22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
Profilova fotka
a skusala si push-up matka? dobre tvaruje vsetky prsia :-D ja mam samonalepovaciu, dufam, ze bude dobra, pod korzetove saty bude stacit, aby som ich mala aspon trosku spevnene :-) moj zenich nema ani popolnocne... a teda, koselu ma k mojim satam, tu som kupovala minuly rok, ked sme isli na svadbu bratrancovi a este ma obrucku, inak nic ]-( co sa tyka alkoholu, objednanu mam hruskovicu na vysluzky 30 flias po 0,5 litra Matka, kolko budete mat hosti a kolko planujete na osobu kupit nealka? som zufala, neviem,ako toto naplanovat =-)
Odpovedať
Profilova fotka
skúšala som, veď nosím len také, ale bez ramienok sa v tom nejako necítim, možno keď to bude pod šatami a šaty sa stiahnu šnurovačkou, že to bude dobre. my máme na výslužky už dávno odložené v skrini :-D , keďže krstný mi robí v pálenici :-D no a nealko, to neviem. Majú to na starosti mamky. My budeme mať 110 hostí a v hoteli nám povedali, že v tom prípade sa musí urobiť 11 kôpok fliaš. Lenže je isté, že vody sa vypije oveľa viac ako alkoholu, tak to možno budeme rátať tak, že na jedného hosťa 1 fľaša minerálky a jedna malinovky (ale myslím dvojlitrové fľaše). Nám dajú na začiatok také maličké sklenené malinovky, aby nerušili výzdobu veľké fľaše a už potom sa budú nosiť veľké. Ale asi aj treba na každého rátať tie 2 litre vody asi. Veď keď budú toľko tancovať, tak aj niečo popijú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no napalenu domacu slivovicu mame aj my :-D a hruskovica je na ceste, borovicku sme uz tiez kupili, este dokupime vinko a nejaky fernetik. my budeme 80 kusov ludi a tiez som myslela, ze 4 litre na osobu... i ked su tam aj nejake decka, ale niekto mozno nebude pit alkohol a vypije viac nealka :-D my tiez mame v cene 1 male nealko, ale este neviem,ako to spravime, co sa tyka servirovania na stoly, dohodnem sa s majitelom restauracie ;-) koncom jula sa idem pozriet, ako robia vyzdobu nazivo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja výzdobu nechávam na aranžérku, ktorá v tom hoteli robí svadby dosť často a už ju tam poznajú a vždy sa oni dohodnú, z toho vôbec nemám strach. My sme kúpili tiež fernety a koňaky, potom to domáce, vínko už tiež máme v sudoch odložené a ešte musíme niečo sladké (broskyňovú vodku asi)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o vidis, broskynova vodka nie je zly napad ;-) dik :-D my budeme mat tiez sudove vinko, biele je tokajske a cervene svato-vavrinecke, su vyborne, uz sme kostovali ;-) este ho treba kupit ;-) ale s tym by problem nemal byt v nasej restauracii robia tiez vyzdobu, ale ja si chcem dat spravit vlastne predstavy, preto tam idem, nech vidim, ako robia oni a dohodnem sa,ako spravia mne :-D + dam im nejaky ten material, co som si zohnala
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to zle napísala, tá aranžérka nie je z hotela, má vlastnú firmu, len tam bývajú často svadby a ona je dosť vychytená. Tiež som už s ňou bola a dohodla sa. Vo všetkom mi vyšla v ústrety a má super nápady. A je strašne šikovná. Aj niektoré baby tu na portáli majú fotky výzdoby a kytíc čo robila (väčšinou Levičanky). Pre mňa bol problém zohnať fialkové servítky. Nakoniec mi pomohla jedna baba odtialto, kúpila ich v BA a poslala mi ich,ale aj tak to nie je tá pravá farba. Chcela som také jemnulinko fialkové (svetlé). Tie, čo mám doma (aj v albume sú ešte dosť tmavé). Ale nevadí. Keď sa skombinujú s bielymi tak to bude ok. A na tej koštovke vínka sme boli tiež, veď treba ochutnať aké sa bude piť, nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mas super, dobra aranzerka vzdy vykuzli taky "maly zazrak " ;-) dufam, ze ta potesi... a nic si nerob zo servitkov, ja ich este nemam a chcela som s potlacou, lenze je to fest drahe :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Vy si tu tak pekne hrkútate...ja si posledný mesiac ani neuvedomujem, že sa tak rýchlo blíži svadba...čím viac sa blíži, tým rastú moje zdravotné problémy....nejak som posledné dni nadobudla presvedčenie, že najdôležitejšie na svadbe je zdravie - všetko ostatné je druhoradé.
