11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 :-D :-D :-D krasny vikend vam prajem inak my sme s Emmuš same tak si uzijeme :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no dievky tak rozlucka so slobodou akoze fakt super, bohovsky bajecne bolo :-) ked by dopadla takto aj svadbicka, nestazovala by som sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 som si vytvorila zavislost na tej stranke :-D ale sak stale sa to meni... akurat som skonstatovala ze baby co mali vcera svadbu moze aj slak trafit :-D juuuj ale sa nam to krati baby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova x-) super tesim sa s tebou aj nasa rozlucka bola dobra a to iste som si povedala :-p uz len dnii 13 a Pán Boh buď vždy pri nás :-)
Odpovedať
ako nam vyzera pocasie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 tusim tam boli prehanky a horuco |-| tak neviem neviem.. uvidime ako sa to zmeni, dufam, ze bude pekne, tak ako dnes by mohlo byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 http://timeanddate.com/weather/slovak...
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska pocuj, slub mi, ze sa tam aspon jeden den nekuknes :-D ja som vcera kukla a rutila som sa ]-( dnes je to lepsie, aj na tej tvojej stranke meteo... :-) Ono sa to fakt furt meni, proste zacnime to brat vazne az o tyzden ;-) inak nas fakt drbne 8-) no inak vcera som si to presne povedala.... Byt vcerajsou nevestou, tak uz niekde visim :-D to bolo ako naschvaaaal!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 no to bolo, pocasie im neprialo :-( ale ze na vychode bolo uplne pekne... nooo to ti nemozem slubit :-D ale neberiem to vazne zatial az tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby poradte mi kde zozeniem spiraliky s perlami v tvare kvietku, taketo.. uz som zufala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ja to pocasie od dneska nemozem pozerat.. to tam co zas dali ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska prosim ta, naozaj kasli na to ;-) na tej tvojej stranke meteorg je to dobreeeee :-) len kde tu oblacno, ale sucho :-) nebooooooj, to by nam oskar neurobil, bude kraaasne x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@usacek79 ja uz tu "moju" stranku neviem najst :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no ved kukni tu v diskusii vyssie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 uz som nasla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky co este riesite tieto posledne dni? stale mam pocit ze nam nieco chyba :-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na poslednú chvíľu zistila že chcem aby mi na príchod oltáru hrali Motív lásky z Perinbaby. Najhoršie že organista to hrať nevie, ale vraj keď zoženieme partitúru (noty) že nemá problém. Ale kde to zohnať? Už som skúšala kadečo a neúspešne....a dva týždne do svadby to nestíham už asi nič...pomooooc...
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska pravdupovediac riesim zasadaci poriadok ako dame stolicky a stoly a kedze sme zmenili salu a su na nej okna a zaclonky premyslam ze na tie zaclonky a okna dam snuru na pradlo a na to tie nase fotky s tymi stipcekmi co mam este dokupim popripade stipceky maju to tu u kazdeho cinana :-D vcera sa mi odhlasili dalsi 3 hostia jeden nepride vobec a tie dve dojdu po 20 nas kuk a ze ostanu do polnoci maju statnice 15.juna ja to chapem ... tiez riesime ako k oltaru pojdeme ja veeeelmi tuzim ist sama s drahym a drahy aby mal Emmušku na rukach alebo v strede pojde medzi nami a bude hrat tradicny pochod asi ale svokra furt volaco ma a nie nie nie ale ja to chcem uz mi len ostava presvedcit draheho on chuda chce dobre aj mne aj mame nech nie su zvady a tak 8-( idem v pondelok buduci kadernicke zafarbit háro nejako a do solarka nech volako uz len vyzeram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 do solarka uz chodim, takze to ako tak bude.. kadernicke idem v piatok :-D a zasadaci uz ako tak mame.. a nadtym s kym pojdem k "oltaru" sa radsej ani nezamyslam... :-) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 no ja mam Perinbabu na prichod k oltaru naplanovanu uz asi 20 rokov :) Mne to ale normalne pojde z CD z reprakov... @trdielko149 ja idem k oltaru s mojim, ruka v ruke ;-) Kaslite na rodinuuuu! je to vasa svadba! ]-( uz tiez solarkujem zlahka a veru ma uz aj osmahlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ja mam chvilami pocit, ze som opalena a chvilami ze vobec :-D a neviem ci pojdem s drahym alebo s otcom... