Menu Forum

2.8.2008 Tiež máte rovnaký dátum svadby?

6. nov 2008  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jaruska8 (33 r.)
Registrovala sa 23. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky a 2 albumy. Má 21 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 2. augusta 2008
    V Banove (NZ), okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
jaruska8 (33 r.)
Registrovala sa 23. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky a 2 albumy. Má 21 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
 Ahojte babenky, aj ja sa pridavam. My to mame tiez 2.8.2008. Je to super datum. emoticon
Pomaly sa nam to uz rysuje, teraz oznamenia, vyber menu, vyzdoba a snad to vsetko dobre dopadne. emoticon
25. jún 2008 o 00:12  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
basulik
3
Registrovala sa 21. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 4 albumy. Okres Bratislava.
    V Chateau Bela, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
basulik
3
Registrovala sa 21. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 4 albumy. Okres Bratislava.
 Ale sa nam to blizi neuveritelnym tempom, nemate ten pocit?
No a este k tomu ideme na 10 dni na dovolenku emoticon Teraz ten vyber terminu uz lutujem..toho dovolenkoveho :D

A oprava v predoslom prispevku "my" emoticon
25. jún 2008 o 01:44  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkaz
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 1. augusta 2008
    Michalovciach, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
radkaz
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 1. augusta 2008
    Michalovciach, okres Michalovce
 ahojte dievcata aj ja sa pridavam... My uz mame takmer vsetko, jemu chyba kosela na redovy a mne popolnocne topanky. Oznamenia rozposlane a ludia popozyvani, ale iba z jeho strany, (museli sme im zabezpecovat hotel, letenky). Menu mate vybrane? A co dobre budete podavat?
25. jún 2008 o 15:23  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatranka82
Registrovala sa 10. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
    V evanjelickom kostole v Batizovciach a v Spolcentre vo Svite, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
tatranka82
Registrovala sa 10. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 87 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
 Ahojte baby,

no my tiez mame 2.8....uz mame dost vela zabezpecene, ale stale mam pocit, ze este vela nam treba emoticon ale to je mozno len ten pocit..skutocne ten cas uteka az prilis rychlo...ked som pred dvomi tyzdnami pisala kamoske, ze este nemame oznamka..ale ze uz rozmyslame aspon o nich...tak mi napisala,ze to nemyslim snad vazne...ze to malo byt prve....-)...hadam nie...emoticon) nam sa podarilo, jeden den vybrat a na druhy uz boli....-)) a su perfektne tak co emoticon)...ale este nemam popolnocne saty a nemame vestu - bielu satenovu a pre draheho topanky...stihame...emoticon
26. jún 2008 o 08:32  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka_bara
Registrovala sa 26. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 309 príspevkov a 2 albumy. Okres Pezinok.
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
mirka_bara
Registrovala sa 26. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 309 príspevkov a 2 albumy. Okres Pezinok.
 Ahojte!
No ako s pripravami?
Ja stale zistujem, ze daco este chyba..... emoticon
15. júl 2008 o 10:54  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
Registrovala sa 7. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 191 príspevkov a 2 albumy. Okres Piešťany.
    V Šali, v Diakovciach, okres Šaľa
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
Registrovala sa 7. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 191 príspevkov a 2 albumy. Okres Piešťany.
 ahojte,
tak aj my už konečne máme vybavené topánky, a dali sme šiť oblek, aj kyticu už mám objednanú, ale neviem tiež mám niekedy pocit že niečo chýba. A strašne ten čas letí ... bože už iba necelé tri týždne emoticon
15. júl 2008 o 14:07  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
parvitas (34 r.)
Registrovala sa 15. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 134 príspevkov a 2 albumy. Má 80 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
    V Hronseku, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
parvitas (34 r.)
Registrovala sa 15. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 134 príspevkov a 2 albumy. Má 80 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
 presne... my sme na tom podobne...
asi idem dopredu pripravit zasadaci poriadok, pripadne len menovky...
uf, a este spodne pradlo, resp. co si oblecieme na svadobnu noc? emoticon taketo somarinky mi napadaju... fakt neviem co este treba vybavit...
15. júl 2008 o 15:57  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
 no ano ani spodné prádlo ešte nemám emoticon , a tiež menovky, lebo presný počet hostí ešte stále nemám, ale dúfam, že koncom týždňa už bude.
15. júl 2008 o 16:25  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatranka82
fotoportrét
fotoportrét
tatranka82
 ahojte baby,

tak ako? uz len 12 dni - som sa dnes dozvedela na tejto stranke emoticon..ako ako pripravy, mame vsetko? nam este neprisli pohare kvoli dovolenke, ale tento tyzden by mali, tak to by malo byt o.k. a este stale nemame koselu a topanky pre draheho..ale to snad kupime uz mozno aj dnes emoticon a vidite, co na tu svadobnu noc? emoticonemoticon nemam nic zatial special ... ale spodne pradlo uz mam aj pod svadobne aj pod popolnocne satky...uz aj vlasky mam zafarbene...v sobotu mala byt aj skuska ucesu..ale ta sa konala asi tak:" toto ti dam takto, toto takto, tu ti to uborim tak..dobre viem ako" emoticon) a bolo ziadna specialna skuska...tak snad to bude dobre emoticon ja uz pomaly aj stresujem trosku...niekedy trosku dost...

