11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
7bea7 chcela som mat nieco ine, ako klasicka nevesta.. take male rebelstvo.. a vyzdoba bude v duchu bieo-zelena, tak i ja budem tak :) len zenicha musim este zladit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no veru, oblecenie je najtazsie, ostatne doladovacky, somarinky okolo je malina :-) neboj, veltrh to urcite vyriesi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa jeeeej to bude urcite krasne, ja som rozmyslala o cervenych, cela svadba bude cervena a aj popolnocne saty budu cervene, tak by som si to vedela predstavit a kedze nas tento rok cakaju 3 svadby, tak by som ich vyuzila skor ako svadobne, no este uvidim, porozmyslam :-) ale urcite schvalujem taky napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
romankova a prave som nasla i zelenu pompadurku, tak ak taku nebudu mat v salone, kde si poziciavam saty, tak si ju objednam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pridávam sa do partie ;-) aj ja mám svadbu 11.06.2011. Zatiaľ máme zarezervované tie základné veci (miestnosť, fotograf, kameraman, hudba) a teraz som sa už začala naplno venovať ďalším prípravám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa zelené topánočky :-) aj môj plán, ale je veľmi ťažké nájsť pekné topánky v peknej zelenej farbe :-( ale teším sa s tebou, že si také našla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa ano, tu pompadurku schvalujem, budes krasna nevesta :-) ja som vcera zbehla ku znamej do kvetinarstva, tak sme sa predbezne dohodli, ze mi bude robit vyzdobu, najprv som to chcela zvladnut sama, ale uz teraz viem, ze by som nemala kedy a predsa clovek, ktory to robi roky to zvladne lepsie, spravi mi aj svadobnu kyticu, za velmi prijatelnu cenu, super, moc sa z toho tesim, sice to je este dost daleko, ale tento tyzden by ku nej este raz zbehla, ukazala jej nejake foto, predstavy, ona ze ma tiez nieco pofotene, co uz porobila, tak by sme si to nejako dohodli vsetko, aby som mala dalsiu vec vybavenu a odskrtnutu :-) baby a vy ste uz so svadobnou kyticou pevne rozhodnute? alebo este stale neviete aku chcete? ja mam predstavu, ale este to asi nie je definitivne, toho casu je este dost, co ak sa mi nieco pritrafi, co sa mi bude viac pacit? ale musim zuzit vyber aspon na 5 kytic, aby som uz nevymyslala somarinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova super ze to takto vsetko krasne zvladas ja mam tiez uz vybavenu aranzerku a buduci vikend ideme spolu kuknuuut miestnost a vymyslime rozmiestnenie stolov vyzdobu uz mame istu do miestnosti len aranzmanik z kvetov sa vymysla a domysla najma cenovo ani nie je kyticka ale aranzmanik ;-) :-D co sa tyka kyticky mam v albumiku asi na konci taku cerveno-kremovu tak taku chcem len opacne :-D co sa tyka somariniek nakupime na veltrhu co tam bude,vejarik som si teraz tu objednala co jedna predavala potrebujeme len zenicha a nevestu obliect a obut :-D :-D a co sa tyka vankusika a poharov asi nebudu pohariky mame krasne vinkove obycajne len stuhou a perlickou ich asi ozdobim sama ale ziadne gravirovacky a namiesto vankusika chceme zivy aranzmanik uvidime ako vyda ak nevyda nebude na obrucky nic budu len pekne krasne na tacke ;-) zas kazdu debilinu mat nemusim lebo vsetko co ma privlastok svadobne je drahe ... a co sa tyka podbradnikov kupim 3 rovnake biele-ved aj Emmke a to si vsetci pekne dame a kamoska ma speci fixky ktorymi kresli na oblecko tak napise na to nase mena a dvojsrdiecko nakresliiii ;-)
Odpovedať
ahojte, v com je ten datum taky magicky? ja som tiez volila termin svadby podla cisel :-N 18=nachadza sa v nej 8-vecnost a 9-laska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindush ahoj, sice dlhsie trvalo, ale uz mam konecne vytvoreny album tak mozes/mozete kuk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa do klubu :) svadbu mame 11.6.2011 :-) a v piatok sa chystame na svadobny veltrh vybrat saty, obrucky, oblek, tak duuuufam,ze bude este dost siat volnych, kedze je to dost oblubeny datum :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no tak my pohare mat nebudeme, ak tak len take ako ty vravis, svokrovci maju, mozno si zicneme ich, ale ak ich rozbijeme, tak bude asi problem, takze radsej ozdobim nejake "Klasiky z tesca" :-) a vankusik neriesim, tacka mi pride pekna, ved naco take somarinky,.... podbradniky chcem a budem to riesit asi obycajnymi modrym a ruzovym, alebo kremovym a bude to :-) ten text z fixkou je dobry napad, mozno pouzijem :-) fakt asi najviac coho sa bojim su tie moje topanky, mam z toho uz aj nocne mory, no uvidime :-/ ved pride jar a hadam bude tych topanociek neurekom po obchodoch :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Asi aj ja začínam uvažovať nad tým, že sa vykašlem na svadobné poháre. Aj keď to nie je v niektorých prípadoch až taká drahá záležitosť. Nebudem nasilu zháňať. Ak mi niečo padne do oka tak kúpim...ak nie tak ozaj postačia nejaké obyčajné poháre z tesca. Veď aj tak budú po zvyšok života niekde založené keď sa nerozbijú.
