11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stenly888 hm... no tak to mi je luto, ale budes si musiet iny vybrat.... nic sa neda robit.... za mesiac ti tolko vlasy asi uz nedorastu..... ja vysnivany uces nemam, ani som nikdy nic take nemala, ale mam super kadernicku, ona urcite nieco vymysli, bude mi aj svedkyna, takze sa bude nan divat hodinu, ked bude stat za mnou :-D :-D :-D cize sa musi snazit
Odpovedať
Baby, keď tak pozerám ako každý rieši koľko dať, koľko dostane.. Myslím že svadba je o niečom inom. Pozývame ľudí, s ktorými chceme oslaviť že už sme svoji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 ano to je sice pravda, ale ked ides niekomu na svadbu, tak je dobrym zvykom im nieco dat - co aj vlastne kazdy caka a kazdy nieco da, pretoze len tak kvoli krasnej neveste nepride nik .... preto sa radim s nevestickami, aky maju na to nazor....
Odpovedať
dufam ze ma neukamenujete :-D ..ja mam len otazku preco magicky datum? naozaj nie co s numerologiou je dobry datum.alebo proste len tak ze vtedy sa vydavame ak to bude najkrajsim dnom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 uz sme to tu riesili - skus pozriet par stranok dozadu... :) nie, nie je to magicky datum, je to proste pekne cislo ;-)
Odpovedať
@usacek79 jooj ked tych stranok je vela, skoda ale dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, ako pokracujete s pripravami? :-) od zajtra to mame za mesiac juuuuj x-) nam este stale nejake veci chybaju a nejako na to teraz nie je cas :-( ale snad sa vsetko postiha =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 my mame tento datum preto lebo draheho od malicka je stastne cislo 11 :-) a povodne sme chceli 11.11.2011 ale to uz by bola zima a ani by som to tak dlho nevydrzala x-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 vysvetlovali sme to tu, ze magicky preto, lebo je to nas den D :-) @malaberuska ano uz veru len mesiacik.... rychlo to ubehne, tak ako aj ten samotny den :-) ale moc sa nan tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte joj za mesiac o tomto case budeme mat nervy v kybli,stresy vsade a v bruchu motyliky od stastia x-) @mita9 temu som zakladala ja a preto ten nazov lebo pre mna osobne je magicky my s drahym dlho,aj dcerku uz mame a konecne prislo aj k svadbe a preto je to pre mna krasne magicke :-) v numerologii to neznamena nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence o mesiac takto sa budeme skraslovat a obliekat do nasich nadhernych svadobnych satociek x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 veru veru :-) drahy mi to hned rano pripomenul x-) juuuj ale to leti ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trdielko149 @malaberuska mne to tiez dnes vsetci pripominaju :)
Odpovedať
Profilova fotka
boze, zacinam mat stres... Najradsej by som to oddialila, modlim sa, aby vsetko vyslo dokonale! :-) ale strasne, strasne, strasne sa desim 12.juna... Taky ten pocit, ako mavam vecer okolo 22.00 na Stedry den.. Ze sa clovek na nieco dlllllho chysta a zrazu je po tom, take prazdno :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 toho sa bojim aj ja :-) ze to tak rychlo utecie a bude potom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jéééžkove oko, baby veď to je za mesiac !!! Mne to nedošlo až kým som si tieto posledné príspevky nekukla...a už ma chytá panika že nemám nič vybavené, zariadené, určite som na niečo zabudla !!!! pomooooc :-( ešte som nebola ani na skúške líčenia a účesu, lebo však Tinka má na všetko kooopec času... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 vsetky to musime zvladnut a postihat :-)
Odpovedať
Júj, už sa teším aj na tie debaty po svadbe- baby, nech všetko víde podľa vašich predstáv:) Inak budú mať vaši drahí aj vestu alebo iba kravatu? rozmýšľam, či nebude moc teplo aj vo veste..
