22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
Profilova fotka
Prepáč Maťka ten preklep ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, šatky by mali prísť v polke marca-dúfam. Už sa neviem dočkať, ale za to že toľko na ne čakám si tam poskúšam všetky :-D iwuskaaa, dakujem. Neviem, kam chceme ísť. Vymysleli to budúci svokrovci, ale asi do Budapešti alebo ešte jedno také mesto známe spomínali, ale teraz si nespomeniem ako sa volá. Veľa ľudí mi spomínalo, že vraj sa tam dajú zohnať krásne veci za oveľa menej peniažkov ako tu. A tiež v Poľsku. Drahý si kúpil v Polsku oblek na ples, taký bledý a vyšiel ho na 2000 sk aj s košelou a vestou k tomu. Svadobný by vyšiel o niečo viac. Ale predsa je to super cena
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) , náš termín je už dlhšie ticho, tak niečo prispejem :-) To Poľsko môžem potvrdiť, chodíme do Nowého Targu a dá sa tam dobre nakúpiť. V Budapešti som tiež počula, aj by som tam išla, ale neviem kam presne... :-| Ešte môžem odporučiť celkom Brno, boli sme tam minulý víkend a celkom dobre sme pokúpili. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vivi, som rada, ze niekto oprásil túto tému, lebo vsetky baby presli do spolocnej témy september......budem rada, ak sa nájdú este nejaké nevesticky, co sa medzicasom rozhodli pre tento dátum. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak co vsetko uz máte zajednané? Pomalicky sa to blíži....už za necelých päť mesiacov..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence. Tak my už máme tie najhlavnejšie veci asi všetky okrem oznámení a ženíchovho obleku. Máme DJ+sterjšieho, video, foto, aranžérku, kostol, hotel, kde bude hostina, ja mám šatočky, máme poháriky krásne a akurát dnes nám volali, že už sú hotové aj obrúčky :-D Tak sa vytešujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Mata,ty si sikovná....... My sme nad obrúckami este ani neuvazovali....sa nám zdá, ze máme casu dost. Inak, dali ste si aj gravírovat alebo pieskovat poháre? Alebo Vám to urobili tam, kde ste ich kupovali? Mám s pohármi problém, lebo aj by som si pekné kúpila, ale neviem, kde nám ich vygravírujú.....tu vo zv je s tým dosť problém. Satocky más pekné, kukala som. Vidís, nakoniec sú iné, ako si si vysnívala. Medzi obrázkami a realitou je fakt rozdiel....
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa rozhodli, že tie poháriky necháme tak ako sú, lebo sú pekné sami o sebe. Ale myslím, že nie je problém, dať si poháre vygravírovať alebo opieskovať. Robia to viacerí. Skús pohľadať aj na internete. Myslím, že aj tu v Nitre také niečo robia. Alebo v takých obchodoch, kde predávajú takéto poháre a sklo, tam sa skús popýtať, určite budú vedieť. U nás, vo Vrábľoch je napr. taký malý obchodíček so sklom a porcelánom a oni majú na to firmu, ktorá pieskuje a gravíruje. Ty len prinesieš poháre a povieš čo tam chceš. A s tými šatami máš fakt pravdu, iné je vidieť ich na modelke na obrázku super nastylované a nasvietené a iné obliecť a vyskúšať ich na sebe. Vieš čo je ale paradox? Že všetky tie šaty z novej kolekcie vyzerali v skutočnosti tak super ako na obrázkoch, len tie moje vysnívané boli o ničom a vyzerali úplne inak :-D A ty máš už vybraté šatky?
Odpovedať
Profilova fotka
mata, by si sa cudovala, vo zvolene, aký je problém dat gravírovat poháre.....vsade, kde sme prisli a videli sme pekné poháriky, tak nám povedali, ze oni ich len predávajú, ze negravírujú...a takto sme pochodili v celom meste. Ale nastávajúceho brat má známeho v Lednických Rovniach v sklárňach, tak snáď tam nám urobia, aké budeme chciet........ Saty ja mám vybrané od januára, len nie su nikde na ukážku. Salón, z ktorého ich budem mať požičané, má trošku zastaralú ponuku na nete....má tam modely aj dva-tri roky staré a keď vojdeš do salónu - je to úplne niečo iné..... Aké obrúčky ste si dali urobiť? Mne sa zatiaľ páči kombinácie žlté-červené zlato,tak uvidíme....že co si nakoniec vyberieme. Inak, dlho som tiež zháňala zlaté sviečky do výzdoby - veci, ktoré som myslela, ze kúpim hned v prvom obchode a behám za tým viac, ako za svadobnými šatami. Nakoniec ich nasi kúpili v nejakom velkosklad v Kosiciach, co mi kontakt poradila jedna baba tu na stranke....