Odpovedať
Profilova fotka
hi suzit, tak to mi je luto, ze mas nejaky problem... fnuk, dufam, ze sa rychlo vyliecis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejak to tu "skapalo".... kde ste dvadsatdvojky? :-.
Odpovedať
ahojte holky, nejak sa Vam tu nechce pisat? Ako pokracujete? zdravie je vzdy najdolezitejsie a to nie len na svadbe ale po cely zivot.........suzit skoro sa uzdrav aby si si potom uzila svadbu podla svojich predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Po dlhsej dobe sa ozývam. Fifitko, mrkva ďakujem za povzbudenie. Keby sa tak dalo mávnutím čarovného prútika vyzdravieť, bolo by to super.....len to nie je zďaleka také jednoduché. My sme medzičasom dali urobiť poháre, drahý má už ušitý oblek pieskovej farby - teraz ideme k nemu dať ušiť vestu s francúzskou viazankou a treba nám zhánať aj svetlé topánky. Konečne som si našla aj dobrú kaderníčku, bola som aj na skúške a bola som spokojná. Cez víkend ideme osobne pozývať rodinu na svadbu. Takže nám odbúda zo zoznamu. Ale sa nám to kráti, baby, čo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuuu ake dobre spravy :-D nam sa vcera tiez podarilo konecne kupit oblek, koselu aj vestu s viazankou pre draheho, vsetko to stalo cca 8800 Sk, takze sme boli vyteseni z dobreho nakupu :-D my sme uz vacsiu cast pozvanok rozdali, este zostali nejake doma, tie sa postupne rozdaju.... tak nam ostava len tesit sa na svadbu :-D minuly vikend som bola zajednat zakusky a vysluzky u cukrarky,aby vedela, kolko toho bude piect a teraz mi neostava nic insie len cakat :-D teda este si spravim etikety na svadobne vysluzky a na palenku ;-)
Odpovedať
tak kocky, 22.september sa blizi :-). ja sa k vam pridavam. mate uz vsetko vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Dadussh, ja mám tiež 22.9. v Leviciach svadbu. Kde to máte vy? My už v podstate máme všetko - vlastne ešte ja zháňam popolnočné šaty a spodné prádlo pod svadobné. Cez víkend sa nám konečne podarilo kúpiť svadobný oblek pre drahého, tak už som pokojnejšia.
Odpovedať
my mame svadbu v kostole sv. Michala a potom take posedenie v Tilii. nic velke, iba 25 ludi. nam chyba uz iba kosela pre zenicha a tiez to spodne pradlo. ale to nie su az take velke starosti. horsie to bolo s fotografom, toho sme zhanali na poslednu chvilu. no nastastie sa podarilo. ak som dobre citala, vy to budete mat v atome. a budete mat v kostole alebo na matrike? a kto vas bude fotit? ozaj, este jedna otazka. kto ta bude cesat?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať sobáš v kostole vo Vrábľoch, lebo ja som odtiaľ a potom ideme do Atómu.Takže česať ma bude moja dlhoročná kaderníčka tu u nás. Fotografa nemáme profíka, lebo sme sa skôr rozhodli pre video, ale pred sobášom nás bude fotiť kamoška a bratranec, tak snáď sa im podarí niečo vykúzliť. My budeme mať 120 ľudí, takže dosť veľká svadba. JA som chcela maličkú, ale nakoniec mi to až tak nevadí, bude zábava.
