22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
1
14
15
tak mas stastie nenasla si si frflosa :-D ja mam jedneho doma kt. frfle na vsetko. Dufam, ze bude aspon pekne pocasie toho sa teraz najviac obavam
Odpovedať
my budeme mat tiez darceky pre hosti, ale netusim co, lebo to som dala na starosti mamine a ta to uz zabezpecila a len mi povedala, ze je to velmi pekne. predpokladam, ze to bude nejaka sladkost. polovicke sa to moc nepacilo, ze na co, ale inac neprotestoval. menovky poriesim bud zajtra alebo v piatok
Odpovedať
Profilova fotka
hi, aj moj trocha frflal, ale vacsinou suhlasil so vsetkym... nastastie 8-) nasu svadbu viac realizujem ja ako skoro-manzel, takze frflanie ma zakazane :-D
Odpovedať
ahojte holky, uz je to tu. Dnes som si isla pre saty. uz je u vas uplne vsetko???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mrvicka, u nas doma finisuju pripravy.... vsetko starostlivo nasyslene, uz sa robia ozdoby na branu.... o par hodin budu aj kolaciky a tak sa uz len musime dobre vyspinkat, nech sme zajtra nadherne x-) x-)
Odpovedať
my sme uz nieco doniesli do restiky a za chvilu budu aj kolaciky, dala som robit aj perniky a do vecera budu. akurat o piatej idem si dat lakovat nechtiky. dobre si to uzite, holky a v pondelok si mozeme napisat ako to dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
ok 22ky, tak o par hodin budeme panie a zajtra o takomto case nas budu nasi manzelia vykrucat na parkete x-) aj vam ostatnym, co tu spolu zdielame tento nadherny datum (aj pocasie :-D :-D !) zelam zajtra ten najkrasi den v zivote, podla predstav ;-)
Odpovedať
tak ako ste nevesticky prezili nas datum??? ja super. vsetko vyslo podla nasich predstav a z toho sa tesim. prajem vsetkym vela stastia na spolocnej ceste zivotom :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa k Vám, hoci až po roku. Teraz som Vás našla.
Odpovedať
1
14
15
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?