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si dali obrúčky len čisto zo žltého zlata, lebo obaja také nosíme, tak iné by sa nám potom k ničomu nehodilo. Budú hladké a navrchu majú vygravírované mená: ja mám Marek a on Martina. Potom dám foto do albumu- asi cez víkend.
Odpovedať
Ahojte,tiez mám svadbu 22.septembra-sranda.Zajednané mám len také maličkosti zatial ako sú šaty,nejaká tá výzdoba,topánky fotografa a DJ-ja dnes by sme chceli ísť pozriet poháre o chvilku sa bude pracovat aj na popolnočných šatách a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mery, Tak my už najdôležitejšie veci ako - sála na hostinu, kameraman, fotograf, kapela, starejší, zámok na obrad, saty máme zajednané od januára...väčšinu t týchto vecí by sme už v apríli - máji nezohnali....Tento rok je veľmi vela svadieb -a zvlášť v septembri je to nabité. Aké budeš mať šaty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Suzit ja som zabudla sálu máme tiež to bolo hned ako sme vedeli že bude svadba kameraman bude buduceho nejaky kamarat ktorý robieva svadby,saty budem mat ked sa pozrieš na stranku www.salonregina.sk saty s názvom jazmin-a čo ty a tvoje šaty??
Odpovedať
Profilova fotka
mery, satocky som kukla,mas podobne ako ja, ale ja budem mat smotanové a trochu bohatsiu suknu. A ako som videla, asi budes mat aj lacnejsie, ako ja....moje vysli 10500 - a mala som v tom saty, závoj,požičanie bižutérie s korunkou, podväzku,taštičku, bolerko,vankúšik na obrúčky. Na zvolen celkom dobré ceny....vy to tam máte asi lacnejsie, však? Inak, moje saty nie su nikde na nete, lebo na ich stránke majú zastaralú ponuku tak dva roky pozadu a prídes do obchodu a vidíš najnovšie modely.....
Odpovedať
No hej na tom obrázku vyzeraju inak ale su bohatie ta na obrazku zrejme nemala pod tým žiadnu spodničku ani kruh mna v salone navliekli do nich a pod ne mi dali 4 spodničky takže vyzeraju inak ako na obrazku,vyšli ma na 7900 iba šaty závoj som si dala ušiť pretože si ho chcem nechat a budem mat k nim v cene iba take bolerko vyšívane,bižuteriu som si musela zakupit ale s tym že ked si prídem pre šaty a bude sa mi páčiť nejaka ina tak mi ju vymenia a budem si moct nechat tu.Takže dokopy ma to vyjde 9900.čo ja viem taký bežný priemer si myslím ale jasné že vo väčších mestách ako je to naše sú ceny vyššie to je normálne :-)
Odpovedať
Ahojte babenkz.Nevedela som,ze 22.9 sa nas bude tolko vydavat.Ako citam tak uzmate saty,ja si stale nemozem nijake vybrat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ruzka. tento dátum má vela báb, ako tu tak pozerám, len sa kdesi roztratili.....a preco si nemozes stále vybrat saty? Sa Ti nijaké nepácia? Alebo Ti nijaké nesadnú?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá. Tak nám už ostáva len 143 dní. To nie je až tak veľa. Už máme doma tie spomínané obrúčky a sú krááásne, len sa mi cih nepodarilo odfotiť. Najradšej by som ju už nosila odteraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj matka, veru. nejak rýchlo sa to blíži, aj mne sa už zdá.....My ideme v sobotu popozerať zlatníctva a dáme si urobiť obrúčky. Tiež sa teším a verím, že by si ju chcela už teraz nosiť. Ale neboj, ujde to ako voda a obrúčky na prste si užiješ aj-aj. Tvojej polovičke ste už oblek kúpili? Spomínala si tu nejaké Maďarsko....
