11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ja presne viem kto :-D ale mate pravdu @usacek79 @mita9 nekazme si naladu x-) uz len 17 =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 moje dieta nezvykne poplačkat ale revat,vrieskat,kopat nohami-dupotat,kricat na cele pluca ma momentalne take obdobie ze proste MAMA a TATA a koniec ale nakolko sa to momentalne zacina menit (pred mesiacom nesla nikomu na ruky,teraz aj diablovi pojde na ruky) tak mozno mozno motyka vystreli a bude dobre verim v to :-) @malaberuska veru uz len 17 predchvilkou som si pozerala moj fotoblog a bolo tam ze uz len 151 dni :-D :-D a odrazu neviem ako je to 17 x-) pocasie veru neriesme bude jednoducho nadherne a bastaaaa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 :-D hihiiii, takeho certa mas? ]-( nuz tak drzim palce, aby mala Emmka prave anjelsky den ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 pomaly mi nervy zacinaju tiect ale tak poznam aj horsie deturence kazde deita si musi prejst obdobim vzdoru a obdobim ze mama je pupok sveta nevadiii nejako sa to vyriesi musim mysliet pozitiiiivne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuha dievky, riadnu debatku ste tu znovu dali :-) @usacek79 @malaberuska @trdielko149 pocasie bude nadherne nebojte sa este budeme aj nadavat na tie suknice, bude horuco a slnieckovsky :-) @trdielko149 joooj Emuske tiez prajem, nech je ako anjelik, aby mala krasny den s rodicmi a nech vam to pekne vyda :-) veru s tym babom je dost roboty ked je fakt robota, ale volako to zvladnete, drzim vam palceky ;-) ja som si urobila zoznam co este vsetko treba vybavit a doladit a myslim si, ze je vacsi ako pred mesiacom ]-( no ale hadam sa to bude len uz odskrtavat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby aku budete mat pesnicku na tanec s rodicmi? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska to vobec nepoznam..u nas to asi nie je.. viem, ze rodiacia tancuju so zenichom a nevestou, ked je prvy manzelsky tanec a potom sa pridaju ludia.. :( baby, ja zacinam mat pocit, ze som na nieco zabudla.. ze je nieco, co sa ma vybavit a ja to vobec netusim.. vcera mi odpadla prva druzicka, tak musim hladat nahradu a vobec to nie ej jednoduche :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa ja mam ten isty pocit s ten vybavovanim =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska my sme to zrusili ja otca nemam vobec a draheho otec je velmi chory leziaci moja mama keby ma tancovat somnou tak ako na stuzkovej cely cas by prerevala ze tam mohol byt otec keby nebolo nevery a jeho mama by tiez plakala ze tam nie je jeho ocino a tym padom by to bolo smutne nie vesele takze nahodime my nas prvy tanec ktory bude po polievke a potom sup druhe papanicko a potom to rozsupneme :-) @cicussa pre istotu ja druzicku nemam vobec ale mam dievcence ktore mi radi a ochotne pomozu s nejakymi vecami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska my s rodicmi tancovat nebudeme, normalne po nasom tanci vyzveme vsetkych nech sa zapoja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 @malaberuska to mame i my tak.. oni povacsinou urobia koleso, v ktorom tancujeme a potom sa striedame s roznymi ludmi a potom uz tacuju vsetci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 vidis to pocasie na tej tvojej stranke na 10.6.? :-D x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby budete mat niektora masle na auto? myslim na klucky? ako ste ich robili a ake dlhe stuhy? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ja budem mat, este som to ale neriesila, ze ake dlhe... Ale teda urcite ich chcem take, aby viali - teda pocitam ze jedna masla na klucke bude z organzy dlhej cca 1,5metra. ale teda ja budem mat len na prednych kluckach tie masle :-) a teda uplne normalne ich tam len zaviazem na maslu, mozno ako poistku tam dam zicherku, cez stred.. btw - ako dopadla skuska? ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 prave som zistila ze ani maslu neviem urobit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska jaaaaaaj.... :-D tak sup sup do skolky nejakej, deticky ta naucia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 :-D budem musiet :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska tu stranku s tym pocasim ja som pozerala ale tam bolo na 7 a 8. juna dazd,18 az 22 stupnov,zamracene tak sup sup nech sa ukludniiim :-D ja nechapem co ti ludia obcas maju za reci ..ze to prehanam so svadbou,ze mi sibe a nech sa ukludnim aj tak to bude len svadba na dedine ze keby to bolo aspon na urovni!! ako cistaaaa zavist 8-( no tak sa tesim a co?!