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no ja chodim kazdy treti den a pomedzi to chodim do takeho ze "kolagenove" solarium. To neopaluje, len "omadzuje"p okozku, nejako rozhybava bunky v kozi a tak.. Proste kadejake kraviny momentalne absolvujem, masaze, kury atd atd... same kupony zlavove nakupujem a potom neviem, co s nimi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 @malaberuska @usacek79 babulky.. ale sa to krati, vsak ? :D spoluziacka mala v sobotu svadbu a ja som skoro plakala za nu, ake bolo skarede pocasie, lialo ako z krhle a vcera ako krasne boo.. no des. Tiez sa snazim riesit zasadaci, ale velmi mi to nejde, tak uz som porobila listocky a budem si skladat ako puzzle.. obehane mam kolace a torty, stareho svata, muziku.. este foto a kameru a kuchara.. riesila som prvu druzicku, ale mame uz riesenie :p kozmeticke idem zajtra na pokec a v utorok buduci tyzden mam kadernicku(na farbenie a uces) a generalku siat..doma po veceroch riesim vyzdobu.. tiez som sa rozhodla pre tu snuru s fotkami, ale este som nestihla fotky povyberat, tak snad to stiham..vcera som lepila karticky na vysluzkove krabice..take su krasne, tak ma to uspokojuje, ze vidiet, ze robime kus prace :) ale pan farar na nas kasle.. stale sa nam neozyva, uz ho skoro mesiac nahaname.. tak sa modlim, aby nas vobec oddal :s
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ja chodim kazdy druhy den :-) teda aspon sa snazim :-) a tak zas nemusim byt prehnane opalena, v tych satach to uz aj tak vynikne si myslim.. akurat vcera som si ja truba opalila lavu ruku na trube.. dufam, ze sa to zahoji do svadby, nie ze by to bolo moc vidiet ale nevyzera to pekne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa my sme mali problemy so starostom a tiez dufam ze pride :-D no ja som tiez celu sobotu myslela na nevesty a vcera este viacej.. fakt im pocasie neprialo :-( dufam ze my budeme mat pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no budem sa modlit.. hlavne, aby neprsalo a nebolo zima.. prezila by som aj keby bolo zamracene..ale dnes som pre istotu volala do hotela, kde su krasne interiery, ze keby bola zima, ze sa tam pojdeme fotit.. co je super, lebo nemusim davat zalohu a ked bude pekne, tak tam nemusim ist :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ty to neprehanaj s tym opalovanim, teraz si musis aj pravu v trube opalit, aby nebol rozdiel :-D no hadam sa to nejako zahoji... ;-) ja som sa zas vyhadzala ako resetooo! najhorsieeee! v zivote som nemala problem s pletou, ako babika a teraz!!!!!!! nachval!!! minuly tyzden komplet brada a krk, tak teraz chodim na sialene kury kadejake, nech ma zachrania! ;-( inak kazdy druhy den do solarka to je dost.. ak si nebodaj blond alebo svetla, tak toboz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ale ja chodim len druhy tyzden :-) a tak som to mala odporucane a chodila som tak aj pred stuzkovou... neboj ja som v tomto opatrna :-) ani by ma nenapadlo ze naraz na vela minut... postupne si pridavam :-) zas sa mam rada na to aby som sa uskvarila v solarku :-D no vies to je zakon schvalnosti s tou pletou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa no ja neviem ako to bude ked sa bude nebodaj prsat :-( pojdeme sa fotit asi v iny den :-| ale tak nemozeme si pripustat moznost ze bude prsat, nebude a hotovo!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska vyhlasujem zakaz hovoriť o počasí! :-D bude krásne, slnečno a HOWGH :) ja chodim do solarka na 7 minut, tiez uz tyzden a veru som uz chytena ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?