2.8.2008 Tiež máte rovnaký dátum svadby?

Ahojte zienky, zakladam tuto temu,kedze sme sa s drahym konecne dohodli na remine nasej svadby. Zaujimalo by ma ci ste uz zac s nejakymi vybavami a pod.. ja som sa teda este do nicoho neobula
Odpovedať
Profilova fotka
pipa24, ohladne tohto datumu uz tu par tem je, skus: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahoj tak gratulujem ku spravnemu rozhodnutiu...vybrali ste si pekny datum:)...ale sa nam to krati:))) , vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata a buduce nevesty.Tak aj ja sa pridavam ku Vam.Tiez sme si vybrali tento datum 2.8.2008.Rada sa s Vami podelim o pripravy,stresy a pod.................strasne sa to krati...... My uz mame skoro vsetko vybavene,takze si ten stres trosku odburavame
Odpovedať
Profilova fotka
marichka: stresu bude vzdy tak akurat, aby nas to hnalo dopredu ...:) myslim ze aj my mame to podstatne uz zajednane len este stale neviem co s vlasmi a kvetmi...a este by sa nieco naslo:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame tiez tento termin ;-) len mi to pripada este dost daleko, tak sa nestresujem. To bude mozno aj tym, ze sa stresujem kvoli inym veciam, takze na toto cas neostava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivulieenka:ved aj ja to kombinujem, ale so skolou(tiez ci budem mat vtedy skuskove, nebudem?) ,je to aspon lepsia sranda:)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, clovek sa privelmi nestresuje ani zo skoly, ani zo svatby ;-) ja sa na tu svatbu mooc tesim, len tych vybavovaciek je nejako privela
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my zas nemame nic..iba fotografa :) Momentalne hladame vhodne miesto v BA a okoli, to sa mi zda ako priorita..a potom budeme riesit ostatne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bas, no dobry fotograf je veelmi dolezity ;-) ja sa stale rozhodujem medzi dvoma, ktoreho si vezmem...najradsej oboch, ale to nejde...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivulienka, aj ja si myslim, ze fotograf je dolezity. A pravdupovediac sme nevedeli, cim zacat a ako stanovit datum. Tak sme dali taky, ked mal fotograf volne :) a uz len zapasovat vsetko ostatne. Snad sa nam to podari. Inak to je tazke, ked sa Ti pacia obaja, uplne chapem..jeden moze fotit doobeda a druhy poobede :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ked tak o fotografovi tak aj ja rozmyslam ako to urobit.ten co sme ho vybrali je skvely ale je dost drahy, tak este neviem...neviem po pribliznej sumarizacii penazi zo svadby sa mi zatocila hlava, tak pozeram kde sa to da utiahnut:)))
Odpovedať
Profilova fotka
S tym rozpoctom sme na tom asi rovnako.. my sme ho dokonca prekrocili o 100%. A to mam pocit, ze nechceme nic extra. najdrahsia polozka je u nas fotograf..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak som dalsia, ktora si pre ten nas velky den vybrala prave 2.august 2008.... 8-) ako idu pripravy??neviete mi niekto poradit nejke prihovory, basnicky, ktore sa hovoria pri odpytovani?
Odpovedať
Ahojte babulky, pridávam sa k vám. Původne sme mali termín 9. august, ibaže kvůli sále sme to museli preložiť o týždeň skůr. Svadba bude v TT. Všetko by sme mali zajednané, okrem foto-video a dj. Viete mi prosím poradiť ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nastávající "nevěstinky" :-) přidávám se k vám:-) s přítelem jsme vybraly toto datum - za 1 - je takový lahodný pro oko a za 2 - je to jeden den před naším výročím 3letého vztahu:-) Když jsem koukala na ta seznámky toho, co se vše musí zařídit, jímala mě hrůza, ale nevím, podle mě je na něm docela dost zbytečných věcí - mybudeme mít normální obřat, šaty si půjčim, přítel oblek taky, a pokud vyjde počásko, tak bude oslava a hostina potom na zahradě ve formě grilování:-)
Odpovedať
No ahojte baby,tak ja sa k vám tiez pridavam,,,tiez sme si vybrali tento krasny magicky datumik.... :-) a kde su vsetci?taky mame krasny datum a nejako je tu ticho : )
Odpovedať
2880 • Dnes o 00:43 Ahojte nevesty, koľko že nás je? Krásny dátum, že?
Odpovedať
Ahojte baby, aj my máme tento krásny dátum. Dokonca v tento den budem oslavovat 28. narodeniny. Ale fakt je tu akosi ticho =-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak aby vas nebolo malo, aj ja sa k vam pridavam...skutocne sme si vybrali ten najkrajsi datum v tomto roku :-)) mne osobne sa velmi pacia datumy skladajuce sa z parnych cisel, takze tento datum mi vyhovuje :-) Mam na vas jednu otazocku...urcite ste uz rozmyslali, co bude mat oblecene vas drahy...Bude mat oblecenu aj vestu? Ja by som velmi chcela bielu vestu a francuzsku kravatu a samozrejme sako, lenze k veste sa hodia viac dlhe rukavy ako kratke...co na to hovorite? mne ho je strasne luto, asi mu bude horuco :-)) Ale moj drahy povedal, ze to nejako vydrzi kvoli mne...:-) lenze jemu je horuco aj v zime :-) Som rada,ze ste vytvorili tuto temu, aspon mam s kym pokecat :-) tak pekny dnik vsetkym..
