11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no vsak to vies, ze zenam sa neda vyhoviet, jasne ze potom budeme plakat ako to rychlo ubehlo.... :-) no napr vyzdobu kvetov este sama neviem ake chcem.... ani kyticu svadobnu neviem, mam to upresnit tak mesiac pred a este aj porcie na hostinu, vyzdobu saly, umiestnenie stolov, p. fararka tiez povedala, ze staci tak mesiac pred svadbou prist, ..... no vsetko mesiac pred, dnes som volala aj pani, ktora ma nastarosti vyzdobu v kostole, tak prislo na datum, ze kedy to mame, jej odpoved: jooooj ved to je este daleko...staci tak tyzden pred mi pripomenut.... no ale tak hadam to volako zvladneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa no asi tak nejako.... este sa mi o svadbe nesnivalo, ale urcite to pride, ze aj v spanku na to budem mysliet, .... chaos a panika... ale tak hadam to bude v poho, nas bude len 26, potom este pridu nejaky znamy kamarati a kolegovia.... tak myslim ze to nebude az take napate.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova ahaaa :-) no my uz mame aj kvetinarku, vizazistku.. este uvidim co s kadernickou :-| a v aprili v maji chceme ist do restiky a dohodnut sa na pocte ludi, menu a vyplatit aspon cenu porcii podla poctu ludi :-) ozaj aj cukrarku mame.. to ich len potom obvolam aby na nas nezabudli x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby my tiez budeme v maji obvolavat tak do 15 maja to obvolame-cukrarku a dj-a a fotograf mailova kominikacia nam funguje dost dobre aj na FB sme "frendi" takze toto je ok teda aspon nieco ..s kameramanom sa musime stretnut lebo mam REALNU predstavu o tom ako to ma vyzerat,kedy ma prist a kedze Zoltan neviem dost dobre po slovensky tak by som aj majland pretelefonovala a to radsej do NZ pojdem na nejake to stretko ... v aprili idem na skusku vlasky,make-up idem do salonu kde robia vsetko aj nechtiky :-) ale mame aj dalsiu fotografku kamaratku rodinnu s tou dame stretko ta nam foti cely den ale kedze je zacinajuca mame na portretne fotky profika ;-) toho mesiaca vopred sa DESIM uz teraz lebo moj uzasny buduci mangel ide 23.maja na dalsiu idiotsku Lešť a vycvik posrany och toho noveho ministra obrany mam riadne v zuboch aj v zaludku!! same somariny vymysla a len ich prehana pajac jeden ...wŕŕ´ najhorsie je to ze ten vycvik je az do 14.juna a mojho manzelika pustia na svadbu az 10 .juna rano paráááda esteze ma dobreho brata co po nas pride a mozem nervacit u svokry-aj cely dom upratat,aj nachystat,aj vyzdobit s malou mi nepomoze uz to vidim tie stresy a nervy :-S ;-( a v piatok ked drahy pride nech ani za nami nejde moze ist rovno po zakusky vyplatit ich vyzdvihnut takze ja z vas budem mat asi najvacsie nervaky ... :-| ale aj tak sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no to ti fakt nezavidim, ze ti buduci manzel pride den pred svadbou :-| my mame den v piatok obidvaja dovolenky, a to este musime ist pre kvety, tortu.. a este aj kamaratom na svadbu hi hi :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 teda, tebe fakt nezavidim, to by som bola asi na prasky, keby ten moj prisiel az v piatok.. ten moj sice so mnou a aj ked bude strateny, ale aspon tam bude :) bo on je z Ciech a tuto nasu sarada az tak velmi nepozna, takze som celkom zvedava ako sa v sobotu bude tvarit :D my budeme mat tiez profi fotografa-mojho kamarata, ale fakt neviem, ci to pomoze, kedze ten moj, ked mu poviem, ideme sa fotit, chyta hned krc a stres :) to bude este zabavne :) baby, uz ste rozmyslali, kam sa pojdete fotit, ci do prirody alebo niekde nejaky interier??, ja by som chcela prirodu, len sa bojim, aby pocasie vyslo, takze zahovorim asi i niekde nejaky interier.. a este jednu otazku mam.. budete mat podvazky? a ak ano ake, biele alebo telove???
