11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@111lubka111 kdeze topanky su väcsi problem nez saty...nechcem za ne vyhodit vela penazi...kde vyuzijem potom biele topanky neviem, tak preto som sa rozhodla minut na ne co najmenej....a svadbu mame v ZA....ja mam pocit ze je to este väcnost, kym ten den nastane :-)
Odpovedať
@honeymoo myslím si, že tento dátum je magický...my sme si tento dátum zvolili čisto náhodne, až následme ma moja sestra upozornila, že sú v ňom 4 jednotky. Tak sme si ho nechali. A taktiež som počula od numerológov, že jednotky v dátumoch nie je nič moc pre vzťahy, ale ako tu napísala jedna dievčina, netreba to riešiť, ale treba si tento deň UŽIŤ, lebo je to len náš deň no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :) ako ste na tom s vyberom siat? uz ich mate rezervovane? Ja som teraz dost zmatena, vyskusala som par siat a neviem si vybrat :( rozhodla som sa nakoniec, ze este pockam na svadobny veltrh. Co myslite, to este bude vcas? alebo ak chcete, kuknite moj album a poradte mi :) nech sa Vam dari, ahojteee
Odpovedať
@anitbaba tie prve saty urcite by som nevolila, mas peknu postavu, tak preco by si ju mala zakryvat takou tortovou suknou, ja som chvalabohu si jedny odskusala, padli mi a nebudem uz skusat ziadne pre istotu....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, pridam sa ku vam ak mozem ;-) @anitbaba....ja este saty rezervovane nemam,tento tyzden som bola 1x na skuske (foto mam v albume)...ale este pre ziadne nie som definitivne rozhodnuta,bud.tyzden bude zrejme pokracovat skusanie :-) co sa tyka tvojich siat,u teba v albume som ti napisala,kt.ti podla mna najviac sadli... My zatial tie pripravy velmi neprehaname,ale zrejme budem musit zacat,ved termin sa pomaly blizi...zatial mame rezervovane miesto,Dj a fotografa a tento tyzden zaciname riesit oznamka,to je zatial vsetko..
Odpovedať
Profilova fotka
ju a este vizazistku mam zajednanu,by som zabudla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ;-) pridavam sa do klubu :-D 11.6.11 vidim, ze vy ste toho stihli uz kopec ... ja mam zatial zajednanu salu, kameraman, fotograf, hudba, kostol (vsetko este v r.2010) No s tym kostolom som trosku nestastna, pretoze farar nam dal blbu hodinu, ze 14:30 hod ;-( to pozerate ... ja som z toho uplne nestastna, bud budeme vsetko stihat s vyplazenym jazykom vo svadobny den alebo si priplatim a budem sa fotit v iny den, cize znova uces, licenie, saty ...... A to vsetko z dovodu, ze v Trnave sa v ten den "asi" kona vysviacka knazov a nas fararko by tam velice chcel byt. Ked som sa ho pytala ci je to uz iste, tak mi povedal, ze este sa o to vooooobec nezaujimal a vysmial ma, ze mam este cas a to som sa ho pytala teraz pred tyzdnom. Takze teraz si nemozem ani oznamka vytlacit, nemozem matriku vybavit. Proste na tej hodine to uplne vsetko stoji. Hihi trosku som sa tu postazovala, ale ved vy viete, ked nieco nejde ako po masle .... Teraz zhanam saty, ale nic sa mi nepaci. V piatok 14.1. sme si vybrali obrucky :-) tak som rada, ze dalsiu vec si mozem skrtnut zo zoznamu :-) Baby vy uz chodite na pripravu na faru? Ak hej, o com to je? Jaaaaj a este mam kadernicku zajednanu a vizazistku Dakujem a pekny vecer ;-)
Odpovedať
Ahojte slečny, kedy začínate naplno plánovať? Ja si hovorím, že stačí začať od februára, keď budem mať po skúškach, ale stále sa pristihnem pri tom ako surfujem po nete a stále niečo hľadám, dokonca aj dnes a to mám zajtra rigoróznu skúšku :-S. Príprava svadby lezie pekne na mozog... teda aspoň mne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@lindush... dakujem Ti pekne za Tvoj nazor, momentalne sa priklanam k satam 3, 5 a 12. Asi ich zarezervujem pre istotu. Inak som sa pozrela na Tvoj album. Mne sa pacia na Tebe aj prve aj tie posledne saty (nebola si v nich nevyrazna, prave naopak). Rozmyslam, ci este skusat dalej saty. Cim viac modelov vyskusam tym som nerozhodnejsia.... Baby, chcela by som sa Vas spytat, kedy asi treba oznamka rozposlat? my uz mame napady, ale sme este nic nezrealizovali...
