22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maťa ako dopadli štátnice?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj radka. Ešte nijako, lebo budú až 25. júna, ale bojím sa teda už teraz.Vôbec sa mi do toho nechce pustiť. Je toho veľa, ale už to musíme nejako dotiahnuť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mata, ty si sikulka, ked popri prípravách svadby zvládas este aj státnice....ja neviem, akoby som sa sústredila na ucenie, svadobné prípravy by ma urcite rozptylovali............ Mená navrchu na obrúckach - zaujímavé, vidíš, to by ma nenapadlo si to dať navch, my sme si dali klasicky odspodu mená aj dátum a to predavačka v zlatníctve poznamemala môjmu drahému, že nech si dá aj dátum, aspoň nezabudne....no a on jej nato,že si dátum svadby dá PIN-ko do telefónu...tak sa doberali v zlatníctve. Inak, koľko Vás vyšli oznamká? My sme boli len pozerať a tie sumy sú podľa mňa dosť vysoké......to nevedia, čo majú pýtať.
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, tie oznamká sú naozaj v dnešnej dobe už veľmi drahé. Také krajšie stoja aj 30 až 50 korún a to sa mi zdá trochu prehnané. Nás vyšlo jedno 15 sk a pozvánka 7.
Odpovedať
Profilova fotka
Mata, nás budú oznamká stáť pravdepodobne jedno 19 Sk a pozvánka tiež 7 Sk. No a k tomu sadzba tlače 400 Sk - a to sme si nedali ešte tie naj, najkrajšie......A z čoho ideš robiť štátnice, ak sa smiem opýtať? Ja som na tie moje pred tromi rokmi aj zabudla.....
Odpovedať
Profilova fotka
pripájam sa k nevestám 22. september :-D vidim, ze aj tento datum tu niekto zriadil ako forum, a tesim sa :-N dufajme, ze leto nebude pre nas prilis horuce a ze to vydrzime s cakanim chi.... Inak baby, my sme si dali urobit tie drasie oznamka a vobec nelutujeme. Su krasne, ine a vsetci su z nich ocareni, myslim, ze sa oplatilo investovat, ved svadbu mame len raz 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, študujem krajinné inžinierstvo a štátnice mám z 9 predmetov, ktoré sú zaradené do 3 celko:Management poľnohospodárskej krajiny, Management vody v krajine a Odpadové hospodárstvo. fifitko, vítam ťa medzi nami :-) My sme do oznámení zase tak veľa investovať nechceli, lebo v podstate aj tak si to každý prečíta a niekam založí, alebo vyhodí. Ale je pravda, že tie drahšie sú naozaj krásne. My máme výzdobu ladenú do bledofialkova, tak som hladala aj podobné oznámenia, ale všetky boli príliš drahé, tak sme nakoniec našli tie labuťkové, čo mám v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
och diki za privitanie :-D fialkova je velmi peknaaaa, albumik mas naozaj zaujimavy... mna zaujala bordova, nadherne vynika.... vzhladom na to, ze som si vcera vymenila biele saty za maslove, tak do vyzdoby musim zakomponovat aj maslove prvky, bude to skvele ;-) uf, krajinne inzinierstvo, to asi nie je prave najlahsie :-) ja som zatial prvacka na ekonomickej fakulte verejnej spravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiftko, vítam ta u nás. CO vsetko mátre vybavené? A co práve riešite? MY momentálne sa rozhodujeme nad oznamkami, ci lacnejsie, alebo drahsie.... Mata - tak statnice z 9 predmetov Ti nenezávidím....vela stastia na skuskach! Tento odbor asi taký častý nie je, však? Koľko Vás bude končiť?
Odpovedať
Profilova fotka
hello suzit, vdaka za privitanie :-D no co vsetko uz mame: zajednany termin v kostole na sobas, salu, menu, DJ, kamera, fotograf, vcera som zmenila svadobne saty, doma mam korzet, pierka, vejarik, saciky na darceky pre hosti, podprsenku, oznamenia, pohariky, podvazok, samodrzky, zavoj, ktory budem menit za maslovy, lebo je biely, a v priprave su uz obrucky, ktore su vybrate a caka sa na gravirovanie mien a datumov... po skonceni letneho semestra nabieham naplno na zvysok, hlavne co sa zenicha tyka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, na začiatku nás bolo okolo 100 a bude nás končiť asi 23, aj to neviem, či všetci, lebo niektorí ešte majú po 5 skúšok a na budúci týždeň už musíme odovzdať index. Odbor to časty nie je, ale je to atraktívne, dá sa dosť dobre zamestnať, ale je to dosť ťažké štúdium. :-p Dúfam, že to zvládnem. fifítko, my už máme tiež asi všetko vybavené ako ty, a pre ako hovoríš, ešte mi zostáva ženích, ten nemá nič.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.Tak my hádam vsetko najdôležitejšie už máme. Aj ženíchovi sa šije oblek, chtiac-nechtiac som ho presvedcila, ze na oblecenie treba myslieť skôr, ako týždeň pred svadbou...... fiftko a preco si menila saty? Ci si nasla krajsie, ako si mala zajednané? Ja ako som si zajednala saty, radsej odvtedy po salónoch nechodím, lebo by som len vymýšľala a možno by sa mi zapáčili iné.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D no podobne je na tom aj moj "zenich", ten si mysli, ze zaciatkom septembra to bude stacit, ale uz som ho zbavila tejto predstavy :-D povedal, ze chce schudnut dovtedy, tak dostal ultimatum, ze aj za mesiac pekne zhodi :-D :-D ja by som saty mozno nemenila, ale v salone je super servis, vzdy, ked je nieco nove tak zavolaju, ze nech sa pridem pozriet.... a tak som spravila teraz naposledy a vidis..... ale nebanujem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko kukla som do tvojho prípravného albumu a podla mňa nové saticky Ti idú lepsie - aspoň čo vidieť na fotke. Urobila si dobre. Moj zeních by naopak od tvojho potreboval pribrať, chudácik, aj ked vela papá, nič na nom neostane. No a keby sme vybavovovanie svadby nechali na tých našich chlapov ( česť výnimkám), asi by sme sa svadby nedožili...
