11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak ako pokračujete? ja práve rozmýšlam nad jednými svadobnými šatami (síce sa mi zdá, že je ešte trošku skoro) ale straaašne sa mi páčia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska nakolko ja som uz mamina a casu nemam tolko na tieto veci a musim obehat Levice,Nitru a Nove Zamky a v kazdom meste je minimalne 5-6 salonov tak zacinam uz teraz lebo pre mna je 1 pobedie=1 salon takze mam co robit pojdem teraz potom niekde inde az v zime kedze nasa mala bude mat oslavu 1.rocika tak moja mysel je momentalne tam a potom ma mamka 50-tku a potom uz Vianoce budu a sup sup je tu Novy rok a vsetko sa suchne ani sa nenazdame ako rychlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko tiez si myslim, ze to rychlo ubehne :-) ja momentalne vsetko prevazne riesim len cez internet v robote, niekedy v oktobri mi zacne este aj skola tak to uz potom casu vobec nebude :-( tak co sa da vybavujem teraz a ostatne po novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem kočky za radu len mne sa páčia také staré klasické krásne s mašlou a krásny papier ;) inak ako ste na tom s kostolom? mne povedali že budú mať kalendár až niekedy ku koncu roka až mám strach že ten termín bude už obsadený ;( radšej sa tam zastavím. A vy ste už pekne Ďaleko keď obrúčky riešite ;) ja som si našla na nete vzor ktorý sa mi strašne páči oddobril mi ho aj drahý a dáme si ich vyrobiť u zlatníka. donesieme vlastné zlato a tak to výjde asi najlacnejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
miselll jasne zet ak vas vydu obrucky lacnejsie ale ake zlato my tam donesieme ked ziadne nemame co im donesiem zasnubny prsten? ... takze tak asi ... viem ake oznamka myslis ;-) videla som uz take ale v modernejsom vzhlade ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;) trdielko no jasné. Veď aj ja by som išla do tej ocele ;) ake keď mám domu kopec zlata čo nenosím tak aspoň ho využijem nejako rozumne. ako ste kočky na tom s prípravami? Práve som volala s farou ale stále ma nechcú zapísať na termín svadby lebo že ešte nemajú liturgický kalendár. Kokos začínam mať stres lebo už by som riešila aj iné veci, ale keď nemám potvrdený termín v kostole tak sa nemôžem pohnúť ;)
Odpovedať
Profilova fotka
misell ja momentalne stagnujem faru mam vybavenu a na matriku az po novom roku a potom hned ako matrika potvrdi a posle fararovi papiere tak pojdem k "ujkovi" a dam urobit oznamka do decembra nic uz nevybavujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby skoda ze tu nie ste castejsie ;-) intenzivne si pisem iba v 1 temicke a stiihala by som aj viac ;-) chichi dnes mam velmi ale velmi zly den ... ach :-(
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko a coe sa ti stalo? nedari sa? to sa obcas stava aj mne, take dni nenasam ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pardon, nereagovalo mi z-pismenko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejako to tu upadlo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no asi mame plne ruky prace s pripravou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ako si na tom s pripravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no baby ja som bola par dni mimo bola som u mmainy aj s dcerkou lebo drahy bol na vycviku :-| a kedze sice segra ma pc aj net ale pc ma asi 11 rokov internet je pomaly a ja na to nemam nervy sediet tam pol hodiny kym mi vsetko nacita tak som radsej na net nechodila ;-) len na fb obcas kuk a to je cele :-) ale teraz som tu uz aj ekd mam roboty vyse hlavy ... neviem ci to poznate ale par dni prec pre mna znamena cely kufor veci oprat ozehlit a este uvarit treba a mala mi tu skoro bezka uz ..okolo nabytku sa naucila cez vikend sikovnica mala x-) my momentalne s pripravami stojime na mieste lebo dolezite veci vybavene su pocitali sme len zakusky-pocet + cenu vyslo nam 300 euro cena pre 60 hosti + vysluzky,nakoniec sme sa rozhodli ze dame 3 ks ´= 1osoba zakusky lebo na zaciatku sme dali 4 kusky na 1 osobu a 8 druhov zakuskov a ked sme konecne cislo zakuskov vyse 2000 nejako to bolo vydelili hostami vyslo nam len na hostinu 32 zakuskov na 1 osobu no baby ukazte mi cloveka co za jednu noc spapa 32 zakuskov + torta+slane !! tak sme to znizili na 3 kusky na osobu a bude 6 druhov zakuskov sladkych od cukrarky,tetku ktora si na nas otvara papulku bo nas nema rada ale ked sme tam je cela sldka a pakne sa chova -falosnica ona pecie a nieco sme sa rozhodli ze nam teda upecie takze bude 7 druhov sladkeho+torty+slane myslim ze bohate staci ;-) dufam ze ste t ;-) to moju hatlaninu pochopili pisem moc rychlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - musela som citat 3x :-D ja ratam 10ks na osobu kolaciky - vratane hostiny aj vysluzky! teda ked mam 40 ludi, tak 400kolacikov, to musi stacit ;-) malaberuska - ja si dnes alebo zajtra objednavam saty :-) a uz na prste zmolim skusobnu obrucku, kedze ju chceme mat z wolframu a ja som na milion kovov alergicka, tak som si jednu uzucku kupila na test.. A zatial uz druhy den v pohode, takze to bude OK dufam :-N Mam uz aj vyzdobu na hlavny stol - tu cez bazar kupenu za par evri ;-) Jedina mrzuta vec - a to veeelmi mrzuta.. Mam vysnivanu restiku a oni uz na moj termin cosi maju! Tak vas prosim o radu, ak ste z BA (ja sice som, no tolko po restikach nebehm ,aby som vsetky poznala :-D ) - neviete mi poradiť peknú, milú reštiku v BA, kde majú vonkajšiu záhradu, ideálne aj stany, pod ktorými sa dá urobiť hostina? chcem to mať "open air", počítala som s galloper klubom, no majú tam už niečo na môj termín Viem, že aj v hoteli Kamila je taká možnosť, no my máme obrad na Devíne a nemám chuť sa trepať tak ďaleko na hostinu.. Poraďte prosím niečo v duchu vyššie spomínaných reštík kdesi v BA, ideálne do 10-15km od Devína. dikeeees!
