11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mandarinkad ďakujem, veru máš pravdu ale aj tak, že som mohla viac poskúšať, leo som bola len u nás v meste v troch salónoch - lenže v Trenčíne sú neporovnateľne vyššie ceny a v Ilave zase majú všetky takmer rovnaké...tieto sú také iné a fakt, v ten náš deň budeme všetky krásne, tak už si s tým nebudem lámať hlavu aj tak na moju postavu máločo sadne :-D aj ja som tieto zajednala v salóne a našla som ich aj v Poľsku na stránke - tam by som ich možno za požičovné kúpila ale zase takto som sa nemusela nikam hnať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mandarinkad my sme si vybavili i ekd mame rimsko katolicku svadbu a nie sme evanjelici a tento zvyk maju evanjelici ze sluby si piseme sami to si pred oltarom povieme + precitame si ten slub je to o nas predsa nechceme tak "nasucho" ze farar precita a my len ANO Beriem ... @cicussa v Komarom-e sme neboli v aprili ideme kuknut nasu rodinku do Sturova tak sa zastavime asi v Estergome popozerame co tam maju a ked nie smer Nitra salon colette koli obleku mam na mysli ;-) inak nove nemam nic kupila som postavicku na torticku novu taku "crazy" dvaja šaškovia chlapcek a dievcatko neskor pofotim a dam sem a budeme mat aj šaško tortu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
co je u nas nove...... zakusky mame, cukrarka ma uz aj nase oznamenie, dala nam aj zlavu, je to bohova baba,....... obrucky sme boli objednavat pred dvomi tyzdnami a dnes nam ich uz poslali z ciech postou na dobierku :-) cize ratam tak v utorok max v stredu budu tu :-) moc sa ne ne tesim, foto je v albume. Za pani fararkou musime este zbehnut a ani ziadost na matrike sme este nevybavili, no nie je kedy, uradne hodiny nam nestacia,.... ale vsak na to je este stale cas.... xi xi xi rodne listy mam nachystane uz mesiac :-) no hadam sa nam podari aj tento tyzden. Co nam este treba? topanky, topanky, topanky,..... uz len tie prekliate topanky.... v aprili sa chystame do polska, tak sa mozno aj tam nieco naskytne,.... aj ked najradsej by som topanocky kupovala niekde za rohom.
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby... aj ja som konečne dokončila oznamká... dúfam, že zajtra sa mi podarí rozdať väčšiu časť... :P aj obrúčky sme zajednali pred troma týždňami... tiež rátam že by mohli prísť každú chvíľu... sranda... @aknedz - ty si písala že máš pochybnosti so šatami?? ja tiež... ale ja ich mám kúpené... a včera som ich do istoty zaniesla krajčírke, nech mi ich ešte doladí... tak dúfam, že sa mi nepodarilo práve urobiť životnú chybu :D :D :D inak s tými topánkami to je neskutočný kríž... strašne fest potrebujem zohnať biele svadobné baleríny... nevie náhodou niekto o niečom?? pls... ozaj kolegynky.... môžem sa opýtať akú kravatu plánujete kúpiť svojim polovičkám?? neviem ako vy, ale ja mám čisto biele šaty - on čierny lesklý oblek a bielu košeľu... nemôžem mu predsa kúpiť aj bielu kravatu, nie?? :D :D: D a krémovú nechcem... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lilivka no veru je to kríž, keď pochytia také pochybnosti, ale ja som sa už na to vykašľala ;-) tie šaty ma očarili, keď som ich mala na sebe ako žiadne a už sa mi nechce ísť viac skúšať a uvidíš aj tvoje budú na tebe v deň D iste krásne a keď ti ich ešte aj krajčírka doladí, niet o čom ;-) A balerínky skús pozrieť v Deichmane, celkom fajn výber tam mali, teda aspoň som si vybrala, mám v albume a kravatu drahému podľa mňa kľudne môžeš aj bielu ak bude nejak vyšívaná aspoň som teda videla veľa ženíchov s bielou košeľou a k tomu mali bielu vyšívanú francúzsku kravatu, tak v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilivka ja som si v Londyne kupila biele balerinky mam ich v albume ale voobec ich nevyuzijem nakolko mam zlatiste saty a ak chces predam ti ich za 5 euro ;-) ja zhanam na mensom podpatku topanky na tančenie :-)
