11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievky, sledujete vy vobec datum? ved dnes je 11.4. uz su to len dva mesiaciky a presne dnes o dva mesiace bude pondelok po svadbicke :-) som rozhodnuta pre kyticku.... budu to kremove ruzicky, max do 10 kusov s troskou zelene :-) paci sa mi aj ta perlickova retiazka tak hore po tych ruzickach... ale to neviem ci chcem... kedze svadba bude ladena do cervena, tak to by asi bol velky kontrast... no uvidime :-) ale druh, farbu a tvar kytice urcite nemenim... som na 100000% rozhodnuta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my uz mame vsetko, uz len cakame kedy pride ten den D a budeme svoji....medzi tym chodime na to trapne ponaucenie k fararovi a pozyvame hosti...ani neviem ako sme to vsetko zvladli bez stresov :-D
Odpovedať
@pynky tak to ste veľmi šikovní, nám ešte treba ešte dosť veci povybavovať, ale to sa pomaličky porieši 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 my sme na tom asi tak tiez nejako :-) male doriesovacky a doladovacky plus topanocky pre mna a zenicha este nemame... :-S ale vidim to na jeden krasny den v jednom krasnom meste a kupime :-)
Odpovedať
@romankova Ani my ešte nemáme poriešeného ženícha. Oblek mu dáme ušiť u nás v meste. Na košeľu, kravatu, vestu a topánky pôjdeme niekam možno do Poľska a tiež mám pocit, že sa to za jeden deň porieši.
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 no my co sa tyka oblecka uz vsetko mame, nastastie.... nevedela by som si predstavit kupovat este aj oblek... vrrrrrrr.... drahy vobec nema cas behat po obchodoch a povedzme si otvorene ani ho to tak moc nebavi :-/ ja som pravy opak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky 11 moje, nejako ste utichli, vari vybavujete este o 100-6 :-D my nemame nove nic... vcera som grulila doma zase nad tymi mojimi topankami... mam vyhliadnutych par salonikov, kde maju topanocky tu v okoli, ale kto tam pojde so mnou?! drahemu sa moc po obchodoch chodit nechce... teraz ma aj vybavovacky po doktoroch... tak ho ani nechcem do toho tahat... co sa tyka oznameni, mame rozdane vsetky okrem 4, ale to su: - fotografka tej dam 17.5. - vtedy mame z drahym 8 vyrocie, chcem mu dat darcek fotenie "rande" tak to teraz fotografi volaju, je to vlastne len tak v prirode, my a zoberieme ako rekvizitu nasho hafana :-) moc sa na to tesim, to aby sme sa viac s fotografkou spoznali a aby sme sa stotoznili s fotakom... nacvicit nejeke tie xixtiky :-) - pani fararka, tej dame az ked pojdeme na poucenie, dalsie dve su byvalym triednym ucitelom, ale tie musim pohladat adresy :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova dobre si si to vymyslela ;-) ja som tiež teraz nedávno nahovorila drahého na takéto predsobášne fotenie, ale fotiť by nas mal len jeden kamarát, ktorý viac-menej s profesionálnym fotením ešte iba začína... tak uvidíme... úspech bol už len v tom, že sa dali na to obaja nahovoriť... aj fotograf,... no najmä môj budúci mužíček :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje mile,my mame za sebou zas "plodny vikend" farar=prve poucenie za nami dalsie naplanovane jupíííí :-) vybavena krajcirka uuuzasna osobka by som normalne povedala ze je to priam Bohyňa !! :-) vyriesi vsetko co som chcela od nej dokonca aj moju "neposlusnu spodnicku",este aj zavoj mi vyzehliiii x-) tesim sa moooc dalsich zopar oznameni osobne rozdanych kedze nejake sme chceli este osobne dat,nejake zajtra este doposielame ale tych je uz len asi 5 kuskov ;-) v Tescu je supeeer akcia na fernet stock citrus takze ideme kupit tam,na becherovku je akcia od stvrtka v Lidli to zas kupime tam a v Hypernove je super akcia na cinziano bianco takze aj toto je vyriesene pomalinky,este zavolame konecne cukrarke co ma chudatko voobec piect nech vie :-D co sa fotenia tyka ja som dala kamaratke ktorej sa narodili dvojcata dievcatka fotenie s nasou fotografkou ktora pride 14 alebo 15.maja uvidime este a trochen nacvicime aj my "polohy na fotenie s krpcom" :-D a uz len zenichove topanky a kravata,nealko a sme