11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ano, presne tak vyzeraju aj moje Vianoce, hoci este nemame deti, ale ja ich robim pre dve domacnosti :) a ten pocit, ze konecne si po tych dnoch fusky sadne do kresla o tej 22.hodine a zrazu je to vsetko prec.. :-| nuz tak so svadbou to bude asi este horsie :) este stastie, ze to trva dlhsie - od rana do noci :-D ale ano, ved ja sa na to "manzelstvo" tesim, bude to urcite krasne az naveky :-D ale predsa, ten den, mohol by sa opakovat kazdy rok aspon 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 tak si to opakujte kazdy rok.... napr. pojdete niekde na ples, obaja sa riadne vyfesakujete a od vecera do rana budete tancovat a bavit sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova nooo, to nie je celkom to iste :-| a neviem si predstavit ples, na ktory by som mojho dotiahla :-D ale nieco urcite vymyslime, aby sme si to aspon nejako kazdy rok pripomenuli ;-)
Odpovedať
@usacek79 toho som sa obavala aj ja, ale môj nastávajúci ma upokojil, že to bude krásne, hoci plno stresov, čo sme riešili kvôli svadbe opadne a budú len pozitívne ohlasy priatelov a rodiny..tak dúfam, že mu to výjde :)
Odpovedať
ešte jedna zaujímavá info, baby až som sa zhrozila 28 dní do svadby :) ked mi všetci hovorili, že to ubehne ako voda, netušila som že až tak rýchlo..ešte nám tolko vecí chýba - už len síce dotiahnuť no ale predsa...dufam, že sa všetko zadarí, nemusí byť na 100% podla naších predstáv..postačí aj 90% :-p :-D chodím sem len občas, ale toto forum nevynecham aspon sa dostanem do obrazu, či len mna chytajú občas také nervy , niekedy zase prevláda radosť a očakávanie, no a inokedy to mám všetko na háku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkaalubko jaaaaj, mozes byt pokojna, podla mna nam uz vsetkym nervy tecu :-D ja som si prave urobila "co treba este vybavit/zaplatit" a je to brutaaalny zoznam a sialena palka 8-) neva ;-) z tejto stranky uz chcem, aby to bolo za nami, aby som vedela, ze to vsetko napokon dobre dopadlo a zili spolu stastne, az kym nezhrdazveli :-D ale z tej druhej stranky, ze to bude "koniec" tych priprav vysnivanej akcie, tak to mi je luto =-)
Odpovedať
@usacek79 to máš pravdu..ale všetko má svoj koniec a rovnako i začiatok..tak si myslím, že to krajšie nas ešte len čaká, aj ked viem, že to nebude všetko idealne..ale tak nejako to spolu "utáhneme" btw. sa mi páči ten tvoj výrok.."a žili spolu šťastne až kým nezhrdzaveli " :) x-) a čo sa týka toho že je to fakt pálka..tak to ti verím...naši rodičia sa síce rozhodli platiť hostinu - ako svadobný dar ( čomu sme uprimne radi, bo inak by to bola rozhodne menšia svadba ), ale spočítam len oblečenie ženích + nevesta, kameraman, DJ, fotograf a už to sa blížime k pekným okrúhlym sumám a to ešte narátam tie prkotinky okolo toho, bez ktorých by to ale nemalo také čaro :))) takže štyri plné týždne pred nami :D v piatok 10teho ak ma neporazi bude dobre :) ale nie, povedala som si nič netreba brať vážne pokial nejde o život..takže občas sú sice nervičky, ale aj pohodička -tabáček :D držím palce babušky..už sa teším čo tu budeme písať po 11.tom júni :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@katkaalubko super pristup, snazim sa ho tiez tak dodrzat, ze to musi byt krasny den hlavne pre nas a nie stresovat sa... ale nevyhnem sa tomu a ani revu.... prerevem asi cely kostol a este aj zaciatok hostiny.... :-D ale inak dufam ze si to riadne uzijeme :-) my budeme mat DJ brata, cize musim si povyberat songy ake tam chcem a dame to do nejakych koleciek, raz take raz take a vcera sme s drahym vyberali a veru sme si aj trsli :-) tak sa tesim na svadbu v tych satach sa bude asi tahsie tancit :-D
Odpovedať
Baby, asi sa skoro pýtam- no nezisťovali ste aké počasíčko nám vychádza? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 no zatial sa to asi ani neda zistit, je to mesiac dopredu, to by bolo asi moc skreslene,.... a este k tomu vsetkemu 8.6. je medarda :-) tak to som zvedava ako bude, no ale uz nech bude ako chce, musi to byt najkrajsi den nasho zivota :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 @romankova baby nestresujte :-( musi byt kraaaaane pocasie :-) inak sa snad ani nevydam :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bude krásne počasie nevestičky, verte mi, ja som nám to vybavila, lebo ak nie, tak si to niekto pekne vyžerie. :-D My máme od kamoša požičaný kabriolet na fotenie, a na cestu do a z kostola, takže už len kvôli tomuto by som bola prešťastná keby nepršalo...inak zlé počty, aký mesiac??? Veď je to len za pár !!!!! Niečo cez 3 týždne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
