11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 @usacek79 @romankova @trdielko149 dievcence tiez sa s vami pomaly rozlucim, zajtra uz mam tiez dovcu a pridem az buducu stredu :-) prajem VAM krasny DEN D, uzite si ho do sytosti, nech vsetko vyjde tak ako ma :-) urcite si na vas aj spomeniem x-) a tesim sa na fotecky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ja a Emmka sme uz u svokry net podchvilou ide /nejde ved ako wifina nezabezpecena od suseda :-D drahy mi volal ze pride v sobotu rano tesim sa 8-( som uz tak rezignovala ze mam vsetko na haku chcem sa len vydat a dajte mi vsetci svaty pokoj co uz vojak a nasi politici co vymyslaju ... drzim vam vsetkym palceky urcite na vas budem na vsetky moje "spolubojovnicky" mysliet a verim ze nam vsetkym vsetko vyde x-)
Odpovedať
Profilova fotka
svadba za tri dni a počasie nonstop hnusne:-((((((((((((ako som uplne znechutena lebo v kuse už tyžden prši a ked som kuk počasie ešte aj do utorka hlasia takže mame po peknych fotkach:-(((((((((((a tolko bolo napadou a poz.................:-(ach bože!
Odpovedať
Profilova fotka
@stenly888 a si na Slovensku...? teda netusim v ktorom kute nasej krasnej krajiny mozes byt, ked mas furt hnusne pocasie :-D ved je naaadherne, stale svieti slnko, je teplo, kde tu oblacik a az takto neskor navecer pride niekedy nejaka burka... A predpoved je totalne vyborna, na vsetkych strankach hlasia polooblacno, teplo, a opat len mozno prehanky klasicke z tepla.. Ktore mozu a nemusia byt a najma zvacsa aj tak az vecer su, takze to je OK. pocasie je a bude super! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooooooooo stredne slovensko a važne už v kuse nam tyžden prší ale žiadne prehanky ale nonstop! :-( takže preto ma to počasie serinka.............. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@stenly888 a ešte ked vidím tie spravy a nič ine zase tam nieje iba same zaplavy no ako uuuuuuužastna nalada.
Odpovedať
Profilova fotka
@stenly888 fuuuuha, tak to si v nejakej zlej zone... tu (BA a okolie) nam pecie slnko uz sto rokov, len teda na vecer obcas burka pride na chvilu... tak drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 joooooooooj to mate inak sper aj ja chceeeeeeeeeeem :-( tak držím palce a nech vam to slniečko teda pečie............ja si dam asi gumaky a pršiplašt :-)
Odpovedať
babyy zajtraaaa..ja sa bojimmmm.neviem co este nemam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dievky zlate, tak o nejakych 24 hodin z nas budu nezbedne panicky :-D pocasie ma byt vyyyborne, 100% sucho (v BA a okoli), polooblacno, 25°C, len trosku vetrik :-) volala som do SHMU rovno pre tuto info ;-) takze no stres a uziiiiiivajme! papa a nech sa nam to dokonale vydari! :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@usacek79 @mita9 @stenly888 @trdielko149 @malaberuska babule, vidim ze mam prva cas sem co to napisat, joooooj bolo to skvele, len to velmi rychlo ubehlo ]-( posledni hostia odisli o 5,00 cize fakt zabava super, joooj milujem svojho muza este viac viac viac :-) A vy ako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@romankova gratulujeeeem, dufam, ze si to mala take uzasne, ako my :) my sme skoncili okolo 4h, co som voobec neratala, ze tak dlho budeme, bolo uzasne, vsetko dokonsle, pocasie totalne, proste WOW - ved kuknite ;-) http://promi.noviny.sk/film-a-televiz...
