20.8.2011. Máte rovnaký termín sobáša?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babky, mate rovnaky termin sobasa? Kde?
Odpovedať
chysta sa niektora z vas na svadobny veltrh? oplati sa ist? nema niektora z vas info? vopred vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
@zsuy my ideme tu v KE...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky ako sa mate?co mate noveho s pripravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez sa budeme brat v tento den.. s pripravami to zatial nejako nehrotime, ale moja mama stresuje viac nez my dvaja dohromady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my mame tento termin v BA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 ahoj tak my sme uz boli na matrike, a uz mame konecne rezervovany termin, normalne som tam hodinu cakala co tam bolo tolko bab, tak keby som tam isla az v maji ako mi to predtym ta teta povedala ze staci, tak asi sa ani nevydam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marin.frist no ja byt tebou by som si zabezpecila aspon najdolezitejsie veci aby si potom zohnala, hlavne aby ste mali salu zajednanu....
Odpovedať
My o tyzden skor, 13.8. A z oficialnych veci este nemame vybavene voobec nic (teda akurat farara), ked si tu tak citam, co vsetko uz mate povybavovane, tak ma to trocha znervoznuje. Tak sa vas pytam, ako skusenejsich - cim treba zacat? Chceme mat cirkevny sobas pod holym nebom...
Odpovedať
Profilova fotka
@bashka_pospinka Ahojky, no v prvom rade treba dohodnut farara a povedat mu aj miesto obradu, na matriku ti staci ist aj 3 mes.ored terminom, ale my sme sli uz v decembri - radsej ... a potom hlavne je rezervovat si miestnost oslavy..ostatok uz tak neponahla... aj ked ak cces mat profi fotografa a kameramana za rozumnu cenu nie je odveci si ich objednat cim skor...takisto DJ...ja som mala uz 3roky 1 vyhliadnuteho a teraz v januari som mu volala a si predstav ze od maja 2010 je uz rezervovany na moj svadobny den..no skoro ma porazilo
Odpovedať
Ahojte baby, aj my máme termín 20.8.2011 :-) Máme už vybavenú matriku, bola to fuška, nakoľko Ružinov v BA pred nami nepovoloval sobáše mimo úradne určenej miestnosti a my budeme mať obrad v parku pred reštikou :-D ďalej máme zaplatenú zálohu za reštiku, kameramanov, fotografa, vizážistu + tiež robí účes, DJa a tiež máme objednané obrúčky. Tie by mali byť cca o necelých 5 týždňov hotové. Buď. týždeň sa chystám do salónu, kde mám vytipovaných niekoľko šiať a majú ich v ponuke 180, tak by asi bola doooosť veľká náhoda, keby mi žiadne nesadli, lebo ich majú ozaj nádherné! :-) Na väčšinu vecí už mám nájdených dodávateľov, len som ich ešte nevybavila, len predbežne som sa informovala. Výzdobu necháme asi na reštiku, konateľka reštiky má aj svadobnú agentúru, takže sú to profíci a keďže budeme u nich v reštike, máme lepšie ceny, čo je super :-) Ako ste na tom vy???
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula a o kolkej budete mat sobas?no mna asi porazi ak bude uz vsekto zajednane...hlavna vec ze tetuska nam povedala ze staci prist az koncom februara...hned zajtra idem volat mamine nech tam ide a vybavi to a nech necaka az na koniec februara
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 no my mame o 16, a to mi chcela teta dat na pol tretiu, lebo ze to ide akosi porade, ale som ju ukecala, lebo uz som si tak skoro vsetko zariadila... no staci ked tam zavolas ty alebo tvoja mama ze si chcete rezervovat termin, mne dali ziadost, ktoru tam mam doniest ked sa mi narodi mala, aby tam bola zapisana, a potom musite prist obidvaja s rodnymi listami, a obcianskym a podpisat tu zapisnicu.... ale radsej si tam zavolaj lebo mne povedala ze 20 a 27 bude najviac sobasov....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzuula este vcera vecer som volala s maminkou aby dnes rano isla na matriku nas zapisat tak chvalabohu je to vybavene a sobas bude o 16.30 uff...ak by sme dali na radu tetusky a cakali do 21.2 tak by mozno ani termin nebol volny to by ma asi piclo kedze uz mame skoro vsetko zajednane na 20.8
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 jeee tak to pojdete rovno po nas, to je parada ;-) my sme sa akurat dnes s priatelom bavili ze ako je to na obrade s hudbou, my sme boli minuly rok na 2 svadbach na radnici a teda nebolo to nic moc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula tak je to sranda ze to tak vyslo :-) brasko ked sa zenil tak si vobec nespominam zeby tam mali nejaku hudbu akurat si pamatam ze im tam recitovala nejaka zenska :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 no je tam jedna taka spevacka... no ak sa to da nazvat spevackou, dost ma to rusilo a pamatam si ze priatel sa tam 5 minut na tom smial ze je to hrozne, tak sa musim ist nato este opytat ked to ma trvat len 15 minut tak si ich nenecham predsa pokazit ;-) a basnicku si aj ja pamatam, ale nebolo to az take hrozne, to maju taku jednu univerzalnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula no uz si viem predstavit moju polovicku ako sa uchechtava na tej zenskej ktora tam bude recitovat alebo spievat...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 no aj ja to iste, a uz vidim ake ja nato budem mat nervicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula mozno bude ok sa s nimi dohodnut mat svoju hudbu a poprosit ich o vypustenie tej recitacie
Odpovedať
Profilova fotka
20.8.2011 :-)
Odpovedať
Baby, uz len 191 dniiiiiiiiiiiiiiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 no myslim ze sa to bude dat dohodnut, ale zase ako by si to riesila s vlastnou hudbou?
Odpovedať
Profilova fotka
@matkah84 super aj ja..kde mate obrad a hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
@matkah84 vitam novu nevesticku :-))) ako daleko si s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula ved to, ze mame zajednanu salu, fotografa, matrikara, mam saty, topanky, pohare :-) a vravim si, ze za pol roka sa zvysok krasne stihne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira Ahojky mi mame obrad aj hostinu v Bardejove.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira Ahojky mi mame obrad aj hostinu v Bardejove.. :-) @kaciatko215 Ahojky no tak s pripravami sa snazim uz mat toho viac ako menej,este par drobnosti a bude to ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marin.frist jooj no tak to hej to mas super, uz vlasne skoro vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula ale zasa mama vybavuje kopu drobnosti, ako napr. domacu, zakusky, tortu, flasky na vysluzky, slane pecivo... to je super. len keby tak nestresovala, uz nehovori o nicom inom :-D a vy ste na tom ako s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@marin.frist no my sme si zajednali salu, radnicu, fotografa, dopravu, kolace, torty a uz mame objednane obrucky a zatial len pozeram na internete inspiracie na ostatne veci... ja tie ostatne veci zacnem riesit az tak v juni... aj ked saty by som si uz najradsej objednala ale som v 7 mesiaci tehotenstva, tak to je nemozne aby som si isla kdesi saty skusat, aj mi je to niekedy trosku luto ;-) na saty sa strasne tesim a ty mas ake saty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?