1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Scarlette, tak to sa aspoň budeš každému hosťovi poriadne venovať, nie ako ja :-S . Janka, takže ty mi neodporúčaš takú častú návštevu solárka, mne sa to zdá tiež moc. Emka, sme na jednej lodi ;-) , ja idem na skúšku dnes a nemám ani páru, čo si dám vykúzliť na hlave =-) .
Odpovedať
baby my mame take male banketove kolaciky takze ich do vysluziek budem davat okolo 20 a doplnim suchymi kolacikmi... na uces aj make up idem az tyzden pred svadbou, tiez to tu uz niekto spominal ze ide tak neskor :-) a aj na skusku siat idem akurat tyzden pred... inak uz mate vybrate svadobne auticko?
Odpovedať
Jaja nám vraveli že sa počíta 10 ks na osobu ale aj tak sme objednali viac
Odpovedať
My budeme dávať po 20 ks + rodine fľašu a tiež už väčšinu výslužiek rozdáme v piatok. Nám povezie mamin brat na audine :-) . Ale my to máme do kostola 10 minút peši a od kostola do sály asi 3 minúty peši, takže u nás je v podstate aj zbytočné, ale ja ako každá správna nevesta trvám na svadobnom autíčku ;-) . Povezieme sa však iba do kostola a z kostola, keďže sa už nemusíme plašiť pôjdeme s muzikou, družičkami a družbami v krojoch a ostatnou "družinou" peši (samoška, ak nebude pršať). A ako budete mať vyzdobené autíčko?
Odpovedať
anita ja som vahala medzi nasim cervenym peugotom alebo kamosovym ciernym pasatom vyhral pasat... ozdobeny bude kvetinou nejakou a stuhou viac nic
Odpovedať
Ja budem mať biely tyl a na ňom také krémové ružičky a v predu mašľa robila som si to sama nič zložité, jednoduché a pekné. Do kostola idem pešo mam to takých 100 metrov a z kostola už autom asi to bude audi A6 a vy máte aké autá?
Odpovedať
Ja idem na skúšku make-upu v pondelok pred svadbou a na skúšku účesu vo štvrtok pred svadbou. My budeme mať octávie. Bracho má mitsubishi - taký jeap, ale z toho by sa mi asi zle vystupovalo ;-) . Ešte vyskúšam. Ja budem mať na aute taký sieťkový tyl so smotanovými ružičkami, a cez ten tyl budú ešte na nitke obviazané perličky a ženích bude mať kyticu tak na boku kapoty a bude sa ťahať až dopredu. To nám urobia v sobotu ráno v kvetinárstve. Na ostatné chceme balóniky a kolegynka mi urobí na zrkadlá zo zlato bielej mašle také krásne ozdoby :-).
Odpovedať
ja mám kámošku kaderníčku tak tá my urobí hneď aj make up takže 2 v 1 super jedna starosť menej. Tak ja dnes už končím som v práci a idem už domov. ahojte zajtra Inač super sa tu s vami kecá
Odpovedať
Emka, to máš fakt supiš, máš o starosť menej a hlavne ušetríš čas. Ja mám trochu stresík z toho ako sa to bude časovo zvládať. A pokiaľ ide o autíčko, tak mi asi tiež žiadne ozdoby nebudeme vyrábať. Akurát kúpim najakú bielu saténovú hrubšiu stuhu a urobíme na kapote "V". Ináč bola som si pred dvoma týždňami v sobotu v Poľsku po svadobné šaty a všimla som si, že Poliaci si zdobia autá iba balónikmi, všade po ceste lietali balóny. Paráda.
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa ;-) nase auticka mali roznu minulost. Najskor to malo byt Porsche Caymann, potom zlte Lamborghini a na koniec to asi bude strieborny Mercedes S500 s majitelom ako soferom :-D . Vyzdobu som ani nejak neriesila a ked tak len nieco veelmi jednoduche. jedina vec ktoru som nechala na maminy su zakusky, takze dufam ze nebude ziaden problemik... urcite nie...
Odpovedať
jeana dobry vyber auticok :-) passat je moja srdcovka tak som rada ze nam ho kamos pozicia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..no baby, ked citam vase pocty zakuskov, aj sa asi dostanem do stresu..mam pocit, ze popri vas ich mam nejako malo :-| cca 700 kusov, a to som zaratala aj vysluzky...40 hosti dokopy...tiez chceme v piatok roznasat vysluzky, aby sme sa v sobotu co najmenej nahanali.. ..auticko som nechala na sestru, kedze jej muz je automechanik a pozna snad cele mesto ;-) tak hadam nieco vhodne vyberie..zdobenie som si objednala v kvetinarstve, aj spolu s kyticou a pierkami.. ..len zacinam mat problem, akosi zistujem, ze svadobne topky su mi uzsie ako som dufala a neviem, ci v nich vydrzim hodinu..nieto este cely den..ach..asi si budem musiet kupit este jedny ]-( hadam to moj rozpocet unesie.. ..babenky, idem, tak zatial :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Passat je najlepsie auticko a preto svojho maleho swiftika idem vymenit za passata, lebo to je ovela vacsie, priestrannejsie, mohutnejsie a bezpecnejsie aj pre deticky ;-) Inak co sa tyka solarka, ja sa ho bojim a slnicko ma nechyta, tak som zvolila verziu hydratacneho mlieka s kvapkou samoopalovacieho kremu a som cela stastna lebo dnes ma chvalili kolegovia ze kde som sa tak pekne opalila. Fakt je to super a bez skodliveho ziarenia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , my sa budeme voziť na Octavii a BMW x-) . Ja som tieý jeana rozmýšľana, že zvolím telové mlieko so samoopaľovacím účinkom. No bola som aj v solarku, ale len raz, ale ešte chcem ísť a ak to bude slabé, použijem mlieko :-) . Koľko krát si sa natrela?
