19.7.2008 Zapadne SK

Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ak chystáte svadbu na tento deň, tak sa pridajte na pokec ;-). Zo svadbného zoznamu máme zatiaľ rezervované len foto+video. Ako ste na tom vy? :-N
Odpovedať
1
2
8
Profilova fotka
Ahoj, my tiez chystame svadbu v tento den, budeme mat akurat 6.vyrocie co sme spolu zacali chodit. :-) Uz mame zajednanu salu, hudbu, kucharky a obsluhu. Odkial mate foto+video? Ja vobec netusim kde mam hladat... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky, my budeme mať svadbu tiež 19. 7 2008 v Bratislave. Ivkabene, tiež budeme mať 6. výročie zoznámenia. :-) v tento deň. Akurát dnes sme zajednali sálu. Inak nemáme skoro nič zajednané. Šaty si idem skúšať budúci týždeň...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Konečne sa našli spriazneneé duše ;-) . My sme si objednali manželov Žiťnanských a šaty už som mám. Sálu ešte uvažujeme, inak máme hudbu a starého svata... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte, zajtra si idem kupovať samodržiacu supiš podprdu pod svadobné šaty. A v piatok idem na skúšku svadobných šiat do salónu El v BA. Holiska, ako vidím, tak vy už máte fotografa zajednaného. Ja ešte len zháňam, určite idem na svadobný vetrh, ktorý bude začiatkom februára. Tam sa chcem mrknúť na nejakých fotografov, ale neviem, či už nebudú všetci dobrí obsadení. Mne sa páči tvorba Čechovského, ale on už nie je voľný. Zatiaľ sa majte...
Odpovedať
Profilova fotka
Cechovsky je pan Fotograf, ten sa aj nam pacil :) ale nakoniec 2v1 vyhralo ;-) aj foto, aj video. Pridala som fotky zo svojich siat. Zaloha zaplatena, takze juchuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, na buduci tyzden sa aj ja chystam uz konecne pokukat nejake satocky, ako je to s tym salonom na Myjave? pocula som, ze je fajn. Kde ste boli vy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte, včera som si vybrala svadobné šaty. Juchú! Dnes som si vytvorila svoj album z príprav, dala som tam len pár fotiek zo skúšky šiat. Tak si môžte pokukať :-) Holiska, mrkla som sa na ten tvoj album. Budeš pekná nevestička ;-) Neviem, ako je to s tým salónom na Myjave :-( Fotografa ešte stále nemáme vybaveného, bo mám teraz školské povinnosti. Aké kvety sa vám páčia do svadobnej kytice?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte dievcence, prosim vas neviete nieco o DJ Parillovi?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Micafialka, bohužial netuším :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko - ďakujem za kompliment :) šaty mi sadli ako uliate a sú to "no name", lebo ich šila majiteľka salónu. Mám pocit, že každá druhá nevesta bude mať v 2008 model Levante, Nicol,...a už mi prídu až príliš okukané 8-) . Ty si nechávaš vlasy rozpustené, iba s čelenkou? Inak, pekné šaty ;-), pekne formujú postavu. a čo sa týka kvetiniek, tak tam mám trošku hokej :) ruže sú klasika, ale veľmi ma lákajú ľalie (niečo ako nevestička "smith"), ale neviem, či sa hodia k mojim šatám. Ešte špekulujem. :-D ivkabene - salon na MY je vskutku fajn, hlavne majiteľka pani Štefková. Skús tam zájsť, možno Ti niečo padne do očka x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Vlasy si nechám rozpustené iba s tou jemnou korunkou,bo ich mám jemné. A Ty? Ty máš dlhšie vlásky, tak asi nejaký účes, čo? ;-) Mne sa páčia tulipány, ale neviem, či vydržia celý deň. Ale taká letná kytica z viacerých druhov by bola fajn. Mrkli ste sa na svadobné fotografie novomanželov z mesta?(z Blavy) To je úžasné. Neviete aký fotograf ich fotil? Toto ma stále máta, že ešte nemáme fotografa. Neviem, či máme čakať do veľtrhu a tam si nejakého zajednať, ale to asi už bude neskoro. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja určite nejaký účes a všetko vypnuté, lebo by som po pol dni vyzerala ako zmoknuté kura :D tulipány urcite vydrzia, v podstate budú mimo vázy len na fotenie, nie? Ktorých novomanželov myslíš? z Blavy??? Na Tvojom mieste by som nečakala na veletrh...myslím, že tam už budú termíny vychytené :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinka a šaty si berieš z eL, že?
