BA. povodne sme planovali vieden ale ta nas nejako neoslovila ked sme tam minule boli...
Odpovedať
Profilova fotka
trosku som pozmenila album... kuk
Odpovedať
Profilova fotka
dobry napad tie oznamenia :-) aj ja uz mam nase navrhnute ,uz len na vytlacenie sa caka. ale budeme mat dva druhy. a este aj tie karticky co mam v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiez nieco take chcela mat na druhej strane pozvany na svadbu, ale odhovorili ma, ze sa to nepatri... tak to rozsirujem slovne. Aj my by sme radi privitali peniazky, nakolko este nemame svoj byt ani dom a nemali by sme to vsetko kde dat... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ake nepatri co nepatri ]-( ved to je o tom ze xcete poslat oznamenia aj vzdialenym znamim ale nexcete na oznamenia minut pol rozpoctu ;-) alebo si myslela tie druhe karticky? :-N
Odpovedať
Ahojte babenky ;-) Myslim ze mirinka 9 pise asi o kartickach s darmi.... Kazdy ma na to asi svoj nazor, ale zas dostat milion pät zbytocnosti. My osobne byvame u nas doma v 3-izbovom byte spolu s maminou a keby nam doniesli ako svadobny dar 3 sady poharov, tanierov.... tak to nemame aj tak kam dat a hlavne nemame s tym co robit. Takze mi ich urcite davat budeme - aj ked si mozno niektory myslia, ze sa to nepatri ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no ved mi mame presne ten isty problem..byvame u nasix atu vsetko mame (spotrebice,pohare...) a ani sa zatial neplanujeme stahovat do vlastneho, takze vsetky dary by nam len zavadzali a do vlastneho domu by sme ix urcite nedali,bo uz by boli davno z mody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak... myslela som na tie karticky... urcite chcem peniazky uz len z toho dovodu, ze iba my vieme, ake taniere si raz kupime, a kedy si ich kupime... Budem musiet to povedat slovne, kedze moja mamina s tymi kartickami nesuhlasila... ani kamoska.. ze sa to nehodi... Ale mne osobne sa to velmi paci...
Odpovedať
Profilova fotka
ani mojej mame to zozaciatku moc nevonalo ale, potom povedala ze je to originalne a vystizne.ja by som si zase netrufla pytat od niekoho priamo peniaze :-N ale ono v dnesnej dobe aj tak uz skoro nikdo nedava dary...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved prave... jedna kamoska sa ma na rovinu opytala, ze co chcem.. este som jej nepovedala... vraj mi vazne chce nieco darovat.. tak uvidim, este som nad tym nerozmyslala, asi by som uz mala
Odpovedať
Profilova fotka
to je najlepsie ked sa opytaju oni ;-) aspon vies naistotu ze ti nedaju blbost alebo to iste. mi xceme tie peniazky pouzit na svadobnu cestu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a davate si robit vlastnu tortu alebo spoliehate ze donesu svadocania? ak ano v akej cene?
Odpovedať
Profilova fotka
uff.. u nas je to tak, ze moja mamina objednala svadobnu tortu, ktora je zlozena z 3, teda bude stat okolo 5 000sk a okrem toho sme objednali 3 take obycajne torty (za cca 600sk /1). U nas svadobcania nenosia torty. Nie je to zvykom
Odpovedať
Profilova fotka
ja si nad tymto hlavu lamem uz dlhsie ... mozno si dame spravit len nejaku obycajnu len aby sa nepovedalo aj tak z neja nezjem ani kustik
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja som povodne chcela mat iba jednu svadobnu, ale rodinky zo strany mojho drahe chce, aby tam bolo viac toriet... no co uz.. Neni to az taka podstatna vec, aby som si mala presadzovat svoj nazor. V tom smere mi je to jedno. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat dve torty,neviem sice ci niekto nejaku prinesie,ale myslim ze nemame take zvyky,
Odpovedať
ahojte! ja som prípravy na svadbu na chvíľu odložila bokom a venujem sa vianociam :-) všetkým vám želám krásne a ničím nerušené prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších! užite si chvíle voľna, aby sme všetky v plnej sile začali rok 2009, v ktorom nás čakajú dúfam samé krásne chvíle ;-) Katka
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jeeeej dakujeme, kat :-) ja pridem zazelat az na stedry den...tak zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja aj vam prajem prijemne, pokojne a slobodne vianoce. Uzime si ich este s titulom "slobodna". Su to nase posledne vianoce mimo manzestva x-)
Odpovedať
Profilova fotka
stastne a vesele vianoce,stastny novy rok a svadbu podla predstav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vsetkym vam zelam veseleho Silvestra, niektorym, ktore po tom tuzia aj s nasledkami - ved male brusko sa v satickach strati... :-D a novy rok plny stastia, romantiky a splnenych snov. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripajam a tie prajem veseleho silvestra a stastny novy rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veseleho Silvestra,stastny Novy rok.Vela lasky,zdravia a dobrej nalady.......tej sa drzte zubami nechtami. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ciculienka.. pamätas sa, ako sme mali ist do Quo vadis? No nakoniec sme sa s fararom dohodli, ze tam nepojdeme... Aj som celkom rada, pani z quo vadis, s ktorou som telefonovala, sa mi nepacila.. myslim jej pristup. Takze nas cakaju este dve stretnutia s fararom a mame to v suchu..
Odpovedať
Profilova fotka
takze to nie je povinne-to stretnutie planovane rodicovstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
no farar z Vajnor sa rozhodol iba pri nas, v minulosti to nepraktizoval, a nas tam chcel poslat, ale ked sme mu povedali, ze to pozname, tak sme sa mohli sami rozhodnut, ci tam chceme ist, alebo nie. Ale to vsetko asi zalezi na fararovi....
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak uvidim.mozno sa aj dobre pobavime na tom stretnutí :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?