22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
no už som späť, mala som robotku nás to stojí 800,- na osobu
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nas bude stat osoba okolo 500 Sk, este nam presne nerozrátali rozpocet, v tom je aj prenajom miestnosti. Budeme mat veceru a potom uz len svedske stoly.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vidím, že už aj tu sa to rozprúdilo. Tie ceny, o ktorých píšete na osobu sa mne môžu len vo sne zdať. Rátame tak 900,- a viac. Nikde nám zatiaľ nepovedali menej. Baby keď ste pri tých okrúhlych stoloch, nikde neviem zohnať ich zapožičanie. Myslíte, že na veľtrhu bude nádej zohnať nejaký kontakt? Všetko ostatné si zabrzpečiť viem, len nie okrúhle stoly.
Odpovedať
Profilova fotka
gabs, pozri nejaké agentúry svadobné, čo sú aj tu na tomto portáli. Tam som niekde videla, že zapožičiavajú a na veltrhu určite budú aj takéto firmy. Čo sa týka toho poplatku za osobu,tak u nás je to tak, že v tých 600 korunách na hlavu máme predjedlo, hlavné jedlo+polievku a 4 ďalšie mäsité jedlá v priebehu svadby. A ešte káva a základná výzdoba(obrusy, svietniky...)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata dík, ja spolieham na veľtrh, že tam nájdem agentúru, ktorá ich bude vedieť zabezpečiť. Tak to je sila, u nás si pomaly aj za vzduch účtujú.. ale čo už, vydávať sa mienim len raz, tak to nejak oželieme... a potom hostinu nám platia rodičia, ostatné my, takže nám to až taký škrt nerobí.
Odpovedať
Profilova fotka
Gabs, tak ja som rada, ze sa nevydavam niekde v blave a okolí, lebo by som minula asi mailand......My budeme mat okolo osemdesiat ludí, tak keby som len na hostinu ratala tisicku na osobu, to by sme sa nedoplatili....
Odpovedať
my v tých 800,- máme kavu, jednu minerálku, prípitok, predjedlo polievku a 3 chody /3-švedske stoli/ + platíme 40,- za poťahy, 100,- za svietnik+sviečka+kvet /ks a 2000 za ostatnú výzdobu, servítky, kvety a vetko ostatné, a môžme si doniesť vlastné alko, nealko, zákusky a ovocie
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň, že zákusky, výslužky a torty budeme mať grátis, lebo mamina má výrobňu, no aj tak, čo počítam, tak okolo 150 tis nás vyjde svadba, ale berieme to, že je raz za život..
Odpovedať
tak to máš fajn na tom ušetríš a hlavne vieš čo v tom máš a že je to čerstvé a bez prooblémov :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a kolko budete mat ludí? My sme chceli len najblizsiu rodinu, tak do 50 ludí,ale nakoniec je z toho 80 ( ked sme priratali dvoch z kapely, kameramana, starejsieho....)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať okolo 70, ale nie sú tam zarátaní ešte - kameraman, fotograf, DJ alebo kapela - to je ešte v stave riešenia ]-( , takže do takých 80 to bude určite.
Odpovedať
Čaute babenky, ďakujem za privítanie. My už máme sálu, kostol, a dnes som si bola vybrať šatočky. Takže aj tie už sú vybavené. No a teraz musím čakať na môjho miláčika kým sa mi vráti na Slovensko a môžme vybaviť aj matriku. My by sme mali mať nejakých 90 ľudú ale nie je v tom DJ ani kameraman. O výzdobu by sa nám vedeli postarať aj v reštike, ale zajtra mám kontaktovať jednu veľmi milú a šikovnú aranžérku /videla som už pár jej výtvorov/ a máme sa dohodnúť. V reštike nám to vychádza zhruba 400,-- na osobu a moje šatočky som si vybavila so super zľavou za 6000. A som nimi nadšená. Tak dúfam, že to nebude jediná vec ktorá ma tak bude tešiť. Inak aj mi riešime dilemu DJ alebo kapela
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Anika a ake saty si si vybrala? Su aj na nete? za tu cenu to je ozaj super......
Odpovedať
baby teším sa lebo drahý mi práve povedal že vybavil DJ
Odpovedať
baby neviete koľko v priemere stojí kameraman a koľko fotograf, aby som to vedela porovnať s tým čo mi ponúknu
Odpovedať
No s tým kameramanom a fotografom by to zaujímalo aj mňa. No a šaty... Neviem či som ich práve videla na nete ale niečo podobne určite. Ja som sa v nich aj fotila, ale zatiaľ ich tu nechcem dávať pretože mám podozrenie, že môj milý tiež sleduje túto stránku. Keď ich niekde nájdem tak si ich dám do albumu. Ale sú z nejakej novej kolekcie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko. Kalli, my máme kameramana, ktorý nýs bude stáť okolo 7000-8000 tisíc. Ale niektorí majú aj také ponuky, keď si u nich vyberieš aj video aj foto, že ti urobia dobrú cenu a dokopy to vychádza okolo 10 000. My ešte nemáme fotografa a neviem ako budem riešiť. Nechcem dať za to veľa, lebo chceme len pár záberov z parku, hradu a pod.