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 ahooj moj drahy nakoniec nebude mat vestu sme sa rozhodli :-) len koselu, kravatu, sako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru ujde to, ale mi sme super nevesticky, vsetko postihame a zvladneme :-) vcera sme boli na prvom pouceni u pani fararky, bola velmi mila, tesime sa na nu, nasmiali sme sa... je to aj rodinna znama mojho draheho, tak je tam vela spolocnych chvil, tak kym sme to vsetko popreberali, stale sme od temy odbacali ale nakoniec sme vsetko presli co bolo treba, este ku nej zbehneme dvakrat, ale to sme uz nemuseli, no my chceme, je prijemna a dobre sa s nou rozprava.... dala nam aj taku modlidbu, ze je zvykom ze si ju mladomanzelia rozdelia napoly a precitaju, no samozrejme nechce nas do toho nutit, ale ja by som to aj precitala, len neviem ako budem na tom psychicky.... mam sa na to dat? drahy sa hned z toho vyzul :-) bo on nie je na prednesy, ale moc by ma potesilo, keby sme isli do toho spolu :-) este skusim na neho urobit oci :-) mozno popusti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 @malaberuska moj ma aj koselu,vestu,kravatu lebo podla etikety ma mat zenich do polnoci koselu s dlhym rukavom tak si vyzlecie sako a bude len v kosielke a vesticke,ta vesticka je tenunkááá takze sa nebojime aj na foteni si to vyzlecie ;-) @usacek79 to otrasne prazdno na Vianoce citim aj ja k vianociam kedze uz som "zienka domaca a maminka" od zaciatku decembra sa snazim si rozdelit veci nech postiham a tak umyjem okienka utriem prach zovsadial,peciem posledne vianoce som piekla 12 druhov kolacikov a potom odrazu to pride cely den sa nezastavim co posledne veci chystam peciem vianocku a veceru varim a stol chystam,potom malu vyparadit,okupkat a tak a odrazu je PO a my si o 23 ideme lahnut ...a obavam sa ze tuto svadbu chystam uz skoro 10 mesiacov stale premyslam,vymyslam,nakupujem predstavujem si a ono to za 30 dni bude tu a za 31 dni bude PO ... ale vies co zalezi na tom nie aka bude svadba ale na tom aky zivot budeme mat! my ho mame uz teraz krasny a dufam ze tak to aj ostane x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aj vam dievcence moje spolubojovnicky z 11. juna prajem krasny a rozpravkovy zivot,take pekne deticky a zdrave ako mam ja tu moju hviezdicku a dufam ze tu takto pekne ostaneme debatovat aj nadalej a obcas sa podelime spolu s nasimi radostami,starostami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ano mal by mat, drahy bude mat dlhu koselu to je samozrejme.. ale nebudeme tak obleceny ani do polnoci vzhladom k tomu ze mame malu svadbu skor take posedenie a mame obrad pod holym nebom takze formality nemusia byt :-) a uz len 30 dniiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska tak to jasneee a tak ked bude nejake preohromne teplo tak sa vyzlecie aj ten moj! ved zas nemame nejakych neviem akych dolezitych pozvanych su tam super priatelia a nasa "uzasna rodina co nam aj tak nepraje" tak je to fuk :-D :-D inak ja som drahemu kupila 2 kosele s dlhym a 2 s kratkym rukavom kdyby neco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 my mame napr. na prezlecenie len tricka s napisom nevesta - zenich, datumom a srdieckami :-) my to bereme cele sportovo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska to mate super x-) moja kamoska mala takus vadbu ze v kostole v satach svadobnych ale vo vlastnych a potom isli vsetci (bolo ich nas asi 30) a sli sme na ich chatu !! a tam bola grilovacka klobasy,kurata,zelenina skvela hudba juuuj a bola v satach spravili sa fotky pri vatre s nou skveleee to bolo a potom okolo 20 vecer sa prezliekli obaja do kockovych 3/4 nohavic slapky-zabky rovnakej farby a tiez take tricka ako mate vy mali cez nejaku web strnaku objednali a tam mali v anglictine napisane jej muz tam mal " my woman a sipka tam bola a ona opacne" no skvele to bolo !! a rodicia boli v uplnej pohode oni mali mladych rodicov nieco cez 40 mali a maminky mali len gate a bluzku a potom sme sa na prikaz nevesty vsetci prezliekli do rifli a triciek a mikin oni si to tak priali a dali to vsetkym vedeit skor a poviem ti bolo to uuuzasne !! x-) skoda ze my mame rodinu ktora by to nepochopila a ani by nedosli na take nieco ...
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 my sme to chceli tiez tak spravit najskor ale nakoniec to tak nebude :-) ale je to super napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 hm... s tymi Vianocami to je veru tak, clovek sa chysta 2-3 mesiace dopredu.... v ten den neviem kde mu hlava stoji a nakoniec to tak rychlo vsetko ujde..... svadba je DETTO :-) ale tie pripravy su krasne.... joooj dievky, ved mi uz rekapitulujeme.... @malaberuska budete to mat uplne super, paradne... my takto budeme oslavovat kazdorocne vyrocie.... niekde vonku, grilovacka, chaticka, par znamych a rodinka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova aj my by sme tak chceli oslavovat vyrocia len nemame domcek ani chaticku ale raz aj to budeme ved zivot sa nam iba zaciiiina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 jj my si teraz byvanicko prerabame, bude aj teraska krasna, cize tam sa to bude dat, alebo potom u nasich na zahrade, alebo vonku v prirode... je kopec miest, kde sa daju travit krasne chvile..... jj neboj isto budete mat domcek, ale treba postupne pomalicky.... veru zivot sa nam zacina.... my po svadbe budeme pracovat na malom pokladiku.... uvidime ako nam to pojde :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?