11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 @trdielko149 budeme mat kraaaaaaaaaaaaasne! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ahoj mame sa dobre :-) ja som este teraz v robote az do stvrtku a kazdy kto mi vola sa ma pyta, ze co tam este robim, ze ci sa nechystam.... no ja by som radsej bola doma, kedy sa dalo, ale tak myslim ze to vsetko zvladam aj od stvrtku, mozno zoberiem aj stredu, uvidim ako budem na tom s pracou hotova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dovolenku piatok a potom pondelok, utorok.. Mame teraz vela prace :-( ale tak uz mame vsetko vybavene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja robim len dnes a zajtra a potom buduci tyzden len v utorok a stvrtok :) ale nemyslim, ze je nutne mat pred svadbou nejako vela volna, ved uz predsa vsetko davno mame hotove 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 @malaberuska jj hotove je, ale ide mi hlavne o ten oddych, ked idem do prace vstevam o 4,15 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova jaaaaj, tak to ti nezavidim, to je besna hodina :-. ja si od stredy do piatku davam len cas pre seba - masaze, cvicenie, solarko atd, takze relax :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 no ja mam na stvrtok a piatok toho dost, kolace, vyslusky, zdobit salu, kostol.... ale budem mat super pomocnicky, takze myslim ze to bude do pohody :-) no taku masaz by som si veru dala, musim zavolat kamoske, ci mi nechce dat ako svadobny dar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova ja mam kazdy den inu masaz - raz nohy, potom chrbat, potom tvar a hlavu :-) no mne pojdu pre kolace v sobotu kamosky, vysluzky vobec neriesim este (fakt sa mi to nechce riesit teraz, asi proste priamo na svadbe poverim niekoho, nech to rozdeluje do skatuliek podla toho, ako kto bude odchadzat, im to budeme pri odchode davat..) Salu som si chcela zdobit tiez v piatok, ale ma ide drbnut - maju tam svadbu!!! takze teraz v stredu pojdem s kamoskami vzorovo nazdobit jeden stol, nafotim im ho, a ony chudatka mi salu vyzdobia v sobotu doobeda este :-| nuz co sa da robit... ja teraz uz riesim len logistiku - kde, co a kto mi vyzdvihne napr. navleky, vazy, lavice, balony atd atd :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 jj logistika je vo svadobny den velmi dolezita :-) joooj ked spominas tie masaze, hned by som isla ;-) hm... s tou vyzdobou to mas dost zlozite, ale myslim ze dievky to zvladnu, ak nemaju obe ruky lave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ženy ja vám tak závidím že ste našli všade krásne počasie, ja najväčší optimista som s hrôzou zistila že v BB hlásia na sobotu oblačno a prehánky...asi sa nevydám :-D ale zase stará múdrosť hovorí, že dážď vo svadobný deň šťastie prináša...tak sa na to asi začnem pozerať aj takto
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 my sme boli cez vikend v BB :-) a tam bola prehanka a o 100 metrov dalej suche cesty :-D neboj, budete mat pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 ale ved oblacno a prehanky su OK! prehanky hrozia vsetkym, ked je take horuco, to neboj, to nas urcite minie ;-) a keby aj 5 minut cosi sprchlo, z toho sa predsa nestriela 8-) a napr. oblacno je podla mna uuuplne fajn, urcite lepsie, ako sialeny vypek bez oblacika.. proste na vsetkom je nieco dobreee :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako to dievcence zvladate tento tyzden? uz mate nervozitu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @usacek79 trošku ste ma upokojili, máte pravdu v tom že radšej oblačno ako výpek, kedy by sme sa všetci potili a žmúrili na fotkách...ako sledujem predpovede tak sa má do konca týždňa takto vypršať, a dokonca ochladiť na 23-25, čo je super, lebo v tých šatách a obleku to bude o niečo znesiteľnejšie...