Odpovedať
ahoj mata a s kadial mate kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
z Nových Zámkov, volá sa pán Varga. On berie podľa toho, koľko hodín záznamu vašej svadby chcete. My si dáme asi 3-4. Za 1 hodinu berie 1400,- a za DVD s originál obalom, kde bude naša fotka berie 1700. Za každú ďalšiu kópiu DVD je to 200 sk. No a cesta, ale to nebude tak veľa . Páči sa mi na tom to, že neberie peniaze za toľko hodín, koľko strávi na svadbe, ale za hotovú zostrihanú prácu. Videla som ho v akcii na svadbách a točil stále, ani neoddychoval :-p
Odpovedať
no mne ten môj povedal že základ ja 7000,- a vtom je kazeta, 3hod. záznamu a je nám k dispozícii 12 hod. a ale to je iba základ ak chceš dvd tak +600,- atd
Odpovedať
Profilova fotka
iba 12 hodín? Ten náš bol na svadbe u jedných známych, ktorí robili obrovskú svadbu asi 200 ľudí a kameroval u nich asi 3 dni, aj zabíjačku, ako staré ženy robili do polievky slíže. Proste natočil také kvantum videa, ale bral iba za hotovú robotu a samozrejme za cestu. K nám príde asi okolo druhej a bude do kedy chceme, a ešte predtým neajký čas pojdeme natáčať niekde na hrad, alebo do parku, také tie úvodné zábery. Budúci mesiac za ním pojdeme dohodnúť podrobnosti.
Odpovedať
ja si myslím že to stačíved kamera tam nemusí byť do rána , nebudem sa pozerať hodinu ako len tancujeme, a okrem toho tam budeme mať aj súkromnú kameru na teké domáce video
Odpovedať
Profilova fotka
Vidíš, to je dobrý nápad, domáca kamera. Ja by som chcela kameramana do takej druhej aspoň, lebo my tam má me aj rôzne a hry a program a škoda by bolo nenatočiť to. Raz to budem ukazovať svojim deťom, že takto som šantila na svojej svadbe :-D :-D
Odpovedať
no a tie sa budú na nás smiať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné o to ide. My budeme celé šťastné a budeme si myslieť aké sme krásne, aké krásne šaty máme a naše deťúrence nám o pár rokov povedia: Bože mami, toto si mala na sebe? A aké trápne tance, atď... :-D
Odpovedať
ja sa už na to celkom teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Nas bude kameraman stat 5500 Sk - v tom mame 3-hod. zaznam, 2 DVD-cka a 1- VHS, bude s nami od rana do kedy budeme chciet a este pojdeme tocit rande na uvod dvd-cka niekde do prírody-kam si vyberieme. Fotograf - zaklad stoji 3000- v tom mame 24 poz ( exterier alebo spolu s interierom, ako chceme ), fotky v albume + vsetko na CD upravene. Každa dalsia fotka stoji 100 SK. Dorobenie fotky 25 SK. Myslím, ze celkom dobré ceny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, ty si to super vybavila. To sú naozaj dobré ceny. To kde tak lacno?
Odpovedať
Profilova fotka
No, tu fotografku mi poradili baby zo zvolenskej temy a je ( aspon podla fotiek a dojmu z nasho rozhovoru ) ozaj proficka. Sidli vo zv-tam ma atelier. No a kameramana - toho som objavila nahodou na nete, bol prvy, ktoreho sme oslovili a jeho dvd-cko sa nam strasne pacilo. Tak sme uz dalej nepatrali. A je tiež zo zvolena. a ako tu vidim tie ceny, co baby písu, tak to mame fakt lacno.....len aby to nebolo na ukor kvality. Vsak vydávame sa len raz baby, tak nech to vsetko je tak, ako má byt, ako to chceme, no nie? :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj suzit, to si si super vybavila ;-) Nás bude stáť asi 7000SKK a nemáme tam všetko ako ty :-( Ale tu sme nič lacnejšie nenašli, a zase sme nechceli amatéra. Predvčerom som si vybavila folklórny súbor na odčepčenie, tak sa teším :-) :-) škoda, že nám nepožičajú kroje :-( ale nič to. ;-) Čo už máte vybavené? Nejdete teraz cez víkend na svadobný veľtrh? Ja sa tam pôjdem pozrieť. Hlavne tam chcem ísť pozrieť priateľovi bielu vestu, lebo zatiaľ som ju nikde nenašla. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?