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 http://timeanddate.com/weather/slovak... :-) Lilly musis sa nadtym povzniest.. to je cista zavist ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska presne tak momentalne som zmazala z FB asi 17 ludi :-p kaslem na nich ako je rok dlhy mi nenapisu tam neozvu sa ani inou formou komunikacie a prave takyto siria reci och ja si naladu pred svadbou pokazit nenecham! :-) maju co chceli :-D :-D zial priznam sa ze som chcela zmazat z FB aj baby ktore poznam virtualne odtialto ze si tam necham len rodinu a spoluziakov/spoluziacky zo skoly a baby z konika lebo s tymi sa raz tyzdenne stretavame cca tie co su Levicanky ako ja ale pisem si akurat s mojou vlemi dobrou kamaratkou upokojila ma a tak som zmazala len tych naozaj nevyhnutnych zavistlivcov 8-( dakujem za stranku noo pekne sa nam to crta a zajtra tam bude uz aj predpoved na nas DEN "D" mimochodom ta baba co ohovara ze to prehanam sa pred pol rokom rozisla s vaznou a dlhou znamostou a dodnes nikoho nema takze moje statusy a moj album priprav jej robil zrejme"zle" ale mohla mi to uprimne napisat aspon
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska @trdielko149 vidim, ze tato optimisitkcka stranka ma uspech :D ale musim povedat, ze sa tam predpoved kadzy den meni! :/ takze uvidime, az o tyzden to bude ako tak realne, ze predpoved vyjde ;) trdielko ja mam na FB len a len priatelov tych, ktorych realne poznam - fyzicky :-) ziadne virtualne kamaratstva :-) a tiez mam niekedy pocit, ze aj tak su tam taki, ktorych mi netreba ;) ale teda ja si vsetky svadobne stavy vybijam tu, na FB mam totiz medzi priatelmi byvaleho a ten je z toho furt chudak zniceny, tak mu nechcem zbytocne jatrit rany, aby mi nedosiel robit na obrad sceny 8-) :-D doteraz som tam dala len status ze "uz len 22 dni" a ti, ktori vedia, si domysleli ;-) a na takych kretenov, co maju problem, ze si nadsena zo svadby sa vykasli - bud este ziadnu nemali a nevedia si ten pocit pred ani predstavit, alebo su to proste normalne zavistlivi, nestastni ludia, tak ci tak, vobec to neries :-S neexistuje na tejto planete clovek, co by ma dokazal kecami rozhadzat, je mi ich akruat luto, lebo nie su pokojni so svojim zivotom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 dakujeeeem si moc moc zlata x-) x-) pokoj v dusi si mi nastolila este s jednou mojou kamoskou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 @trdielko149 http://timeanddate.com/weather/slovak... ja viem ze to este nemoze byt spolahlive ale uz je tam aj 11. juuuun x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! uz je to tam, uz je to tam! tak, uz len sa modlit, nech to takto vytrvaaaa! teda uz sa mozem zmenit len ta 35% pravdepodobnost dazda ]-( na 0% samozrejme :-) pocuj, ale ja som ti nechcela touto strankou sposobit takuto zavislost :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 @malaberuska x-) x-) x-) x-) x-) x-) BODAJ BY to tak aj boloooo :-) dievcence normalne ma take chytili nervaky koli tomu co som sem pisala ze som zvesila a oprala zaclony a zavesila oprane naspat,vyumyvala podlahu,povysavala,skrine utrela prach a periny vymenila! to ja upratujem ked mam nerf :-D a to casto a 2 okienka som vyumyvala chichi zajtra zaluzie povytieram prach z nich tretie okno umyjem a zbytok bytu dam dokopy drahy ked sa mi vrati tak som tu bude nechutne lesknuuuut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 tyyyy, to by aj mna mal niekto vytocit, aby som doma cosi konecne porobila! :-D no vidis a sa este stazujes, ved oni ti vlastne dobru sluzbu urobili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 :-D :-D mna to len obcas take nervy chytia ze periem zaclony k tomu sa nikdy neviem dokopat lebo som krpata a chrbaaat potom boli ako slak z toho vesania ale umyvam dlazky kazdy tyzden si nemyslite zas ze len ked mam nervy upratujem :-D :-D pri malej musi byt zvacsena hygiena a upratovanie ale zas neprehanam to kamoska kazdy den beha s domestosom klucky,dlazky a drobec stale chory nie je zvyknuty na "domace bakterie"
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no my sme v septmebri kupili byt, tri mesiace sme ho kompletne rekonstruovali a od vianoc v nom byvame - v kuchyni na matracoch :-D nie sme totiz schopni urobit poslednu vec - vybrusit a nalakovat drevene parkety, sme si povedali, ze az po svadbe.. Takze svetok nabytok je furt v krabiciach, este som ani nevidela, co sme to vlastne kupili :-D a na novych plastovych oknach mame furt tie ochranne nalepky, proste deeees, lenivci :-D :-D tym padom si vsak prachu a vsetkeho uzivame az az 8-( ale ja som tiez fanusik prirodzeneho prostredia, normalny bezny prach a spina este nikoho nezabili a ked si spomeniem, ze ako mala som bezne zjedla pokojne aj cukrik, ktory mi padol na zem, aj brasco a spinave ruky vonku som si bezne do ust pchala.. a som tu, zdrava ako repa! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 momentalne mam taku naladu zeby keby mam moznost nastupim na helikopterz a pridem vam upratovat :-D :-D :-D a ty zabavis Emmku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 sakra, kde ma teraz zhanat helikopteru!!! :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?