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 no to mas pravdu, bola by som najradsej keby bolo tak do 24 stupnov a polooblacno, samozrejme bez zrazok :-) hlavne nech neprsi..
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska my sme doteraz "hnili" v sladkej naivite že všetko predsa máme. A od včera lietame ako šialení, ale to sú veci ktoré sa skôr ani nedajú robiť: vyzdvihnúť alkohol, dnes generálka s DJ, kameramanom a fotografom, ujasniť detaily a priebeh celej svadby, zajtra farbenie vlasov, v štvrtok stretko s dekanom, vyzdvihnúť moje šaty, výzdobu na auto, nechty, mihalnice, potom prežiť piatkovú noc a jáááj :-o je tu deň D a žúrka života !!! Ozaj ženy, v piatok v noci spíte so svojím nastávajúcim, alebo každý zvlášť? Lebo ku mne chcú prísť 2 naj kamošky, že si otvoríme šampusík a strávime pohodovú noc nad fotkami a pri TV...ale môj drahý má už teraz hrôzu, že v tú noc má byť sám, tak neviem čo mám spraviť... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 my budeme spolu pekne doma :-) v piatok ideme pre tortu a kvety.. a to vybavime tak do 9-10tej vecer a ideme hned do postele spat nech aspon nieco naspime :-) ja mam kadernicku uz na pol 6 takze budem mooooc skoro vstavat... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 @malaberuska ja mojho nemilosrdne vyhadzujem na poslednu noc :-D aj tak pride jeho brat z Prahy, tak budu spolu u mamy spat, len dufam, ze sa nestrieskaju od radosti 8-) ja idem v piatok vecer na taku oslavu narodenin fitka kam chodim cvicit a potom bude u nas spat moja sestra, takze taka pohodka. Ja som chcela byt poslednu noc oddelene, nech aspon trosku tam je to napatie, ked ma uvidi po 24 hodinach taku kraaaasnu v satach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska my ideme tiež v piatok pre koláče, a to kým pobalíme a roznosíme po meste tak bude aj večer. Ale obrad máme až o 17:00 takže ja začínam až o 09 ráno...aspoň dačo...takže asi chcem aj ja spať so svojím drahým, veď je to naša posledná noc za slobodna...mali by sme si ju asi užiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 my budeme oddelene uz od stvrtku, bo mam toho viac u nasich doma, kde ma pride pytat,.... cize dve noci pred nebudeme spolu spat.... myslim ze to nie je na skodu,.... aspon si "oddychneme" a veru potom to bude take krasne ze ma vidi po dlhsom case a hned taku krasnu vyzdobenu :-D cize v piatok vecer som s mojimi druzickami, veru nejake to sampanske a o 22,00 v posteli, bo rano v sobotu treba byt fit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj baby ved ono je to uz tu :-D nas predsvadobny tyzden plny nervov a stresu (nic z toho vsak este nemam) =-) :-N zato svokra mi vyvolava dostatocne vela 8-( dnes som bola na farbeni vlaskov konecne som krasna :-p nie ako s tym sprostym melirom predtym ]-( uz som aj pobalila mna a Emmku zajtra dojde svagor po nas a ideme na miesto "činu" stvrtok mam nechtiky vecer,aj drahy by sa "vraj" mal vratit no uvidime ... a v piatok frmol od rana hned po zakusky rano ideme potom rozdelovanie do skatul smaozrejme,poroznasanie po rodine a tak,aj malej sa medzi tym treba venovat,o 13.30 mam skusku ucesu u kadernicky (kedze som kadernicku zmenila) a potom mam kozmeticu (vytrhanie obocia,zafarbenie,pletova maska) potom dojdu vychodniari nasi ktorych treba nakrmit,ubytovat,povenovat sa im stale mam dieta som zvedava ako to zmakneme ale musime :-) a potom sprcha,oholit,pazury na nohach ostrihat zafarbit lakom a chŕŕŕŕ a potom ranko bude cŕŕŕn a svadobny den je tu :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Baby, uz vam to klope na dvere, tak vam strasne drzim palce, aby vsetko vyslo tak, ako ste si vysnivali!
