18.08.2018

Vaše nápady, inšpirácie na tento dátum? :) Už niečo mate zabezpečene alebo zohnate ? :) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sima9515 lepsi datum si si ani priate nemohla:-) Magicke osmicky ti snad do zivota prinesu len stastie a lasku:-) Este mas kopu casu, takze sa nemas kam ponahlat:-)
Odpovedať
Zaujímavý dátum. My sme zvolili podobný 17.7.2017 :) Veľmi sa mi páčila tá kombinácia a sedmičky by tiež mali prinášať šťastie, tak hádam to tak bude aj v našom prípade. Ty máš inak ešte dosť času, tak by som sa moc nestresovala. Môžeš kľudne rozmýšľať a vymýšľať ako by si si čo chcela spraviť. Fakt máš času.
Odpovedať
@sima9515 hlavne si zarezervuj priestory, hudbu, foto/kameru, to sa míňa najskôr a ostatok času dosť :-)
Odpovedať
@sima9515 Ahoj :) My mame datum 25.8.2018 :) Uz mame priestor, vyzdobu, kapelu, fotografa a aj kolace.Myslela som si, ze tak skoro dopredu bude vsetko uplne volne, ale poriadne som sa mylila.Co ma privlastok svadobny, svadobna, svadobne je vybookovane pomaly do polky roku 2019 :-D Zda sa mi to sialene, ale na druhej strane chapem, ze kazda nevesta chce re seba to NAJ NAJ NAJ :-)
Odpovedať
@1petra5000 Je to krásny datum :) vahali sme nad 04.08. alebo 11.08. ale nakoniec sme vybrali 18.08. tak dufame že nam prinesie len štastičko a vela lásky :) @borka77 áno aj vy mate užasny datum :) ja mam rada tieto datumy magicke :) určite aj vám prinesu štastie do života a vela lásky :) Vy to už mate kusoček do datumu, tak vam prajem všetko len dobre do spoločneho života :) vela lásky, štastia a pochopenia :) A ešte vela, vela detičiek :) @6myska Ano to najhlavnejšie už mame :) Fotografa, kameramana, DJ, výzdobu, kuchárky aj sálu :) @sweetluska wau tak to je sila keď si už aj na rok 2019 objednávaju potrebne veci k svadbe :) do vtedy sa može aj niečo stať ... ale tak hadam tym, kt. si objednali tak skoro to aj vyjde :)) NO a nás to čaka už za cca 500 dni :) Kočky dakujem vám pekne za napady a dufam že nam to všetkym vyjde tak ako ma :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?