Odpovedať
@aknedz ja som na tom so šatami rovnako, tiež som si rezervovala šaty, ktoré sa mi strašne páčili, potom sme však museli svadbu presúvať takmer o rok...a medzi tým....sa môj vkus trošičku zmenil...keďže záloha už bola daná šaty sa dali vyberať len v tom jednom salóne...chcem iné, mám ich vyhliadnuté na nete, ale v mojom salóne ich nemajú...tak ostávam pri tých istých...ale už som sa s tým tak trochu zmierila, veď šaty ako šaty...:-(
Odpovedať
nevestičky s rovnakým dátum :) neviete mi poradiť, kde sa dajú zohnať medovníkove, resp. perníkové menovky na stôl...zvažujem viacero možností, ale celkom sa mi páči aj tento nápad :) nalepšie Nitra a okolie, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 neboj, ked ti sedia a citis sa v nich dobre, tak urcite v nich budes krasna, a vsetko zle je na nieco dobre, mozno prave tie druhe co si chcela, by ti neboli dobre, .... alebo by si sa v nich necitila ok..... neber to az tak tragicky, v ten den su dvolezite co budes prezivat, tvoje pocity, laska k buducemu manzelikovi, budes sa mu pacit aj keby si prisla vo vreci, tomu ver..... ja som tiez takto rozmyslala, ked som sa ho pytala, ze ake saty si on predstavuje, aby som mala, tak by som asi isla radsej v tom vreci .... :-D vybrala som si take, ake sa mne paci, ktore mi sedeli, v ktorych som sa citila dobre,.... pacit sa mu budem, lebo to bude pre neho nieco nove, nezvycajne,..... videli ste uz skaredu nevestu? no ja teda nie, vsetky sme krasne a hlavne ked sa usmievame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkaalubko ktorakolvek cukrarka ti urcite upecie medovnicky ako menovky. najdi si cukrarku niekde od vas, normalne aj cez google skus alebo cez tortyodmamy.sk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova veeeeeeeeeeeru tak.ja mam už tiež zajednane šaty pol roka a čím dalej brazdim na nete a kukučkujem šaty tak som chcela ine.bola som zo 2mesiace s toho smutna kedže tiež som už zaloho zaplatila ale už ma to prešlo.cítim sa v nich strašne dobre a uvolnene a to je hlavne..............:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 sudim podla tvojho albumu že sa ti už pačia take jednoduhšie šaty pravda?a ty maš take princeznovske............nevadí moja uvidiš make up,ličenie,učes a bude s teba kočka.ja som natom bola tak isto ale už ma to prešlo hlavne že sa citim v šatach dobre a uvolnene.budeš pekna nevestička.............:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@stenly888 ano presne, hlavne, ze sa v nich citis dobre a uvolnene, .... aby si nebola ako v naskrobenom kostyme.... ja mam take lahsie, ziadne precackane, citila som sa v nich dobre, aj my sedeli.... zaloha zaplatena, aj ked este kde tu kuknem saty, ale vobec ma nenapadne myslienka vymyslat nieco ine,... som rada, ze mam vyber za sebou, dalsiu vec na vybavovanie odskrtnutu .... :-)
Odpovedať
@stenly888 presne, máš pravdu teraz sa mi už páčia jednoduchšie veci aj šaty :-))
Odpovedať
Profilova fotka
baby úplne s vami súhlasim ;-) niekedy má nevýhody to, že už máme prístup cez internet kade tade :-D lebo potom vidíme všeličo ďaľšie a vymýšľame.....mňa to tiež chytilo až keď som pozerala fotky šiat aj potom, čo som si už zajednala tie svoje a je pravda aj to, že na tých fotomodelkách sú všetky krásne :-D len konkrétne už nie každému sadnú...