Odpovedať
Profilova fotka
@lilienka23 ahojky ;-) podobne ;-) tiež dúfam, že tam nájdem kopec vecí. A hlavne sa spolieham, že tam natrafím aj na nejaké "akcie" :-) no šatičky už budú horší problém. Ja už som lietala po salónoch - a vo viacerých mi už ani nedali vyskúšať tie čo som xela, lebo na môj termín (ktorý má veľa ľudí) mi už niektoré šaty ani nedali vyskúšať :-( držím palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte baby tak sa ty uz maaam viď albumik moj ;-) a nasla som prekrasne darceky zaroven menovky uz su objednane su to magnetky tiez ich mam v albume tie prve zlatiste do vyzdoby ;-) a vyde ma to do 50 euro a zabijem 2 muchy 1 ranou :-D @romankova ak zozeniem pohare pekne svadobne nejake jednoduche do 10 eur vyhodim za to to tie prachy ale viac rozhodne nedaaaam ..proste ked niekomu svadbu cvakaju fotrovci nech si vybera,prebera,vyhadzuje my si to cvakame sami a zohnat 3000 euro nie je take jednoduche ja som na materskej s malou doma,po vikendoch brigadujem,drahy strazi nie kazdy vikend to sa neda takze asi tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no takze prva skuska siat dopadla viac ako perfektne :-) satocky mam vybrane, boli so mnou moje naj naj naj srdiecka, moje tri pusinky a vybrali sme :-) bol to krasny den, nasmiali sme sa, nakupili sme, proste uplne super :-) kupila som aj balony, sviecky, stuzky do vyzdoby, pierka uz mam, vlastne vyzdobu mam uz na komplet :-) uz len tie topaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanky :-/
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes bola u nas fasiangova zabava, bolo uplne ze super, snubencek ma prekvapil, bol ukazkovy, tancoval, alkohol minimalne, no bola to moja najkrajsia zabava aku som zatial zazila :-) hral ta DJ, rozmyslam nad nim, aj som sa ho pytala ale sumu mi neprezradil, ale je to znamy tu z druhej dediny, takze myslim ze by to nemala byt velka paka (jednu pesnicku uviedol aj tak, ze pre tych, ktori budu mat v blizkej dobe svadbu, mile, je zlaty, brala by som ho na svadbu), ale drahy vravel, ze to zvladne aj moj brat, aparaturu ma, ale museli by sme si povyberat pesnicky z notebook na take kolecka, .... no uvidime musime si to este premysliet :-)
Odpovedať
Začínam uvažovať či je náš dátum až taký dobrý. Celkom obyčajný dátum len to dobre vyzerá na papieri. Dnes som sa pokúšala objednať sa ku kaderníčke štyri mesiace pred svadbou!!!!!! Obsadené. Jednú som chcela už má dve nevesty na ten deň. Druhú som chcela už má tri nevesty na tento deň. To už aby som si rezervovala v kvetinárstve výrobu kytice už teraz :-| V meste máme totiž len jedno kvetinárstvo, ktorému ako tak dôverujem. V ostatných by to bol hop alebo trop.
