22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
no dúfam že to tak bude, už sa na to teším :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved sa aj mas na co.....si zober kolko báb, co ta pozná ti závidí...je to super pocit skusat svadobné saty. Len si zober spolahlivých pomocníkov, co ti dobre poradia...so mnou bola maminka, sestra a najlepsia kamoska.
Odpovedať
so mnou pôjde mamina, brat a možno budúca švagriná
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala na poradu sesternicu a maminku. Ale jedna pani ´v jednom salóne v Nitre mi povedala, že na čo volám mamku a ešte keď som jej povedala, že pojdem ešte aj s budúcou svokrou pozrieť, tak to na mňa hneď vyletela s tým, že svokru nie, ani ženícha nie, ani mamku nie, lebo oni nemajú dobrý vkus a do všetkého frflú.Tak som zostala zaskočená a mierne nahnevaná.]-( Veď ja mám s mojou svokrou budúcou super vzťah a máme podobný vkus a aj tak to úplne nechávajú na mojom rozhodnutí
Odpovedať
aj ja sa bojím že mamina bude frflať ale ja si aj tak správím po svojom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak určite ti k tomu nejakú poznámku povie, ale hlavné rozhodnutie je na tebe. ;-)
Odpovedať
a bráchu beriem aby fotil, aby som si to doma v klude mohla pozrieť
Odpovedať
Profilova fotka
tak moja mamina vobec nefrflala, problem bol ale v tom, ze jej som sa pacila vo vsetkom-cize tiež to nebolo objektivne........ale sestra s kamoskou boli dobrí radcovia....a brata si urcite zober, on sa bude na teba dívat chlapskými ocami, je to iné, ako zenský pohlad. Inak mata - to mas super, ze mas s buduciou svokrou dobrý vztah...ta moja ani nevie, ze mam vybrate saty a ani ju to nezaujíma......a ani by som ju nevolala zo sebou, to radsej pôjdem sama.......
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, to ma mrzí. Ja mám super svokričku-teda zatiaľ. Dokonca mi na tie šatky a ja prispela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super mata, to by ma veru nenapadlo, ze svokra može prispiet na saty pre nevestu....mne sa to zdá také vzdialené....ale som rada, že aspon moj nastavajuci si super rozumnie s mojimi rodičmi obidvomi...by som povedala, ze lepsie, ako s vlastnými....jeho rodicia vobec nemajú vztah k svojim detom....je to fakt smutné. Máte s priatelom peknú foto v albume...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, suzit. Ak myslíš tú fotku čiernobielu, tak to nás fotili v jednom foto štúdiu v NZ a fakt som rozmýšala, že by nás mohli aj na svadbe fotiť, sú to šikovní mladí chalani a jeden robí tuším video a jeden fotí. Tie peniažky som od svokričky ani nechcela, ale ona ma prinútila, že ona ma veľmi ľúbi a chce mi na ne prispieť, tak ma to dojalo. Mám ju veľmi rada a moj maco si tiež super rozumie s našimi. Všade okolo počúvam, že aké sú svokry zlé a dokonca aj rodičia medzi sebou niektorí sa nemajú radi a tí naši s jeho rodičmi tiež perfektne vychádzajú, volajú si-teším sa z toho.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si ozaj váž, takéto dobré vztahy ozaj nemá každý......ved mi budeme mat problém aj so svadbou s vybavovackami, lebo rodicia sa nejak navzájom tiež nemusia....co je skoda. Tu fotku som myslela tu ciernobielu....je krásna. Normálne si ma inspirovala, že aj ja s priatelom by som taku chcela. Obycajných fotiek z dovoleniek mame vela, no taku profesionalnu-reprezentacnu ani jednu. A obcas sa aj taka zíde... baby-no mam pocit, ze ste sa z tejto temy nejak odstahovali....
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale nie suzit, všetko to tu sledujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, ja som to fotenie vyhrala v jednom rádiu- bol to poukaz na umelecké fotky v hodnote 1000 sk a urobili nám 14 fotiek. Už dávno som chcela, aby sme sa takto dali odfotiť a toto mi prišlo vhod ;-) Myslím, že z tých fotiek nie použijeme aj na úvodné video :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a s tými rodičmi sa netráp, dôležité je, že vy dvaja si rozumiete a založíte si vlastnú rodinu, v ktorej budete štastní
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem mata za povzbudenie. Mas pravdu, najdôležitejšie je, že si my dvaja rozumieme, ved preto sa aj ideme zobrat.....len ma to obcas tak trosku trapi, ked to nie je tak , ako ma. Ale asi nie vsetko je v zivote super.... baby a vybavili ste aj nieco na svadbu ine medzicasom ..? Ja ked mam smotanove saty iste, tak idem teraz zhanat topanocky, spodne pradlo potrebujem-podprsenku alebo korzet poriadny a samodržky......
