11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 tak aj na mne to je uz vidiet, hlavne teda na wc a v kupelni :-D a teda tento tyzden si chcem dat 8 minut a buduci pojdem raz na 10 a skoncila som :-) psssssssssssssst ziadne pocasie :-D inak som zavisla na strankach o pocasi viac ako na tejto :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 pocuj ta tvoja stranka ma dostala.. dnes som tam klikla asi milionkrat a konecne vyslo slnko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska :-D :-D :-D ty by si si už zaslúžila prehnúť cez koleno.... 8-) Ale OK, máš dovolené zverejňovať pozitívne spráááávy! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak vam uz chodia nejake blahopriania???? nam este nedoslo ani jedno :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska haaaa, no nam ani zaidne nepridu, lebo som zabudla dat adresu na oznamkooooo :-D ale neva, kaslat na blahopriania, ved nech pridu osobne gratulovat na obrad ;-) my uz ale mame 7 darov rezervovanych z nasho svadobneho listu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 my nemame svadobny list... :-) ale ved na obalke mas spatnu adresu nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska nemaaaam ani spätnú ani špatnú, ja som na to uplne zabudla, vobec nikam sme ju nanepisali :-D ale neva, ved aj tak vsetci maju na nas nejaky kontakt, keby velmi chceli, ozvali by sa, ze halooo, dajte adresu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 tiež sme rozmýšľali že to pustíme z CD, ale sa mi to zdá veľmi rýchle na kráčanie k oltáru. Tak mám predstavu že keby to hral organista tak to "spomalí"....no neviem, uvidíme čo poriešime. @malaberuska ženy ja chodím na solárko už mesiac a zdalo sa mi že ma vôbec neopaľuje, tak som tam začala chodiť v tangáčoch a teraz keď vidím tých pár čiaročiek tak som happy že ma predsa len opaľuje. Všetci sa mi rehocú ale ja som šťastná že mám pásiky na porovnanie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ženy ak nám bude pršať tak z toho budem viniť vás...vy nám ten dážď hádam aj privoláte a to nebude veru dobre. Prestaňte to sledovať a verte tomu, že nezaprší a nezaprší...budú suchoty, budeme potiť aj krv v šatách od horúčavy, make-up nám bude stekať až do výstrihu ale budeme šťastné lebo bude kráááásne a slnečnooo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 presne tak! naozaj to neriesme! hlavne ani nevyslovujme tu horsiu moznost, silne pozitivne myslenie! :-) ja chodim do solarka vzdy v tangacoch, mne sa totiz ten rozdiel vyslovene paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 @matya77 @malaberuska joooj dievky dievky, nechajte chvilku este pocasie pocasim,.... nemate uz nic ine na praci.... pocasie sa zariadi pekne samo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 @usacek79 ja nemozem nosit tanga ani normalne a do solarka uz vobec nie :-D ja pekne na holo... zabudla som si dat ale prsten dole tak ma opalilo podla neho :-D a nejako sa to nechce teraz opalit ten rozdiel :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a mame to za 11 dniii baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska jeeej, najkrajšie číslo! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 draheho stastne cislo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska u nás je pre oboch ;-) ale pre drahého totálne, vždy keď len vidí niekde 11 tak sa teší :-D aj na drese má 11 :-) a aj preto ten náš termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 aj drahy ma 11 na drese :-D a tiez neda dopustit na to cislo.. este sa tesil ze aj goooly na MS mal 11 :-D a preto sme aj my vyberali termin.. povodne sme chceli 11.11.2011 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska presneeeeee - aj moj sa tesil z Gooolyho :-D ti nasi zlati degesi hravi ;-) ano, 11.11 je sice pekne cislo, ale teda pocasi v nomebri by som uz ozaj neriskovala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @usacek79 neverím že 11 je aj vaše šťastné číslo...lebo aj moje, ale že úplne...som narodená 10.01. takže mi to vychádza už od narodenia...a drží sa ma to číslo celý život. Preto aj ten dátum svadby, inak by som sa asi nevydala...11.06.11...podľa mňa krajšie ako 11.11.2011...čo myslíte?