Odpovedať
No určite košeľu s dlhymi rukávmi, ten môj si to bude musieť tiež odtrpieť. Ale veď aj my si to užijeme v tých šatách celý deň. Len dúfam, že bude krásne počasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky. Pred chvíľu so tu napísala taký dlhý príspevok, mali by ste z toho celo večerné čitanie a neviem z akého dôvodu mi to tu nezaradili... :-( Už sa mi to ale nechce znova vymýšľať, tak aspoň podstatu: tiež mam 2.8.2008 svadbu a hlavne vás všetky pozdravuje :-D A ešte okrem toho: troška nepodstatné, ale keď ste sa bavili o mágíí tých čísel, tak 20.08.2008 mám 22 rokov, takže 2 remízy :-D ak to nedáva zmysel, tak preto, že už sa mi chce dosť spať :-D Tak nabudúce. A píšte viac veď je to predsa náš dátum a super dátum 2.8.2008 PS: Pozdravujem m2880 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dvojkovo-osmickove :) ako napredujete v pripravach? my ideme tak zlahka :) ale to podstatne uz mame..fotografa, salu a vyzdobu, DJ a kameramana. No a este tortu, kolace a slane, kedze nam to zabezpecuje hotel. Ja mam uz botky..ale saty nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! tak ja sa tiez pridavam..... my uz mame skoro vsetko zajednane, uz nam len detaily chybaju ;-)
Odpovedať
ahojte.... my sa tiez bereme 02.08.2008 ...tento datum som zvolila ja...pretoze je lahko zapamatatelny...2 a 8 ako rok 2008 :-)) aspon ho ani drahy nezabudne...aspon dufam :-)) no my mame akurat zajednany obrad v kostole, svadobnu hostinu, zakusky kolace....uz aj topanky som si kupila...ale okrem toho nemame nic...ani obrucky ani oznamka ani saty ani oblek ani dj ani fotografa...no proste nic...cil riesime otazku byvania...kupujeme dom...a stym su vacsie starosti jak so svadbou.... :-) tak dufam ze do konca juna postihame vybavovacky aby sme sa mohli venovat svadbe ....
Odpovedať
to: si23 - tak to ti verim, s tym su vacsie vybavovacky...a kde kupujete dom? kupujete novy, ci starsi ci a ako? :-) som nejaka zvedava ;-) .. my tiez teraz prerabame byt a zariadujeme pomaly a tak a mam pocit, ze tie dni strasne rychlo letia, a na nic nie je poriadne cas...ale tak vsetko sa da stihnut...takze aj vy podla mna, v pohode stihate vsetko pripravit.. tak vela uspechov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky tak aj ja sem niečím prispejem :-D My už tiež máme dosť vybavené, len môj drahý ešte nemá nič :-N to: si23 a to ešte nemáte ani dj ani fotografa? fu, no nechcem strašiť, ale my sme si najprv zistili, či majú na náš deň voľno oni a potom sme začali vybavovať všetko ostatné, lebo tí lepší sú už určite obsadení, ale držím palce aby ste našli dobrých ;-) A inak k tomu domu, úplne chápem, že máte starosti, my prerábame dom, ale našťastie už môžme bývať hore, takže nás čaká už iba spodok ;-)
Odpovedať
Ahojte...tak mi uz mame skoro vsetko,,,akurat cakame kedy nam pridu oznamenia a obrucky sa nam tiez robia...saty uz mam aj drahy oblek...a ako ste na tom ostatne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sannyya. My už máme pozvanky aj rozposlané, aj polovicu ľudí osobne pozvanych... A v podsate už máme všetko, akurat drahému chýba ešte oblek :-S Však to je "maličkosť" :-N
Odpovedať
No baby ahojte,,,tak ako ste na tom s pripravami a pomaly aj s nervozitou?my uz mame skoro vsetko, len sa prave rozhodujeme nad zivou hudbou alebo nad Dj.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) ani mi nemame oblek..nejak na neho stale zabudame. si23, sme na tom podobne..uz som myslela, ze som jedina oneskorenejsia :-N :-) nemame oznamka, obrucky, make up, kadernicku a saty mi dosli az dnes. no ale topanky mam uz dva mesiace :) :) prednedavnom mi kamoska poslala oznamko, ze sa beru v polke jula. pred mesiacom sme hovorili o nasej svadbe a oni tu ich nemali ani v plane. ked mi prislo oznamko, skoro som odpadla. my sa tu stresujeme pol roka a oni to vyriesili na pockanie. vravela mi, ze restiku nasla v pohode, a to uplne vybornu, saty mala vybrane za pol hodinu, oblek asi za 5 minut a podobne :) niekedy sa na poslednu chvilku daju vybavit aj lepsie veci, kedze sa pouvolnuju terminy ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?