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám stále to isté-kameraman, aranžérka, DJ+starejší, sála a farár, no a dnes teda zálohujem tie šatky
Odpovedať
Profilova fotka
a nebojis sa ze ti nesadnu, aj ked si ich nikdy neskusala? Ci si potom vyberies ine z toho salonu?
Odpovedať
Profilova fotka
no trochu sa bojím, ale majp mať moje číslo, tak dúfam, že mi sadnú. A keby náhodou nie, tak si vyberiem iné, majú tam plno krásnych, dokonca jedny mám už vyskúšané a z novej kolekcie má prísť asi 5 šiat.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to si urcite vyberies nejake....ved konieckoncov každé saty su pekné.Len niektoré viac a niektoré menej....ja som si napr. vybrala uplne iné, ako som obzerala na obrázku. Vzdy som si myslela, ze sa mi korzetové nebudú hodit, ze na to nemám postavu a práve také sa mi hodili - aj ked nie zrovna vsetky typy. Tak budem mat také a este s velkou nariasenou suknou,-su dost zlozite....takže treba len skusat a skusat. A co popolnocne saty? Uz si nad nejakými uvažovala?
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať svadobné s takou dlhokánskou vlečkou, ale dá sa vypnúť hore, aby som v nej nemusela aj tancovať :-D No a popolnočné-uvažujem o fialkových, lebo taká bude celá výzdoba, tak nech trošku ladím. Určite nechcem krátke. Nejaké mám aj v albume, tak sa môžeš pozrieť na moje predstavy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mata ja som si tiež skušala saty s velikánskou vlečkou, ale tie sa mi velmi nehodili...a tancovať -to by sa fakt v nich nedalo, pokial by bola vlecka spustená.....ja by som saty popolnocne chcela cervené-do bordova, ale výzdovu chcem žltú, zlatú al. oranžovú....tak neviem, ako to skĺbiť.... Baby to tu už nie je nikto s týmto dátumom?????
Odpovedať
neboj suzit sme tu, čo máš nové?
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, to nemusíš zlaďovať popolnočné šaty a výzdobu, to len ja mám takú predstavu. Možno budem mať úplne inú farbu šiat. Na svadobnom veltrhu mali velmi peknú výzdobu zlato-smotanovú-vyzeralo to super.
Odpovedať
Profilova fotka
Mata, ja viem, že nemusia ladit popolnocne saty s výzdobou, ale malo by to tak byt, aj mamina mi to vravela.. Zlato-smotanova výzdova mi ozaj nemusela byt zlá....este pokukam dake obrázky. My sme vcera boli pozriet tu salu, co mame vybratu a vyskytol sa malý problém. Totiž, my chceme po prvej, velkej veceri, uz len svedske stoly- do polnoci teplé a po polnoci kapustnicu so studeným bufetom. Ale problém je s teplým bufetom - nemajú tie nádoby, v ktorých by ich udržiavali teplé.....vraj si ich mame ist pozicat do nejakeho gastro servisu-len neviem, ci to nebude velmi drahé......a este tiež stoličky - su dosť tvrdé a nevyzerajú bohvieako-aspon mne by kazili dojem z výzdoby. Tak rozmýslam, ze budeme musiet asi pozicat návleky, co zase navýši rozpočet.....
Odpovedať
Profilova fotka
návleky sú dosť drahé, ale skús pozriež tu v bazári, myslím že tu viac ľudí ponúkalo návleky. Alebo nedajú sa tie stolišky vyriešiť tak, že na ne dáš len veľké mašle z tylu alebo inej látky.tie by vyľli lacnejšie ako návleky.Už som to videla aj tak urobené. A s tými nádobami ti neporadím,skús sa opýtať teda v nejakých gastro servisoch alebo reštauráciách najprv koľko by to stálo-možno to nebude vôbec taká hrozná položka. Alebo dajte do polnoci ešte normálne jeden alebo dva chody a potom po polnoci môže byť ten studený bufet. Či trváš aj na tých teplých stoloch?
Odpovedať
Profilova fotka
ako to mate vy vyriešené s menu? Uz vies co budete a kedy budete podávat?
Odpovedať
ja viem iba že bude predjedlo polievka a hlavný chod, potom ešte jeden chod a potom studený a teplý bufet
Odpovedať
Profilova fotka
my to máme v hoteli-o všetko sa starajú čašníci. Máme predjedlo, polievku, hlavné jedlo a v priebehu svadby ďalšie 4 mäsité jedlá. Ale možno dve jedlá zrušíme a urobíme švédske stoly s klobáskami, hurkami a pečeným prasietkom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas sa budu starat casnici, aj ked to nemame v klasickej restike.....len mame problem s tým teplým bufetom, ze nemajú tie nádoby na stále ohrievanie na stoloch....mata nebude vela styri mäsité jedlá okrem hlavnej vecere? Kali a ten teplý bufet budete mat v tých nádobách na ohrievanie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?