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa @malaberuska @trdielko149 ano kocky bude to perne den pred a urcite aj tyzden..... trdielko tebe vobec nezavidim, fakt akoze este aj malu slecnu "na krku" no ale ty to urcite zvladnes.... ja chcem mat tiez dovolenku dokonca uz vo stvrtok, neviem ale ako sa to podari... zenich ani v pate nema ci bude doma alebo nie, stavim sa, ze aj v sobotu bude musiet ist do prace, ... je to zakon schvalnosti, ked je doma najviac "roboty" tak aj v praci ma toho vela... no ale modlim sa aby to islo hladko ... pocasie to je dalsia tema mojho modlenia... jasne ze vonku, to su naj naj naj fotky... ale urcite si zajednam aj interier ale fakt akoze netusim ze kde, mame tu jeden kastiel, ale ked sa zenil bracho, tak som tam volala, ze ci by sme sa mohli prist pofotit a oni, ze preco sme si celu svadbu u nich nedali robit, ze fotenie nedovoli, ze ma tam este jednu svadbu, a nechce to kombinovat, ... ale ja som si to odsledovala a ziadna svadba tam nebola, takze ma klamal sviniar jeden... ale moja dobra kamoska sa s nim pozna... tak ju tam asi vyslem... ze ak mi chce dat svadobny dar, tak by to mohlo byt toto :-) musim to este premysliet........ podvazok ani neviem ci budem mat,.... sama si ho kupovat nejdem a ak mi ho niekto daruje.... tak ho budem mat.... ale urcite by som ho chcela biely s modrou maslickou... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova ahoj :-) za to pocasie sa uz modlim... my budeme mat aj obrad vonku, akurat sme sa s drahym v piatok bavili ako bolo prijemne teplo 19 stupnov, ze to by uplne stacilo :-) ani uplne teplo a ani zima :-) a ked bude prsat tak ma asi o zem slahne :-. uz mate vsetko pripravene? my uz sa pomaly chystame na rozdavanie oznamiek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa my sa budeme fotit v parku ak teda pocasie da a ja sa modlim aby bolo krasne vonku to je jedno ako ale hlavne nech neprsi a nech nie je zima ... a ak pocasie nevyda nas fotograf uz ma zariadeny interier studio tak tam by sme sa fotili ... podvazok budem mat biely s modrou maslickou dostanem od kamaratky uz mi ho slubila :-p a veru mne nie je co zavidiet ale povedala som si ze to zmaknem a pripravim si svadbu podla nasich predstav nauzasnejsiu pre nas ..doteraz som dbala na veci aby hostom bolo co najlepsie ale myslim si ze ked budu mat dobre jedlo,zakusky a dobru hudbu tak dalej somariny riesit nemusim ...tento tyzden by mi mali prist uz tie magnetky co su emnovky aj darcek zaroven tesim sa uz na ne ako to nazivo bude vyzerat :-) cez vikend sa mi vyriesil malinky problem z coho sa tesim lebo tetuska ktoru pozname a je krajcirka mi povedala ze ona mi v pohode upravi svadobne saty a aj bolerko mi usije uz sila jej neveste a bolo pekne tak sa tesim ze to mam vyriesene o 2 tyzdne jej to zanesiem ked tam budeme ;-) @malaberuska ja idem dnes alebo zajtra konecne poslat oznamenia tie najhlavnejsie mame uz rozdane rodine osobne a kamoskam ktorym som vedela dat ...