Odpovedať
Profilova fotka
usacek cize by nam malo bohate stacit 1000 kusov kolacikov na 60 ludi aj hostina aj vysluzky ?? parada si úúúúúúúúzasne úúúúžasna osoba ! wow a kolko druhov si davas robit??
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, no ja neviem ake velke vysluzkove baliky chces ludom nabalit ;-) Ja pocitam, ze kazdy zje priamo na oslave 2kusky + torta (niektori budu iste menej, niektori mozno viac, takze sa to zrhuba spriemeruje..) Tj ostava 8kuskov na kazdeho. A kedze vacsinou to budu dvojice, tak dostanu potom jednu skatulku so zhruba 15ks, a to je az az :-) napriklad urcite nebudeme davat vysluzku rodicom, takze hned su 4 osoby odratane (domov pojdu naozaj len "zbytky" :-D ) Samozrejme aj my sme odratani, takze zo 40 ludi na svadbe je polahky len 34 ;-) A prinajhorsom, da sa potom zakusky dokupit, ked uz by to velmi nevychadzalo a doniest na druhy den osobne blizkym kamosom, ktori z toho urcite nebudu robit vedu, ze poloopiti zo svadby hned neodchadzali s "balikom" :-D Takze ja radsej najprv striedmejsie, ako zbytocne kupit sialene kvantum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a este - no myslim, ze 1000kusov na 60ludi je uz naozaj take mnozstvo, ze az az az :-D Ja mam 400 na 40ludi, takze podla mojich parametrov by som mala na 60 ludi len 600ks ;-) a budem mat asi 7 druhov + torta
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) usacek ja uz mam saty domaa, sa vytesujem ;-) co sa tyka tej restiky tak neviem, my ste tiez zhanali a nakoniec to mame mimo BA ale my sme chceli aj obrad pod stanmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska - jeeej, no to je super! juuj, ja sa priznam, ze som chcela uz pred tyzdnom objednavat, no neviem, ci mi naaahodou cosi neklici v brusku ;-) takze pockam tyzden na "mesiaciky" a podla toho sa zariadim.. lebo ak nahodou ano, tak namiesto svadby budeme persne v tom termine rodit :-D priznam sa, bol by to riadny skrt v mojich planoch, ale zas aj radost urcite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej :-) a neplanovali ste teda? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda ani nahodou :-D to by bolo blbe planovanie - o 9 mesiacov naraz aj babo aj svadbu :-D my sme chceli rovno na svadobnej ceste az.. ale tak uvidime ;-) stari sme na to uz dost!
Odpovedať
Profilova fotka
co je to stari ak sa mozem spytat? :-) ale tak ved taketo prekvapenia su najlepsie nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
31 a 33 ;-) no prekvapenia su fajn, ale ked ja uz mam tu svadbu tak uzasne naplanovanu! takto by sme ju museli odlozit aspon na jun 2012.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a nechcete ju prelozit na skor? na nejaky marec? to by si mohla byt aj tehu nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ja chcem byt na svadbe krasna princezna, nie tulen s bruchom... Ani nevolnost nemam chut riskovat.. A svadbu chcem mat silou mocou open air na hrade Devin, takze to musia byt letne mesiace :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa jasne, rozumiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek nikde nie je napisane ze budes predsa objimat wc misu kazde ranko ... ja som len raz vracala pocas tehu aj to lebo som vypila horuce mlieko :-| ja som mala super tehu napriklad aj super porod a brusko mi vykuklo az v 5.mesiaci dovtedy nikto nevedel a nevidel nic okrem nas dvoch samozrejme ;-) a navyse my sa berieme namiesto roku 2009 v roku 2011 x-) a nasa mala princeznicka bude nasa druzicka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze to nie je nikde napisane, ale urcite to nechcem riskovat, chcem si svadbu uzit v "povodnom stave" :-D no presne pisem - ze ak by to nahodou teraz bolo, tak teda odkladame svadbu min o dalsi rok a teda teoreticky by sme tiez mohli mat maleho cloveka tmoliaceho sa ako druzicka ;-) no kazdopadne, moj plan bol mat najprv svadbu, ale zas ci toho tam "hore" zaujimaju moje plany je otazne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm to je pravda my sme nevzali ked som bola tehu lebo som koncila skolu a stahovali sme sa a bolo by to vela na mna za 1 leto a v septembri porod ... aj ekd boli na dedine hlupe reci ale mala som ich na "haku" este bol aj navrh tyzden pred skoncenim skoly a kto by sa preboha ucil pri vybavovani svadby ?? a navyse ja som clovek ktory na vlastnej svadbe chce vyzerat ako princezna najkrajsia na svete,pripit si,usmievat sa cely den uzivat si ten jediny den v zivote ..asi ako ty a nie ako tulen :-D aj to boli u nas dovody preco nie ... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?