Odpovedať
Profilova fotka
nuz dievky, ja som moje saty uvidela a vedela som, ze su tie prave ihned. Potom som si ich kupila a stale viem, ze su tie jedine, hoci som videla milion dalsich, ani na seknudu som nezavahala, ze ci nie su ine krajsie ako moje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola tento týždeň s drahým v salóne , odkiaľ mám šaty ,vyberať oblek a keď som ich tam videla, znova som sa dostala do kľudu, že sú to ONY ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aknedz a drahy ich tiez videl? Co nas caka tento tyzden? dorozdavat oznamenia, stretko s tetuskou, ktora sa stara o vyzdobu kostola,..... no tak to je asi tak vsetko na tento tyzden.... krati sa nam to, ze? Vsetkym vam prajem krasny prvy jarni dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova ahoj :-) vy uz rozdavate oznamka? mne sa to zda stale nejako skoro a neviem kedy zacat :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova jooj krati veru a riadne :-) @malaberuska akurat idem dneska oznamka nejake asi 40 poslat :-) hlavnej rodine sme uz porozdavali teraz poposielam a este nejake ostali porozdavat ale kedze drahy sa vo stvrtok vratil z 3 tyzdnovej sluzobky a dneska odisiel na dalsiu 3 tyzdnovu sluzobku nemam inu moznost mne sa to teda voobec nezda skoro lebo je koniec marca kym pridu a tak nech si rozmyslia za april cely lebo hned na zaciatku maja budeme obvolavat a na 1000 % nam uz musia povedat ze pridu alebo nepridu lebo sme so vsetkymi dohodnuti ze prvy majovy tyzden dame vediet-pocet ludi na porcie jedla,tiez vyzdoba a zakusky to vsetko mesiac vopred musi byt na 1000% uz dohodnute ... ;-) a zase radsej skoro-noo uz su to neni ani 3 mesiace predsa! ako neskoro ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no tak vy mate asi aj dost ludi :-) my vieme presne kto pride takze tuto otazku mame vybavenu :-) a nejako sa k tomu nie a nie dokopat to rozdavat. kamarati maju 10.juna cize den pred nami a este nemaju ani oznamka a budu davat mesiac pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
fíha baby vy už ste postíhali aj oznamká rozposlať ? šikulky! Mne sa to tiež zdalo ešte skoro ale tak už pomaličky v apríli začneme, len ešte ich musíme dať spraviť - robíme ich ako fotky
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova drahý ich samozrejme nevidel :-D nie som síce vo všetkom poverčivá ale, čo sa týka šiat - to áno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aknedz my ich uz mame ale zatial odlozene :-) v aprili by som aj ja chcela zacat davat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska 60 hosti mame a oznamiek rozdavame 120 kuskov :-D nejake hlavne asi 30 je uz rozdanych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no my budeme mat len 20 ludi a oznamok mame nejakych 100 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, vidm, ze riadne ficite.. az ma tak stres chytil, ked som si to citala :) ale tiez uz sme na tom celkom dobre.. dnes mi pride vzor oznamka, tak sa rozhodnem ci ano alebo alebo dam druhu alternativu a na konci tyzdna by mohli byt.. zajtra pride dalsia cast vyzdoby, tak uz sa to zbiera.. len este neprisiel oblek a moje popolnocky, saty som uz zmenila a mozno este raz zmenim, bo pride nova kolekcia acelkom sa meni pohlad na saty.. pani je velmi mila a stale ma presviedca na nieco nove.. a je to super, ale tam som uplne v klude :) zakusky, su zajednane, len ti pocty treba ujasnit :p nechcem vidiet ten maj, kedy to tiez mame vsetko znova obtelefonovavat, co pati, kde co a akolko :D
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa my uz mame toho celkom dost :-) aj som spokojna.. len nemame pre draheho oblek :-S este to nam z takych dolezitych veci chyba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@aknedz xi xi xi tak to sme na tom rovnako, moj saty uvidi az pri foteni, sice to bude este pred obradom ale v ten den, takze myslim si ze to je v poho.... som zvedava, ako sa bude tvarit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no aj nas bude len 26+ fotografka a sofer,... ale potom ratame aj z nejakymi kamaratmi,.... takze tak do tych 50 ludi a oznameni sme mali 120 z toho 6 este mam neadresovanych, ... ak sa niekto este objavi.... mam ich rozposlane tak na polovicku, dnes som dala osobne kamoskam, ktore som stretla v meste, ... takze len tak v ramci prechadzky a navstev rozdavame.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?