Odpovedať
@anitbaba oznamka je potrebné rozposlať mesiac pred svadbou. Aspoň tak som počula a tak to urobím. Baby poraďte: k návlekom na stoličky, ktoré sú v bielej farbe a majú medené mašle, hodia sa zlato biele servítky???
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 no tiez si myslim ze mesiac pred svadbou ale my ich budeme asi rozposielat uz teraz predsalen jun je mesiac dovoleniek tak nech sa rodinka zariadi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@babulkaa... my presne kvoli tomu,ze vela ludi si planuje dovolenku uz na jun,tak chceme posielat uz bud.mesiac...aspon tak mi radili kamaratky,ktore mali letne svadby,ze treba skor.. @anitbaba...dakujem :-) ja sa priklanam tiez k tym satam c 1 zatial
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pynky..tak to mas toho uz celkom dost vidim ;-) ten cas 14:30h je dost skoro,budes si musiet asi privstat,aby si nebola v strese a vsetko v klude postihala...my este nemame stanoveny cas obradu,ale asi si dame na tu 16h,my mame obrad vonku v Kamile,tak by s tym nemal byt problem... ale tiez neviem,ako to budem stihat s tym fotenim,my chceme ist v den obradu fotit mimo mesto,asi Vieden,tak neviem,ako to vsetko stihneme :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pynky no ja by som chcela mat sobas o 14,30h u nas je zvykom mat svadbu skor, ale pre mna najidealnejsie by bolo o 15h.. a potom by som este v klude stihala fotenie.. ved slnko zapada az o 20,45h.. lindush ja uz teraz ked vidim co vsetko treba vybavit, tak obcas chytam amok :D vraj uzivat si tie pripravy.. u nas sa to ani neda, mame ked zacne stresovat, tak nevie, kedy prestat.. a ja mam byt v klude.. baby mi oznamky budeme asi tiez roposielat tak niekedy v marci..skor, aby sa ludia zariadili a nepovedali mi potom na poslednu chvilu, ze nepridu, lebo... to by ma asi trafilo, mat zajednanu salu na pre bviac hosti a potom ti pride len par, lebo maju nieco ine.. a neviete mi poradit.. chcela by som satenove potahy na stolicky, ale vraj nie su prakticke, ze sa zosmykuju, elektrizuju apod.. dajte vediet..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky taakze dalsie veci ktore mame-zajednana aranzerka vyzdoba nakomplet aj kuchar a menu spravene cena normalna priam co pocuvam zatial vynikajuca a farar si nas tiez zapisal a v aprili az ideme na pripravu tak sa velmi tesime ze sme o dalsie krocky vpred x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindush no my máme zatial zajednaneho fotografa tak, ze bud sa budeme fotit 2 dni pred alebo den po svadbe cely den na roznych miestach v okoli BA, priatel je vasnivy rybar tak nieco by sem aj poriesili pri jazierku s udicami a taaaaak, len kazdy spas aj volaco stoji, tak to veeelice zvazujeme @cicussa a ty to ako budes stihat, ja si to teda neviem predstavit kedze ja som zo Smolenic to je pri Trnave a priatel je z BA, to nebude svadba ale nahancka :-D @trdielko149 my sme si dnes zajednali skupinu co chodi zacepcovat + daju nejaku hudobnu vlozku a prisahu svokier, je to take spestrenie, tak sa uz tesime, lebo vela ludi to nepozna z nasho okolia 8-) @anitbaba juj oznamka, tak tie este neriesim, ved co by som tam dala aky cas, sice ho mame zajednany, ale chcem ho neskor, ale myslim si, ze najlepsie je tak marec - april
Odpovedať
Profilova fotka
Dievacata dakujem za rady ohladne oznamok. Ja idem 14.febr. na Erasmus pobyt do budapeti. Pridem domov sem-tam na vikend, ale inak tam budem az do 20.maja. Tak preto sa pytam, kedy co mam riesit :)
Odpovedať
@inka22 mne tiez, nebavi ma to vsetko vybavovat...