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 no my všade píšeme 11.6.11, aj na obrúčkach to tak máme, to je úplne najkrajšie :-) ale myslím, že väčšina párov, čo si dali tento dátum, to majú kvôli tej 11 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 aj my máme 11.6.11 aj bez nuly, je to krásne. Inak ja som konečne dala drahému vyrobiť striebornú svadobnú mincu, a tam budeme mať tiež tento dátum, naše mená, ružičky, a prepletené obrúčky...dúfam že nám všetkým tento dátum len šťastie prinesie.
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby veru o 11 dni je nas den 11. juna 11 x-) x-) x-) ja mam sice stastne cislo 8 lebo som narodena v tento den a este 16 to je Emmka narodena a aj byvame vo vchode 16 ale v byte cislo 15 :-D my na obrucky gravirovanie si dame na 1.vyrocie sobasa a to datum a meno toho druheho aby sme raz ked nas dostane ujo Alzheimer vedeli meno toho koho sme si vzali ... ;-) inak dostali sme od mamky mojej prenaaadherne pohare svadobne juuuuj sa vytesujem z nich odfotim a dam sem do albumiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 sranda :-D @matya77 @usacek79 @trdielko149 dufam, ze nam tento datum prinesie stastie :-) @matya77 a to si kde davala robit tu mince? to by sa aj mne hodilo :-) drahy zbiera mince x-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 aj ja som zvedava na to kde si to dala vyrobit :-) @malaberuska tento datum nam prinesie velmi vela stastia x-) budeme zalaskovane a stastne cely zivot ja v to veriiim x-) som ja ale naivna co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @trdielko149 kočky čo som sa ja vytrápila kým som sa k tej minci dostala. Jediné čo som vedela bolo že Mincovňa Kremnica...vyrobia vám čo len chcete, ale razba hocijakej mince stojí cca € 500 !!! a je jedno či dáte 1 ks alebo 1000...ide o to že musia vyrobiť tú razbu - pečať. Mala som šťastie na zlatú pani, ktorá mi najprv odporučila stránku Moneta Cassovia kde predávajú štandardnú svadobnú medailu, ale tá je hrozná veď si to tam kuknite. A potom mi zavolala že skúšajú novú pečať a žeby mi vedeli spraviť to čo chcem, tak sme to dohodli a výsledok prikladám vo súbore. Je to striebro, dostanem k tomu koženú krabičku a vyšlo ma to na € 70...neporovnateľné so skoro tou istou cenou ale hroznou medailou čo predáva Cassovia. Tá fotka je len návrh ich grafika a bude hotová až po svadbe, čo mi ale nevadí, lebo ja ju chcem drahému na jeho 40-te narodky, a tie má na konci júla. A ešte k tomu je numizmatik, tak bude mať hádam origoš darček čo poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 velmi pekne :-) aj moj je numizmatik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 =-) aka cena uuuf ale bude mat drahy aspon naaaadherny darcek k tak vyznamnemu sviatku ako su 40-te narodeniny sa to velmi hodi urcite bude nadseny a bude sa velmi tesit :-) a ten navrh je prekraaaasny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulka, budu to krasne svadby... ved sa pozrite ako vsetko doladujeme,a by to bolo co najdokonalejsie a najkrajsie :) bude to paradicka :D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @trdielko149 ďakujem kočky, veď vravím že som sa s tým natrápila. Ešte je jedna možnosť ako darovať numizmatikovi niečo pekné, nie je to síce strieborná minca ale drevená, ručná práca a vyjde vás to možno na pár euri...viem nie je to ono ako striebro...ale predsa, poteší ak tam dáte vyryť niečo len "pre neho". Kuknite na http://f4f.sk/geocaching.html A inak sledujete tú zhodu? Máme chlapov numizmatikov, šťastné čísla 11, dátum svadby rovnaký...to nebude náhoda ženy...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ja som si podobne sponky vcera kupila v salone Monika v BA... :-) inak baby, ktore ste z BA ak by nahodou prsalo (co dufam ze nebude !!! ) tak kam sa pojdete fotit ? mate nejaky tip (okrem dopravneho muzea) :-) dakujem....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?