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka za pochvalu ;-) moj zenich nie je ani taky tucny alebo pribraty, na svoju vysku 183 cm ma 85 kg, akurat ma pupcek a ma problem zapnut gate :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak vcera sme si konecne dali urobiť svadobné oznamká. Budú hotové o dva týždne...len neviem, kedy ich treba začať posielať. A zajtra si ideme po obrúčky.....tak sa tešímmmm. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesim sa s tebou suzit ;-) nase obrucky su uz doma od soboty ;-) a tiez som spokojna....
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko, aj ich nosite? Ci si vyskusala a skryla do skrine?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,ze nenosime.... to az potom po svadbe, su odlozene v krabicke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz som kukla do tvojho albumu, sú ozaj krásne.....my budeme mať z trojfarebného zlata. Ja neviem, ci to vydržím ich mať v skrini do svadby...priateľ mi povedal, ze ich skryje, lebo ich budem chcieť ukazovať kamoškám. Videla som tiež, že už máte oznamká. Koľko Vás vyšlo jedno? Ak to nie je tajomstvo....
Odpovedať
Profilova fotka
nie je to tajomstvo, 39 Sk za kus s obalkou.... je to kvalitny papier a je otvaracie, preto taka cena... inak nase obrucky su tiez z trojzlata, jeden lem je zlty, druhy cerveny a stred biely... aaaaaaaaa dakujem krasne za pochvalu, verim,ze tvoje budu tiez super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nás bude stáť oznamko jedno 30 Sk s obalkou a tiež je otváracie, no zdá sa mi to aj tak dosť veľa, keď si spočítaš, koľko ich potrebuješ....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja viem suzit, dali sme za ne 2500 Sk ... brr
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, my sme si dali oznámenia, ktoré nás tiež vyjdú okolo 2500 sk, ale jedno stálo 17 sk. Potrebovali sme ich veľa, keďže máme veľké rodiny a také za 30 sk, to by sme sa asi nedoplatili.
Odpovedať
Profilova fotka
;-) my sme ich vela nedali robit, vzhladom na cenu, co sa dalo, poslali sme mailom, zvysok pojde postou :-D
Odpovedať
Ahojte, tak sa pridam do klubu 22.9.07. My este oznamenia nemame a ani tak skoro nebudu. nejake veci uz mame ale ja stale vymyslam, ci by nemohlo byt aj lepsie. ale na to ze to vybavujeme cca mesiac tak mame toho dost. Kedy by sa mali posielat oznamenia?
Odpovedať
mrkva - oznamenie by ste mali poslat tak cca 2 mesiace pred svadbou - aby ti, ktori s pozvanim nerataju sa mohli tiez pripravit (oblecenie, dar pre vas a pod.)
Odpovedať
S polovickou sa nevieme zhodnut lebo co paci co mne sa nepaci jemu, zbytocne sme sa tyzden bavili ake hej a ake nie. ked aj tak sme sa nedohodli..... :-( Vy nemate ine nazory ohladom priprav na svadbu ako vase polovicky?
Odpovedať
Profilova fotka
no mrkvicka, v podstate moj nastavajuci suhlasi so vsetkym, co som mu ukazala... nechal na mna vyber, lebo on nema cas sa tomu venovat, tak ja sliedim, co je kde pekne a potom ho len vezmem na hotove ;-) zatial mi schvalil vsetko :-)
Odpovedať
najprv to bolo tak, ze to nechal na mna, ale ja som zacala chodit za nim a pytat sa na nazor, chcela som aby sa zapojil aj on. Pri vybere miesta a jedla nebol problem, dokonca aj prstienky sa mam pacia rovnake. Ale oznamenia no horor. este stale sme sa nedohodli.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?