22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
ahojte baby aj ja sa hlásim k tomuto dátumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky. Suzit, tie moje vysnívané šatočky sú Sposa Royale od značky Maggie Sottero. Sú na stránke salónu diamond, ale sú aj tu na www.mojasvadba.sk, pod firmami a tam svadobný salón diamond. Ozaj baby, idete v sobotu na veltrh do BA?
Odpovedať
Profilova fotka
Kalli vitaj v klube. Co uz mas vsetko vybavené??? Mata-idem kuknut, ake si si satocky vybrala..... :-) :-D
Odpovedať
Čaute babenky. Aj pre mňa by to mal byť šťastný dátum
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. No pekne sa nám tu rozrastá...... Anika a mate uz nieco aj vybavené okrem datumu? Mata, satocky som kukla, su krasne, tieto by sa aj mne pacili. Dobre si si vybrala. Kolko ta stali? Nech trosku porovnam ceny u vas a u nas..... :-D
Odpovedať
ahoj suzit, ja mám zatiaľ iba termín a sálu, kaderníčka a kozmetička sú kamošky tak to ma netrápi, ale potrebujem kameramana a neviem či DJ alebo živú hudbu, a naj problém budú asi šaty
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko. suzit, ešte ich nemám, ešte stále na ne čakám, kým dorazia do salónu. Ale všetky z tej novej kolekcie by nemali byť drahšie ako 10 000. Je to dosť za šaty na jeden večer, ale keď je to len raz, nech som krásna :-D Anika, vítam ťa, medzi nami ;-) suzit, nejdeš v sobotu na svadobný veľtrh do BA?
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte. :-) Mata2121: aj som kukla na ne, sú fakt pekné ;-) Na veľtrh idem, chcela by som sa nechať inšpirovať a pozrieť čokoládovú fontánu. :-D Anika7370: Vidím, že si zo Spišskej :-), ja si beriem Spišiaka ;-) ale svadba bude na Záhorí
Odpovedať
Profilova fotka
no my určite berieme foťák a všetko budeme dokumentovať. Práve sme sa rozhodli, že výzdoba bude fialková, tak som zvedavá, či tam také niečo bude. Určite sa nechám inšpirovať
Odpovedať
určite tam nájdeš veľa inšpiráciii a možno si nebudeš vedieť ani vybrať
Odpovedať
Profilova fotka
určite. Baby už ste pozháňali kameramanov a hudbu, atď.? My sme sa rozhodli pre DJ a starejšieho v jednom, ale môj úžasný strýko, ktorý pochádza z dediny, odkiaľ bude aj väčšina ženíchovej rodiny, lebo jeho rodičia tiež odtiaľ pochádzajú, mi povedal, že oni sa vôbec nebudú baviť na DJ a že sme si mali dať kapelu. Ja som bola z neho taká nadšená a teraz mi to totálne zvozil.
Odpovedať
ani ja neviem čo mám robiť či DJ alebo kapelu, kapela asi vždy urobí lepšiu atmošku ale pozor na falošne spievajúcu speváčku :-D zažila som to a bola to vážne šou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je pravda, ale aj taký DJ ,ak je dobrý vie zabaviť a navyše tento nám robí aj program, rôzne hry a podobne. Ja som chcela DJ preto, lebo ten zahrá hocičo, čo mu poviem, alebo prinesiem nejakú pieseň čo chcem a kapela, tá má určitý repertoár, čo spieva a koniec. Aj tak už som vyplatila zálohu, a budem spokojná, nenechám sa nikým znechutiť. Veď svadbu si treba užiť.
Odpovedať
to máš pravdu a ked si predstavím moderné pesničky v podaní kapely, tak ten DJ je asi fakt lepší, pustí cd a tam nemá čo pokaziť
Odpovedať
Profilova fotka
Už si rozmýšlala aj nad výzdobou, farbou?KYtica a tak?Alebo to len ja som taká strelená? Doma mám už celý počítač zaprataný rôznymi obrázkami,inšpiráciami :-D
Odpovedať
:-) Presne tak to Ti musi uznat aj vacsina rodiny ,ze kazdemu sa neda vyhoviet a nakoniec by si z toho mala hlavu ako melon...Ja mam negativne skusenosti s kapelou na svadbe...boli trakja a z toho sa dvaja opili a potom aj tak vacsinou celu svadbu hrali na plejbek.A ani nechceli robit privitanie a nejake hry.A akurat 60 rocni dochodcovia si pochvalovali navrat do mladycg casov.U nas sa zasa niektori zacinaju urazat,preco ja svadba v meste odkial je zenich a nie u nas ...Ved ten,kto naozaj tuzi byt na nasej svadbe sa prisposobi aj miestu aj hudbe a bude sa ZABÁVAT A NIE HLADAT CHYBY/este pred svadbou/Tak som to vysvetlila kazdemu.. ;-(
Odpovedať
tak strelených je nás asi viac kytica určite ruže, niečo také maslové ako mám v albume aj ked páčia sa mi aj kálie ale ruže sú moja srdcovka z výzdobou nemám starosti budeme to mať v pko nitra a je tam super pani, kt. robí výzdobu, ty si povieš iba farbu a ona všetko urobí a zabezpečí, majú aj návleky, všetko ak chceš pozri si www.pkonitra.sk a je tam sekcia video a sú tam ukážky a tá posledná je svadba, len ja to chcem vo farbe šampaň/maslová
Odpovedať
Profilova fotka
zui, my sme to vyriešili tak, že sobáš bude u nás, teda tam odkiaľ som ja(Vráble) a svadobná hostina bude v Leviciach, odkiaľ je ženích. Budeme mať autobusy objednané, tak kto chce môže ísť busom a nemá starosti. kalli, my máme zajednanú aranžérku a tá tiež urobí výzdobu sály v akej farbe chceme, kyticu, prierka, výzdobu auta aj kostola. Proste kopu starostí nám vďaka nej odpadne.Idem mrknúť to PKO
Odpovedať
koľko ťa tá aranžérka bude stáť
Odpovedať
Profilova fotka
povedala, že koľko jej dáme, za toľko ona zoženie a urobí výzdobu, ale viac ako 10 000 to nebude a ideme s drahým na polovicu, tak v pohode.Ale ani toľko peňazí to asi nebude, lebo tam robia najväčšiu sumu návleky na stoličky, ale tie si dáme len my dvaja. Pre vyše sto ľudí nebudeme dávať návleky. A stoličky sú tam pekné, dokonca fialkové, tak nám budú aj ladiť. Tá výzdoba v PKO je super.