jasni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lilivka no len sranda je v tom, ked mi moj drahy nepojde na take fotenie.... xi xi xi bo som mu to raz spomenula, este na zaciatku, ked sme len vyberali fotografku, ze aj tak sa fotia, alebo ze by sme sa mohli ist len my sami alebo s nejakou mojou kamoskou, len tak neprofesionalne amatersky, aby sme si celkovo zvykli na fotak, bo drahy sa velmi nerad foti, tak som myslela ze je to celkom dobry napad..... ale on ma vysmial, ze nech uz tolko neplanujem vsetko do detailov a ze nech nestresujem.... ale ja viem, ze on bude ten, kto bude stresovat pri foteni :-D tak som to potom takto vymyslela, ze mu to dam ako darcek ku vyrociu zoznamenia :-) pride mi to prakticke a mile :-) moc sa na to tesim, aj s fotografkou sa otukame, ale budeme s nou este aj tyzden pre nasou svadbickou, budeme na kamoskinej svadbicke a som sa dozvedela, ze ona ich bude fotit... tak aj na to sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no Livi, tak vy riadne frcite vo vybavovackach :-) super.... normalne ked citam tvoje prispevky si myslim, ze ja nemam nic vybavene a ze nic nestiham.... velmi ma tesi hlavne to, ze mas uz naladu naspat, co aj vidiet, hned sa aj vybavuju veci lepsie, ze? ja mam teraz nejaky utlm... som stale znechutena z tych topanok... neviem kedy sa vyberieme nieco pokukat :-( s tym fotenim si to vymyslela velmi dobre.... je to krasny darcek, ja som dala fotenie svadby bratovy ako svadobny dar a teraz oni chudaci vymyslaju, ze co daju oni nam, kedze fotografku uz mame, xi xi xi ale svagrinka urcite nieco vymysli.... fotky su to najkrajsie co moze byt a este ked ich vie niekto krasne poupravovat a dobry napad pri foteni, zabava a vsetko pohromade... moc sa na to tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova no frcime ale vies 7 tyzdnov bol prec a neriesila som nic len som poobjednavala z netu zavoj,sandaliky,spodnicku a pohare ... a tie ostatne dolezite zalezitosti co len spolu mozeme riesime teraz lebo ma tyzden dovolenku drahy ... naladu mam za to lepsiu lebo som hodinu v kadernictve bola bez dietata :-D :-D :-D a je konecne aj krasne pocasie a slniecko ;-) a co sa tyka tych tvojich topanok uz aj idem kuk tvoj album a daco ti pokukaaam na nete ...ak hladas biele baleriny viem ti predat ja som si ich kupila na svadbu v Londyne ale nakoniec som zmenila saty a nehodia sa mi k nicomu ...za 2 eurka su to 37 ;-) ja som tiez dlhooo nevedela najst nic poriadne a nakoniec som pozerala len tak bazarik na konikovi a tam kraasne sandaliky a objednala som a mam ich a su prenadherne co som sa ja nachodila po obchodoch! :-/ ale ked som pozerala v Deichmane mali celkom pekne pred 2 tyzdnami ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trdielko149 musím sa pochváliť ... aj my sme boli tento víkend na náuke.. sranda bola len v tom, že sme si to rovno strihli na č.2 - a akosi nám nevadilo, že nemáme tú č.1 :-D :-D ale kaplán bol super... nechal nás tam hodinu sedieť, počúvať a na konci zahlásil, že no a vy dvaja, čo ste tu trošku v predstihu... príďte prosím po Veľkej Noci ešte aj na tú prvú, oki? :-D :-D to sa môže tuším stať len mne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 Livi si zlata, ale ja potrebujem topanku len vykusat, bo ja mam niektore topanky 39 niektore 40 a mam uzku nohu, takze maloco mi sade.... akoze na nete som kukala aj tu v bazare,... maju baby kadejake pekne... vybrala by som si, ale fakt, mne treba topanku vyskusat :-( no ale hadam po velkej noci sa nam podari niekde po salonoch a obchodikoch pobehat.... v Deichmane som bola, ale iba tu v Martine, tam je asi maly vyber, chystam sa este do Prievidze tam je vacsi, tak uvidime :-) tak ty si bola u kadernicky bez malej, no tak to ti verim, ze si si oddychla a uvolnila sa.... a slniecko, veru to doda vela energie... ja som mala asi tak mesiacom uplne zlu naladu, nic sa mi nechcelo, nic ma nebavilo... v robote ma vsetko serkalo, proste bez zivota a chute..... ale ako zacalo byt pekne tak uplne sa citim lepsie .... jarna ocista a slniecko