22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, tak vidis, prstienky su v pohode :-D u nas boli obrucky jedna z prvych veci, co sme mali :-N aj pohariky a oznamka :-D
Odpovedať
matko im musel nieco povedat lebo este vcera hovorili ze nebudu, za pat min. volali ze za 10 dni. a dnes ze uz su tam. v tej kniheje, ze zenichov svedok drzi obrucky a je pritomny pri odobierke nevesty. Robi sa nieco take? Budete mat druzicky?
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidíš, jednu vec už máš z krku a môžeš byť pokojnejšia. No ja som tiež počula, že ženíchov svedok má obrúčky, ale u nás je to tuším tak, že sa obrúčky nesú na zlatej tácke alebo na vankúšiku a kňaz ich posvätí. Ale neviem ,kde sú položené a kto ich má??? Nám ich bude niesť dcérka známej na vankúšiku. No a družičky, tých ja teda budem mať kopu, ale nebudú rovnako oblečené. Nemôžem si zvoliť napr. dve konkrétne, aby sa ostatné neurazili. Ale našlo by sa ich aj zo 10-20 :-D
Odpovedať
ahojte, uz dlhsie citam toto forum. pisete zaujimavo ;-). aj ja sa k vam pridavam... aj nas to caka 22. momentalne to nejako intenzivnejsie prezivam, nakolko sa toho dost nahromadilo. sme na tom tak, ze uz sme konecne obliekli moju lasku a objednali svadobnu kyticku. ostatne ako kolace, obrucky, saty, topanky mame zabezpecene. pozvali sme hosti a uz len rozposielame oznamenie postou ostatnym. mam uz objednanu aj kadernicku a vizazistku a tiez idem aj na skusku :-) . vobec vsak neviem aky uces, takze to bude viac menej v rukach kadernicky. drzim vam palce a aj sebe nech sa nam to podari a mame na to len krasne spomienky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jasusy, vitaj medzi nami ;-) u nas sa nesu obrucky na podnose alebo na vankusiku, knaz po nas pride pred kostol a daju sa jemu.... my ich mu dame na tacku, asi ich bude mat so sebou drahy.... kedze sa budeme fotit pred sobasom, tak ich uz aj otestujeme :-D
Odpovedať
cau kocky, takze september je tu ako na koni a uz sa to neuveritelne blizi. jaj, ja dufam, ze mame vsetko a na nic sme nezabudli. tiez neviem, aky uces si mam dat urobit a asi to aj ja necham na kadernicke.
Odpovedať
caute, nam tiez budu niest obrucky na podnose a bude to podobne ako pisala fifitko25, tiez po nas pride knaz. vcera som volala zlatnikovi a povedal, ze obrucky su uz hotove, takze dnes vecer ked drahy pride z prace ich uvidime a budeme si ich moct vyskusat ci sedia. potom ich laska odlozi a bude ich mat na starosti az do svadby, aby som moc nevymyslala s nosenim. je to neuveritelne, ale uz sa to straaaasne moc blizi a vsetok ten cas utiekol strasne rychlo, ani sa mi nechce verit - my totiz mame termin rezervovany uz od minuleho leta, kvoli miestnosti. dadussh co sa tyka ucesu, ani ja sa neviem rozhodnut, mam nieco vybrane a premyslene, ale nejako moc na tom trvat nebudem a necham to skor tiez na kadernicku. bude to mozno tak lepsie, ked nemam ziadne ocakavania. ... a kde sa davate cesat a malovat?