Odpovedať
Profilova fotka
Holiska máš pravdu s tým fotografom, hneď idem zháňať tel. čísla. Áno tých z Blavy, parádne fotky! Šaty mám z El, už som zaplatila aj zálohu. Vy nepôjdete ne veľtrh do PKO? Dúfam, že sa tam budú dať kúpiť topánočky, chceme popozerať obrúčky a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme obidvaja v Prahe :), ale ak stihneme, pôjdeme pozrieť aj slovenský veletrh. Tento víkend je v Prahe svadobný festival, takže pôjdeme omrknúť tiež obrúčky a topánky :)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte, aký bol festival v Prahe? Niečo ste aj zakúpili? My sme tento týždeň obvolávali fotografov a 90% je obsadených. V stredu máme stretko z jedným a uvidí sa. Všetci tí, ktorých práca sa mi veľmi páčila boli už obsadení. :-( No, svet sa nezrúti! Tento týždeň mám veľa učenia, ale popri tom si pôjdem omrknúť nejaké Swarovského kryštáliky na krk ku šatám. Pôvodne som nechcela žiadny náhrdeľník, ale potom ma známi presvedčili, že treba. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lorinko. Festival bol slabý - 5,5 stánku :-| . Jediné, čo ma tam zaujalo, tak boli topánky, ale v tých, čo som mala vyhliadnuté, tak mi lietala päta :-D. Uvidím, ako dopadne svadobný veletrh, minulý rok bol celkom slušný, tak sa necháme prekvapiť. Učenie Ti nezávidím, podobné starosti už mám úspešne za sebou ;-). Aj ja sa chystám nájsť nejakú peknú bižu, ale pravdepodobne si objednám nejaký set od tejto holky http://www.mimibazar.cz/olik
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj krásne cingrlátka! Takže festival oničom?! Neva! Včera u nás dávali v televíznych novinách, že sa ide zdražovať zlato a obrúčky, tak sme sa hneď spašili. Poobede ideme pokukať, či už si ich teda do zásoby nekúpime. ;-) Vy pracujete aj žijete v Prahe? Aj ja by som chcela vypadnúť z Blavy, ale tento rok musím dokončiť výšku a potom sa uvidí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako píšeš, pracujeme a žijeme. Praha je celkom OK :) ale určite prideme nazad na SK :-D ako dopadli obrúčky?