Odpovedať
Dobré ránko, ale to mlieko si kúpte kvalitné. Minulý rok sa vydávali dve kamošky, mali Johnson a robili sa im fľaky a sťažovali sa na taký divný pach ;-). Ja ho mám tiež doma a tiež sa mi robili fľaky a vôňa nič moc. Ale na to sa sťažovalo už viac kočiek. Neviete, ktoré je dobré? Počula somo nejakej pene z Loreal.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaja ja mám tiež Johnsons a ja som s ním spokojná :-) . Tiež som sa bála toho pachu, ale mne to celkom fajn vonia. No ako pre koho sú tie mlieka. Niekto je spokojný, niekto nemusí byť :-)
Odpovedať
A používaš ho už dlhšie? Lebo mne zo začiatku tiež nevadilo, ale po čase. Ale ako píšeš, každému vyhovuje niečo iné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaja, ja ho používam len keď potrebujem byť opálená do šiat, na ples....takže natriem sa 5 x aj to x-)
Odpovedať
Pekný deň vám prajem dievčatá, petarda, ja som si kúpila topánky presne také aké som nechcela, vysoké, špicaté :-| , ale veľmi sa mi páčili, tak sú už doma. Snažím sa v nich chodiť, čo najčastejšie a zdá sa mi, že si zvykám. Skús si obuť vlhké ponožky, snáď Ti trocha povolia. Jeana aj ja mám obavy zo žiarenia v solárku, ale som pohodlná natierať sa a dávať pozor, aby som to rozotrela rovnomerne... Ja som používala tiež Johnson a bola som spokojná, ale tá moja lenivosť :-S . Tak dnes idem prvý krát vyskúšať solárko, snáď, keď zájdem iba pár krát, tak to neuškodí.
Odpovedať
Profilova fotka
..anita, to s tymi ponozkami mi uz niekto radil, ale topanky su satenove a nevyse, ledva tam narvem nohu bosu, tak neviem ako s ponozkou..ale asi mi nic ine neostava, len skusat, co to da a ked nie, tak den pred svadbou budem mat o stres postarane a budem nahanat topanky.. :-| aj ked, ani zenich este nema topanky, tak budeme nahanat spolu ;-)
Odpovedať
A že tú ponožku je dobre pokropiť alkoholom, kamošku pred svadbou tiež tlačili topánky, a že chodila s "vodkovou" ponožkou :-D a pomohlo jej to.
Odpovedať
Profilova fotka
to ako vazne ????? tak toto som este nepocula, ale ako vravim, som v stadiu, ked vyskusam vsetko :-)
Odpovedať
Tie vodkové ponožky, to je dobré, aspoň bude nožičkám veselo :-D . Môj drahý ešte tiež nemá topánky a dokonca ani košeľu. A naháňam ho, aby sa šiel tento týždeň ostrihať, aby to nebolo veľmi čerstvé.
Odpovedať
Ahojte ja už tiež roztláčam topánky a chodím vo frote ponožkách a namočených vo vode a pomaly sa roztláčajú. Ale ešte si musím kúpiť gélové vložky aby ma nepálili chodidlá. Dúfam že v nich vydržím až do polnoci
Odpovedať
Mňa topánky netlačia, skúšala som v nich chodiť 5 minút a v pohode. Ale asi ich mám pre istotu aj tak trochu ponosiť, že? Tie gélové vložky sú dobrý nápad, musím si ich kúpiť. Drahý už má všetko, ale topánky ešte nerozchodil. Tú košeľu už zháňajte, aby ste našli takú ako chcete.
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Aj ja som mala raz Johnson ale tiez mi to velmi nevonalo a tiez nejake ine ale uz si nepamatam :-N . Teraz mam Garnier v spreji a je to uuuuuuuzasne. staci nastriekat troska rozotriet a flaky to nerobi. Ja som naozaj spokojna, a obchas poziadam draheho skoromanzela a on sa rad podujme natriet chrbatik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež rozmýšľam nad opaľovacím mliekom, do solárka ma totiž nikto nedostane, mala som Johnson minulý rok, ale po čase to začalo robiť fľaky, takže skúsim iný...ale len mierne :-D Som pozerala, že koľko zákuskov máte objednaných - tak to ma chytajú stresy, lebo ja som na jedného ojednala 5 ks, v cukrárni nám dokonca povedali, že aj to bude veľa, že tak 3-4 ks je akurát, a teraz rozmýšľam, či to bude stačiť :-|
Odpovedať
Jaja, práve sa chystáme na lov košele (v rámci obeda), tak snáď budeme úspešní :-p .Jeana, dík za typ a ako často sa treba natierať a za akú dobu vidno, opálenie, pretože sa nám to už riadne kráti.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky nechci Vás strašit, ale já se samoopalovacím mlékem (zkoušela jsem i ve spreji) nemám dobré zkušenosti, za prvé fleky jsou téměř jisté a po nějaké době se to z vás začne nepříjemně loupat vypadá to dost divně, takže pokud nemáte předchozí zkušenosti s aplikací nedoporučuju, zvlášť před tak důležitou akcí jako je svatba, abyste pak nebyli zklamané.
Odpovedať
@anita78: ja som sa natrela doteraz 4 krat a uz po 2 raze to bolo viditelne. Tiez sa mi velmi nechce, takze je inak lepsie si kupit na normalnu az snedu pokozku, lebo su 2 druhy. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?