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no myslim ze by sme mali mat vsetko okrem topanok pre mna a zenicha.... ak sa podari pojdeme tento piatocek trosku pokukat po obchodikoch.... popolnocne satocky som si vcera pozicala od kamosky, oni su povodne dlhe ale myslim ze by aj na taku postavu ako som ja mohli byt,... urobim cez vikend foto a zavesim,... potom zhodnotite... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ja som dnes tu na bazare vymakla svadobne pohare take smiesne crazy za 12 eur + postovne a to som ochotna dat ale ostanu nam nepredam uz dalej ;-) vymakla som aj krasne sandaliky zlate s motylikom tesim sa a tiez zaavoj za 25 euriek takze som tento mesiac teda poriadne vyhadzana som naobjednavala teda toho ale ked je drahy prec nemam inu moznost len na nete a po nete hladat :-D :-D a dneska mi sonicka odoslala balicek s mojimi magnetkami co su aj ako darcek aj menovka ale to je uz vyplatene stvrtok by tu mohli byt tesiiiim x-) 4 veci za 1 tyzden supišš a este aj cokra mi volala ze bola s fararom a odkazal po nej ze na poucenia nemusime chodit k nemu tam ale mozeme aj sem co je nam lepsie a to v piatok vybavime aj tu licenciu juuuj bodaj by nam takto perfektne "isla karta" stale :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 @romankova @malaberuska no ja sa tiez modlim, aby pocasie bolo co najprijatelnejsie, bo zatial neriesim ziadne bolerko, lebo sa spolieham, ze bude pekne :p ja podvazok chcem mat urcite, take male prekvapenie pre zenicha... len neviem, ci si dat alebo nedat samodrzky.. mam v predu otvorene spicu, tak neviem..a ak ano, tak ci biele alebo telove... inak.. prisli mi pohare, samozrejme, ze jeden bol rozbity, kedze nikde ani zmienky, ze v krabici je sklo :) tak cakam na dalsi.. oznamka tiez este nemame, lebo sme si dali urobit vzorku a nepacili sa nam, tak sme ich dali prerobit a stale ich nemame, tak cakam na vyjadrenie, ci sa daju urobit podla nasich predstav alebo si objednma ine.. len to musim vsetky navrhy na menovky, vysluzky, etikety.. potom pomenit :D proste sa dari :) a este mi neprisli ani saty popolnocky a vcera pani mojmu volala, ze oblek moze byt najskor koncom maja... no kto bude cakat, i bude alebo nebude..a nahodou povie, ze to nestihli a my zostaneme bez obleku.. paradicka :D tak uz len cakam, co ma caka dalej.. zatial som v poho a hovorim si, ze stale mame dost casu.. len potom aby som nebola prekvapena :p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte dievky :) nuz ja som si napisala zoznam, co este treba vybavit/kupit/objednat a ten zoznam ma 54 poloziek!!! :-N ale teda zlaty ebay to isti - v podstate takmer vsetko kupujem odtial za neuveritelne ceny v porovnani s nasimi.. Dnes som kupila zeleny tyl na balicky s mandlami, stuzky na ich previazanie s nasimi menami a datumom svadby, 64 plastovych poharov na sekt (krasnych), aby si s nami mohli po obrade pripit aj ti, ktori nepojdu na hostinu.. dalej som kupila malilinke maslicky na menovky, aj take gulave nalepovacie ocka - menovky budem robit vlastnorucne. aj 60 malickych bublifukov ako darcek pre hosti uz mame ;-) a este aj 24 velkych biely ruzi z takeho penoveho materialu, co vyzerajuako zive, na vyzdobu hradu. Aj 20 zelenych na vyzdobu restiky. A vlastne este aj bielu organzu na hrad som kupila a lupienky textilne, ktorymi vyznacime cesticku smerom do restiky :-) ja kupujem ako besna :) 15.4 idem do prahy a tam si vyzdvihnem pohariky, mandle, taku specialnu latku na vyzdobu stolov a umele biele kaly, tie budu vo vazach na stoloch :-) ale furt je toho nekonecne vela, co este treba, ale zatial ma infarkt nechyta, este mame 73 dni predsa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa no moja mas to celko v poho, ked sa dari, tak sa dari.... drzim vam moc palce, nech vam to vybavovaciek len odbuda... @usacek79 no tak ty fakt nakupujes ako diva.... ja to s tou vyzdobou az tak neprehanam... ved kde budem ja, tak tam to bude dost vyzdobene :-D :-D :-D veru maly zoznam co este treba si musim vypisat aj ja, bo aby som na nic nezabudla ... ale este stale to nejako neberiem, ze by mala byt svadba....