Odpovedať
Profilova fotka
Pozerali sme viac zlatníctiev, ale ešte sme si nevybrali. Asi v sobotu pôjdeme znova pobehať. Dnes sme konečne zajednali fotografa a zaplatili zálohu( Steiner ). :-) Už sa teším na svadobný veltrh, chcela by som si tam kúpiť botičky. Už sa to blíži. :-D
Odpovedať
Co sa da vlastne vidiet na veltrhu? Moja polovicka tam chce ist, ale neviem, mne sa moc po stankoch chodit nechce. Aj ked take snubne prstene by som si celkom rad pozrel - teda nejake trendy, nie celkom tradicne. Neviete o niecom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nó budú tam mať dobré inšpirácie na svadbu. ( fotograf, oznamka, torty, topánky, šperky, šaty, obleky,kytice a všetko, čo robí svadbu svadbou) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby! hura, som vas nasla :-o to sa tesim, ze konecne nejaka spolocnost, do ktorej patrim x-) No, dufam, ze ma nikto neukamenuje, ale Cechovskeho mam ja. Tesim, lebo je to okrem DJ-a jedine, co mame zajednane... Dj Kali - mala ho kamoska a na tej svabe som aj bola a bol fajn, tak dufam nesklame... Sati som tiez uz vybrala, ale stale spekulujem, ci ked budem nabuduce na slovensku nepojdem skusit este nejake ine :-N Obrad este stale nie je na isto. Chceli by sme hrad Devin, ale je to strasne drahe, tak uvidim, ci sa nam bude chciet tak plesnut po vrecku... A hostina je moja nocna mora :-| mame 100 hosti a idem ma z toho vystriet, lebo bud je vsetko straaasne drahe, ale zufalo obycajne :-( Kupili sme necakane letenky a o mesiac ideme domov, aby sme omrkli poslednych adeptov. Dufam, ze vyberieme... k svadobnym veltrhom - na slovensku som na ziadnom nebola, ale v Belgicku minuly vikend jeden bol kusok od nas, tak sme tam skocili. Bolo tam neuuureko obrucok, strasne zaujimave, aj sme si nasli jedny krasne, ale tu su strasne drahe a neviem, ci mi ich budu vediet na slovensku urobit :-( ale verim, ze hej :-) Ked zozeniem fotku, dam si do pripravneho albumu. Inak mali velky vyber oznameni, a to bolo tiez prijemne. A moj drahy to tam vydrzal, takze nic sa neboj Jano777, urcite to bude fajn ;-) uf, kolko som toho napisala... frcim pracovat :) tesiiim na pokec, veeelmi! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to lorinko: k tomu fotografovi. Drzim palce! co som ja zhanala, tak Rofo mi vobec neodpisal na mail, Brano Herchl nemal volne a pisala som aj Zuzane Halvonikovej a tiez bola obsadena. Tym som Ta nechcela postrasit, ono sa to mohlo medzitym aj zmenit. Aj Cechovsky povodne nemal 19-teho volno a ked som mu pisala o 2 tyzdne neskor, tak sa mu to uvolnilo.. Urcite najdes nieco dobre! ;)Daj potom vediet
Odpovedať
Profilova fotka
Jedna awój, konečne niekto, kto bude mať svadbu v Blave a v ten istý deň ;-) To je super, že máte Čechovského, je perfektný. My sme nakoniec zohnali Steinerovcov, dúfam že fotky budú pekné. :-) A fotky zo skúšky šiat nemáš? Ak hej, tak pridaj do albumu, som zvedavá :-D Vy máte teda poriadne veľa hostí, my budeme mať len 25, ale určite nám kopec známych príde zagratulovať. Obrad budeme mať tak obyčajne v Zichyho paláci, ale mne to vyhovuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak mate o tretej! lebo ja som najprv zerezervovala druhu, keby sme mali nahodou sobas niekedy v pazi - strasne sa mi pacil matysak v pezinku, ale je maly :( a potom smolenice, ale tie su tusim obsadene na najblizsie storocie :-D a potom bolo zrazu o tretej plno... steinerovcov nepoznam, ale skusim najst. Ak mas nejaky mail, mozem ti poslat foto, ale na web ho nechcem davat, aby ho neobjavil moj drahy :) to vies... povery ;-) idem pohladat tych steinerovcov... som zvedava :)
Odpovedať
Profilova fotka
takže vy máte rezervačku na druhú? ha ;-) to je dobré, možno sa tam uvidíme. V sobotu juchú na veltrh... Viac som ti napísala v IP
Odpovedať
Profilova fotka
o veltrhu potom musis poreferovat. A zober si fotak a vsetko pekne pofot! som zvedava! :-o ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasnačka, poreferujem, vidíš foták ma ani nenapadol... ;-) ak ho nezabudnem, tak zoberiem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne tiez povodne fotak nenapadol, ked sme sli na veltrh. Len kamoska, ktora tam nesla s nami to vymyslela... a potom sme sa pon este domov vracali, lebo sme ho zabudli :-) Ale urobit si foto bolo super, aj mi doma potom bolo luto, ze sme neodfotili vsetko :-D
Odpovedať
1
2
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?