tak napiste ako ste na tom s pripravami a so vsetkymemoticon
pekny den
21. júl 2008 o 09:39  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka_bara
fotoportrét
fotoportrét
mirka_bara
 Ahojte!
Nam sa podarilo kupit koselu, kravatu a manzetove gombikyemoticon uz nam chyba len popolnocna kosela.... emoticon
Ja uz tiez pomaly stresujem..... stale riesim ci mame vsetko.... emoticon
tento tyzden by sma mali mat uz hotove menovky aj etikety na flase, tak uz len zasadaci poriadok dat dokopy.... Boli sme si pozriet vyzdobu v hoteli, aby sme vedeli povedat ako to chceme my, tak uz aj o tom mame predstavu.... No a nemame nakupene alko a nealko, tak to by sme mali este vybavit emoticon no a uz ma nic take nenapada..... emoticon
21. júl 2008 o 09:58  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lera
Registrovala sa 27. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov. Má 26 priateľov.
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lera
Registrovala sa 27. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov. Má 26 priateľov.
    okres Nitra
 caute, my tiez doladujeme zasadaci poriadok... este musim spisat zoznam piesni pre dj...

a neviem, co mam spravit s mojimi blbymi vlasmi, asi pojdem dohola emoticon uz som fakt zufala z tych ucesov, v kazdom vyzeram ako idiot

strasne to leti...ale strasne..zacinam uz trochu stresovat
21. júl 2008 o 10:03  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
parvitas (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
parvitas (34 r.)
 Kocky, to som rada, ze v tom nie som sama. Pocujte, ale pekne nam to odsypa...ale najma dost rychlo! emoticon
Co sa tyka stresov, mam pocit, ze moj drahy je nervoznejsi ako ja. Kazdy ho totiz oslovuje zenich. Asi mu to zacina dochadzat... No, hadam ho kamarati cez vikend prilis nedorazia, maju totiz ist na chatu - nieco ako panska jazda, ale oni to robia kazdy rok - je to pekny zvyk - no ved aj ma velmi dobrych kamaratov emoticon
Ozaj, popolnocnu koselu nemame este ani my. A rozhodli sme sa nerobit nijake etikety na flase - asi len obviazem hrdlo flase nejakou stuzkou, ci farebnym sisalovym vlaknom emoticon, flase na vysluzku sme totiz kupili v obchode, tak tu povodnu etiketu o znacke nebudeme odliepat, ani preliepat... Zasadaci poriadok spravil tatino. V podstate nemam co v nom menit... Inak, on je uplne uzasny, ze sa do takto veci sam pustil! Ale asi ho to bavi... no ved som aj jedina jeho dcera emoticon)) takze, obe maminky zvladaju kolace. Kvety a pierka som uz objednala. Musim len kupit stuzky na auta a premysliet si presny harmonogram. Kedy kto pride kam a co bude robit. Ide najma o doobedie - zorganizovat navsstevu kadernicky a kozmeticky a predsvadobne fotenie. To, v ktorych autach sa budu viezt svadobcania, mame vyriesene. Menu je vyriesene, vyzdoba tiez (vsetko je v rukach pani prevadzkarky). Spodne pradlo pod sv. saty nemusim riesit, kedze mala by som mat aj nieco stare. A videla som velmi peknu nocnu kosielku a aj pre draheho uz mam nieco vyhliadnute! emoticon
Aha a treba nam este kupit krabice na vysluzky. A zabezpecit vyzdobu kostola. A upratat doma. No, stale je co robit emoticon
Par hosti nevedelo povedat, ci pridu, ale to sa bude riesit priebezne.
Kazdopadne, drzte sa, dievcence! A dajte vediet, co je nove! emoticon
21. júl 2008 o 10:18  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaruska8 (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jaruska8 (33 r.)
 Ahojte babenky, veru, uz sa nam to blizi. My uz mame v podstate vsetko hotove, caka sa len na presny pocet ludi - z toho mam najvacsie nervy, mame krabice, vyzdobu, pierka a kytice, zajednany cas fotenia a podla toho sa urobi harmonogram na den D. emoticon
Inak, su to nervy, poviem Vam. emoticon Ale uz sa nesmierne tesime...
21. júl 2008 o 10:47  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
 ahojte, no tak aj my už konečne máme topánky pre drahého, zajtra by sme mali ísť naskúšku šiat aj obleku. Ešte musíme kúpiť drahému košelu a mne spodné prádlo.
Hrozne rýchlo to letí
22. júl 2008 o 08:36  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
Registrovala sa 23. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Piešťany.
    V Piešťanoch, okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
Registrovala sa 23. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Piešťany.
 Ahojte babulky,
dnes som tu prvý krát. My máte tiež svadbu 2.8.2008 a už sa strašne tešíme emoticon je tu aj niekto z piešťan?
23. júl 2008 o 11:00  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
 ahoj michaela182, ja somz Vrbového, ale pracujem v PN, a svadba bude v Šali emoticon , kde budete mať svadbu?
24. júl 2008 o 17:02  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
 ahoj ivetapa, my budeme mať sobáš v kostole sv.štefana a hostinu v ratnovciach lebo moj drahý je odtial a teraz je tam celkom pekná nová reštika, ktorá patrí kamarátovi. a kde v PN pracuješ ak to nie je tajné?
25. júl 2008 o 08:57  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
 ahoj, pracujem v jednej účtovníckej firme, na námestí - oproti gymplu - neviem či môžem písať názov, a ty tiež pracuješ v PN?
25. júl 2008 o 09:02  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
 nie ja pracujem v jednej firme nedaleko pn. ako pokračujete s prípravami? kde ste kupovali alkohol na svadbu? my pojdeme dneska asi do nitry do metra
25. júl 2008 o 15:19  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
faithy
Registrovala sa 7. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov a 1 album. Okres Košice.
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
faithy
Registrovala sa 7. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov a 1 album. Okres Košice.
    okres Košice
 Ahojte babenky