Odpovedať
Profilova fotka
pynky ja si to tiez neviem predstavit, kedze mi vsade chodime neskoro, tak ja stale rozpravam, ze i na vlastnu svadbu prideme neskoro.. u nas je zvyk, ze snubenec je v sale od rana, prva druzicka organizuje hosti tym, ze ich vita, dostanu pripitok, pripne im pierko a sami sa usadia podla menoviek do saly.. a zenich na to dohliada..ale kedze ten moj Cech a nema ani sajnu ako to chodi, neviem si predstavit ten jeho stres :D a ked uz su tam vsetci.. pride nevesta, samozrejme ako tretia..(tradicie..) a to uz organizuje stary svat :) len baby mi ideme az zajtra na matriku a opytat sa, ci by nas oddali na fare.. len sa velmi bojim, ze povedia, ze nie, lebo moj rozvedene a nepokrsteny k tomu :S tak uvidim ako zajtra pochodime.. drzte palceky ;)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyyy dnes som si vybrala satyyyyyyyyyyyyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
@pynky to je super,hod foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenulikmt ved ano, co tam po datume??presne tak.....
Odpovedať
je to pekny dátum to je pravda či magický to neviem ale jednotky v datume vraj prinášaju veľa egoizmu... ale vám mile nevestičky verím že prinesu iba šťastie :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, my nemame nic nove, akurat chcem ku tym oznamkam, ze ten marec je idealny podla mna, tento rok nas so snubencom cakaju tri svadby, tak sa velmi tesime, jedna tyzden pred nasou, potom nasa a potom v septembri ideme na dalsiu, takze mame pred sebou rok svadieb, cize investujem aj do popolnocnych siat a hned ich aj vyuzijem :-) na prvu skusku siat pojdem za dva tyzdne :-) no uvidime ako to dopadne :-) potom napisem a hodim aj nejake foto aby ste mi poradili, ak si rovno uz aj nevyberiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova tak supeeer my musime nase oznamko menit nakolko sme chceli sobas na 16.30 ale farar povedal ze to je neskoro tak na 16.00 sme to dali ;-) my ideme do Nitry na ten veltrh drahy si oblek chce kupit a kosielku,manzetky popozerat a premyslame ze kravatu a vreckovku mozno potom z bazarika tu objedname ;-) a ked sa nepodari odtialto objednat v aprili ideme na vychod za nasimi priatelmi v nedelu sa im narodila krááásna dcerka Sofinka a oni byvaju 15 km od Polska tak mozno tam kupime nieco :-p uvidime co bude ...teraz sa hlavne musime vyliecit lebo Emmuška ma chytene priedusky otrasny kasel aj soplik aj antibiotika uziva tak dufam ze do pondelka jej to prejde nejako ...