Odpovedať
Profilova fotka
@danaxi si zlata dakujeme :-) @trdielko149 mas pravdu, ved uz len tri dni x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dlhšie som tu nebola ale musela som vás prísť pozrieť, či už stresujete :-) Mňa to chytá len tak podchvíľou a zase ma to prejde, tiež som bola v tom, že veď aké stresy, keď všetko máme ale je pravda, že teraz všetko upresňovať a obvolávať robí trochu zhon. Čo sa týka počasia, dúfam, že nám to výde, tomu polooblačnu som tiež rada ale tie ojedinelé prehánky by nemuseli byť u nás, keď tak až keď budeme v sále :-D A s drahým budeme tiež spať spolu poslednú noc, povybavujeme, čo bude treba a v pohode si spolu oddýchneme, hlavne potrebujeme ísť tiež skoro spať, lebo môžme všetky veci voziť do sály až v sobotu doobedu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@danaxi danielka dakujeme :-) budeme to potrebovat :-) no my sme sa so svokrou vcera trosku pohrali s kolacmi, narobili sme vyslusky, pozanasali po dedine aj do druhej sme zbehli :-D , aj do robot sme uz pobrali, pride mi to krajsie pred svadbou ako po nej, potom ako keby sme uz len zvysky rozdavali :-S ale u mna v robotke zienkam velmi chutili, ze ake su chutne a cestvucke 8-) vsak im nebudem smeti nosit :-D dnes by sme mali ukoncit vyber songov, zenich domaca skuska obleku, strhnem oblek s neho a zozeriem ho :-D toto bude nasa posledna spolocna noc ako slobodni :-D x-) :-D x-) dnes vecer este kozmeticka, pedikuru, obocko a licenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova :-D dobrá posledná spoločná slobodná noc :-D ! Aj my ideme do robôt už v piatok - budú mať čerstvé koláčiky a my sa ich čo najviac zbavíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence ako to zvladate tri dni pred svadbou? :-D ja prave uvazujem, ze si zoberiem aj zajtra dovcu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz sa od dnes venujem len a len sebe :-D akurat idem prezut autko, mam zimne gumy este!!!!! som nikdy nemala cas, nezodpovedna :-) trosiiiicku inak citim kdesi nervozitu v zaludku, ale je to OK, to by asi aj bolo cudne mat uplne na haku :-D som vcera robila menovky, su uuuzasne, capnem ich sem o chvilu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 su podarene tie menovky :-) za mnou bola prave sefka s gratulaciou a ze nech sem zajtra nejdem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @usacek79 @romankova žienky, ja mám od štvrtku dovolenku, takže sa sem už nedostanem. My sme mali včera rande s DJ, kameramanom a fotografom. Sú to všetko kamoši, tak som ani nedúfala že sa dostaneme pred polnocou domov :-D Máme svadbu nalinajkovanú do detailu, ale aj tak sme sa všetci zhodli že žiadne kukanie na hodinky že kde kedy sa usmiať a otočiť, necháme to pekne na spontánnosť. Zajtra si idem po šaty, alkohol, a výzdobu na auto, a v piatko ideme pre koláče a poroznášať výslužky. Večer potom už len nechty a mihalnice s obočím...a som hotofka. Inak žiadny strach babenky, počko som nám vybavila 8-) bude 23-25 stupníkov, mierne prihriate ale príjemné, občas nejaký obláčik ale to len aby to na fotečkách neják vypadalo hehe...takže nám prajem nech nám to všééétko všetučko vyjde ako sme si vysnívali a naplánovali...a potom sa teším budúci týždeň na infošky a fotečky...majte sa krásne a užite si ten DEŇ :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?