11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
ahoj trdielko, co s atyka kvietkov na stol..skus sa pozriet na male biele cyklameny(byvaju aj cervene a ruzove)..vypadaju pekne v kochlikovh a nebudu sa byt s ruzickami, alebo velmi lacno vyjdu take malicke kalanchoe tiez byvaju asi v 5 farbach a vypadaju pekne, a mozes ich zabalit do organzy a dat stuhu taku vo farbe vyzdoby.... P.S. si velmi silne a statocne ziena, a ja ti moc drzim paste, aby Ti stale uz svietil usmev na tvari...a pozdravujem tvoju dcerku:-) a kyticka v tvojom albume je krasna ta biela.....
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - no ja si myslim, ze pokojne moze byt ina vyzdoba na stole, ako je kytica nevesty (teda co sa tyka typu kvetov).. No farbou by mala ladit - ja budem mat cosi velmi podobne, ako je tvoja kyticka biela, lebo ja budem mat zeleno-smotanovu vyzdobu. No na stoly ako hlavnu vyzdobu dam pravdepodobne velky zahon margaretok, alebo nieco podobne zahonoviteho typu (chryzantemy atd..), kazdopadne bielej farby. A teda nebudem to riesit cez kvetinarov ako svadobnu vyzdobu, proste si kdesi v zahradnictve alebo kvetinarstve normalne kupim tieto kvietky.. A dam ich zrejme bud do nejakeho pekneho kochliku alebo do tej plechovky, co mam v albume - presne tak si to predstavujem ;-) Od kvetinarky budem chciet len svadobnu kyticu, aj to budem velmi sekat cenu :-D ja som stary vyjednavac, teraz rekonstruujeme byt a zazivam to denne s robotnikmi - nahodia cenu na odpadnutie a napokon skoncime kdesi v jej tretine ;-) no ja som momentalne ustala v priprave, lebo v podstate uz vsetko mam (alebo mam vybavene), akurat som len urobila definitivne menu svadobne a kalkulaciu podla toho, co mi ponukli v restike a teda som na sume 1000,-eur pre 40 ludi - kompletna hostina s vecerou, studenymi misami, salatmi aj grilom :) to je super. Plus budu kolace a torta za cca 400eur (to uz ale aj do vysluzky) no a este napoje :-| to ma najvaic rozculuje, to je besna polozka a zial si nemozeme priniest vlastne (max vino mozno vydupem) a teda za 2dcl nealka 1eur sa mi nepaci samozrejme.. Nuz ale co uz, rozhodne vsak tvrde nebude v cene, to si bude kazdy platit sam. No nech pocitam ako pocitam, cca tych 2000,-eur to stat bude (len hostina).. Ufff, esteze je to len raz (idealne ;-)) za zivot, lebo taketo vyhadzovanie penazi nelubim, radsej by som dobru sedacku kupila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak pridavam sa aj ja k vam do skupiny :-)) ale pozeram ze vy uz mate toho vela porieseneho.... :-)) my mame zatial len miesto + obrad ... takze teraz rozmyslam ze co treba co najskor riesit..... :-)) Inak mate niektore obrad aj vonku? Ak ano, tak cirkevny alebo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
innka vitaj :-) ja mam obrad vonku, na hrade pod holym nebom ;-) ja som od cirkvi na mile vzdialena, takze samozrejme len civilny 8-)
Odpovedať
Ahojte, ja tiez planujem svadbu buduci rok, len tento datum mi niekto uz vyfukol, mozno niektora z Vas :))) takze to bude tyzden po :( usacek, chcela by som sa spytat kolko Ta vyjde obrat na Devine? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jaja5 - akoze ako ti niekto vyfukol termin? ;-) no obrat na Devine robit nebudem, ale obrad ano :-D stoji cca 215,-eur plus bezne matricne poplatky, tj. ak nemas trvaly pobyt v BA IV, tak musis ist na svoju matriku, im zaplatis 17,50 a potom s papierom od nich na matriku BA IV a aj im das 17,50.. plus teda za to, ze vyslapu na Devin tych vyse 200 :-| no mne to za to stoji, ja devin zboznujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zvrhava sa nam to tu na temu o BA :-D :-D jaja5 vitaj ktoze ti vyfukol termin?ja som v tom nevinne naozaj ja som doteraz len 3 nevestam vyfuhla starejsieho inaac nic :-D :-N :-D innka09 tiez medzi nami vitaj najskor ti treba miestnost v tvojom pripade zrejme holee nebo,matrikara alebo farara co chces,kamera,foto,dj podla toho co koho chces ;-)ostatne sa da riesit az po novom roku az :-) ja tieto hlavne veci mam a ostatne az po novom roku :-)
Odpovedať
Prepacte za tu tvrdku :) No mi by sme chceli mat hostinu pod devinom v hoteli hb a tam tento termin bol uz obsadeny :( Tak som rozmyslala ze by to mohlo byt krasne mat hore obrad, bolo by to kusok a je to tam ze wau :) A ako je to tam so stolickami a altankom, maju, alebo musis priniest?
