11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova dakujem ti nejako to hadam zvladneme ... ;-)
Odpovedať
Dievčatá poraďte mi, ktorá z kytíc v mojom albume z príprav sa vám páči a vybrali by ste si ju ako svadobnú kyticu. Za rady ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 mne sa paci najviac ta druha....len trocha jemnejsie farby keby boli...ale je pekna, lebo je mala, taka kompaktna...nic z nej zbytocne netrci.....a je tam viac druhou kvetiniek....
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ja som zas pocula ze prave datumy kde je viac jednotiek ako tento nas nie je prilis priaznivy.....ale cert to vem ci je priaznivy alebo magicky...je to predsa nas velky den a snad si ho nedame pokazit nejakymi mozno nie ani pravdivymi vykladmi od numerologov.....ci...;-)
Odpovedať
franchise27 ďakujem za názor aj mne sa zatiaľ pozdáva najviac táto, len keby tam boli biele kvety. Stále túžim po kytici z viac druhov kvetov, ale nechcem si ju dať vyrobiť naslepo bez fotografie. Bojím sa, že sa sklamem.
Odpovedať
Dievčatá poraďte: mám vybraté svadobné šaty: biele, ale strašne sa mi páčili a možno ešte viac ako tie čo mám iné šaty, ale boli v krémovej farbe. Čo myslíte, ako by vyzerala nevesta v krémových šatách? Biele na mne lepšie odrazia, pretože mám svetlú pleť a vlasy špinavá blond. Ale krémové sa mi zdali byť krajšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 ak mam pravdu povedat, vsetky su krasne, ale je by som si za svoju svadobnu nevybrala ani jednu :-) to nebola asi bohvie aka rada, ze? xi xi xi ale drzim palce pri vybere, ved kvetov a variant je neurekom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 myslim ze kremove saty su pekne, zalezi od toho ci sa v nich sama sebe pacis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
inka22 mne sa z nich najviac páči tá druhá, len pivonky vraj moc kvetinári nedoporučujú, lebo vraj vedia rady opadávať, možno keby zmeníš za iné kvietky... Baby, bola som tu naposledy možno niekedy na začiatku témy ale čo som trošku počítala dozadu tak ako to teda vyzerá s tým dátumom? Ja som napríklad minule v telke počúvala jednu numerologičku a tá hovorila, že pokiaľ je súčet všetkých čísel v dátume medzi sebou konečný 3 tak ľudia narodení v takomto dátume sú tvoriví, majú sa dobre, vedia sa vysporiadať s prípadnými problémamy a sú dynamickí atď. len neviem či tie vlastnosti by prípadne mohli ísť aj do manželského vzťahu ak je v taký deň uzavreté manželstvo :-D Ja si myslím, že by sme na to mali kašľať, mojej kamoške povedala numerologička aj tri veštice, že bude mať šťastné manželstvo a ak si nedá k priezvisku príponu -ová nehrozí jej rozvod a že bude mať dcéru.....zrovna najšťastnejšia nie je a narodil sa jej synček :-N takže si myslím, že všetko závisí od tých dvoch manželov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu aj nejaka nevesticka z okolia TN??
Odpovedať
Profilova fotka
@inka22 ahojky,podla mna je to teraz llen o tom co sa nam paci,aj ja som si najskor vybrala biele saty,ale nakoniec budem mat kremove a to som tmava a cierna.nemas ich na fotke??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@aknedz s tou numerologiou je to velmi tazke, kadeco tam hra rolu, verim na horoskopy, rada si ich precitam, ale s tymto datumom to neriesim, proste sme si ho zvolili za nas den D a uvidime co nam dalej zivot prinesie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
romankova aj ja si rada prečítam horoskopy a keď sú dobré, tak im verím a ak nie, tak sa nad nimi pousmejem a snažím si to zariadiť tak, aby sa nesplnili, nie vždy to výde - to je pravda :) Nad tým dátumom sa ani ja netrápim, len ma zaujímalo, čo ste pozisťovali ;-)
Odpovedať
111lubka111 pridala som ich do svojho albumu z príprav. Mrkni sa tam.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja mam svadbu 11. 06. 2011...myslite si, ze je to magicky datum???
