20.4.2013 - náš svadobný deň

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nevesticky, kolko vas tu zdiela tento krasny datum ? co vsetko mate uz pripravene? ja sa sice tesim, a velmi, ale akosi sa mi zdaju prehnane niektore ukony, co sa okolo svadby deju :(
Odpovedať
my mame salu, kostol, Dj, fotografa, vyzdobu, objednane obrucky, svadobne topanky a to je asi vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
cele sa nam to asi rozbehne na plne obratky po novom roku :)
Odpovedať
Ahojte :) ja mam tiez svadbu 20. aprila a mame zajednanu sálu, DJ-a, kameramana, fotografa, starejsieho, knaza ale saty zacinam riesit az teraz, dufam, ze nie je neskoro :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa ešte rozhodujeme medzi týmto dátumom a 8. apríla :)
Odpovedať
ale 8. aprila nie je sobota to vam nevadi ? :)
Odpovedať
u mna to tiez tak vyzera, ze pokracovat budem az od januara. Akurat by som rada este tento rok stihla dat vyrobit oznamenia, ked uz konecne je termin aj cas na fare dohodnuty.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mám svadbu 13.4.2013 a zajednaného len fotografa :-. absolútne netuším, čo všetko treba, lebo robíme len malú svadbu na MÚ a potom posedenie - 14 ľudí a neviem čo prvé spraviť. Prosím poraďte mi. Síce mám zajednaný Park Restaurant v Prievidzi, kde mi spravia aj výzdobu, ale neviem ako zabaviť hostí. Je to len rodina a priatelia. Prosím o radu aby sa hostia nenudili.
Odpovedať
Profilova fotka
kedy posielate oznamenia ?
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty. Pokiaľ ešte nemáte objednané služby svadobného kameramana alebo fotografa veľmi rád by som Vám dal do pozornosti našu firmu. Samozrejmosťou je vyhotovenie videozáznamu v HD kvalite. Novomanželom sme k dispozícii počas celého svadobného dňa. Sme z Krompách, ale veľa času trávime aj v KE, nemáme problém v prípade záujmu za Vami aj pricestovať. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak sme Vás zaujali budeme radi, ak si pozriete náš profil, internetovú stránku. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky alebo e-mailom. Boli by sme však veľmi radi, ak by sme sa mohli stretnúť aj osobne. Takto by sme mohli prebrať všetky Vaše požiadavky ohľadom Vašej svadby a videli by ste naše ukážky. Stretnutie je nezáväzne, takže nemáte čo stratiť, môžete len získať. Radi zodpovieme na Vaše otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian my oznamka neposielame, vsetkych pozyvame osobne, ale zaciname asi tak ku koncu janura a hadam to do polky februara stihame pobehat :)
Odpovedať
Ahojte, aj my sme 20. aprila 2013 :) Uz sa nam to pomalicky blizi....tesim sa na jar! My uz mame vybaveneho knaza a kostol a odovzdane vsetky dokumenty na matrike a na fare, aj pripravu uz mame za sebou :) Teraz doriesujeme miestnost, mam tip na fotografku, uz sme sa pytali organistu a spevackeho zboru. Oznamka, menovky, zasadaci poriadok a ine tlacoviny, ako aj pohare asi poprosime znamych, co maju firmu na vyrobu reklamnych predmetov. Obrucky poprosime bratranca zlatnika. Ked bude miestnost, doriesime vyzdobu. Kameraman nebude. A saty a topanky uz mam, este zavoj, kabelku a sperky doriesit... A tiez pre draheho oblek. Na viac hriechov sa uz nepamatam :-D Aha, a este DJ - to sme zatial neriesili, asi by sme mali zacat...
Odpovedať
@zoldynka nie nie si, aj ja to tak nejak vnimam :) kazdy by si to mal spravit tak, ako sa to jemu paci
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zoldynka Ahoj, vôbec nie si zvláštna. Ja tiež nechcem polovicu vecí... poháre som včera našla celkom pekné na sashe, tak som sa prvýkrát zamyslela nad tým, či si nejaké predsa len nekúpime, aby sme mali na pamiatku a vypili si z nich vždy na výročie :-) Pierka tiež zatiaľ neplánujem, resp. obzrela som jedny tiež na sashe a ak to na počet chlapov nevyjde veľa, možno ich vezmeme.... Družičky nemám, starejšieho nemám, čepčenie len zvažujem, rodinu vyberám iba obmedzene, auto nemáme (bez urážky, ale nechápem ten trend požičiavania si Medveďov a Bavorákov, aby sme vyzerali, že na to máme... keby som mala požičiavať auto, tak ešte možno veteránika)... Mám svadbu dva týždne pred tebou, zatiaľ máme vybraté miesto a zloženú rezervačku, dohodu s farárkom, že sa ozveme začiatkom roka a začneme pracovať na príprave, nejaké papiere vybavené, na polovicu vybratú fotografku a kameramana, vybraté šaty, podľa ktorých asi budem šiť, ak mi ich nezoženú v požičovni, vyskladané svadobné menu a predstavu o torte a výslužkách. Nemáme DJ-a, oblečenie pre ženícha, obrúčky (o tých zase len predstavu, ale už si aspoň píšeme so zlatníkom :-D ). keď som tu zbadala plánovač na rok, odpadla som, ja mám štyri mesiace do svadby a pocit, že mám straaaašne veľa času a všetko nejako nakoniec dopadne :-D
Odpovedať
Jaj a ešte ani oznámenia nemáme... ešte ani vybraté :-)
Odpovedať
@zoldynka som rada, ze su tu aj nevesty, ktore ten humbuk okolo skor desi ako tesi...ja som so snubencom 8 rokov, z toho dva sme zasnubení. Treba vybavit tolko veci, ze ani neviem kde zacat...ale uz sme sa pomaly rozhybali (i ked podla vseobecnych standartov velmi neskoro) a zhaname miesto....svatbu chceme mat niekedy v lete 2013, asi podla volneho terminu