Odpovedať
Profilova fotka
jaja - ja nemam hostinu v HB hoteli, je to tam zbytocne drahe podla mna, no obrad mam na hrade.. Ale teda na 11.6 som ti ho uz vyfukla :-D tam sa totiz da robit len jeden obrad za den, je teda naozaj dolezite, si ho vcas objedant. Jeden obrad za den je aj preto, ze vsetko si musis priniest sama. MC neposkytuje nic, ziadne lavice, altanky.. nic.. len pride ujo z matriky a odda vas, tot vse 8-) takze ja tiez zhanam lavice, altanok, atd atd - samozrejme musis si to tam sama nainstalovat a potom odpratat aj.. to je na tom trosku mrzute, no pre mna to sotji za to ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
flower dakujeme a podobne :-) aj vybavujes a chystas nieco ci az po novom roku ostatne ? a ozaj svadba v skotoliku ci vonku flower?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,pridavam sa do klubu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
helou suzanne! :-) vitaj medzi nami a prezrad, uz si zacala s pripravami? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj suzanne13 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - pokracujes nejako, alebo chvilka oddychu od priprav..? ;-) mne ma dnes kurier priniest satyyy, uz sa neviem dockat :-D inak zacala som rozmyslat nad takou blbostou, ako svadobne holubice alebo motyle.. CO ty na to? budes mat nieco taketo "lietajuce"? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - este som nasla ze "farebnanevesta". aj oni maju aj kamenny obchodik v BB aj v BA, kukni na ich stranku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no usacek ja mam do konca roka "klud" ale jedna baba v bazariku vypredavala ze uuuzasne ceny veci z vyzdoby tak som kupila objednala truhlicu na obalky peniazky lebo to sme aj chceli a masle do kostolika :-D dnes mi to asi poslala tak do konca tyzdna by to malo byt uz domenka :-) na vianoce si dame tie obrucky pozerame a obzerame vybrali sme jedny a uvidime nakoniec co z toho bude v decembri lebo cena zlata ma stuupnut a my mame vlastne zlato takze by to mohlo byt vyhodnejsie uvidime ... dohadujem sa s dalsou aranzerkou ohladne ceny a podobne tak som zvedava ...drahy je na pn :-S my nic take uletene mat nebudeme su to vyhodene peniaze doslovne co sa tyka holubic a motylov :-D prepac... ale take lampioniky sa nam pacia napriklad ... a na holubice a motyle by som musela byt vacsoa romanticka asi sice ja romanticka dusa som ale az takto nie :-N ked to obaja chcete a paci sa vam to tak to majte ...vsetko zalezi na vas a na vasich penazenkach :-D :-p
Odpovedať
Ahojte, aj ja budem mať svadbu 6. 11. 2011 dúfam, že už na 100%. Inak meníme termíny ako špinavé prádlo :-D Zajednané máme už asi všetko okrem kostola. Zatiaľ od nás nikto nepýtal zálohy. Kostol stačí pol roka dopredu. Tak povedali pán farár. Vraj kvôli času aby sme mali taký aký chceme. U nás sa totiž robia aj tri svadby na deň. suzanne13 a flower72 som rada, že je v tejto téme niekto z východu. Aspoň mi poradíte ak budem niečo potrebovať. Nákupy sa totiž chystám okrem netu robiť aj v Prešove či Košiciach.