spravilo svoje :-) no to ti moc nezavidim, ze si tak dlho bez draheho.... ten moj teraz chodi neskoro z prace... rano ide o 5 a pride o 22,00 :-P cize sa nemame poriadne ani kedy porozpravat, .... jooooj je to na prd, je doma a nie je doma.... no ale lepsie ako keby mal byt nezamestnany.... no je toho na neho moc :-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@anka4941 ahoj, no dakujeme, ale myslim, ze na tento termin uz maju nevesticky fotografov... to bolo to prve co sme vybavovali... aj ked sme nevybavili tu nasu co som chcela najviac, druha myslim ze tiez bude ok, ma krasne fotky... moc sa na to tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krasnu Velku noc dievcence :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja zelam veselu Velku Noc :-) a co hovorite na nase oznamko..? ;-) http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/usa...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dievky, boli ste riadne vykupane? ja nie, isli sme na vyletik do prirody, bolo krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak my smekonecne zacali s pozyvanim a pribudlo nam plus dalsich 10 ludi :D dnes musim porobit inventuru, ci mi vyzdoba na stoly vobec bude stacit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa no tak ked vam takto pekne pribuda, len si tu inveturu riadne porob :-) my uz mame oznamenia a pozvanky rozdane uz davno... som rada, ze to uz teraz nemusim riesit :-) ja si tiez dnes chcem spravit inventurku toho co uz mame a toho co este vsetko treba a vsetko si to spisat, bo na papieri je lepsie ako v hlave drzat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak inventurka je spravena, domaca uloha splnena :-) zistila som, ze sme na tom velmi dobre, akurat tie topanocky, ale tak tomu davam jeden pekny den po obchodoch .... ostatne som si uz z casti poriesila.... este poziadat starsieho brata o nejaky prihovor, nech spravi a bude :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak ako vám idú prípravy:) Chcem sa spýtať- neviete pooradiť nejakú peknú nahrávku na redový tanec (niečo dlhšie ako10 min ;-) ) Budeme nám hrať iba DJ, tak stála rozmýšľam, ako to poriešiť..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak som si urobila inventuru a hned aj vytvorila novy album, co vsetko uz mam.. zacinam byt vklude, ze zatial vsetko ide tak ako ma..len drahy teraz ide na sluzobky, tak cakam, ze ůzranda" zacne az teraz :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme ten krásny dátum ... 11. júna :) nejako to začína rýchlo utekať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 ved taky Dj by ti mal vediet pozliepat pesnicky tak, ze ani nebudes vediet ze zacala druha... mne to bude robit bracho, ale pesnicky si budem vyberat sama... no tam som sa este nedostala a chcela som to stihnut cez velku noc :-D
Odpovedať
@romankova :D.. ja si tiež myslím, že by to mal zvládnuť:) Zatiaľ si len robil srandu, že dáme niekomu z rodiny mikrofón do ruky a zaspieva:))) Ja by som najradšej nejakú nahrávku tak cca 15min vkuse a ešte aby sa mi páčila:D
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 no a aky zaner... lebo najpriklad ludovky byvaju take remixi alebo aj take senzusovky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence o 40 dni uz zeny :-D :-p @cicussa sluzobky mi nespomiiiinaj ! ]-( my sme vsak veeeelmi sikovne a vsetko zvladneme :-) @sslavusaa aj ja som si nejako vsimla ze to zacalo utekat doslova ved si zivo pamataaam ako sme si vraveli ze uz len 100 dni a je to 40 Máááriu tam ! no tesiiiim sa sice boli nejake problemiky ale je to za nami kaslem sa na vsetkych a uzijeme si to take ako sme si to pripravili,vysnili :-) @jenny6 redovy veru my nemame neporadim ale dobry dj by to mal vediet urobit ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 co je vlastne ten redovy? my tu mame vencekovy... to je to iste? ale u nas je este nevesticka v bielom a tancuju v kruhu a striedaju si tanecnikov a za kazdy tanec kazdy host zaplatit musi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?