Odpovedať
Profilova fotka
ešte nie, lebo vyhlásil, že on ide chudnúť - no tom zvedavá :-D Tak nám dal prísny zákaz aj so svokričkou zháňať mu oblek, že to stačí 2 týždne pred svadbou. Niekedy ma z neho ide poraziť, to sú všetci chlapi takí?
Odpovedať
Profilova fotka
matka,ver tomu, ze vsetci chlapi sú rovnakí. Mne tiež drahý zahlásil, že čo sa plaším, veď oblek stačí kúpiť v septembri. Čo vraj robím paniku. Niekedy mám pocit, že svadbu plánujem len ja s mojou maminkou........ :-)
Odpovedať
Ahojte, 22.9.2007 sme si zvolili aj my . Svadbu budeme mat v BB na MU. Okrem terminu a svadobnych siat nemam nic zajednane Predpokladame okolo 70 hosti a momentalne vyberame nejake dobre priestory co je trochu problem. :-( Asi by som mala tomu venovat viac casu, lebo podla vasich prispevkov mate skoro vsetko zajednane.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bony. Ja budem mat svadbu vo zv, tak to sme blízko.....aj my máme okolo 70 ludí predbezne...My uz priestory máme rezervované od februára, lebo teraz by som nemala sancu na september nieco zohnat...ale neboj, postupne sa vsetko dá vybavit. Len treba trpezlivo behat, zhánat a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) celkom sa teším na budúcu stredu nám prídu obrúčky. Dali sme si len zo žltého zlata. A z vnútra vygravírovať naše mená. Dúfam, že nesklamú. Inak Mata ja som mal tiež pri jedných šatách ten problém, že sa mi na obr.veľmi páčili a keď som si ich obliekla tak to nestálo za nič. Ale nakoniec som si vybrala a som spokojná. BUdete robiť zasadací poriadok, menu a pod?
Odpovedať
Profilova fotka
Vivi, aj my sme boli pozrieť akurát vcera obrúcky, ale mali také krásne na výber, ze sme sa nevedeli rozhodnúť....nám sa páci kombinácia žlté - červené zlato a do vnútra si tiež dáme mená a uvažujeme,že aj dátum. Tak si rozmyslíme, ktoré chceme a budúci týždeň ich pôjdeme dať urobiť. Ja zasadací poriadok robiť budem, podla mňa je to lepšie, keď každý vie, kde si má presne sadnúť, akoby mala byť panika hneď od začiatku.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm babuchy ste vsetky akesi sikovne mi mame svadbu v septembri a mame vsetko co sa tyka saly kameramana, foto, nemame vsak nic viac hmm super ludi ideme mat okolo 200 takze fuha vsetkym tym co maju menej ako 100 zavidim ale co uz
Odpovedať
Profilova fotka
andrealk, až 200?Preboha,veď to je už kráľovská svadba.To kde budete mať, to musí byť obrovská sála. My budeme mať okolo 110.-aj to je hrozne veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak 200 ľudí, to je riadna masa. To máte takú veľkú rodinu? Ci veľa kamarátov?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, tak kde ste vsetky s týmto dátumom? Nám sa trosku veci pohli dopredu....dali sme šiť ženíchovi svadobný oblek,pôvodne mal byť čierny, ale nakoniec sme sa rozhodli pre pieskovú farbu - keďže ja budem mať smotanové šaty, tak budeme ladiť. K tomu sme rovnako dali šiť vestu podobnej farby a francúzsku kravatu s vreckovkou. Ja som zohnala do výzdoby trojramenné svietniky na hlavný stôl, to bola teda fuška. Dali sme si robiť podľa nášho návrhu aj poháriky do sklární v Lednických rovniach, drahý tam má kamosa....no a vyrábajú sa nám aj obrúčky z trojfarebného zlata. Do vnútra sme si dali vygravírovať naše mená a dátum. Tiež sa nám podarilo rezervovať apartmán v jednom hoteli v tatrách, na svadobnú cestu začiatkom októbra. Pomalicky nám odbúda zo zoznamu.
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, ty si šikula teda. Ja toho svojho nie a nie ešte nahovoriť na oblek.On ide chudnúť a hotvo a dovtedy žiadny oblek nechce. Obrúčky už máme my doma a sú krásnučké. Navrhli sme si ich sami. Ak sa mi ich podarí odfotiť, tak pridám aj fotku. My budeme mať mená navrchu, ja jeho a on moje. Ani som si nemyslela, že to bude tak dobre vyzerať. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?