Odpovedať
Inak baby nepoznáte nejakú internetovú stránku z ktorej sa dá objednať pekná bižutéria alebo servítky na svadobné stoly? Poraďte.
Odpovedať
Ahojte. tak aj my máme datum 11.6.2011 a zatial len sal , matriku, alebo hrad este nemáme - snad jedno z toho bude volné. Sal som zajednala len dnes a to sa strašne divili , že čo tak skoro :o) Je niekdo z Trenčína a okolia? potrebovala by som poradit - jaka kaderníčka :o)
Odpovedať
Profilova fotka
inka my mame kostolik v style ze pan farar vie ze chceme mat svadbu v ten den zapisal si na papierik ale mame prist v januari/februari za nim uz aj s papiermi z matriky ;-)
Odpovedať
Mám taký pocit, že vybavenie kostola je tá najmenej zložitá záležitosť. Najlepšie je mať obrad od pol štvrtej nahor, aby sme stíhali svadobné fotky. O tretej je príliš skoro. U nás stačí úplne ako vravíš trdielko149 zapísať termín a čas až v januári. Papiere z matriky a rodné listy sa dajú doniesť aj oveľa neskôr.
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - ono cela svadba su vyhodene peniaze v podstate, takze tych 60eur za holubice ma uz nezabije ;-) moj o tom nechce ani pocut, ale to je OK, povedal, ze si to mam urobit ako ja chcem, jeho to nezaujima v podstate :-D co sa tyka matriky (a asi aj kostolov, neviem), oni maju naozaj rezervovanie terminov az v tom konkretnom roku. Mne tiez povedali, ze az v januari mam prist, zatial si ma tiez len poznacili do notesu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek vies ono teraz ti to mozno pride "divne" ale za tych 60 euro co stoja tie motyliky by som dcerke toho nakuuupila az az ...dost som sa zmenila odkedy mam Emmušku ju vyobliekam krasne a ja si dam cierne rifle,botasky,bundu tricko a idem hlavne ze ona je princessa :-D ja akurat premyslam musim sa farara spytat co nam vobec dovoli chcela by som aby moje mrňave druzicky predomnou hadzali lupienky lebo sami mi povedali ze budu ako princeznicky a chcu take boli chutne ked mi to vraveli : " a teta a mozem pred tebou hadzat ruzicky ?" predstav si male 4-7 rocne babiky s tym detskym hlaskom nevinnym skoro sme sa s drahym pototo :-D :-D len neviem ci farar dovoli ... my mame sobas o 16.30 inak ;-)
Odpovedať
trdielko149 ja si myslím, že ti to pán farár dovolia. Väčšinou však trvajú v kostole na tom, aby ste si to za sebou sami upratali. Takže lupene budú ak máš pár dobrých kamarátok, ktoré ostanú po obrade a narýchlo pozbierajú.
Odpovedať
Profilova fotka
noo u nich je to tak ze nie hned po sobasi ale az pred omsou rano na druhy den staci :-D noo uvidime v kazdom pripade ... a ked aj nie mne to chybat rozhodne nebude :-D :-D
Odpovedať
len komu by sa chcelo ráno pred omšou vstávať po takej zábave :-p
Odpovedať
Kedy je prvá omša? 06:00 ráno? hmm.. tak to stíhate aj cestou zo svadby :-D
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridavam do klubu neviest na 11.6.2011:-)
Odpovedať
Profilova fotka
innka u nas je zvyk vzdy ist na omsu po svadbe u nas byva prva o 8 a ta hlavna o 10. alebo vysles poprosis nejaku tetku betku ktora nebude dlho na svadbe a zvladne to :-D ja1985 vitaj medzi nami a pochval sa nam ci uz nieco mas a chystas alebo az po novom roku sa budes "zatazovat" :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?