20.8.2011. Máte rovnaký termín sobáša?

Ahojte babky, mate rovnaky termin sobasa? Kde?
Odpovedať
1
2
6
ahoj.. my mame takyto termin tiez.. v PO
Odpovedať
Ahoj Tanicka, ja som tiez Tana, a svadba bude v Bardejove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) datum ale s rokom 2010..takze uz o mesiac. drzim palce s pripravami a spravnu volbu pri dodavateloch zelam...
Odpovedať
lea, drzim palce, nech vsetko vyjde ako ma... tanicka, co vsetko ste uz stihli?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte, aj ja sa k vam pridavam... mame ten isty termin a svadba bude v kolarove :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tiez sa hlasim :) Uz mate nieco vybavene?My budeme mat svadbu v okrese TO...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky:-) ja sa tiež k vám pridávam svadba bude v okrese SE a veeeľmi sa tešíííme:-) máme už rezervovanä sálu, fotografku, kameramana a muzikantov, min. tyzden som volala kaderníčke a kozmetičke( kamošky) nech si ma zapíšu ....a to podstatneee ist za farárom sa ešte len chystáme ...kedy to bude ale netušiiim:-) dúfam že čoskoro
Odpovedať
my mame zajednane tie najdolezitejsie veci.. hotel, dj, kameraman, fotograf :) zatial.. v januari zacnem pozerat saty..mozno uz v dec, ked dovtedy nevydrzim :-D ..
Odpovedať
aj my mame ten isty termin v SB :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoje, my tiež v okrese SA :-) tie hlavné veci už máme, foto, kamera, miestnosť, hudbu, starejší. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule...takze vcera som si bola prvy krat skusať šatky..bolo to úzasneeee...a uz sa tesiiiim na dalsiu skuuusku , dalsiii salon :-)
Odpovedať
:) sa som sa k tomu este nedostala :( som chora uz dost dlho a vikendy travim v posteli. A ako to vyzera s nasim datumom? je uz vela obsadenych siat alebo je este na vyber :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja som bola pozrieť v Čechách v Břeclave..mali tam kraasne šatičky aj cenovo to bolo vynikajuuuuce:-D Kamoška čo tam pracuje hovorila že už niektoré nevestičky zajednavajuuu na august.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja som vyskusala 4 saty dokopy, ale 1. som si aj hned zarezervovala, su uzasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, my máme tiež tento termín. Svadba bude v Čadci :)
Odpovedať
tak sa pridavam k tomuto datumu aj ja :) mame zatial pana farara a miestnost a ostatne uz musim zacat tiez riesit.
Odpovedať
Profilova fotka
Cavteee, rovnako sa bereme 20.8.2011 v Kosiciach uz sa neviem dockat, mame vybavenu faru, restauraciu, v januari ideme na matriku, uz mam saty a nejake drobnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my máme zatiaľ kostol, sálu, fotografa, hudbu, kameramana riešime a na obrúčky úspešne odkladáme :). Od januára začneme pomaličky. Hlavne nech nie je stres a vybavujeme v pohodičke. Najhoršie sú šaty - vyhliadla som si také, ktoré sa v SR nedajú požičiať, tak to vidím na šitie. Ale sú také úplne jednoduché (ako spoločenské), tak hádam to nebude cenovo až tak strašné. :) Ale už sa na ten náš deň "D" veľmi teším, pretože viem, že si beriem toho najúžasnejšieho muža pod slnkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
No my uz mame matriku za sebou..teta len kukala ze co tak skoro ideme... ale uz mam padla az do marca ked pojdem na vystavu a potom uz doriesime zbytok
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, tie čo už máte zajednaný kostol a farára, nebol s tým problém že idete skoro???? :-| ja som volala nášmu farárovi a sfúkol ma, že skôr ako 3 mesiace a s vybavenými dokladmi ho nemám obťažovať a zložil. S takým prístupom od farára som sa ešte nestretla :-S Nie je to príjemný pocit, že zrovna takýto kňaz nás má oddávať...