Odpovedať
no nás bude do 50, a za návleky nám účtuje 40,- čo nie je veľa, lebo pani vravela že 30,- stojí čistiareň a oni to po každej akcii dávajú čisti - tak dáme všetkým hosťom som rada že sa ti to v pko páči, máme dilemu zo stolmi nám s drahým sa páčia tak ako je na vídeu gulaté, ale jeho maminka chce klasiku do u
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiež páčia okrúhle stoly, vyzerá to krajšie a dajú sa krásne naarnžovať. A pri 50 ľuďoch by ste to mali v pohode. Ale my máme veľa hostí a neviem, či by to bolo možne, tak budú klasicky dlhé.
Odpovedať
aj tá pani nám povedala že to sa nezdá ale stoly urobia 50% elegancie svadby, len drahého mamina ma problémy ako usadiť hostí, vieš kto ským a tak
Odpovedať
Profilova fotka
No dako ste sa rozbehli, nestiham citat... Mata-na veltrh nejdem, je to dost daleko ak mam ist len pozriet. Ale ty to omrkni a potom nam zreferujes, ako bolo..... :-) Inak, do 10 tis. za saty to je este dobrá cena. U nas v Nikol nová kolekcia idu saty aj za 18 tisic a to si fakt ani neviem predstavit....su to zdieraci penazi. Kalli - my budeme mat kapelu Jewel z Ban stiavnice- su to sice dvaja ludia, ale robia v trojke spolu so starejsim, su zohratí tím. Videli sme ich dvd-cko a zabavu( program ) robia perfektnu, boli sme nadseni. My sme tiež mali dilemu, ze radsej DJ-ja, ale oni nam na zelanie budu pustat aj cd-cka, a mozme si diniest aj svoje, takze budeme mat kombinaciu DJ-ja a zivej kapely. Takže som spokojna. A kameramana a fotografku uz mame tiež.
Odpovedať
tak to máš dobré, ale ja to beriem aj z toho ekomnomického hladiska, Dj je den a kapela min 3 a tak isto musia jesť, vieš ako to myslím
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, jasné že vám zreferujem a priložím aj fotodokumentáciu :-D My asi nebudeme mať fotografa. Možno nám kameraman urobí nejaké zábery a takto to vyriešime. Aj tak bude mať polovica svadobčanov digitálne foťáky a budú cvakať a cvakať. Takže nám stačí pár pekných fotiek a ostatné nech urobia svadobčania.
Odpovedať
Profilova fotka
čafte, je mám tiež dilemu či dj alebo kapela. Možno najlepšie riešenie je a spojiť to ako suzit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata mi budeme mat fotografku na exterier - budeme sa fotit na zv zámku. Obrad nám pofotí ocinov kolega z práce, robí popri práci aj fotografa a z hostiny budu fotky, co pofotia tí, co maju fotaky....A co ides kukat na výstavu? Ci z kazdeho trosku? Kalii jasné, ze ked mame kapelu a su viacerí, tak ich musime aj nachovat....ale zasa nas kapela stoji 5000 + cesta a to je na zivu kapelu super cena.....
Odpovedať
Profilova fotka
no idem kukať všetko možné, ale najviac ma asi zaujíma výzdoba. Zmenili sme farbu z narhulkovej na bledučkofialovú, tak dúfam, že tam niečo podobné bude. A bude tam vlastne všetko, čo sa týka svadby-od salónov, cez hudby, fotografov, aranžérov, kaderníkov, líčenia....A dajú sa tam vyhrať super ceny. Mňa vyjde ten sstarejši a DJ v jednom+jeho technik na 7000 korún-hudba, program, cesta a donesie nám aj nejaké darčeky :-D S jedlom si ťažkú hlavu nerobím keďže budú len dvaja a hostina nás vyjde 600 Sk na hlavu- to je v pohode. Dokonca plánujem k nim posadiť aj kameramana, nech spolu papkajú
Odpovedať
Profilova fotka
Ani my nebudeme mať profesionálneho fotografa, čo som pozerala niektoré stránky, tak to boli iné sumy :-S , bude nás fotiť môjho priateľa kolega, je síce amatér, ale baví ho to, už som videla jeho fotky a boli super. A presne...určite veľa ľudí budeme mať digitálne foťáky. :-) A kameramana už máme, takže si začínam pomaly zaškrtávať. :-) Nad výzdobou som dlho rozmýšlala a nakoniec som sa rozhodla pre bordovo - vanilkovú. Ale myslím, že všetky farby sú fajn, až na zopár extrémov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?