11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko149 kde si prosim ta nasla tie obrucky z chirurgickej ocele? :)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ci sem mozem dat tu stranku nevadi risknem http://www.daniella.sk/clanky/uvod/ tam som ich nasla ;-) juj vsimla som si veru baby a prave vcera som citala ze princ Harry bude mat 11.6.2011 svadbu :-D co opakuje po nas ? :-D :-D :-D ak by ju admini vymazali napisem do ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stihla som, dakujem moc :)
Odpovedať
Profilova fotka
coze? princ Harry sa opici? :-D :-D no dobre, on je princ, on moze.. My sme princezne, takze je to vsetko OK ;-) inak stranky sa sem nemozu davat, asi ti to zmazu, takze ako vzdy odporucam GOOGLE!! tam je vsetko, len treba zadat co hladate (aj obchodik, ktory napisalo trdielko tam je, aj ine aspon zo tri ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
neni zaco malaberuska na ine stranky som ani neklikla vela ich je tamtej stranke takze asi hodinku som len tam stravila a potom odrazu uz vecer malu okupkat nakrmit a tak takze idem lovit dalej ..
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - inak ta menovka zapichnuta vo ferrerre sa mi veeelmi paci, asi ti to "kradnem" ;-) A co to co to ten jeden zabludeny Mauricius medzi Palarikovom na oznamkach? :-D to je nejaky tajny sen? v juni ale nechod na mauricius, to mas krajsie pocasie u nas! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek to bola taka zla chvilka koli mojej priblblej svokre ...velmi nas oboch nahnevala tak z nervov sme urobili take oznamko ze kasleme na vsetkych a pojdeme do zahranicia ... ale potom sa to vsetko dalo dokopy a sme si povedali ze nasim spolocnym snom je svadba krasna v bielych satach s usmevmi na tvarach nasich priatelov a tych ktori nas uprimne miluju a ze sa vykaslame na nu i ked je to jeho mama " nech si hovori co chce kto chce, my mame spolocny sen a tym je tamten krasny den povedat si "ano" chceme ci sa vam to paci alebo nie :-) my to tiez budeme mat :-) len este uvidime v akom bonboniku :-) klik na link : http://www.google.sk/images?hl=sk&q=w...
Odpovedať
Profilova fotka
tridelko - jejj, to si pekne napisala ;-) no moju svokru by tiez asi nikto nenominoval na sutaz "svokra roka", ale zas ja som typ, co na to kasle. Je to nejaka osoba, ktora niekedy suhrou okolnosti porodila chlapca a ten sa suhrou okolnosti stal mojim vyvolenym a preto ju v tejto celej hre nahod rozhodne nebudem brat prilis na zretel, a ak ma niekedy pokusenie cosi "popindavat" , tak pokojne jej s usmevom poviem co si myslim ;-) netreba brat prilis vazne ziadnu rodinu.. Ktokolvek by mi na tejto planete chcel nicit nervy, tak ho vyskrtnem zo zoznamu "mojich" ludi. Podstatne je PRESNE to, co hovori ten tvoj versik ;-) Horsie samozrejme je, ak taka svokra ma pod suknou synacika a ten piska ako ona chce, no to by som asi nezvladla, to by bol cirkus :-D a dikes za tip, starej googlerke si ukazala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek nemas za co ten versim mi tak len trkol nahodou taka necakana muza :-) ked som bola mladsia skladala som versiky ale teraz som mama a nemam cas na take veci ..dokonca som raz vyhrala sutaz chichi napisala som "popoluska inak-mafiansky" normalny pribeh popolusky aky poznate ale jej otec nebol kral ale mafiansky sefinko a jej sestry "pobehlice" ... si dodnes pamatam tie uskrny mojej profesorky ked to citala a potom ta porota ked som to rozpravala obcas ma aj prerusili tusim 2 x a museli sa schuti zasmiat a napit :-D samozrejme 1.miesto som dostala trochen show som tam urobila ;-) prave som usacek videla tvoj album inak krasny ... k tym satickam co mas na sebe vysnivane su sice vysnivane no tie druhe sa ti hodili viac aspon podla mna co som videla na postave ... mozno k typu tvare sa ti nehodia ale to uz neviem posudit ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - aj ja som basnila najma v detstve a puberte, potom na to uz tiez nejako nebol cas.. no tie saticky vysnivane su rozhodne lepsie, aj na mne (teda aj po posudeni veeela okolitych ludi), ono na tej fotke to moze vyzerat trosku inak ;-) ale dik za nazor, ved keby neboli krasne, ani by som ich neskusala (tie druhe myslim)