Dnes som sem zabrusila 1x. Tiez mame svadbu 2.8. Uz sa nam to fakt odsypa. Uz ani neviem, ci sa tesit, stresovat, alebo skor...uz aby to bolo za mnou.
25. júl 2008 o 15:26  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
parvitas (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
parvitas (34 r.)
 faithy: to poznam emoticon, aj sa tesim, aj mam motyliky v zaludku... uz aby bolo po vsetkom emoticon
25. júl 2008 o 15:28  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
faithy
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
faithy
    okres Košice
 parvitas> vsak...ja uz som v stave, ze mam pocit, ze je vela chaosu okolo jedneho dna a uz nech je fakt po tom
25. júl 2008 o 17:05  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sannyya
Registrovala sa 14. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Okres Ružomberok.
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
sannyya
Registrovala sa 14. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Okres Ružomberok.
    okres Ružomberok
 baby a ake budeme mat pocasie?ja len dufam ze krasne... emoticon tak Vám vsetkým držím palce na ten nas velký den
28. júl 2008 o 18:54  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
basulik
3
fotoportrét
fotoportrét
basulik
3
 ahojte, ako sa citite par dni pred?
ja este stale nenam nervy ani nic podobne..ale citim, ze pomaly to zacne emoticon
Este vela veci nemame hotovych, tak snad postihame.
Ale uplne suhlasim, ze je okolo toho vela chaosu..mozno by so to spatne robila uz inac..isla radsej na dovolenku a hotovo emoticon
28. júl 2008 o 23:01  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
 čauko diavčence,
tak my už máme úplne všetko hotové, včera som dorobila menovky na stôl a pierka pre hostí emoticon už nám iba zostáva ísť na spoväď emoticon
29. júl 2008 o 08:03  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
 ahojte, tak ja tiež ešte nestresujem, ale asi budem v sobotu keď budem stáť pred matrikárom emoticon
a nám ešte chýba košela emoticon
29. júl 2008 o 08:21  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
 ahojte,
neverili by ste čo sa mi stalo!!! včera som bola na poslednej skúške šiat a povedali mi, že tie šaty sa nedajú na mna upraviť!!! vraj som moc chudá, sukna je moc dlhá a neda sa skrátiť a že si mam vybrať ine... s plačom som išla domov emoticon musela som si narýchlo vybrať ine ale take ake som chcela už nemali tak som si vybrala uplne iný typ šiat ako som mala vysnívane... slubila mi, že skusi s tými šatami niečo vymyslieť a že mi na štvrtok(vtedy si ich mám vyzdvihnúť) pripravý oboje a ja si ich potom vyskúšam a zoberiem si tie ktoré mi budu lepšie sedieť... to je teda sila! a ešte mi aj povedali, že aby som si kúpila ine topánky... to mam akože tie čo som si kupila teraz podla nich zahodiť či čo? no som rozčarovaná, sklamaná a nahnevaná.... emoticon
30. júl 2008 o 09:23  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
fotoportrét
fotoportrét
ivetapa
1
 čooooooo, no pekne, mňa by asi roztrhlo, a v ktorom salóne si bola? To je ale prístup.
inak nepoznáš náhodou Slávku Stračárovú?
30. júl 2008 o 09:34  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
 ...svadobka sissi v piešťanoch to bola
30. júl 2008 o 09:42  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
fotoportrét
fotoportrét
michaela182
 nie Slávku nepoznám
30. júl 2008 o 09:43  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to