Odpovedať
Profilova fotka
@honeymoo vitaj, uz sme to tu vyssie pisali... :-) kazdy svadobny datum je magicky ;-) tento nie je nijak inak magicky, ako hociktory iny, len je v nom proste vela jednotiek, takze je pekny :-) urcite ma aj numerologicky vyklad (ako kazdy iny datum), tie sa vsak tak rozchadzaju, ze by som to ani neriesila. Podla niektorych su jednotky symbol ega, co nie je do manzelstva vhodne, podla inych dve jednotky vedla seba su symbol dvojice, co je vhodne.. Tak si vyber :-D ked uz by sme isli podla numerologie, tak datum je sice dolezity, ale dolezitejsi je v porovnani aj s datumami narodenia nevesty a zenicha. Takze neries magickost/nemagickost - tes sa s nami na svadbuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@111lubka111 presne aj ja, chcela som cisto biele saty, padajuce-krajkove, ziadne velke sunkne...a hodl ked som zacala skusat zistila som, ze padajuce - krajkove su na mne ako na vesiaku a nakoniec ze tie ciro biele su take az moc fosforeskujuce...a nakoniec sa mi zacali pacit aj kremove, ale len jemne kremove...aj fotografovia hovoria, ze jemne kremove su lepsie na fotenie, lebo na fotkach su take prirodzene biele
Odpovedať
Profilova fotka
inak mile sestry svadobne, viete kolkateho je dnes? ;-) e ze uz LEN 5 mesiacov?? aaaaaa! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt uz len 5 mesiacov...ale pre niektore to je teraz mozno este väcsi stres ak sa im nedari vybavit co si praju....ja som pred vianocami este stresovala a zhanala a teraz uplne pohoda, nic ma nerozhadze.....a to nemame este obrucky, oznamenia, ani oblek ani topanky pre mna...no este dost drobnosti...ale vobec ale vobec ma to nestrasi
Odpovedať
Veru už sa nám kráti čas... Ale v tom celom kolotoči: práca-skúšky-práca-skúšky začne poriadna vybavovačka možno až v polovici februára. Dúfam, že už nebude neskoro a ja nebudem stresovať. Viac menej už nejakú predstavu mám čo a ako. Najhoršia "nočná mora" je pre mňa účes a kytica. To som stále nerozhodná a mením to pomaly každý deň. Neviem či bielo-zelenú kyticu, alebo nejakú farebnú. Čo sa týka účesu neviem či drdol alebo nie...k drdol či doboka, alebo dozadu... neviem či kvety do vlasov...alebo len nejaké spony...alebo nič. Vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ved ja sa aj moc tesim a neriesim nejak datum....nie je dolezity datum svadby, ale to co bude po svadbe....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam teraz organizacny utlm, kedze mam v podstate vsetko zorganizovane... Mna trapia jedine peniaze :-D sme po kupe a rekonstrukcii bytu viac na dne, ako sme si mysleli 8-( nuz ale, hadam nejako naskrabeme do juna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme na tom celkom dobre, co sa tyka vybavovania, najviac coho sa bojim su topanky, inak by vsetko malo byt ok :-) ......... vcera sme boli kuk obrucky, aj sme si vybrali, len este musime dat ohodnotit stare zlato, nevedeli urcit ci to je zlato, su to obrucky po starych a prastarych rodicoch, mozno to ani nie je zlato, .... uvidime chceme vybavit toho najviac co pojde, lebo z jari chcem este prerabat byvanie, tak bude robota s inymi vecami, cize tak :-) ........... no a tie peniazky su problem aj u nas, ale tak mame uver na prerabku hniezdocka, tak to zatial zatiahneme z toho a potom pomalicky povraciame
Odpovedať
Profilova fotka
a ozi, velmi dolezita vec :-) ............... 04.11.2011 sme pozvani na kamoskynu svadbu, tak to budeme mat taku generalku, velmi sa tesim, volaco odkukam a este doplnim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@franchise27 Vsak ano,ale v podstate vyzeraju tak isto,len tei biele svieta na tmavom tele,a uz mas aj topanky??kedy mas svadbu a kde??
Odpovedať
Profilova fotka
biele satky som vzdy chcela mat a sice som tmava vyzerala som v nich "divne" priilis som svietila a nepacilo sa mi to takze budem mat nakoniec ivory lebo som sa v tom citila ooovela lepsie ;-) co sa tyka nasho datumu a toho preco je v nazve temy slovicko magicky lebo pre mna magicky jednoducho bude lebo sa vydáááávam x-) tolko k vysvetlovaniu :-D :-p
Odpovedať
zacala som chodit na tuto stranku kvoli trosku inspiracie, svadbu naplanovanu na 11.6. sme zacali riesit pred tyzdnom.....Obdivujem a zaroven nechapem ako je mozne, ze su pre vas damy dolezite take veci ako kamienky, stuzky a pod. svadba je jeden den a manzelstvo predsa cely zivot....Nervy mam z tej svadby uz teraz, neviem si predstavit ze by som mala nervy uz rok dopredu...moj drahy neriesi, co tipujem ze ziadny buduci manzel neriesi...
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi.k veru, niektore predstavy neviest su az prehnane, trosku som sa tu tym nakazila, niekedy by som kupila aj neviem co, ale potom sa prebudim a vidim realitu, naco vsetko prehanat, jednak to stoji kopec zbytocnych penazi a jedna si to aj tak na svadbe nik nevsimne, preto idem na rezim - pekne, lacne a na jeden den :-) jj svadba je jeden den, ale tie spomienky na nu budu pre mna velmi dolezite - cize fotky chcem mat naj a do tych aj viac investujeme :-) a o tom rieseni buduceho manzela, najprv som mu aj vycitala, ze sa vobec nezaujima o tom, ze potom to vyzera ako keby sa netesil, ako keby bol do toho donuteny, ale teraz mu uz pomaly davam ulohy, nech sa postara (ale radsej ich este potom ja prekontrolujem) xi xi xi dala som mu na starost, dopravu a obrucky :-) velmi sa potesil a pustil sa do toho :-) lebo o takych veciach ako je oblecenie a vyzdoba, v tom sa on moc nevyzna :-) a este jedna vec, ktora ho okolo svadby zaujimala je alkohol, ten sme uz nakupili, tak uz je spokojny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambi.k my uz sme mali datum vybrany davno, ale az teraz nam to asi tak dochadza, ze ten termin sa blizi a az teraz zacinam chaosit, co vsetko treba este vybavit.. ten moj je asi ako kazdy chlap.. vyber, co sa ti paci, ja to schvalim alebo len zaplatim :D ale aspon chce vediet, co sa mi paci a aco by som ako chcela mat.. vela veci mame, ale napriklad kde budeme mat obrad este nemame vyriesene :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?