Odpovedať
Ahojte dievčatá, parádny názov témy, preto mi nedalo nepridať sa, keďže je to dátum aj našej svadby, ktorý bude pre nás určite magickým, pretože sa naň neskutočne tešíme...čo sa týka tých predsvadobných vybavovačiek, tak my sme stihli len objednať sálu a predbežne rezervovať DJa, ktorý by sa mal postarať o odobierku a aj o program. Farár a rezervovanie termínu sa spravidla robí nejaké 3mesiace vopred, no netreba nič nechať náhode a treba tam ísť skôr, my pôjdeme cca v oktobri, nech je všetko na poriadku. Výber svadob.šiat a oblečenia pre ženícha som pôvodne chcela nechať po novom roku ( na veltrhoch v BA a NR ), no uvidíme, asi si predsa len obehneme zopar salonov nech máme aspon akú-takú predstavu :-D :-D Prajem Vám milé nevestičky veľa zdaru pri prípravách tohoto veľkého dňa a samozrejme do manželského života kopec lásky, šťastia a všetkého, čo k tomu patrí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katkaalubko este sa s nami neluc :-) ved kludne si s nami pííííš ze co a ako ;-) pred malou chvilockou sa nas drobcek nasa najkrajsia hviezdicka sama postavila neviete si predstavit ten pocit stastia x-) pred chvilkou bola v brusku a potom v perinke a uz stoji o chvilku oslavi s nami svoj prvy rocik ...juuuuuuj x-) kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
trdielko neboj nelúčim sa s vami...to len tak prebežne som Vám zapriala...určite to budeme prežívať spolu až do posl.chvíle ;-) Už máte bejby? Paráda gratulujem aj ja by som už prijala :-) :-) Svadbu máme v Rišňovciach ( okr. Nitra )
Odpovedať
Profilova fotka
katkaalubko my uz mame bejby-Emmku :-) my ideme na vsetko od konca vies-najskor byt,potom babatko,potom svadba,dovolenka a domcek :-D ale nam to nevadi ja neznasam svadby kde je nevesta tehotna a "musia" sa brat ... ja som to odmietla povedala som drahemu ze ja si chcem vlastnu svadbu uzit,tancovat do rana bieleho na nej a nie byt unavena uz po prvom tanci a nemoct si pripit sampanskym s hostami ... moja kamaratka na vlastnej svadbe potratila a hned v pondelok dali anulovat manzelstvo lebo sa brali koli dietatku ... a kedze som mala rizikove tehotenstvo nechcela som riskovat a myslim si ze takto to bude aj tak prekrasne Emmka bude mat na nasej svadbe 21 mesiacov (1 rok aj 8 mesiacov) a bude to ta najkrajsia druzicka x-) prvy tanec pomaly s nou a potom si ju odvedie krstna mamina a tatino s maminou urobia velke surprise :-D
Odpovedať
trdielko zdielam podobný názor ohľadom sobáša pretože mladí vraj "musia".Musia-nemusia..to by nemal byť jediný dôvod, hoci na druhej strane poznam páry čo sa brali, lebo chceli a to že boli kočky už tehotné, na tom nič nemenilo :)) V každom prípade Vám gratulujem k dievčatku, určite to bude parádna družička a užije si tak svadbu svojich rodičov :))) Tiež sa teším na decká na našej svadobnej hostine ( hoci nie sú naše ), pretože tie si to najviac užívajú (samozrejme viac, ked sú trošku staršie ) a aké prekvapko chystáte po prvom tanci??? Fíha už sa teším, žeby nejaká vlastná tanečná choreografia? :DD
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ten 1.tanec je surprise najskor na time of my life pomalinky aj s malou a ona potom odcupita a spolu si "zatrsame" na davida guettu-one love a david guetta tiez s fergie :-D mame uz urobeny rmx piesni a svicime domka v obyvacke ked mala zaspinka ja som totizto profesionalne tancovala isty cas no zranenie mi nedovolilo tancovat dalej a tak som to stopla ale tanec milujem takze moji kamarati aj ocakavaju nejaku "blaznovinu" aj sa jej dockajuuu :-D
Odpovedať
trdielko to znie fakt úžasne, tak len pekne trenujte, určite sa to bude páčiť...my sme chceli vymyslieť niečo podobné..ale asi to skôr necháme tak, kedže máme prevažne staršie osadenstvo z hostí a popravde ani mojej polovičke sa do toho 2x nechce...ale ved nevadí...vymyslíme aspon zábavný program...nech sa ludia trošku pobavia :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame prevazne mladsich aj starsi su no mladsich je viac ;-) ja uz mam aj par pierok hotovych ale mame dilemu co s vyzdobou vieme co chceme ale ta co nam to bude vyzdobovat je zo vsetkych najlacnejsia no aj tak je draha ... a tak neviem ci si mam organzu kupovat nebol by problem len neviem ci potom zrazi z ceny musim sa jej ist spytat ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :) tak už mi trošku odpadli stresy s vybavovaním priestoru a s tým kde vlastne bude obrad :) už to máme zarezervované, nakoniec to bude mimo BA - ešte vymyslieť ako tam dopraviť hostí :( ale aj tak sa tešíím, že už aspoň niečo máme :)))