Odpovedať
takze preto su izby v Atome na tento datum obsadene. to kvoli vasej svadbe? zhanala som ubytko pre kamosku, ktora mi pride na svadbu a v Atome mi povedali,ze maju vsetko plne. som sa cudovala :-). dost mate ludi, tolko bude mat moj brat na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
nie, to nie preto, my tam nemáme ubytovaných hostí, lebo každý má odvoz.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 22-ky ;-) my tiez neubytujeme hosti, teda asi len nejakych 10 ludi a tych mam rozhodenych po rodine ;-) v sobotu idem skusat uces,kadernicka ma potom napraskane terminy, takk som zvedava, co vymyslime x-)
Odpovedať
aha, a ja ze to je kvoli vasej svadbe :-). tak nechapem,preco maju na ten datum obsadeny cely hotel. na druhej strane co som pozerala, v Leviciach by malo byt min. 5 svadieb v tento datum. ja kadernicku este nemam, co som dost zufala, no dnes to idem obvolat. tak som zvedava, ci budem mat stastie
Odpovedať
Profilova fotka
dadussh ja este nemam na 100 % kozmeticku, jedna o mne vie, ale to jej vravel moj tatko, ze chcem licit, prislubila mu, ze v pohode, no este som sa s nou nerozpravala.... musim jej tiez brnknut a dohodnut si skusku, lebo neviem,ako lici, ale udajne je dobra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, mne sa zdá že dátum 22.9.2007 je vyťažený podobne ako 7.7.2007, ale neviem prečo. Kamarátka, ktorá sa trochu venuje vešteniu a dátumom mi povedala, že je to veľmi dobrý dátum na svadbu, lebo je tam vyrovnaný pomer párnych a nepárnych čísel. Aj v lunárnom kalendári sa tento dátum odporúča na zoznámenia a svadby. Dadussh, my budeme mať v hoteli Atóm akurát apartmán pre nás dvoch, hostia ako som spomínala majú odvoz buď svoj, alebo potom je objednaný autobus, keďže väčšina je z jedného mesta. Ja idem na skúšku účesu týždeň pred svadbou, len som sa ešte nezahlásila na skúšku make-upu- Chúďatko moja kaderníčka bude česať v sobotu na moju svdabu mňa, moju mamku a ešte kamošku, no neviem ako to postíha. Ja idem hneď prvá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha mata, dik za infos ;-) ked sme vyberali termin, ani mi nenapadlo, ako dobre sme vybrali z pohladu cisel x-) moja kadernicka tiez cese mna, maminu, segru a mozno aj tetu :-D
Odpovedať
my ked sme si vyberali termin pre nas sobas, tak sme vobec nemysleli na to, ci je tam nejaky vyrovnany pomer alebo nie. proste sme len tak strelili. mne sa ten datum celkom paci. ale pokial mame mat stastne manzelstvo, tak je to iba plus ;-) . na skusku make-upu som uz objednana, ale povedala mi, ze na svadbu ma bude robit uz o 10 rano. zda sa mi to dost skoro, ked o 1 sa ideme fotit. co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
dadus, my sa ideme fotit uz o pol jedenastej... takze mna musi namalovat este skor.....
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme tiež nad tým vôbec nerozmýšlali, len sme sa preň spontánne rozhodli, to som zistila až potom. A najlepšie bolo, že už sme začali zajednávať sálu, kostol, kameramana a potom ma napadlo, že ja som sa ani nepozrela, či v ten deň nebudem mať "svoje dni". Tak som išla hneď rátať, ale našťastie nie. To by asi nebolo dvakrát príjemné. :-N
Odpovedať
no, mne to tiez vyslo celkom fajn, len horsie to je na bratovu svadbu. akurat na vtedy mi to vychadza. a to budem mat obleceny biely kostym. budem musiet zajst za lekarkou, nech mi pichne injekciu
Odpovedať
Profilova fotka
no, mne to nesmie meskat, lebo som v keli.... ale istia to potom tabletky :-D
Odpovedať
ja tabletky neberiem, takze to budem musiet vyriesit injekciou. a pokial myslis tabletky na oddialenie, citala som, ze injekcia je pre telo lepsia. vraj ta tie hormony tak nerozhadzu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?