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa @romankova no ja tiez rozmyslam nad bolerkom.. mam aj tetovanie na chrbte a sice bude svadba vonku a taka neformalna ale aj tak aby to neposobilo zle tak neviem :-| juuj baby sa mi zda ze to ide nejako pomaly |-| ale zacinam stresovat co sa svadobneho dna tyka ako to postihame :-( ale snad dopadne vsetko na jednotku :-p :-)
Odpovedať
Včera sme vybrali oznámenia, o dva týždne budú doma...strašne sa teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes som urobila dasie 3 objednavky na vyzdobu a dufam, ze uz to bude stacit..a mozno uz konecne objedname oznamka, kedze mame doma 8 vzoriek :D no som zvedava :) ale zase o kusok posun :p
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa kolko mate ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska cez den tak okolo 70 a vecer okolo 100 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata tak my dnes ideme za fararkom vybavit tu "licenciu" ze sa inde mozeme sobasit a fararko co nas sobasi svokra nam vybavila ze on suhlasi ak nam daju poucenia tu nech sa nemusime stresovat tam a tu a spat a kadejako komplikovane tak sa tesime ze to mame skoro z krku uz len aby fararko aj tu suhlasil :-) dufam ze bude lebo kostolnik si zo mna utahoval v stredu ked som tam bola sa spytat ze v pouceniach je aj tema o detickach,porode,tehotenstve a ze farar nemusi aspon vysvetlovat ze budem mat ja hlavne slovo :-D :-D :-D vcera mi prisli sandaliky dnes si idem po neee a v stredu mi dosli aj nase magnetky menovky su nadhernéééééééé a buduci tyzden mi pridu tie pohariky a zavoj x-) nejako sa cinim a to je pred vyplatou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si idem zajtra pobehat kadernicku, kedze moja kamaratka co mi mala robit vlasy, pre mesiacom porodila babatko tak ju nechcem zatazovat :-) dzte palce nech niekoho poriadneho zozeniem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, tak ja som sa v sobotu pohla z menovkami na stol a pierkami.... prisla na navstevu moja hlavna druzica a vsetko sme to spolu porobili :-) tak som rada, dalsia vec odskrtnuta :-) hadam aj dnes dam fotecky :-) @trdielko149 Livi dakujem ti za to info o tych magnetkach, co sa tyka svadby to nejdem riesit, ale ak budem nieco potrebovat pre buducnost je to super stranka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova som rada ze som trosku pomohla a ake menovky ste vymysleli? :-) som zvedavaaaa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no dam dnes foto ak sa podari, teraz to tu nemam, som v robote :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova ved ja si pockam :-) mne v sobotu prisli sandaliky co som si objednala dneska pohariky ;-) v sobotu sme aj oznamka odoslali,zavoj pride tento tyzden som naň uz ohromne zvedava ako bude "pasovat" k satam vyzeral ze bude chichi a uvidime co s podsuknou este jedna baba tu predava za vlemi gud cenu ale biela ale to nevadi ved to bude aj tak pod satami ale vaaaham nad tym v salone tu v LV mi ziadna teta nechcela dovolit si vyskusat svoje saty s ich podsuknou ako by to vyzeralo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no oni to moc nemaju radi, uz som sa s tym stretla.... no vsak skus kupit tu od tej baby z netu... neboj budes kocka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vcera som vola zase trosku v meste.... chcela som si kupit spodne pradlo, ale v mojom oblubenom obchodiku bolo tolko zien, ze to ani mozne nie je,.... ale to preto, ze som tam bola o 15,30 to vsetky zeny sa tulaju po meste.... moja chyba... ale zato som este kupila balony, snuru a stipceky na foto vyzdobu, vystrihovatko na papierove kvetinky.... tak hadam je vyzdoba tymto zazehnana!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova no ja tiez zhanam spodne pradlo a zatial som nenasla :-| asi som narocna alebo co :-S tak snad nieco dovetedy zozeniem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz zaciname rozdavat oznamka :-) buduci tyzden asi aj poposielam. uz to zacina byt vazne :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ja nie som narocna, co sa toho tyka, ale bolo tam moc ludi, je to taky maly obchodik, minule ked som tam bola, tak sme tam boli len dve, dokonale sa mi predavacka venovala a to sa mi velmi paci, ked je ten pristup taky mily :-) ale urcite zozenies nieco krasne, neboj oznamka? super.... veru uz to bude hotova vec po rozdani oznameni :-) ja ich mam este asi 12 kusov v kabelke, ale to mam len tu okolo par ludom, no ale nechce sa mi, tak ak ich nahodou stretnem v meste... tak im to podam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?