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska híííí doprava a do kelu na to som zabudla ... :-N vymyslam uz vyzdobu na auticko a take drobnostky a hluposti a doprava ma absolutne nezaujima do certa jedneho stareho aj s chvostom a rohami nohami :-D :-D no potrebujem autobus pre 15 ludi neviete kde to vybavim?? nikoho nepoznam totizto takeho ...akoze moj otec je sofer autobusu ale ja ho nepoznam :-| rozviedli sa s mamkou ked som mala 11 mesiacov takze fakt ho nepoznam on sa o mna nezaujimal nikdy ma druhu manzelku a 3 deti dalsie o mna sa nestaral a ani nestara ... takze tak ...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj trdielko tak to ma mrzi :( ja to mam tiez take vselijake cudne, neviem ci mam vobec vlastnu mamu pozvat :( taa doprava noo, skus si dat do googla, tam najdes plno firiem co maju mikrobusy.. mne to vyslo do cca 200 eur, a to je 50 km z BA a naspat.. a odkial riesis vyzdobu? ja nemam okrem "miestnosti" este nic :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj aj som si vybrala tento datum. Presne sme sa na nom dohodli v auguste. Odvtedy sa tu potulujem a pomalicky nakupujem. POvodne som si myslela,ze je to skoro,ale asi ani nie je.
Odpovedať
Profilova fotka
skylarka aj ja som si myslela, ze je to priskoro kym som nezacala zistovat miestnosti a necitala som tento chat :-) teraz si zacinam mysliet, ze uz je neskoro hi hi a moj drahy si tuka na celo ;-) prave teraz riesim ci mi niekto urobi obrucky z chirurgickej ocele...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, viete mi poradiť pozreali ste už nejaké svadobné oznámenia? ako som tak pozerala na nete nič mi extra nepadl odo oka... mne osobne sa páčia také staré klasické biele alebo krémové, s mašlou niečo také romantické ;) a na internete som videla - väčšina už tlačené na fotopapier...
Odpovedať
Profilova fotka
Malaberuska - neboj na všetko máš čas ale už by som začala vybavovať na tvojom mieste sálu - je to všetko podľa toho kolko budete mať hostí. My budeme mať 80 až 100 takže sme nemali moc toho na výber ;) a čo sa týka chlapov oni by to najradšej riešili asi mesiac pred svadbou a keby to bolo na nich tak to asi veľmi zle dopadne :-D neboj aj môj na mňa kuká či mi nepreskočilo v hlave že už riešim také veci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miselll miesto sobasu aj hostiny uz nastastie mame :) a uz pomaly sa obzeram po satach, obleku, obruckach a tak :-) a co sa tyka oznamenia, to si budem robit sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miselll kuk moj album tam mam par oznameni my si sami robime ;-) vyde to lacnejsie ovela ... malaberuska aj my chceme obrucky z chirurgickej ocele aj som nasla par krasnych opat psiem kuk moj album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko ja som definitivne rozhodnu pre chir.ocel a uz viem aj od koho :) dam si ich urobit u p.Rybnicka, kuk moj album, presne take chcem, damsky s 2 briliantam a vyjde ma to o polovicu lacnejsie akokeby som si ich davala robit u nas v BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska •myslim,ze tu ich bolo vela,ale ja sa k tomu moc nepriklanam, pretoze jedine co moja koza znesie je zlato, pri striebre a pod sa mi stavalo, ze to casom zcernalo, takze jasna volba zlato, ale zasa biele, ci zlte alebo kombinacia...... ;-) a k svadbe, ked sme objednavali salu, tak uz bolo takmer neskoro, uz mali na ten den zapisanych nas a este niekoho, ze ak sa neozveme my, tak budu ju mat ini, ale stihli sme to nastastie
Odpovedať
Profilova fotka
miselll99 •ahojky, my si chceme vyrobit vlastne , uz sa na nom pracuje, foto z dovolenky, trosku uprav a bude hotovo.....ak mas chut a trpezlovost vyskusaj, bude jedinecne...........
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?