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no tak vam prajem skore uzdravenie, ked je dieta chore, clovek by mu dal aj svoje zdravicko :-/ to tato hnusna zima, neznasam ju ]-( no aj my sa chystame na nejake veltrhy, 26.2. pojdeme do Banskej Bystrice a 27.2. sa chystame do Ostravy, no to bude perni vikend, ale moc sa tesim, drahy sa tiez tesi, normalne ho to vzalo, tie nase obrucky co sme si vybrali (mam ich v albume).... pojde za nimi aj do Nemecka, keby bolo treba, ale robia ich v Cechach, tak v tej Ostrave by sme si ich objednali, su nadherne velmi nas ocarili, take originalne a dokonale sa ku nam hodia :-) no s tym oznamkom vam moc nezavidim, ale ked si vravela, ze si to dala tlacit cez ten stroj v drogerke, tak lacno, tak sa to da :-) my budeme mat svadbu o 16,30 aspon teda tak sme sa dohodli, dufam ze to plati, este si to budem musiet raz skontrolovat, lebo farar od nas ide prec, ale ja som si to dohodla s inou pani fararkou, ale potrebujem mat istotu, ze to tam do kalendara zapilal :-) no 2x kontrola aby bolo vsetko ok, aj fotografka mi vsetko potvrdila, dokonca by ma aj nalicila, aj maminu aj druzicky, vsetkych koho by som potrebovala, tak to je super, kozmeticku mam zajednanu inu, ale toto bude taka v rezerve, lebo co ak nahodou nieco,..... drahy ma uz aj kosielku, jednu ma kremovu + kravatka krasna a jednu ma bielucku, uvidime ktoru si da, podla mojich siat :-) vlastne snubenca mam uz zaodeteho od hlavy az po paty, aj na svadbu aj po polnoci :-) este ja nie som vyriesena, ale myslim ze 2x prebehnem salony, tu u nas a budem mat vybrate, v tomto nie som az taka narocna, siat je neurekom :-) coho sa bojim su topanky ci uz svadobne, alebo popolnocne, lebo ja moc na opatky nie som, ale tak hadam sa mi podari nieco pekne a pohodlne najst :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova dakujeme ti no my sme oznamko tlacit este nedali nastastie len ho v programe treba upravit ;-) chvalabohu ... ja mam len balerinky v pripade nudze ale normalne svadobne topanocky este stale nemam ... uz som aj pozerala ale zatial nikde nic nie je sezona tak na jar hadam nieco pekne kupim .... uz aj 30 euro za ne vysolim len nech mam ... ale nechcela som echt svadobne chcela som take co budem moct este vyuzit ale take asi nezozeniem :-| ja som tiez neni extra narocna co sa tyka siat hlavne ze sa mi budu hodit,ze v nich budem pekna a sexi trosku ... ale najma nech mi pekne spravia ciciky :-D :-D lebo ja len lentilecky tak nech urobia vacsie ..ale vooobec neviem co a ako zavoj ... skusala som si nejake k satam ale mna nijaky nazaujal,ani kratky,ani dlhsi,ani spanielsky,vzorovany nijaky vo vsetkych som sa citila ako somarik ale zase zavoj chcem mat lebo ved uz nikdy inokedy ho mat nebudem ... a chcela by som koli fotkam urcite vejarik a dazdnik ale ani to si nemozem objednat skor ako budem mat saty nemozem mat predsa ivory saty a snehovobiely vejarik och stve ma to!! uz nech je ten veltrh a mam pokoj najradsej by som bola keby som mala doma v skrini saty a uz len somarinky a detailiky by som doladovala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, takze my mame vybaveny obrad.. a predsa len bude v kostole a predvcerom mi prisli moje svadobne topanocky.. su zelenej farby, trochu vysoke , ale o to pohodlnejsie.. budem sa snazit dat foto do albumiku, ab yste videli.. velmi sa z nich tesim.. dokonca viac ako zo siat :)) a mozem dat tlacit oznamka, kedze mame stavenu hodinu i miesto.. pomalicky robime male krociky.. len neviem ako s drahym.. neviem kde zohnat pekny oblek.. mozn sa tiez vyberieme na nejaky ten veltrh :)
Odpovedať
babenky aj ja sa idem vydavat 11.6.2011 :)))) ako kto uz pokrocil???
Odpovedať
@cicussa super tesim sa stebou :)) a preco si sa rozhodla zelene topanocky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?