naozaj sa neda predpoveda spolahlivo ani na tyzden vopred - to povie kazdy meteorolog, ze spolahliva predpoved je na max 3 dni.. Ale teda ak by sme to brali ako tipovanie, tak su stranky aj s 14dnovymi predpovedami, tj teraz tam je predpoved do 2.juna. A veru, vyzera to zatial celkom obstojne... Sice su tam od konca maja nejake zrazky a prehanky, ale vraj len premenlive a teploty furt velmi vysoke - stale nad 24°C Ale hovorim, to je naozaj na urovni jasnovidectva, nic zavazne ;-) Ale ja vam hovorim - bude krasne pocasie, zhruba 24°C, len slaby vanok a kde tu pekny barancek na nebi. Takto a nijako inak! amen :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 kabriolet, tak to uz hej, to uz pekne musi byt aj keby co bolo, a veru ak nebude, niekto si to vyzerie aj odomna :-D @malaberuska jj je to 23 dni presne :-) ano s tym pocasim som ta nechcela nahnevat, jasne ze bude krasne :-) ved ked budeme my krasne ako princeznicky, tak inak ani nemoze byt,.... jedine, ze by nam slniecko zavidelo krasu a balo by sa vyliest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova @usacek79 my berieme s usacek79 len pekne pocasie nie? :-) na ten obrad vonku to musi vyjst :-D a ta tvoja predpoved sa mi lubi :-) inak baby uz mate vsetko? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 veru uz to nie je mesiac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ja posielam pozivitnu energiu pocasiu uz hadam aj rok, takze verim v silu pozitivneho myslenia :) baby, ani neuvazujte nad tym, ze by to mohlo byt inak ]-( ja mam obrad aj hostinu vonku, takze bude kraaaaasne! dikes vy tam hore ;-) a my uz mame vsetko, uz len cakam na posledne baliky s vyzdobou ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska pridávam sa k skupinke ktorá berie len pekné počasie...nič iné neakceptujeme. Všetko asi nemá ešte žiadna z nás, ja osobne dokupujem drobnôstky ako pierka, drahému ponožky a spoďáre, a dovčera som bola v tom že si idem menovky na stoly vyrábať sama, lebo som nechcela klasické "striešky" a včera som objavila krásne v tvare srdca, v strede majú vyrezanú čiaru a dajú sa nastoknúť na okraj pohára, servítku príp.vidličku...tak som mala malé Vianoce...hehe
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 my sme mali mat aj hostinu vonku ale nakoniec sme zvolili vnutro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska my mame "serioznu" veceru vnutri, ale potom zurku a gril party je vonku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 uz sa tesim na fotky :-) my to mame aj s terasou takze aj vnutri aj vonku.. a na terase sa bude grilovat potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska presne, aj my to tak mame ;) aj bazen ako bonus :-D to budeme mat obe kraaaasne!
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 no ja uz sa neviem dockat :-) zajtra resp. v sobotu tam ideme lebo v sobotu tam ma byt svadba tak si to pojdeme okuknut, dohodnut sa s casnikom ako nam ma nastret stol + dohodnut uz menu :-) juuuj zachvilu to mame tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
okej okej, tak teda berieme len krasne pocasie ;-) ja dokoncujem tiez len detaily,.... ako dohody z dodavatelmi vsetko upresnit aby bolo ok.... zajtra sa ideme fotit "rande" tak som zvedava na fotecky x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 a kdeze si take menovky zohnala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska pocuj, to snad nie je mozne... My ideme v sobotu tiez do nasej restiky omrknut, ako tam bude nastrete pre svadbu... :-D dufam, ze to nemame bv tej istej! :-N menu mame uz dohodnute, teraz si zmysleli, ze mame este ceosi vopred zaplatit, co sa mi zda byt smiesne 3 tyznde pred svadbou, ale neva... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli zaplatit za menu ale ze az potom.. Ze keby nam nahodou nechutilo :D tak hovorim ze teda v nedelu to neprideme vyplatit :D asi to nemame v tej istej :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska jj za menu sa plati az potom, aspon co som mala ja skusenosti, ked sme mali oslavy.... :-) cize myslim ze aj teraz my budeme platit az potom, aj ked priznam sa, este sme sa nedohodli, ale pojdem to tam tiez omrknut ale az toho 28. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova @usacek79 @trdielko149 @matya77 babyyyyyyyyyyyyyyyyyy uz len 22 dniiiiiiiiiiiiiiiii!!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 v Banskej Bystrici je obchodík so svadobnými blbôstkami, nájdeš tam úplne všetko, na nete to je www.justmarriedbb.sk...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?