Odpovedať
Profilova fotka
@luna303 Ahoj my mame svadbu 20.8.2011 a farara sme boli riesit uz v novembri, vobec nebol neprijemny ani sa necudoval ze ideme skoro, naopak, pekne nam vysvetlil co a ako a ze mame dostatok casu pozhanat podklady a ked ich budeme mat tak doniest a potom mozeme zacat navstevovat nauky...my mame mat 6sedeni a radsej yb som ich absolvovala este do leta, lebo od juna mne zacinaju fofry v praci a takto by som to uz mala "z krku" Teda pristup tvojho farara je fakt divny....
Odpovedať
Profilova fotka
um, veď práve. Už som počula od viacerých ľudí, že je nepríjemný. U nás je ešte aj ten problém, že môj drahý nie je pokrstený, takže toho času a vybavovačiek je dosť a on sa k nám takto zachoval. neviem čo mám robiť, ale asi mi iné nezostáva len ho stále naháňať a nenechať sa odbiť. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky my mame tiez svadbu 20.8.2011 v Ziline :-)
Odpovedať
@kaciatko215 a vybovovacky? ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@zsuy boli sme po vianociach na slovensku s tym ze pojdeme na matriku a zabezpecit si salu.Na matrike nam povedali ze ohlasenie sobasa je mozne max 6 mesiacov pred svadbou / ze v nasom pripade je na to este skoro / takze nam tetuska dala tlacivo a mamina nam to pojde zaniest vo februari ale aj tak s drahym musime ist na slovensko to podpisat.No a zadarilo sa nam zajednat salu,kameramana,kolace,saty,par drobnosti pre svadobcanov a svadobne auticko :-).Teraz hladam fotografa a cez svagrinu vybavujem DJ...je to trosicku komplikovane kedze zijeme v Anglicku tak rodicia a surodenci pomahaju ako sa len da
Odpovedať
Profilova fotka
@zsuy no my mame faru, kostol, matriku, salu na oslavu, fotografa, ja uz mas saty, zavoj, a mame rozhodnutu farbu vyzdoby, a dohodnuty subor na cepcenie, a momentalne riesime auto. pocas januara a februara chceme vybrat obrucky a navrhnut onamka, ist nahlasit do hotela, ze co vsetko budeme brat ce nich - alkohol a nealko, vybavit hudbu a kameramana a to je zatial tak vsetko, ostatne uz dotiahneme v maji
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 ahooj ma prekvapilo, ze ste nemohli podat ziadost na matrike..my sa bereme 20.8 a na matrike se boli 27.12 a v poho..akurat ze rodne listy si nechali, ale ak by ich bolo treba mozeme si ist po ne
Odpovedať
Ahojte! A ja som si myslela, že tento deň nebude nejako extra populárny medzi nevestami :-N Tiež máme svadbu v rovnaký deň, okres RV. Zásnuby sme mali presne na Štedrý deň, trošku nečakane, takže prípravy na svadbu sa ešte len pomalinky začínajú. Už máme miesto, DJ-a, starejšieho, zoznam hostí, návrh oznamka a farbu svadby. Včera som volala aj na matriku a so žiadosťou nie je problém, pokojne môžeme prísť. Do konca týždňa si vyberieme aj fotografa, teraz si robím prieskum na nete. O mesiac sa vyberiem do salónov na prieskum, juuuj, na toto sa strašne teším. Kúpili sme si veľkú korkovú nástenku a na ňu si pripíname vizitky, telefónne čísla a všetko, čo nás napadne. Tiež tam máme pripnutý zoznam úloh s členením na jednotlivé mesiace, aby sme všetko v pohode stihli a aj si to užívali, bez stresu. Akurát riešim jeden problém, či sa máme fotiť pred alebo po obrade. Nerada by som nechala hostí čakať v reštaurácii, ale zase, vždy som snívala o tom okamihu, keď ma drahý uvidí prvýkrát ako nevestu...chcela som, aby to bolo spojené s odobierkou, keď príde aj s rodičmi k nám...ako to plánujete riešiť?
Odpovedať
ahojte :) aj my planujeme tento datum :)a presne ako fliacik sme sa zasnubili na vianoce :) takze este len pomalinky sa rozhodujeme .. uz mam vybratu faru ale mam taky jeden problem snubenec neni pokrsteny a chcem sa vas spytat ze ci neviete o nejakom takom papieri ze manzel podpisom slubuje ze nebude branit manzelke vo viere ..viem ze to existuje len ci ste sa s tym niektore stretli ci su farari ohladuplny alebo robia kvoli tomu for.. dakujem :)
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?