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 bola si krasna nevesta! kocky srdecne vam vsetkym blahozelam a prajem vam vela vela lasky v zivote. ak mozete dajte par rad comu sa vystrihat najma ten tyzden pred svadbou nech sa nezblaznim :D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne, tak si sa nam predstavila :-) muselo to byt ozaj rozpravkove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 dakujeeem, bol to naozaj naozaj naozaj najkrajší deň v mojom živote :-) čo sa týka rady - treba faaakt vymakať logistiku, aby bolo všetko načas tam, kde má byť a najmä poveri 1-2 ľudí manažovaním... Ja som robila všetko sama a ešte 10 minút pred obradom som bola na zrútenie, ale po tom ÁNO mi už bolo všetko jedno a aj tak to bolo perfektné :-) to sú také kraviny, na čo myslíme pred svadbou, čo všetko šperkujeme do detailov, ktoré vôbec nie sú nutné.. Ja som na hrade pre vietor nepoužila žiadnu výzdobu a aj tak to bolo nádherné :-) @romankova nuž veď načo slová, keď si to môžete kuknúť :-D bolo to krásne, som šťastná :-) a teda aj u teba všetko super? ;-)
Odpovedať
@usacek79 ja presne to iste. este aj 10min pred obradom bolo vsetko na mne. a tiez som cakala kedy ma vyvali.....lebo tomu som m usela to hovorit tomu to..mamu hnat obliekat sa (starejsi uz klopal na dvere) .no sow..........ale potom to uz bolo GENIALNE az som nechapala ako to super dopadlo...krasa nahera
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 to je parada ze si si to uzila :). dobre vediet, mam dve sestry, plus zopar ochotnych druzbov tak ich tym poverim. nastastie mame obrad tam kde aj hostinu, plus aj ludia budu tam ubytovani, takze logistiku riesit velmi netreba. snad iba ten cely harmonogram nech nam dobre dopadne. a kedze budeme mat tiez obrad vonku, tak dufat v dobre pocasie.. :) vcera sme isli z devinskej kobyly a videli sme biele stany, a presne som drahemu hovorila, ze jedna kocka z mojasvadba tam mala mat svadbicku v nedelu :))
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata bolo to uuuzasne krasne perfektne uzivali sme si kazdu minutku toho dna x-) x-) neskor napisem viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby my sme dorazili rano o 7h domov :d bolo neskutocne ... uplna pohodicka a sranda.. napisem viac...
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova tiež pohodička a suuuuuuuuuuuuuuuper počasíčko tomu som sa najviac potešila len zhon,panika a za chvílku bolo po všetkom ani neviem ako:-)))))))))))))))teraz už čakam iba na foto:-))!!)
Odpovedať
Profilova fotka
@stenly888 ja som zhon a paniku nemala.... vsetko prebehlo fakt ze napodiv perfektne :-) aj meskanie do kostola nam bolo odpustene :-) no ubehlo to neskutocne rychlo a tesenie na foto je teraz mojim zamestnanim :-) fotografka nam ich uz par dala aj na fcbk :-) idem ich stiahnut a zavesit sem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte PANI MANZELKY :-D u nas bolo vsetko UZAAAASNE, skoncili sme o pol 6 rano, som nemyslela, ze tak dlho budeme :-) nemenila by som nikdy za viac ludi, bolo to super :-) a dolezite, ze ziadny stres nebol :-) bol to najkrajsi den :-) kadernicka a kozmeticka mali skvele rucicky, nasi kamarati fotografi boli skveli, no proste parada s velkym P :-D neverila by som, ze si to budeme takto uzivat :-) dufam, ze vy ste tiez spokojne :-) nas prekvapila aj restika, boli skveli a povedali, ze taku super svadbu a krasnych mladomanzelov tu nemali :-) takze uplna spokojnost a tesim sa na vasf fotecky :-)
Odpovedať
@trdielko149 Ahoj, tak popíš ako prebiehala svadbička, aká bola zábava, aké hry ste mali, program, priebeh........
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, u nás tiež všetko nádherné, ale tiež zhon - nestíhačky :) a celý deň som bola ako v sne, až teraz si premietam a prežívam dopodrobna tie krásne okamihy, čo sme všetko zažili v ten deň :) a mala som dosť ľudí poverených manažovaním, mali podelené úlohy, milionkrát vysvetlené a aj tak som musela na veľa vecí myslieť, lebo sa ma aj tak v tom strese na všetko pýtali :-D ale nevadí, bola aspoň poriadna sranda aj keď to neuveriteľne zbehlo, som šťastná, že nám ten deň vyšiel :-) Želám vám všetkým krásne manželstvo a veľa veľa nevyhasínajúcej lásky!
Odpovedať
Profilova fotka
@natalia346 prebiehalo vsetko nad ocakavania uuzasne x-) zabava bola skveláá vsetci tancovali jooj a hry-prisaha na varechu,metlovy tanec,nevestin tanec,zenich hladal nevestu podla noh a ja podla zadkov :-D :-D svadobny milionar viac sa nestihlo bola skvela "trsanica" x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 joooj my sme ziadne hry nestihli, tak sme sa skvelo bavili :-) mala som pripravenu metlu a balony,.... ale nebolo nic treba, uplne sme sa zabavali aj bez toho ze by to bolo treba nejako pohnut :-) tancovala som nonstop :-) uplne sme si to vsetko uzili, ziadne stresy, pohodicka.....uplne svele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som rada kocky, ze vam to tiez dopadlo vsetko podla vasich predstav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ano vyzera to, ze sa nam to vsetkym vsetko podarilo :-)
Odpovedať
kocky na svadobnu cestu kam a kedy idete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?