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 ja som obvolala tiez a v 3 studiach mi povedali ze maju obsadene lebo ja chcem studio.kadernicka,vizazistka v 1 budove aspon a nie cez cele mesto ze budem lietat s vrtulkou v zadku tam a tam v den "D" snazila som sa uz 3 krat dovolat kadernicke na ktoru mam milion odporucani dobrych ani raz mi nezdvihla,naspat neprezvonila wŕŕŕ tak sa kaslem na nu a budem mat inych ochotnejsich co este maju volno a vizaz,uces,gelove nechty = 50 euro to nie je az taka velka suma ;-) takze z toho si nic nerob nevesty to chcu mat vsetko iste a tak obvolavaju skor radsej ... @romankova kde si kupila baloniky??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak ako pokracujete? my uz mame doma prstienky, vcera sme zmerali a skontrolovali salu, zajednali sme tortu, dnes zakusky a idem sa popytat na vyzdobu a na navleky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cicussa tak gratulka teda ste pokrocili my mame nove napriiiklad mame uz manzetky ja topanky konecne ... v sobotu ideme do Komarom-a do MAdarska kupit oblek drahemu dobra kamaratka mi poradila ze tam do 200 euro ona obliekla celeho zenicha oblek,topanky,kosela,vesta,kravata a nakolko to mame cestou lebo ideme do Imela k sesternici takze sa ideme kuk a uvidime ;-) celkom sa tesim a salu tiez v sobotu pobede pojdem pozriet,premerat ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tento tyzden sa chystame vybavit matriku, obrucky, pohovor s pani fararkou a objednat zakusky na presno :-)
Odpovedať
ahojte nevestičky..tak my sme zase o kúsok pokročili...termin v kostole zajednaný, DJ, kameraman, fotograf, sála, výzdoba, -zálohy zaplatené, pribudli nám zajednané prstienky, svadobné šatočky a ženích je nakomplet oblečeny :))) postupne to pribúda...ale ešte nás milion veci čaká :) kočky neviete mi poradiť, kde zohnať baloniky naplnené héliom? dakujem a veľa zdaru s prípravami prajem :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte junovky :-) dlho sme si nepisali, pozeram ;-) no ja mam nove to, ze sme uz definitvne boli na matrike, papiere su podane, uz takmer niet cesty spat :-D a este som poobjednavala take blbosti, ako mandle v cukre, bublifuky, satenovu stuhu s nasimi menami a datumom, ktore budu na balickoch s mandlami a aj ozdobny taft, z ktoreho urobim vrecuska uz riesim ;-) a aj som sa uz definitvne dohodla s cukrarkou x-) len jedine, z coho som nestastna je, ze kapelke mojho dobreho kamarata, ktora nam mala hrat, odisiel bubenik a sice noveho nasli, ale ze sa uci len velmi pomaly ich pesnicky :-| takze som na prasky a zhanam nejakeho DJ za dobru cenu, ktory ale je schopny hrat rockove veci, ziadne diskotekove odrhovacky ani Senzus. Ak by ste o takom vedeli (v BA a okoli), sem s nim :-)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu tiez 11.juna, vidim, ze je to populary datum :-) . pozeram, ze pripravy uz vrcholia vo velkom. Vie mi neikto poradit, ze kolko davate fararovi okrem flasky a kolacov? Poculi sme, ze davaju 100eur co sa mi zda dost. Ak ma niekto svadbu v kostole tak ako to budete mat, citate spolocne s manzelom, alebo sa to nemusi, kedze moj citat nechce? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj, nuz rada by som poradila, ale jakziv som sa so ziadnym fararom nestretla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, davno som tu nepisala.. pomyli napredujeme, dali sme si urobit nahlad na oznamka, objednala som vyzdobu a boli sme pozriet nejake tie obleky.. aj sa nam jeden pacil, dokonca svadobny a vyuzitelny, ale nemali zatial jeho cilo, tak mi maju dat vediet.. no uvidim :) Aj vy mate niekedy pocit, ze akosi stagnujete?? lebo ja niekedy mavam, ze sa nic nedeje..a potom sa to rozbehne alebo aspon co to nieco nove sa udeje.. dnes napr. idem pozriet novu kolekciu siat, tak ci by som nezmenila vyber.. trdielko149 tak ako ste pochodili v Komaroch :) mandarinkad my budeme tiez davat fararovi nieco navyse, asi tak 100€ ale len preto, ze drahy je rozvedeny a on nas aj tak zosobysi a bez problemov :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, pomaly sa nam to krati :-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, píšem sem tak zriedka, pozerám, že máte tiež už toho veľa povybavované ;-) ja každý mesiac niečo, tak mi ani nepríde, že je s tým veľa roboty - aj keď sa niektorí čudovali, že čo robím svadobné pierka skoro rok pred svadbou a čo už zajednávam sálu a tak....no ale napr. pierka som dorobila až teraz keď som chorá doma - vlastne teraz som dosť pokročila s takými drobnosťami vlastnej práce - aspoň nejaké výhody má tá choroba :-D Baby stane sa vám niekedy, že pochybujete, či ste si vybrali správne šaty, teda ak už máte zajednané? Mňa poslednú dobu veľmi také pocity pochytili ale už nechcem ísť nič iné skúšať, lebo som vyskúšala viacero a tiwto mi najlepšie sadli a cítila som sa v nich parádne, tak nechápem, čo ma to pochytilo :-D
Odpovedať
dakujem za odozvy. aknedz: som sa zlakla, ze povies, ze ta chitili pochybnosti ci si si vybrala toho praveho:))) ked len saty, to je v poho. Ked sa v nich citis dobre a pacia sa ti. Ja vzdy dam na prvy poct a dojem. Takze si myslim, ze sa budes vsetkym pacit. Videla si niekedy, ze sa niekomu nepacila na svadbe nevesta? aj tak vsetci povedia ake sme krasne nevesty:))) Ja som si vzdy bola ista, ze si moje kupim cez net lacnejsie, ale ked som bola v salone tak sa mi jedny zapacili a pristanu mi, ze som si ich kupila, su dizajnerske, ale nasla som ich predsa lacnejsie v UK na jednej stranke:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?