Odpovedať
Profilova fotka
mna bude cesat kamaratka kadernicka priamo v Terchovej, oproti nasmu domu ma salon :-D a kozmeticka pride ku mne priamo domov, co sa tesim, ze nemusim behat hore-dole ;-) ;-) aaaaaaaa obrucky uz mame od juna :-D :-D
Odpovedať
Ahojte holky,co sem uz nikto ani nechodi?Svadba za 15 dní a tu sa vobec nediskutuje.Aj vy ste take nervozne ako ja?Najradsej by som bola keby je ten den uz za mnou mam strach ci vsetko dopadne tak ako ma ci sa nic nepokazi ci nebude prsat ako v tieto dni :-( lebo v tom pripade sa fotiek z krasneho parku asi nedockam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes sa pocasie umudrilo, ak bude takto o dva tyzdne, vobec nebudem nadavat 8-) 8-) aj ked by mohlo byt lepsie... podla predpovede na accuweather.com nam hlasia polojasno a 20 stupnov - teda pre ZA, co je uplne supeeeer ;-)
Odpovedať
Caute holky, uz je to tu o par dni ( skoro) ako sa mate? uz je vsetko zariadene? my sme boli včera kupit krabice na kolaciky. a uz mame v piatok rande s fararom takze uz si hovorime nech je to za nami....a potom nam bude luto ze to bude za nami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček. No my už máme asi všetko. Krabicami má mamka celú spálňu zapratanú. Ale už sa začínam trochu báť, či som niečo nezabudla, či všetko bude ok. Aj vy máte také zmiešané pocity? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, ja uz zacinam mat zaludocnu nervozitu... Strasne ma rozculuje, ze nam dal nas pan farar strasne malo info k priebehu obradu a stale omiela, ze to zvladneme. Ja mam obrovsky strach, ze cosi "domrvime" a bude to poriadny trapas a velke fiasko v kostole :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ulinka, nič si z toho nerob. My sme absolvovali 4 sedenia, ktoré boli totálne o ničom, som si pripadala ako na príprave na prijímanie. No a minulý týžde§ sme za ním išli, lebo už sa nám neozýval, že ako to bude prebiehať a on že teraz nemá čas, lebo majú birmovku a že vlastne nám ešte chýba jedno sedenie + príprava na sobáš ako bude prebiehať a že veď to stihneme posledný týždeň pred svadbou. A že spoveď bude asi v piatok ráno. Akurát, že ja som na 9.00 objednaná do Nitry na nechty, potom musím ísť po svadobné šaty, poobede zase začnú chodiť hostia s darmi a zákuskami. No proste hrôza. Ale on má času dosť, len pre nás ho nemá. Ľutujem, že sme si ho vybrali. :-(
Odpovedať
holky ani mi nehovorte, ja to zacinam prezivat hrozne. u nas ma podpichuju ze uz len 2 t. a ja zacinam mat paniku, ci je vsetko, ci to naozaj chcem, .....ja mam velky strach, je to velka zodpovednost mam chut ujst niekde daleko
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som, že som jediná s takými pocitmi. Už sa každý deň pýtam drahého, či ma naozaj chce, či sa chce viazať, či nebude ľutovať a dosť ho tým vytáčam. Ale aj tak viem, že budem šťastná iba s ním. So mnou by to iný chlap asi nezvládol :-D
Odpovedať
Ved ani so mnou aj tak sa divim ze este neusiel.ja sa ho radsej nepytam, ale bude to divne ako medzi kamaratmi ako jedina vydata. ani uz pisat neviem, neviem ani rozmyslat a mam krce v bruchu. inak dost rozpravajme sa o prijemnych veciach a nie o nervozite.
Odpovedať
Profilova fotka
máš pravdu :-) Ináč, my budeme medzi kamarátmi tiež tuším medzi prvými zobratí, ale to vôbec nevadí. Na našu svadbu sa teší už pár rokov toľko ľudí, že to určite bude stáť za to ;-)
Odpovedať
kolko ste uz spolu??
Odpovedať
Profilova fotka
ťaháme na siedmy rok :-)
Odpovedať
fuha tak to uz dlho. my sme spolu 3,5 aj toto sa my zda dlho takze neviem co budem hovorit po .....
Odpovedať
Profilova fotka
mrkva, my sme tiez 3,5 roka :-D inak baby, sme sa rozhodli predsa len pre menovky..... mozete mi dat navod - naprikad ty Matka, ako si ich robila?? na aky papier a ake rozmery? dik :-D
Odpovedať
Ahojte, baby my sme spolu bez mesiaca 6 rokov vidim, ze kazda z nas preziva rovnake pocity. ja tiez neustale rozmyslam, ci som na nic nezabudla a ci je vsetko. uz 2-hy tyzden obehavam a potvrdzujem vsetko co treba a aj tak som zistila, ze este som na niektore veci zabudla, takze to budem musiet absolvovat znova. niektore veci sa nam uz vyvrbili inac ako sme povodne planovali a zistila som, ze sa planovat na 100% neda. mne este tiez chybaju menovky a musim este zabezpecit biele stuzky na auta.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jasusy, tiez riesim menovky :-D na poslednu chvilu ale predsa, stale sa nam upravoval pocet hosti ;-) som trosku uz aj nervozna, vsak za 10 dni sa prvykrat podpiseme inym menom, ten cas tak neuveritelne leti x-)
Odpovedať
ahojte, budete mat darceky pre hosti?? my tiez este nemame menovky, mala by som sa zacat tomu venovať, ale uz sa mi nechce....
Odpovedať
Profilova fotka
mrkva, my budeme mat darceky budu tak tesne na poslednu chvilu ;-) ale predsa... no a na menovky sa chcem vrhnut cez vikend :-D
Odpovedať
ake budete mat darceky?? ja som chcela medovniky ale polovicka neche, ze na co, tak este neviem ako ho prehovorim.
Odpovedať
Profilova fotka
medovnicky v tvare stvorlistka zabalene v tastickach z organzy :-D a na nazor ostatnych som sa nepytala :-D
Odpovedať
a vie o tom tvoja polovicka?? lebo ja mu hovorim vsetko a to vsetko mi ofrfle.... ]-( ja som tie medovniky chcela urobit aj ako menovky na stol. ale asi to objednam tajne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, on o tom vie a suhlasil, ze je to dobry napad, stvorlistky su pre stastie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?