Odpovedať
Profilova fotka
baby som rada ze som na tom podobne. ziaaaadny stres :-D pierka pre hosti nebudu, vysluzky tiez nebudu. Ale ten planovac na rok mi tiez nejako nesadol, casu habakuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
aprilovky, cas sa krati, rychlejsie ako som si myslela a predstavovala :) my uz mame moje saty, topanocky, doplnky, drahy ma oblek, topanky iba zatial.. hotel mame zaplatenu zalohu, menu a vyzdobu pojdeme riesit vo february, kyticu navrhnutu mam aj pre seba a aj druzicky, zakusky zajednane, vinno zhaname :) svadobne pierka asi nakoniec budu, ale take netypicke a budu hned aj ako darcek na pamiatku :) mame fotografku, dj, a uz asi aj kameru :) malu a velku druzicku, svedkov a zoznam hosti :) prave sme doriesili oznamenie :) navrh uz je, uz len cakame na matriku, kde dam definitivne potvrdia nas termin...svadobne auto akosi neriesime... bud veterana drahy chce zohnat, alebo ujove auto.... ale nic specialne riesit nebudem.... co sa tyka blbosticiek ako kniha, podbradniky, odobierka a tradicie :) nic nebude :) jedine co budu pohare, ale to mam vybrate v ikey, len na pamiatku,.. bez gravirovania a pieskovanie :) a konecne aj obrucky su doma :) darcek pod stromcek :) este nam chyba veeeeeeeeeeeela veci dotiahnut do konca... ale to hlavne uz vsetky mame :-D :) milujuceho partnera... a to je to najdolezitejsie :)
Odpovedať
@zoldynka Fuuuha, vy už máte skoro všetko! My sme teda ťažko pozadu :-) Práve som volala do salónu, tak mi moje vysnívané šaty nezoženú, slečna/pani je milá, ale snaží sa ma stále k nim dostať a ponúknuť mi iné šaty... čo už, keď svoju predstavu mám, dokonca aj záložnú predstavu. Takže v januári idem riešiť šitie. A aké špeci pierka máte, ak to nie je tajomstvo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie chcem to mat vsetko v podstate nachystane, mame toho buduci rok vela :) tak pomaly a vklude riesieme a vybavujeme :) lebo to rychlo ubehne :) pierka pre zenske pokolenie budu take male kvietky z latky a k tomu zopar kvietkov podobne kytice... vyzera to tak, ze budu roznej farby, a preto bude panske pierko tiez z kvetov ale zviazene takou latkou, ako partnerkyna kvetinka... velka a mala druzicka, budu mat kytice podobne tej mojej, ale kazda vo farbe siat :) uvidim ako pojde realizacia...
Odpovedať
@zoldynka Jéj, ty to už máš všetko ako pekne vymyslené a naplánované :-) Začínam sa cítiť ako lajdák :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie a ake mas vysnivane saty ze ti ich nemozu zozhnat ?
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie nie si lajdak... len ja mam rada pohodu a klud :) este k tomu mame nejake velke vyrocia, promocie, zaciatkom roka, draheho mozno operacia caka, tak si to pomaly organizujem... lebo ked to vo february cele vypukne a vsetky nevesty oziju na 100 %, ja uz chcem mat pohodu :)
Odpovedať
@alenkachristian No, hľadám trošku retro pôsobiace šaty. A tie u nás teda nefičia :-( @zoldynka No, ja sa obávam, že ožijem až tak v marci. Pred podaním daňového to teda bude fakt napínavé. Inak, baby, dobre zlý mesiac sme si vybrali - nikto po tom daňovom nebude mať ani na kyticu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie no to v tom obdobi ja uz budem mat nozicky vylozene :) v marci uz musi byt vsetko zabezpecene a pokial sa da, aj pripravene :)
Odpovedať
@zoldynka No, tak sme sa posunuli ďalej o DJ-a, máme sa v novom roku stretnúť s Gustom, hádam si navzájom sadneme :-) A už by som sa mohla začať starať teda aj o to, kto nám upečie tú tortu :-)) Svokra povedala, že si vezme na starosť kvety... ale ešte stále som veeeľmi pokojná. S farárom sme sa dohodli, že tiež začneme s prípravou až v januári, vtedy konečne vybeháme aj všetky papiere, potrebné na svadbu - dúfam :-)
Odpovedať
Kolace, torta, slane pecivo zajednane.... a ide sa pomaly na pozvanky. Pierka mam predbezne vybrate, takze odskrtnutych poloziek na zozname pribuda :-) Ale este obliect nas treba! :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
My uz mame komplet vsetko vybavene, pozvanky poroznasane..uz len svadbone pierka vybavit..museli sme si svihnut so vsetkym kedze buduci pan manzel v sobotu odisiel a pride par dni pred svadbou..takze cely ten stres vybavovaciek uz mame za sebou..ale je to fajn :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jelsulka pozvanky roznosene?vy ste teda sikovni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka no museli sme svihat ked sme chceli vsetych osobne...ale zopar do zahranicia sme aj poposielali :D Inak to bol riadny frmol ked ti pravdu poviem..kazdy ta len niecim ponukal a dajte si, kavicku a vinko..hovorim vsak to by som v ten den asi sedem kav musela vypit :D A takto sme behali asi styri dni, aby sme navzajom spoznali vsetkych clenov rodiny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jelsulka na toto sa ja moooooooooooooc tesim :) tiez vsetkych osobne pozyvame :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?